Nuotrauka Nuotrauka

Trąšos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Ganja men
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-03-02, 13:47
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Ganja men »

dar neparsiunte man jo tai nzn, dekui :)
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

Ganja men rašė:dar neparsiunte man jo tai nzn, dekui :)
:D tai nafik tu suki galva? ateis laikas ir sužinosi. chillout žmogau
Recy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2011-08-24, 23:12
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Recy »

Gal kas galit patarti sprendziu dilema nusipirkau biobizz-grow vegetacijai ir biobizz-bloom zydejimui. Atsirado licnu pinigu ir galvoju ar pirkti biobizz-tompax zydejima skatinancias tarsas ir biobizz-rootjuice saknym ar uzteks ir tu dvieju. Ar nebus per daug cia tu trasu. Bijau kad augalas nepakratytu saknu
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Draugas »

Tiesiog daryk viska pagal instrukcijas ir nebus per daug :)
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Tratagalvis »

Augintojai! Growing.lt užvežė biobizz žydėjimo trąšų (0,5 litro). Jeigu kas planuoja imt - griebkit kol yra, nes paskui vėl >mėnesį lauksit ;)
Recy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2011-08-24, 23:12
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Recy »

Ejau pirkti zydejimui trasu ir uzmaciau http://growing.lt/magento/index.php/tr/ ... a-mix.html sitas trasas ar ju nebudavo arba nepastebedavau. Gal kas naudojot ir galit pasidalint info apie jas? Ar siaip is bendro isprusimo :)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė PsY »

Manau kad jas gali naudoti kaip prieda prie trašu bet vien ju nemanau kad užteks
PsYchotherapist
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Trąšos

Standartinė runkelis »

aga cia tik additivas bet man rodos jos tinka mikorizei,ta prasme nuemus derliu ir auginant tame paciame komposte su sitomis trasomis permaisyti auginta zeme ir taip ruosiant antra-trecia reisa auginimo.nors cia reiketu uzklausti cianbuviu kurie uzsiejima panasiais auginimais ir ar jie naudoja sias trasas.

A concentrated seaweed vitality booster commonly used by organic growers. Alg-A-Mic has extremely high content of trace elements, hormones of vegetable origin, amino acids and vitamins. Applied as either a root feed or foliar spray, treated plants are healthier and more resiliant. Often used in the vegetative stage instead of Bio-Grow. An OMRI and EKO/SKAL listed organic product.
» More information
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė wauris »

Kas naudojas Biobizo trasas gali man pasakyti ar biobiz bio-bloom trasos yra tokios pat tirstos kaip biobizz bio-grow :|?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Trąšos

Standartinė Jah »

Labas, Biobizz bloom nėra tokios tirštos, ir ne taip smirda :D
O BioBizz grow tirštos, ir labai smirda. :D
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė wauris »

Dekui Jah jau maniau kad gavau skiestas trasas :D
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Trąšos

Standartinė Jah »

Nėr už ką, tik atsargiai, neperdozuok. nes iškart stoja augimas. :)
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė wauris »

dabar dejau ju 0.5ml i 1L vandens. Kaup supratau pats asmeniskai naudojai jas,kaip tau jos, kokie rezultatai,pastebejimai?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Trąšos

Standartinė Jah »

Šiaip visai neblogos, tiksliau geros. Rezultatai tikrai puikūs.
Pastebėjimai? Pertreši-bus labai daug problėmų, stos augimas IŠKARTO. momentaliai. taip, kad be careful.
Trešiau viena planta iki pat harvesto su biobizz-bloom. Ir skonio pašalinio jokio. išvis. Kad jos ir smirda nežmoniškai, bet viskas ok. :)
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė wauris »

Pats dedi su matuokliu ar seip is akies? kokioj pertresimo stadijoj jau stoja bresti-augti augalas? nejaugi jai vos padegino lapu krastus ir viskas? iki kiek daugiausiai buvai uzkeles doze ir kas kiek tresdavai?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Trąšos

Standartinė Jah »

Doze max buvo 40ml 2L. trešdavau 2 kart į savaite. bet paskui taip ir dasižaidžiau. :)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Trąšos

Standartinė Jah »

Gana offtopico, man tikrai nėr noro rodytis, ipač prieš kažkoki naujoka, kuris atėjas jau prašo visko, ir tu man neaiškink ką man daryt, atsigaut ar ne. čia jau ne tavo biznis.

