Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

prie to paties klausimėlis, žinau kad lempas tokias kaip HPS praranda ilgalaikiui savo savybes todėl jas reikia keisti, manau laikas atėjo tai padaryti, vegetacijai naudoju 125 cfl žydėjimui hps 250 tačiau ji paprasta ko ne pigiausia, kiek žinau jų taip pat yra visokių rūšių tačiau aš nesigaudau, tai gal kas padės kokia konkrečiai ir iš kur imanoma įsigyti tinkančias tik židėjimui ir tik 250?
Manhattan
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2007-09-27, 21:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Manhattan »

Augalui nuo lempų labiau reikia šviesos ar šilumos?
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

:DD suprantu gal mano klausimai kvailoki bet šitas :DD
Manhattan
Naujokas
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 2007-09-27, 21:15
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Manhattan »

ppietka rašė::DD suprantu gal mano klausimai kvailoki bet šitas :DD
Suprask :) Naujokas....
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė dumtraukis »

viskas normaliai ir juokingai :D abieju reikia, lempos duoda siluma (gradusus/temperatura,farenheitus,celsiju) ir liumenus, ty sviesos kieki, vienam kvadratiniam metrui reikia 50k liumenu, toliau pagal proporcijas viskas ;)
nes pyxas artina ;)
Dzedajus
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2011-10-24, 17:22
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Dzedajus »

Sveiki, jei tas klausimas buvo tad atsiprasau, bet daug nesutrugdysiu. Ar visa para reikia laikyti sviesa grow boxe? Augalas tik pradeda lysti is po zemes
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Tratagalvis »

Vegetacija 18/6
Žydėjimas 12/12
Auto veislė 18/6; 20/4; 24/0 visą auginimo laikotarpį.
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

va įdomiai jūs čia, arba jūs kvaili kad tik atsakot i durnus klausimu arba aš durnas kad turėčiau kitoki variantą, įdomūs daugelis DAUGELIS išskyrus kelis, jus esat, atsakinėjat ir apsimetat protingais atsakinejant i klausimus kuruos imanoma atsakyti paskaičius kelias h šį forumą, o kai kažką vos protingiau paklausiamą atkriaipiamą dėmesį ne i tave o į tą klausiasį kvailesnio klausimo.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Sokan »

ppietka rašė:prie to paties klausimėlis, žinau kad lempas tokias kaip HPS praranda ilgalaikiui savo savybes todėl jas reikia keisti, manau laikas atėjo tai padaryti, vegetacijai naudoju 125 cfl žydėjimui hps 250 tačiau ji paprasta ko ne pigiausia, kiek žinau jų taip pat yra visokių rūšių tačiau aš nesigaudau, tai gal kas padės kokia konkrečiai ir iš kur imanoma įsigyti tinkančias tik židėjimui ir tik 250?
kiek kartu jau auginai su ta pacia lempa? nemanau,kad po kiekvieno auginimo ja reikia keisti :) 3-4 gal. Son T agro, kiek zinau geresne auginimui, jeigu mano zinios neatsilieka, nes jau seniai su hps auginau :))
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Sokan »

ppietka rašė:va įdomiai jūs čia, arba jūs kvaili kad tik atsakot i durnus klausimu arba aš durnas kad turėčiau kitoki variantą, įdomūs daugelis DAUGELIS išskyrus kelis, jus esat, atsakinėjat ir apsimetat protingais atsakinejant i klausimus kuruos imanoma atsakyti paskaičius kelias h šį forumą, o kai kažką vos protingiau paklausiamą atkriaipiamą dėmesį ne i tave o į tą klausiasį kvailesnio klausimo.
matai, kai protingiau paklausi, protingiau ir atsakyt reikia, kas reikalauja daugiau ziniu :)) haha, sekmes.
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

laukiam daugiau nuomonių ir pilnų atsakymų,
P.S "Sokan" pilnai su Tavim sutinku
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Tratagalvis »

