Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
LTU
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-08-02, 12:11
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė LTU »

Manvydas rašė:
LTU rašė:karaoce dyleriai stumia gaidi, kasnors is savo sodo gal pavaisint norit? :D
Nemanau, kad čia kam nors idomu.Ir tuo labiau taves niekas nevaisins.Pamirsk tokius bairius tu čia. :) karoce... ;)

P.S atsiprasau, negaliu pasidaryt Lietuviskos qwerty kalbos, yra 3 lietuviu kalbos, bet jos visos azerty ar kaip ten :D
Marbauskas rašė:Man rodos ne čia papuolei,su dyleriais mes nedraugaujam :) Gal ir ne gaila daug kam butu tave pavaišint, bet protingi žmones tavim nepasitikės, 6 postai ir registracijos laikas toks.... :D O kas tau trukdė pačiam užsiaugint? Jei turi litų iš dyleriu pirkinėt stuffa, tai neradai litų iš greeno kokiam automatui prigriebt ir pasėt lauke? :|?
Taigi pajuokavau, negi toks durnas atrodau? :D nesakau kad su dyleriais draugaujat nes tokiu cia isviso nera, bet augint negaliu nelabai dabar litu ir galimybiu yra. o uztrauk taip kartais norisi normalaus pyho , o patikimu dyleriu 0. :)

beja i registracijos laika ir postus ziet neverta,nesenai uzsiregistravau, as daugiau cia budavau anonimas ir skaitydavau pranesimus, pats nediskutuodavau... :)
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė DILLIGAF »

Davai nepatingekit kasnors ir paaiskinkit kaip siusti asmenine zinute,nes nesiuncia nei atsakymo nei naujai kurtos zinutes. Thanks!
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jah »

Yra tokia sistema, kad naujokai negali siūsti AŽ. Tai priklauso nuo žinučiu kiekio, IŠKART ĮSPĖJU, spam'eriai bus baudžiami. Tiksliai nežinau kiek ten tų pranešimų reik parašyt. pasidomėsiu ir atsakysiu. :)
raisin
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-08-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė raisin »

^ ne geriau būtų kaip kriterijų pasirinkti užsiregistravimo datą? Aš irgi pamenu jau ilgokai buvau lankęsis čia, dar prieš užsiregistruodamas.
Stenlis
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-10-08, 15:08
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Stenlis »

Ka manot apie plastmasinio siaudelio, ant kurio buna uzviniotas bluntas naudojima vietoj gilzes? Ar per ji rukant neitraukiami kokie nors plastmases garai ar dar kasnors?
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

nors mazai ka tai reiskia, bet man, ir jauciu ne man vienam butu maloniau rukyt be plastmasiu.
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Tratagalvis »

Jokiu būdu! Degdamas stuffas įkaitins plastiką, o jis paskleis medžiagas, kurios tavo plaučiam nieko gero nepadarys. Nežinau kaip jūs, bet man roacham sukt geriausiai pasitarnauja nuolaidų kuponai. Viename lape jų daug yra, dydis tobulai tinka gilzei. Kas nežino apie ką kalbu: [ nuotrauka ]
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

Aha zinau geras dalykas tie kuponai :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Jah »

Pasirodo ne tik man jie sueina :D
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

Keikiat plastiką, tačiau patys rūkot dažus. DAROTE KLAIDĄ

Pats dabar naudoju tik tipsus arba baltą popierių.
Stenlis
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-10-08, 15:08
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Stenlis »

harmonija rašė:Keikiat plastiką, tačiau patys rūkot dažus. DAROTE KLAIDĄ

Pats dabar naudoju tik tipsus arba baltą popierių.
turi galvoj filtrus cigaretems? ar per juos rukant nedingsta niekur thc? nes kazkaip parukau ir nesijaucia nk.
Anonymous

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Anonymous »

naudoju tipsus(žiū. nuotr. apačioje) ir nesiskundžiu. šie iš pirminio popieriaus t/y jog iš tokio popieriaus daromas baltas popierius

[ nuotrauka ]
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Legalus »

As tai nematau tolko moket pinigus uz popieriaus gabaliukus, kai popieriaus visur pilni kampai reklamu.
vaikai nenarkokit vartotiku.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

tipsai patogiau, iskarto gauni patogu gabaleli kurio nebereikia plesyti. 1.49lt uz king size tipsu dezute yra centai.
teisingai sako, geriau venkit dazyto popieriaus. nors pats darau kaip jau iseina dazniausiai.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė dumtraukis »

piatkes is slidaus lankstinuku popieriaus yra geriausias dalykas :D buna gatvej tokius dalina, tai gaves pasakai aciu uz piatke ir esi palydimas kreivu zvilgsniu arba tokiu paciu smailu --==::~~
nes pyxas artina ;)
Recy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2011-08-24, 23:12
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Recy »

kur gauti tu tipsu?
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė BongMachine »

Recy rašė:kur gauti tu tipsu?
Skonis ir kvapas arba Shamanas
wwwwww
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė 4apa »

praktiskai betkurioje tabako parduotuveje. net maisto prekiu parduotuvese kur turi popieriuku kartais buna kokiu nors.
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė OG »

Sveiki. Uz keletos savaiciu man darys nosies pertvaros operacija. Pries operacija man bus daromi kaskokie(prasiau seimos gyditojos kad paaskintu kokie, bet nieko issamaus nepasake) kraujo tyrimai. Tikrinant ar zmogus naudoja ganja yra daromi kaskokie specifiniai tyrimai? Pradejau baimintis, kad darydami ta kraujo tyrima neaptiktu THC mano kraujyje nes jei aptiks poto koki tais stampuka i mano byla pades ;D
TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė GanjaGoblin »

ne stampuka o 300 lt baudos, uz narkašinima. :)
bet siaip normaliam pasaulyje tai ko jiem nereikia ir neturetu ieskot, nors lietuvoi atsitikti gali bet kas :D
Man galvoi negerai....
Rašyti atsakymą