Į tema. Gal esat kas bande?

http://growing.lt/magento/index.php/tr/ ... 1-l-1.html
http://growing.lt/magento/index.php/tr/ ... w-1-l.html

Kaip rezultatai?
Artikas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2011-09-19, 21:37
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Artikas »

ne dėl to pergyvenu :) atsiprašau dar kart jei sudrumsčiau nusistovėjusius vandenis jūsų forume/klube tiesiog kažkaip kilo mintis, kad įdomu būtų pamėgint tą ir aną ir užklausiau o JAH mane iškart užsipuolė vietoj to jog sakykim parašytų aiškų PM :) p.s. neprašiau nė šimto ir nieks nekalbėjo apie jokius dešimt litų :) na bet čia jau atskira diskusija apie žmonių pavadinkim geranoriškumą ;) man asmeniškai tikrai negaila būtu duot 5l salidolo jog išmoktum persirinkt suportą savo mašinai ir įrankių paskolinčiau (čia tiesiog pavyzdys iš pagrindinio mano hobio kuo užsiemu tuo dalinuosi ir padedu naujai pradėjusiems) :) bet viskas ok ;)

TAIGIS: Kaip suprantu siūlot naudot šitas kur tirščios ir smirda? :D
Salotomis sotus nebūsi, vien tabako nerūkysi.
Anonymous

Re: Trąšos

Standartinė Anonymous »

Čia ne ta vieta kur galime visais pasitikėti vien todėl FORUMO PRANEŠIMUOSE netoleruojami prekybos mainai. Aš rekomenduoju biobizz trąšas tačiau gali peržvengt ir kitus pranešimas šioje temoje.visgi tikriausiai ankščiau ar vėliau tai darysi.aišku užsienio forumų irgi nepamiršk.Irr kol dar esi žalias toks ir būk. nereikia iškart pult viską skaityt tebunie viskas su laiku.geriau pažink augalą o ne teoriją
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė Slow Stone »

Jah rašė:Doze max buvo 40ml 2L. trešdavau 2 kart į savaite. bet paskui taip ir dasižaidžiau. :)
8() O tu ant bonkės instrukciją skaitei?? MAx 10ml į 2l. Galvojai pavarysi geriau už visus?
Jei plačiau paskaitytute - pamatytute, kad augintojai rekomenduoja mažesnes dozes, nei siūlo gamintojas/pardavėjas. :idea:
1 2 3 ml skirtingu laiku skirtingu santykiu grow/bloom. Jie padaryti taip, kad būtų kartu naudojami.
Bet ir laikantis nurodymų ant butelio, beveik neįmanoma sušikt auginimo.
Recy rašė:Ejau pirkti zydejimui trasu ir uzmaciau http://growing.lt/magento/index.php/tr/ ... a-mix.html sitas trasas ar ju nebudavo arba nepastebedavau. Gal kas naudojot ir galit pasidalint info apie jas? Ar siaip is bendro isprusimo :)
Čia jūržolė, sakyčiau galingas priedas, bet šitoj bonkėj labai brangus + biobizzo reikalai pritaikyti naudoti su kiek vienu laistymu, todėl mažos koncentracijos ir palyginus sparčiai naudojas. Žymiai pigesnė jūržolė pavadinimu seasol ir naudot ją rekomenduojama kas 2 sav. Žymiai didesnis apsimokėjimas.
Jah rašė:Biobizz bloom nėra tokios tirštos, ir ne taip smirda :D
O BioBizz grow tirštos, ir labai smirda. :D
Man tai bloom kokia tai chemija smirdž (skystesnės tikrai), o tirštosios grow man afigienai skrudintu saldumu kvepia. Nors man ir jūržolės bonka, ir biohumuso ekstraktas nesmirdž... ir tvarto kvapas vaikystėj jėga buvo...
wauris rašė:Pats dedi su matuokliu ar šiaip is akies?
Su elementariuoju 10ml švirkštu.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Rašyti atsakymą