Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė DILLIGAF »

[quote="Tratagalvis"]DILLIGAF, eiliniai žulikai, kurie nori prisiplėšt pinigų prisidengdami kažkokiais tai karais su valstybėmis. Tai bent karas! Paypalo pass'us nuhakino, va tau žala korporacijoms! Susijungė kažkokios dvi žulikų kompanijos ir eis svieto lygint. Kokia to nauda paprastiems žmonėms? Kad smulkesni žulikai, tokie kaip DILLIGAF ištuštins mano paypalo sąskaitą? Ačiū ne, nereikia man tokio karo.


http://www.youtube.com/watch?v=iR6oYX1D-0w :V:
Paskutinį kartą redagavo DILLIGAF 2011-06-21, 16:17. Iš viso redaguota 1 kartą.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

DILLIGAF rašė:http://www.15min.lt/naujiena/pinigai/it ... -51-156831

ka manot? as tai juos palaikau :!:
lulz praeita savaite jau paviesino tukstancius random logins. bent jau as isiloginau i simtus email ir paypal acountus :) tik va paypalas greit suregavo ir limituodavo saskaitas ko pasekoje prasydavo security questions ir pan... greitu metu lulz paskelbs jav centrinio banko klientu duomenis $) geras sansas pasipelnyti ;)
Man patinka jų darbas, nemanau, kad jie pelnosi ir nė velnio jie ne žulikai. Žulikai visos organizacijos, visi tie bankai ir taip toliau, vat jie pelnosi iš mūsų dar baisiau, negu mes galime įsivaizduoti. Kas susidomėjo, būtinai pažiūrėkit filmą "The Fall Of Republic", po jo labai pasikeitė mano požiūris į gyvenimą, žmogų ir pinigus.
Smile, skaitant straipsnį apima keistos emocijos - liūdėsys dėl savo tėvynes, kurios žmonėms alkoholis yra pirmo būtinumo prekė. Dėl tėvynės, kurioje net kažkokio menko streiko neleidžia surenkt, kuriame galėtų dalyvaut tie juodadarbiai, kurie dirbdami už minimumą ir taip negauna savo atlygio laiku.
Nežinau, nenoriu aš tokioje valstybėje gyvent.
Ir ko gero vienintelė išeitis emigruot? Aš jau susidėjęs svarbiausius daiktus, laukiu kada galėsiu vykti į oro uostą : ) Negavau čia darbo, o dar esu persekiojamas korumpuotų snukių, už pasirinkimą ką turiu daryt ir ko ne su savo kūnu ir siela.
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė krūmas »

dėl LulSec pasakyčiau jų tikslai nėra tokį blogi kaip jūs galvojate. aš juos palaukau! jie nieko neplėšia bent aš taip įsitikinęs o jie spardo tas šiknas kurios spardo mūsiškėms t/y eiliniams mirtingiesiems. yra gerai kai tasai mirtingasis viešai įspiria "dievui" subinėn
išsigooglinkit jei kas neaišku
:V:
2bulumas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2011-03-13, 21:19
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė 2bulumas »

Smile rašė:Lietuvos demokratija, žmonės nebegali net išreikšti savo nuomonės ir daryti streikų :D
http://www.15min.lt/naujiena/miestas/kl ... -43-156861
Citata is straipsnio:
Anot teismo, alaus gamyba pakliūva į sąrašą įmonių, kurios teikia būtinas neatidėliotiniems (gyvybiniams) visuomenės poreikiams tenkinti sąlygas (paslaugas).

Alus yra svarbus mūsų gyvybiniams poreikiams. Dabar žinokit, nes bent jau man tai buvo naujiena. :)

Kaip sakoma kas nenuperkama už pinigus, tas yra nuperkama už labai didelius pinigus... Liudna toj mūsų lietuvėlei ( Net nesinori rašyti didziąją raide .)
redagavo straipsni db nera tos vietos kur kalbama apie gyvybiskus poreikius.. o gamyklai dabar pats darbymetis vasara, dar krepsinio cempionatas, reik sandelius uzpildyt tada steikuot leis ir tai nevisiems.
Raver
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

o cia kas nemate sio video ka padaro zmonems koaksil"as--->(silpnu nervu zmonems nerekomenduociau ziureti :) nuo 4:55min ---> http://www.youtube.com/watch?v=Gz4FqLceWt4
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Tovus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 2011-02-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Tovus »

runkelis rašė:o čia kas nemate sio video ka padaro zmonems koaksil"as--->(silpnu nervu zmonems nerekomenduociau ziureti :) nuo 4:55min ---> http://www.youtube.com/watch?v=Gz4FqLceWt4
Oh fuck kaip ziauriai atrodo
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė rude bwoy »

Citata rašė:dėl LulSec pasakyčiau jų tikslai nėra tokį blogi kaip jūs galvojate. aš juos palaukau! jie nieko neplėšia bent aš taip įsitikinęs o jie spardo tas šiknas kurios spardo mūsiškėms t/y eiliniams mirtingiesiems.
Klausimas - jeigu lul labai rūpi eiliniai mirtingieji, kodėl jų prisijungimo duomenys buvo paviešinti? Jeigu jau taip norisi įspirt 'dievui' į šikną, tai reikėtų dievo asmeninius duomenis viešint, ne? prie ko čia eiliniai žmonės?
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė krūmas »

rude bwoy rašė:
Citata rašė:dėl LulSec pasakyčiau jų tikslai nėra tokį blogi kaip jūs galvojate. aš juos palaukau! jie nieko neplėšia bent aš taip įsitikinęs o jie spardo tas šiknas kurios spardo mūsiškėms t/y eiliniams mirtingiesiems.
Klausimas - jeigu lul labai rūpi eiliniai mirtingieji, kodėl jų prisijungimo duomenys buvo paviešinti? Jeigu jau taip norisi įspirt 'dievui' į šikną, tai reikėtų dievo asmeninius duomenis viešint, ne? prie ko čia eiliniai žmonės?
tikrai past nesurandi jokių atsakymų? judink galva!
:V:
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė DILLIGAF »

Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė G. »

runkelis rašė:o čia kas nemate sio video ka padaro zmonems koaksil"as--->(silpnu nervu zmonems nerekomenduociau ziureti :) nuo 4:55min ---> http://www.youtube.com/watch?v=Gz4FqLceWt4
Oho! Dar neteko matyti TOKIO vaizdo iraso apie adatinius, vulkanus ir kaifa! 8E Bet geras, geras! :) Mane, asmeniskai, tokie video skatina eiti dorybes keliu :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė DILLIGAF »

Klausimas - jeigu lul labai rūpi eiliniai mirtingieji, kodėl jų prisijungimo duomenys buvo paviešinti? Jeigu jau taip norisi įspirt 'dievui' į šikną, tai reikėtų dievo asmeninius duomenis viešint, ne? prie ko čia eiliniai žmonės?[/quote]

1.Lulz'o paskutiniame paviesintame slaptu duomenu list'e buvo 62,000 random logins ir jei neklystu anksciau buvo paviesine 90 limonu! SONY vartotoju. Taigi, kaip manai kiek truktu is tu list'u atrinkti vartotojus be nuodemes?
2.Kaip ir auksciau jau buvo teisingai parasyta: pasidomek ju veikla.

P.S. Pasikartosiu jog tu list'u pagalba i gan nemazai svetimu paypalu ir emailu acountus buvau ilindes ir buvo pasitaike tokie "eiliniai mirtingieji" nuo kuriu net vemt versdavo! Na,del geju ir kitu izvrasiensu dar galima uzmerkt akis,bet ka manai apie tokius kurie per diena i email'us,tukstanciams vartotoju,issiuncia laiskus su prikabintu virusu ar net pedofilus!? Cia jau OTT! (over too top)
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Dendis »

krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė krūmas »

diūd! šits linkas jau yra šiam topice
:V:
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Dendis »

Sorry nepastebejau visai ;(
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

nieko tokio. ne kiekvienas speja yvikius apibegti.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė DILLIGAF »

http://www.15min.lt/naujiena/gyvenkime- ... 308-157436

Nzn kaip jums,bet man alus yra laaabai skanus gerimas.Geriant saikingai su uzkanda,tokia kaip,kad isrukytas karsis ar skumbre(salto rukymo) [:)]
P.S. Bet nera butinybe '|
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Dendis »

As uz alu, bet tik pilstoma arba is aludariu, nes ten kur parduotuvese parduoda tai gert neimanoma seniau kitoks jis buvo.. Nezinau ar cia man vienam taip bet isgerus daugiau nei 2 butelius pirktinio alaus pvz: Svyturio ekstras arba Utenos kita diena nesuprantu kas daros plysta galva ir panasei. O vat perkant pilstoma isgeri kad ir 4 litrus nieko :)
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Hemingvėjus »

Alaus kokybė ypač suprastėja vasarą. Tačiau reikia suprasti ir aludarius. Vasaros metus, alaus paklausa milžiniška, todėl papraščiausiai nebeįmanoma natūraliai subrandinti jo tiek, kad pateikintu tautos poreikius. Turiu giminaitę, užimančią aukštą postą Gubernijos daryklos vadyboj, tai pasak jos, iš 3jų "Utenos mėlyno" alaus butelių tik 1nas yra naturaliai subrandintas.
Life is green.
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė DILLIGAF »

toks pastebejimas- skaniausias stiklinej taroj. nebutinai alus, imkim,kad ir gaivieji gerimai pvz coca cola plastmasinej lb skirias nuo stiklinej taroj.Parduotuvese lyg ir neber colos stiklinej,tik baruose bematau.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas