Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Enchanteris »

Supratau... Tai jau padare 23? ar tik zada? tai jau tikrai vamzdec bus.
Tai as dabar i breeze klausima atskau del 262str: Kodel tarkim as negaliu info duoti apie kanape lietuviska (0thc%) nieks cia apie narkotines augalus nekalba.. O grazia lietuviska satyva puoseleta musu senoliu :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė dumtraukis »

man atrodo Lietuva jau bankrutuoja, nes griebamasi tokiu dalyku, pinigu nera is kur paimt, o ir tas pvm didinimas nedaug ka duos, kai zmones nustos dar labiau pirkti, kazkaip viska priesingai daro..nesuprantu
nes pyxas artina ;)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė breeze »

Tratagalvis (paryškinau aš) rašė:Man nėra visiškai jokio skirtumo, jeigu policija viršija savo įgaliojimus gaudydama ten kokius kokso, heros prekeivius, prekiautojus žmonėmis, gaujų narius ar dar bele kokius žulikus, kitaip tariant tikrus nusikaltėlius.
Čia tu labai labai klysti. Nėra "tikrų" ir "netikrų" nusikaltėlių, kol jų kaltė neįrodyta teisme, todėl policija privalo elgtis su visais vienodai - pagal galiojančius įstatymus ir kitas jų darbą reglamentuojančias taisykles.
Beje pagal dabartinius įstatymus, tu irgi esi "tikras nusikaltėlis", patinka tau tai, ar ne. Tai gal būtum nieko prieš, jei tau su kokia telefonų knyga per galva užvožtų? Na ir kas, kad tai neįeina į policijos įgaliojimus?.. Tu gi "tikras nusikaltėlis", be to dar ir "narkomanas" ;)
Padekim viską ir dingstam velniop...
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Tratagalvis »

Puikiai suprantu, kad dabar aš esu nusikaltėlis, bet teisybės vardan arba ir žmogus su degtinės buteliu rankoj būna toks pats nusikaltėlis, arba mes abu būnam toleruojami įstatymų. Dėl policijos veiksmų - jeigu kanapė būtų 100% legali būtų kitaip žiūrima ir į įgaliojimų viršijimą, nes paprasčiausiai mažiau su tuo susidurtume. Tada kokso internetinės bendruomenės tuo skųstųsi :D
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė breeze »

Tratagalvis rašė:Puikiai suprantu, kad dabar aš esu nusikaltėlis{...}
Aš ne tą norėjau pasakyti (todėl ir rašiau "nusikaltėlis" kabutėse). Niekas nėra nusikaltėlis, kol jo kaltė nėra įrodyta teisme. Todėl policija privalo elgtis pagal įstatymus tiek su žmogum kaltinamu 5 vaikų nužudymu ir suvalgymu, tiek su paaugliu, pagautu už pusgramį kanapių. Ne policijos, ir juo labiau ne visuomenės ar politikų, ir dar labiau ne žurnalistų (kas Lietuvoje dažnai nutinka) darbas teisti ir skirtyti į "tikrus" ir "netikrus" nusikaltėlius. Tai turėtų daryti išimtinai tik teismai.
Į tai norėjau atkreipti tavo dėmesį, kai rašei kad neva policija gali viršyti įgaliojimus prieš "tikrus nusikaltėliu", bet su mumis - dorais piliečiais - prašau elgtis pagal įstatymus. Tai labai neteisingas požiūris.
Padekim viską ir dingstam velniop...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

breeze rašė:
262 straipsnis. Įrenginių narkotinėms ar psichotropinėms medžiagoms gaminti gaminimas arba narkotinių ar psichotropinių medžiagų gamybos technologijų ar instrukcijų rengimas
Tas, kas neteisėtai gamino, laikė, gabeno ar realizavo aparatus ar kitus įrenginius narkotinėms ar psichotropinėms medžiagoms gaminti arba neteisėtai rengė ar platino narkotinių ar psichotropinių medžiagų gamybos technologijas ar instrukcijas,
baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.
Taip išeina, kad visi, kurie čia rašo dienoraščius, ar bent duoda patarimus kolegoms augintojams gana akivaizdžiai nusižengia pagal šį straipsnį. :|?
Niekas čia jokių instrukcijų kaip pasigamint narkotikus ar dar kokio nors briedo neplatina. Čia botanikai renkasi. Ar dar ilgai reikės aiškinti, jog kanapė yra AUGALAS, o ne narkotikas? Ką, yra noras atimti saulę, vandenį ir žemę, kad ganja augt negalėtų? Apie kokius įrenginius čia kalba eina?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

apie vazona :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

pūtėjas rašė:o ne narkotikas
O KAS YRA NARKOTIKAS?????????
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

