Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

britanija?argumentuok. japonija brol :), jau uzaugai?kiek jau jei uzaugai tamstai?gal palenktyniaujam?augau iki 25 ten toj bananinej ... situacija ta pati bananas-dadek 8-9 metelius palikes smelio deze matau tik blogejancia situacija.pridursiu zmones griebiasi ne is gero gyvenimo tokiu dalyku. geresniu uz gendalf isaugintu mazai rasite :) p.s. ir plius maciau kokiu zmoniu is bananu salies tai kad norisi verktis. atsiversk kriminaline kronika lietuvoje arba svetur -tavo nuostabai pats geriausias derlius auga lietuvoje...
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė 4apa »

ak tai sakot prinoke esat. kiekvienam asmeniskai rinktis but patriotu ar nebut. cia ner bazaro :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

asmeniskai man prasom gendalf prie ko britanija. sis puslapis ne ramuneliu auginimui skirtas,tad buk malonus pasiaiskink viesai arba pm. gal mano adresa zinai :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

lysk is krumu gendalf
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Enchanteris »

Legalus rašė:čia viskas ne taip paprasta kaip tau atrodo, nieks per telefonus nekalba apie nuemimus per telefonus tik susitikimus derina (aisku gal pasitaiko visokiu pridurku kurie ir daugiau liezuvi atrisa, susitikimo tikslas parduoti produkta) taigi ten ta patalpa tikrai ne porai krumu o komerciniam projektui, man atrodo kad jie turi tiesiog savu zmoniu mentuose delto ir nerado augalu pries atvaziuojant informavo viska sumete i masina su vazonais ir isveze is ten. O augint gali daug ka bet kas is to? Vartytis irgi gali kaip tik nori bet faktas tas kad jai rasi ten zoles daleliu jau nelabai ir issivartysi visa iranga sukomplektuota zoles daleles itarimai del platinimo, dar koks teistumas, o tu sakai ai as čia egzotinius augalus auginau zoles neauginau ir mentai tipo surinke tiek visko patikes?
naibi babuliu skedami :D Kaip minimum turetu nuteist uz ta kaip ten rase iranga narkotikam gaminti o del kitko jau neatkapstys turbut.
Sakau ziurint kokias ten daleles rado gal vazonuose kisoti liko kamienai nu tai jau neisivartysi, cia kaip kiti minejo vartyitis kad nuo senu laiku, blogiausiu atveju prisipazint kad pats rukei ir issimete, ar kazkas buvo ateja ruke nu ka as zinau placiau i viska reikia ziuret o ne tai suskoncentruoti ble viskas rado daleliu (labai idomus tu daleliu kiekis) ir paisys tau viska kabins makaronus kaip nores (aisku nedurno advokato reikia). Tikrai niekada nesutikciau kad del daleliu jei ten metesi ant zemes kad ta iranga skirta narkotikams gaminti, ps o gal rimtai istikruju vyrai auginti agurkus norejo :D kaip sakoma nepagautas ne vagis
gendalf
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2011-03-20, 12:38
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė gendalf »

Oho kad isizeidei ir pasipilstyt purvais nori :) na duosiu dar viena proga ir daugiau neberasysiu, britanija ne britanija, tu jau nebe... tavo vadinamame bananu kraste, ir man nesvarbu kur tu, tau ten geriau ar ne tai ir pamirsk sita krasta, drabstyti purvais savo gimta sali? kurioje nieko nesugebejai pakeisti? nu atsiprasau juokinga, reikejo likti ir paversti puikiu kanapiu krastu... O metu kiek? na manau nesvarbu, pilnametis, o nesvarbu todel kad jeigu ir sulauksiu garbingo amziaus situo klausimu as nepakeisiu nuomones ir liksiu patriotu.

Barzas nieko blogo as neturiu ir pries anglija, ir nieko pries tai kad isvaziuot uzsidirbti ten ar dar kitur.(issprudo, norejau kad bananas susimastytu) Bet visada pasiilgsiu ir grysiu i savo gimta sali.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

(čia geriausi bananai auga, čia pats bananu uzaugau ir tuo didziuojuosi ir fak u ir tavo fakin britanija)
runkelis raso: as tau ne tiesiogiai rasiau... prikom britanija? masinio naikinimo bomba kuriu gendalf as, kad pakeisciau lietuvoje situacija :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Jah »

Gendalf@

Tu man dabar pasakyk viena dalyką. Kaip galima gerbti šalį kurioje žmogžudystės, vagystės ir snukiu daužymai vos ne pirmauja PASAULYJE, nors esam tik trys milijonai :) .. na taip aš suprantu, gimtinė. Bei sakai runkeliui,
kurioje nieko nesugebejai pakeisti?
Jopšikmat, kaip čia galima ką pakeist? m? atsakyk tu man į šita klausimą. Savo aplinka gal ir pakeisi, bet nebūsi užtikrintas, kad visks tvarkoi. Kol nepasikeis valstybė, tol nepasikeis ir žmonės. --==::~~
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė dumtraukis »

nes pyxas artina ;)
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė 4apa »

aha. saziningas iki kaulu smegenu. turiu tik paketeli kanapiu :D :D
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Jah »

tačiau teismas atsižvelgė į kaltinamojo asmenybę, padarytos nusikalstamos veikos pobūdį ir nusprendė, kad realaus laisvės atėmimo bausmės paskyrimas emigrantui būtų aiškiai neteisingas.
o 39 štukės čia teisinga? kai žmogus net nenorėjo platint. o dėl saves vežės. Gendalf, check this out, dar vis manai, kad reikia gerbt? ;) :bong:
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė 4apa »

kai kurie pasisakymai jau panaseja i iskaudintos prostitutes cinizma. neisizeiskit- cia taip vaizdziai issireiskiau.
kai kalbama apie ganja, atbega vis tas pats(tie patys) veikejai kurie iskart is kisenes issitraukia palyginima su alkoholiu. prie to jau ipratau nuleist negirdom.. kai kalbama apie lietuva- vel tas pats veikejas, vel kisha visiems globaliai savo problemas: ale lietuvoj neina isgyvent, mientai skriaudzia nepaliaujamai, viskas cia bankrutuos, pargrius ir susispardys. kaip koks bobu burys, tik skustis ir vienas kitam kasyti nugaras shiknalyzishkais postais.
ir banga to paties per ta pati kyla vis is naujo po kiekvieno straipsnio, bet apciuopiamos naudos- 0. man tai nesvarbu, bet nereikia pradeti del vieno aspekto menkinti visos salies varda. negaliu ziureti. dar kai rasineja kazkoks bambizas- "vis manai, kad reikia gerbt?". taves nereikia dar gerbti, nes del jointo issizadi zemes ant kurios vaiksciojai jau keliolika metu!
slykstus jus man is dalies. nezadu apsiimti knaisiotis po tesisines sistemos neteisybe nes ne mano nosiai. bet tai dar ne viskas kad jus mentai skriaudzia.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Jah »

Aš ja gerbiu kaip gimtine, o ne kaip šali. prie ko čia džointas/alko? aš kalbu apie valstybe o ne apie alko ar džointa. Paskaityk geriau ir suprasi kur čia tiesa. Nu ir pofik, kad aš daug metų pravaikščiojau ant šitos žemės. Čia žemė už kuria mes MOKAM, nors to ir nenorim. :)
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Enchanteris »

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/i- ... d=49772594 sis straipsnis susilauke 376 komteru tai jau sis tas, tikiuosi teisejas(a) skaito komentarus. !
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

kuo toliau tuo smagiau :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Legalus »

Enchanteris rašė:http://www.delfi.lt/news/daily/crime/i- ... d=49772594 sis straipsnis susilauke 376 komteru tai jau sis tas, tikiuosi teisejas(a) skaito komentarus. !
Kas is to ar jie skaito ar neskaito jie turi vadovautis istatymais ir vadovausis.
vaikai nenarkokit vartotiku.
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė breeze »

„Nieko, tik paketėlį su kanapėmis“, – iš karto prisipažino jis ir iš kišenės ištraukė Lietuvoje draudžiamus narkotikus – 3 gramus kanapių.
Sakykit ką norit, bet tas žmogelis visiškas lochas. Aš jam duočiau baudą ne už kanapes, o už durnumą :D
Padekim viską ir dingstam velniop...
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Enchanteris »

Legalus rašė:
Enchanteris rašė:http://www.delfi.lt/news/daily/crime/i- ... d=49772594 sis straipsnis susilauke 376 komteru tai jau sis tas, tikiuosi teisejas(a) skaito komentarus. !
Kas is to ar jie skaito ar neskaito jie turi vadovautis istatymais ir vadovausis.
Tai koks istatymas idomu duoda 300 mg uz 3 g? Masinas vog naujausias tiek negausi :D Nu i komentarus paskaicius tai daug kam nelabai patinka tokie issipisinejimai teiseju ka nori pasakyt negalejo kokiu 8k israsyt teiseja ar dar maziau man tai nesuvokiama isviso is LEMPOS 300mg
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Legalus »

Supranti esme tame kad uz narkotiku kontrabanda istatymas numato nuo 3 iki 10 metu kaleimo, teisejas ir tai pagailejo ir nepasodino trim metam o dave bauda kosmine...
vaikai nenarkokit vartotiku.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Enchanteris »

Suprantu, bet tai kaip tau uz 3 g sedeti kaleime 3 metus, pasirodo kad nebutinai gali sodinti o nubausti pinigine bauda, tai jie ir daro isvada tipo kad tu dziaukis kiek pasakysim tiek ir mokes jei nenori sedeti, bet tai cia jau neteismas, aisku cia labai gerai kad nepasodino bet ne tokiom sumom, cia nera suderinamumo 3 gramai ir 39k litu!!
Radau ta straipsni 199 str 2d Tas, kas nepateikdamas muitinės kontrolei ar kitaip jos išvengdamas arba neturėdamas leidimo per Lietuvos Respublikos valstybės sieną gabeno šaunamuosius ginklus, šaudmenis, sprogmenis, sprogstamąsias, radioaktyviąsias medžiagas ar kitas strategines prekes, nuodingąsias, stipriai veikiančias, narkotines, psichotropines medžiagas arba narkotinių ar psichotropinių medžiagų pirmtakus (prekursorius),baudžiamas laisvės atėmimu nuo trejų iki dešimties metų.
Taip kad kanape kad ir 0.2g prilygsta aktyvuotam uranui, arba trotilui :D
Paskutinį kartą redagavo Enchanteris 2011-09-18, 16:19. Iš viso redaguota 1 kartą.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas