Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

runkelis rašė:jau keletas metu kaip pakeista i b klase.

Taip B klase. Va tik ka isvaziavo du is manes. Sako mes tave db arestuojam,bet neissivezam 8??? israse popieriuka (zalia :D ) kuriame paskirta data,kada ir kur turiu prisistatyti ant interviu :/ 05/07/11. Ziuresim kaip ten bus :|?
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

ten daugiau nuo augalu skaiciaus bei ploto yra ziurima,.bet ten dazniause pagauna tai jau su dideliais kiekiais ,po kabari ar daugiau kur augina,o sankcijos tai jo ten netokios kaip pas mus,ten matai klasifikuojami yra narkotikai,kanape priklauso c klasiai,uz maza kieki ten bauda ir viesi darbai grese,uz didesni kieki tai gali but kad jau keleta meteliu imanoma gauti,bet tikrai ne tokios bausmes kaip pas mus,kiek skaites esu angli8joj tai uz 9 pedas auginamo ploto kanapiu skaiciaus nepamenu, gavo po 12 menesiu 2 asmenis,bet ten ir kalejimai ne musu,[/quote]


"uz 9 pedas auginamo ploto kanapiu skaiciaus" Del gramatiniu klaidu arba man neina sukramtyt uz ka visgi po 12menesiu nusinese. 9 pedos auginimo patalpa (growroom)?
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

pas mane 12 kvadratines pedos :/ girdi,davai pasakyk,kad melavai apie ka rasei :D krc px nx,viskas bus normaliai-pirmas kartas ir tik vienas krumas |.|)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PsY »

Taigi šiandien katik toks nuotykis buvo atvažiavo pas mane kriminalai daryt kratos bet ne dėl ganjos o toke nesamone buvo ir atvažiavo padaryt krata tfu tfu tfu džiaugiuos kad nieko nerado nors namie atributikos pilna ;D plantus pas kaimyna spėjau išnešt prieš atvarant, o ganja kišenėj buvo ir džiaugiuos kad nieko nerado :D bet durni vis delto jie paskambino prieš atvažiuojant paklausė ar namie sako atvažiuosim :DD
PsYchotherapist
Smile4me
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-03-16, 23:56
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Smile4me »

Tai paskaitys dabar ka parašei ir atvarys antra kart nieko nepraneše :)
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Enchanteris »

PSy o tai papasakok ko jie atvaziavo ir kaip cia jie paskambino gal apsimete kad del kitko o is tikruju del to ? ? Idomiai cia :)
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Click Clack »

Aha, tikrai ir man keista, kad ne dėl to. O neklausei, ar turi teismo leidimą? Nes kol nėra užvesta byla, tol iš lempos tikrai neturi teisės važiuot. O jei turi, tai tada dar ne vieną kartą, teks su jais susitikt.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė PsY »

ne ne če buvo seniau toks ivykis uždalyvavom tuse ir dingo kažkas iš to tuso bet če jau senai buvo ir ten visus kviete apklausai ir prisipažina nesakysiu kas :D nu ir tiesiog dabar truksta dar ten kažko ir paskambino sako labas rytas (prižadino apie 9h) lia lialia če del tada ir tada. sakau nu gerai kada atvažiuot sako patys atvažiuosim tai taip ir supratau kad iškart kratys :DD bet kol atvažiava per ta laika galėjau ir persikraustyt :D
PsYchotherapist
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Click Clack »

Tada gerai, kad ne marytės atvažiavo : )
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Sekmes tau. O kaip ten su ta krata kad nepasirasyta ir kitu adresu? Kaip su thc koncentracija? Ir tu kokius parodymus davei kad ten tavo viskas ar kaip? Nes jai net adresas niekur nekonfiguruoja ir orderis negaliojantis buvo kratos metu tai isvis sakai kad nieko nezinai cia pakist mane bando kazkas ir panasiai.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Aisku, tai ziurek bandyk ten juos ir gaudyt ant tu dalyku kuriuos padare neteisetai su tuo orderiu.
vaikai nenarkokit vartotiku.
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė quick-poo »

UK mentai su helicopteriais aptinka nemazai auginanciu, gal zinote kaip nuo to apsisaugoti, ar bent sumazint galimybe buti surastam? :|?

viskas vyksta mazdaug taip: http://www.youtube.com/watch?v=CRbBu8nkjRk
Aš einu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jah »

Daug kartų yra apie tai kalbėtą. Yra specialūs tentai sulaikantys šilumą, bet tiksliai nežinau ant kiek jie efektyvus.
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

jei neklystu tie radarai shvino (Pb) nepersviecia. Jei taip,tai galima growbox'ui panaudot statybini kur ant stogu deda,o istraukima pravest i kamina+jei boxas palepej tai laikyt virs boilerio
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

Prie ko cia ta puta? Tos visos silumos instaliacijos tik atspindi siluma,o kalba eina apie radaru skanavima.Patikesiu,jei growspot'a didesniu(daug did)folijos sluoksniu padengsi. As pats jau virs 4 metu duoduos po UK stroikes ir drasiai gincysiuos su Tavim jei neigsi jog chatose nera instaliacijos! Tiek palepese tiek tarp ar net is vidaus lauko sienose fiberglass,rockwool,kingspan insulation ir kt. Bet pazek,helicopter'iai kuo ryskiausiai persviecia visa troba.Gal dar cd ar dvd tiktu......? per juos gi ir aeroportu rentgenai neskanuoja. Cha,pats growbox'as kislotnai turetu atrodyt visa aptiuningavus diskais :)
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė quick-poo »

Aš einu keliu, kuris turi arba gali turėti širdį.
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

"netaip supratai,per folija nesimato,bet ji pati kaista,uztad ir darai tarpa kad ji nekaistu ir nematitu,dedi juros putos ir vel folijos"
Atleisk,kaltas. Bet manau,kad su folija paliava,nes nzn kiek jos reik,kad atmustu radarus. O siaip tie kingspan'ai jau su folia is abieju pusiu buna:
http://www.kensyard.co.uk/products/item ... m=products
Pries pora metu per pora gatviu nuo mano namo kiniecius uzgaude su pilna,pilna chata kanapes ir technika. Itarima sukele tai jog per savaite tame name elektros budavo sunaudojama po 40£ :) tada aiskumais buvo iskeltas musu diskutuojamas helikopteris ir-BINGO! zodziu jei auginti tai auginti visiskai slaptai ir del paties saugumo viska apgalvoti nuo a iki z. Siulau net ir siuksles kurios susijusios su tavo veikla/hobi naikinti.
P.S. Bet jei jau pradejai auginti,nusiteik viskam,kad poto nepyktum pats ant saves
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

cha cha, geras :) nu jis panasiai kaip ir mano pasakotose ciurku istorijoj-apsisodines visa chata.... Growbox'a butu pigiau uzmastirint nei,kad visa chata. Savo growroom'a buvau 25mm kingspan'u apmuses(bet ne del radaru) pries sturmuodami UK mentai tris virtuskes buvo iskele ir abejoju ar jie siluma(pasaline) mate,nes pries sturma buvo klausiama dalyku visai nesusijusiu su auginimu. 400w HPS kaitino pas mane,11kv ar 12kv pedu patalpa ir 25mm kingspan'as...Hmmm, tai gal visai ir liux tas kingspan'as su is abieju pusiu folija :)
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

Ai va tiksliai pamirsau "raportuoti" kas ir kaip:) atidejo iki 21dienos,nes as negalejau atvykt. Nzn kodel,bet apklausos negali padaryt menturoj kuri ira mano kaime,o siuncia i uz 30 miliu isikurusia. Ta diena i laika nesutilpau-jie palauks jei jiem manes reik:)
P.S. su konteineriu ir baseinu gal kiek per placiai uzsimojai :)
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Enchanteris »

blyn tiek rasiau ilgai rasiau apie infrared kameras kad ju isvengti tiek ilgai rasiau kad logaut buvo ir kai postinau viska istryne nx blyn abydna '| '| '| '| :E :E
Rašyti atsakymą