ppietka rašė:va įdomiai jūs čia, arba jūs kvaili kad tik atsakot i durnus klausimu arba aš durnas kad turėčiau kitoki variantą, įdomūs daugelis DAUGELIS išskyrus kelis, jus esat, atsakinėjat ir apsimetat protingais atsakinejant i klausimus kuruos imanoma atsakyti paskaičius kelias h šį forumą, o kai kažką vos protingiau paklausiamą atkriaipiamą dėmesį ne i tave o į tą klausiasį kvailesnio klausimo.
Skaičiau skaičiau ir vistiek pilnai esmės nepagavau. Ko tu čia putojiesi? Kad tavo klausimas apie lempas liko neatsakytas, kai tuo tarpu aš žmogui parašiau apie šviesos grafiką? Ir ką laikai kvailu klausimu? Galiu įsivaizduot jausmą, kai žmogaus augalas lenda iš žemių, o tūlas augintojas net nežino kiek jam šviesos reikia. Ne visi gali forumuose praleist visą dieną, skaitinėdami ginčus, pimpalų matavimus ir dar nežinia ką. Aišku, Google yra tūlo augintojo draugas, bet gal žmogus su anglų kalba nedraugauja, gal iš klaviatūros G raidė iškritus ir taip dar vienas kitas milijonas tikimybių.
Taip kad nereikia plūstis apie nedraugiškus forumiečius, kurie tavo protigojo klausimo neatsako ;)
P.S Man rodos, kad kažkas bėgo iš lietuvių kalbos pamokų, kai mokytoja aiškino apie taisyklingą sakinių sudarymą. :|?
ppietka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2010-10-25, 11:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė ppietka »

yra tiesos ka parašėi, bet pagalvok(im) užuot rašydami laiškus ginčedamiesi atsakytumėm taip pat plačiai į užduotą klausimą, kaip diskutuodami vienų kitų pasisakymus. Žinoma visi gynčai (jei galima taip pavadinti) prideda tik prieskonį.
P.S Matau, kad ne tik aš bėgdavau iš pamuokų :D
dede
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2011-02-08, 15:04
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė dede »

sveiki,noriu paklaust senu augintoju,ar gali buti per stipri lempa augaliukam ir jie neauga.nuo pat pradzios buvo 150mh apie 7-8d.,veliau ysukau 250mh,dbr vienam apie 18d. kitamapie 10d.abu augaliukai tokio pat dydzio apie 10cm.buvo problemu del karscio,bet dbr kelios dienos 29.boxas 65x45. rusis pure ak.
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė wauris »

Negali.ziurek temperatura,ar neperlaistyta ,ph
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė breeze »

dede rašė:sveiki,noriu paklaust senu augintoju,ar gali buti per stipri lempa augaliukam ir jie neauga.
Negali (nu gal teoriškai gali būti, bet tada augalas ne "neaugtų", o tiesiog žūtų nuo karščio, ir tam reikėtų ko nors piktesnio nei 250MH :)). Tavo atveju tikrai ne tame problema. Gal karštis, gal žemė, gal trąšos, gal per maži vazonai, gal per daug ar per mažai vandens. Daug kas gali būti blogai. Vien iš to, ką parašei, niekas tau atsakymo neduos. Be to, 10 dienų augalui 10cm yra kaip ir normalu, jei bendrai jis atrodo sveikas...
Padekim viską ir dingstam velniop...
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė runkelis »

jis norejo paklaust senu augintoju breeze :) :x: :V:
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
perlas
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2011-11-21, 12:04
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė perlas »

clf apie 50w,turiu dar lempu,tik del temperaturos ju nenaudoju.taigi klausimas butu kas geriau,lempu maziau,bet jos zemiau ar auksciau ir daugiau w,ar esmej tas pats gautusi?

prie to paties paklausiu ar mechaninis taimeris sukdamasis skleidzia koki garsa?nu tipo kaip laikrodis tiksi ar panasiai?ir sakykim kaip arti jo reiktu butu,kad ji girdeti?
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė breeze »

runkelis rašė:jis norejo paklaust senu augintoju breeze :) :x: :V:
Manau, lyginant su forumo dalyvių amžiaus vidurkiu, aš iš tiesų esu senas augintojas (30+) %). Dėl to turiu teisę atsakinėti į paprastus klausimus. O tai jūs, senieji vilkai, paskui pykstat ant naujokų, siuntinėjat į Google, Wiki ar skaityti viso forumo ;)
Padekim viską ir dingstam velniop...
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė breeze »

perlas rašė:clf apie 50w,turiu dar lempu,tik del temperaturos ju nenaudoju.taigi klausimas butu kas geriau,lempu maziau,bet jos zemiau ar auksciau ir daugiau w,ar esmej tas pats gautusi?
Norėjau atsakyti "geriausia yra maksimalus lempų kiekis, kuo arčiau augalų ir gera ventiliacija", bet nieko nerašysiu, nes gerb. runkelis vėl supyks :D
Padekim viską ir dingstam velniop...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas