Nuotrauka Nuotrauka

Sėklos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Sėklos

Standartinė Marbauskas »

Kol kas jau nuėmiau 52 sėklas nuo savo lr1 mergyčių :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Smile4me
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011-03-16, 23:56
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Smile4me »

Sveiki klausimėlis apie sėklas. Jeigu autodwarf apvaisino irgi autodwarfas tai sėklos irgi bus auto?
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė Draugas »

Manau, kad bus auto.
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Sėklos

Standartinė Marbauskas »

Iš low1 dvejų mergyčių išėjo ~200 seklų. Auginau pirmą kartą, tad rezultatais tikrai džiaugiuosi. :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė ReikSuskaupt »

Grizau po labai ilgo laiko pas savo laukines mergaites (ne auto) ir radau jas zydincias, dar pora vejo nulauztu saku ir nemazai brestanciu seklu. Kas apdulkino - neisivaizduoju, bet greiciausiai koks ruderalis. Seklu niekad nesu brandines, todel noriu paklaust poros dalyku:
1. Laikui begant seklu zieduose vis dauges, ar liks tik tos pacios?
Buvau prisiskaites, kad jei jau seklos bresta, rukymui produktas bus (beveik) bevertis, bet paragaves tos sakeles ziedu pastebejau, kad ne taip ir blogai :) cia kilo man dar vienas klausimas:
2. Sekloms brestant dumas silpnes ar stipres?

Pastebejau, kad nemazai forumieciu patys sau seklu pasidaro, tai bukit zmones, nepatingekit brukstelt atsakymu i tokius jums gal net ir kvailus klausimus, busiu labai dekingas :) nes kazka panasaus rast jau apkalbeta turbut nelabai sansu yra..
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė wauris »

ReikSuskaupt rašė:Grizau po labai ilgo laiko pas savo laukines mergaites (ne auto) ir radau jas zydincias, dar pora vejo nulauztu saku ir nemazai brestanciu seklu. Kas apdulkino - neisivaizduoju, bet greiciausiai koks ruderalis. Seklu niekad nesu brandines, todel noriu paklaust poros dalyku:
1. Laikui begant seklu zieduose vis dauges, ar liks tik tos pacios?
Buvau prisiskaites, kad jei jau seklos bresta, rukymui produktas bus (beveik) bevertis, bet paragaves tos sakeles ziedu pastebejau, kad ne taip ir blogai :) čia kilo man dar vienas klausimas:
2. Sekloms brestant dumas silpnes ar stipres?

Pastebejau, kad nemazai forumieciu patys sau seklu pasidaro, tai bukit zmones, nepatingekit brukstelt atsakymu i tokius jums gal net ir kvailus klausimus, busiu labai dekingas :) nes kazka panasaus rast jau apkalbeta turbut nelabai sansu yra..
1. Ne,jau kiek trihomose uzsimezge seklyciu tiek ir bus,nebent tas vyriokas vis dar leidzia savo dulkes :D
2.Del stiprumo tai nezinau bet ir as esu dares seklu ir po to isemes jas (ju buvo palyginus nedaug) tai stuffas buvo geras :V:
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė GF-Z »

Stuffas bet kokiu atveju prastėja, kai yra apsėklintas. Ne dėl to, kad ten sėkla atsirado, bet dėl to, kad augalui reikia maitinti savo vaikus(sėklas) ir nebelieka tikslo gaminti toliau žiedą :)
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė ReikSuskaupt »

Norejai pasakyt, kad jeigu yra seklu (labiau istyrinejes pastebejau, kad kai kuriuose ziedeliuose ju po keleta, o kai kuriuose kokios 2, 1, ar isvis nera), ziedai daugiau nebeaugs ir THC nebekaups? Vienu zodziu, verta dar isvis laikyt tas mano isdulkintas mergas, ar kirst jas velniop? :(
Anonymous

Re: Sėklos

Standartinė Anonymous »

Nekirsk nekirsk
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė Legalus »

Jaigu pora seklu ant sakos tai isvis cia nieko blogo, tik va turesi seklu keles desimtis ir ziedus normalius.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Juzekas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2011-09-06, 02:30
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė Juzekas »

Sveiki !
Esu pradedantis sodininkas.. Labai apsidziaugiau rades shy foruma, tikrai radau daug naudingos info ! Norejau pasiteiraut gal kas kokiu seklu galetu padovanot ? kaip pirmam kartui ner skirtumo kokiu, noriu pasimegint tik :) dekui
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Sėklos

Standartinė Jah »

Ne. Paprašaikos prabudo, dar kartelis ir gausi atitinkama baudą. Perspėju, nes esi naujokas. :)
Anonymous

Re: Sėklos

Standartinė Anonymous »

Juzekas rašė:Sveiki !
Esu pradedantis sodininkas.. Labai apsidziaugiau rades shy foruma, tikrai radau daug naudingos info ! Norejau pasiteiraut gal kas kokiu seklu galetu padovanot ? kaip pirmam kartui ner skirtumo kokiu, noriu pasimegint tik :) dekui
O man patiko žmogaus pareiškimas. Tikrai jei galėčiau duočiau sėklyčių bet kaip nors paprastai be realaus kontaktavimo.
Ei chiuvakas pasakok kokiuose mestuose tave rast galima. Na jei ne aš tai gal kas kitas susidomės tavim juk nesunku padėti o už gerą 2 kart sugrįšta. Ne ant lėkstės laukia koja ant kojos sudėjęs o bent prašo ieško. liuks.
Sėklas kažkur palikt ir pasimtu Jezukas
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė 4apa »

pameginimui ir parduotuveje gali maistiniu susirasti. ner cia ko, lietuvoj randames tai ir elkimes kaip priklauso- raga.
Anonymous

Re: Sėklos

Standartinė Anonymous »

nu 4apa kam taip nusisnekėt. koks pointas kenkt? reikia padėt jei tik gali
į temą dar vieną filmą galiu rekomenduot menace ii society
Paskutinį kartą redagavo Anonymous 2011-09-06, 22:27. Iš viso redaguota 1 kartą.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė Legalus »

harmonija rašė:
Juzekas rašė:Sveiki !
Esu pradedantis sodininkas.. Labai apsidziaugiau rades shy foruma, tikrai radau daug naudingos info ! Norejau pasiteiraut gal kas kokiu seklu galetu padovanot ? kaip pirmam kartui ner skirtumo kokiu, noriu pasimegint tik :) dekui
O man patiko žmogaus pareiškimas. Tikrai jei galėčiau duočiau sėklyčių bet kaip nors paprastai be realaus kontaktavimo.
Ei chiuvakas pasakok kokiuose mestuose tave rast galima. Na jei ne aš tai gal kas kitas susidomės tavim juk nesunku padėti o už gerą 2 kart sugrįšta. Ne ant lėkstės laukia koja ant kojos sudėjęs o bent prašo ieško. liuks.
Sėklas kažkur palikt ir pasimtu Jezukas
Tai susikontaktuok su juo paimk jo adresa ir nusiusk seklu jai gali padet, atgalini rasyk ne savo ir viskas.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė Legalus »

As tai nematau nieko cia blogo kad zmogus praso pagalbos gal kas daug turi ir pasidalins, ir i tema pataike bent.
vaikai nenarkokit vartotiku.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Sėklos

Standartinė 4apa »

o as matau. daug buvau parases kodel, bet jau istryniau =(
nera cia ko ubagauti. ne milijona kainuoja seklos, ypac kai ju galima isigyti mazomis pakuotemis. cia man kvepia under-age.
Juzekas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2011-09-06, 02:30
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė Juzekas »

harmonija rašė:
Juzekas rašė:Sveiki !
Esu pradedantis sodininkas.. Labai apsidziaugiau rades shy foruma, tikrai radau daug naudingos info ! Norejau pasiteiraut gal kas kokiu seklu galetu padovanot ? kaip pirmam kartui ner skirtumo kokiu, noriu pasimegint tik :) dekui
O man patiko žmogaus pareiškimas. Tikrai jei galėčiau duočiau sėklyčių bet kaip nors paprastai be realaus kontaktavimo.
Ei chiuvakas pasakok kokiuose mestuose tave rast galima. Na jei ne aš tai gal kas kitas susidomės tavim juk nesunku padėti o už gerą 2 kart sugrįšta. Ne ant lėkstės laukia koja ant kojos sudėjęs o bent prašo ieško. liuks.
Sėklas kažkur palikt ir pasimtu Jezukas

teisingai mastai harmonija, už gerą kartais ir daugiau nei 2 kartus sugrįžta.
Na bet vistiek jau radau kas man pagelbės su tom sėklytem.. Dėkui už draugiškus ketinimus :))
Juzekas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2011-09-06, 02:30
Reputacija: 1

Re: Sėklos

Standartinė Juzekas »

4apa rašė:o as matau. daug buvau parases kodel, bet jau istryniau =(
nera čia ko ubagauti. ne milijona kainuoja seklos, ypac kai ju galima isigyti mazomis pakuotemis. čia man kvepia under-age.
nieks čia ir neubagauja žmogau :) jei niekada nepatyriai džiaugsmo dalintis kuo turi ir padėti kitiem be jokio atlygio prašymo tai tavo bėdos. Jei pamėgintum suprastum, kad tai tikrai labai smagu... O atlygis ateina ir neprašytas :) sėkmės keičiant požiurį.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Sėklos iš seedsmafia
    tavotėvas » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    3408 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • maximos seklos
    menuleigis » » forume Herbariumas
    19 Atsakymai
    12022 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Lopezorius
  • seklos pagelbekit !
    p2p » » forume Outdoor
    18 Atsakymai
    12351 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • Nedygsta seklos, HELP!
    rokasma » » forume Herbariumas
    13 Atsakymai
    8074 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MnT
  • Sėklos skirtos papūgoms
    ma » » forume Dienoraščiai (užbaigti)
    236 Atsakymai
    172226 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Darkphoric