GanjaGoblin, šį klausimą reiktų užduot tiems, kurie kanapę laiko "narkotiku". Iš viso, tai labai plati sąvoka, praktiškai nieko konkretaus nepasakanti ir dabar taip pagalvojus, žodis "narkotikas" praktiškai sukurtas "iš nieko". Nėra daikto pavadinimu "narkotikas". Panašu, kad žodis lyg bando apimti kelis daiktus, jau turinčius savo pavadinimus. Hmm, nepaaiškinsi tokių dalykų kvailą žalią uniformą apsirengusiems vyrams:))
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

tai man labai patinka stebėt žmonių mimikas kai kas paklausia "tai tu narkomanas, vartoji narkotikus?" tada ramiu veidu klausi, o kas yra narkotikai? dažnas pradeda vardint ten heroinas, žole, kokainas, sakai ne ne čia tik atskiri pavadinimai, sakyk kas yra narkotikai, va tada galima pasilinksmint stebint tu turinčiu tvirta nuomone narkotiku klausimais piliečiu veidus :)
šiaip čia labai rimtas klausimas, nes visi nesutarimai vyksta del to, kad yra netikslus objektu pavadinimai. negalima prieit vieningos nuomones jei net nzn apie ka kalbama, arba ta pati objekta supranti skirtingai.
Man galvoi negerai....
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė breeze »

GanjaGoblin rašė:ne ne čia tik atskiri pavadinimai, sakyk kas yra narkotikai
Tai pagal tokią logiką galima labai daug žodžių atsisakyti. Pvz., nėra tokio dalyko kaip "medžiai", yra tik pušys, klevai ir kt. Velniop, nėra net "klevų", yra tik "tas klevas kur auga prie mano namo", "tas kitas klevas, kur auga toliau"... :)
Man pats žodis "narkotikai" nekelia jokių rūpesčių. Jei kas paklaustų, ar vartoju narkotikus, tiesiog atsakyčiau "taip" (arba "ne tavo supistas reikalas", priklausomai nuo situacijos :D). Vienintelė problema yra ta, kad iš draugiško narkotikų būrelio kažkodėl išskiriamas alkoholis, nikotinas, kofeinas ir dar keletas kitų "gerųjų" narkotikų. Ir tas išskyrimas remiamas ne moksliniais duomenimis, o tiesiog kažkokiais istoriniais ar kultūriniais motyvais.
Padekim viską ir dingstam velniop...
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

breeze rašė:Tai pagal tokią logiką galima labai daug žodžių atsisakyti. Pvz., nėra tokio dalyko kaip "medžiai", yra tik pušys, klevai ir kt. Velniop, nėra net "klevų", yra tik "tas klevas kur auga prie mano namo", "tas kitas klevas, kur auga toliau"... :)
Medis – didelis, daugiametis, sumedėjęs augalas, kurių augantys masyvai vadinami miškais.

Kokiu dar žodžiu nori atsisakyti? :)
Man galvoi negerai....
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė breeze »

GanjaGoblin rašė:Medis – didelis, daugiametis, sumedėjęs augalas, kurių augantys masyvai vadinami miškais.
Na, pasak Vikipedijos: Narkotikai – cheminės medžiagos, kurios stimuliuoja, slopina arba kitaip modifikuoja (pvz., veikia haliucinogeniškai) centrinės nervų sistemos veikimą.
Kaip žodis "medžiai" apibūdina augalų grupę, kurie pasižymi tam tikromis savybėmis, taip žodis "narkotikai" apibūdina cheminių junginių grupę, kurie pasižymi psichoaktyviomis savybėmis. Jokios problemos aš tame nematau.
Jei tau pats žodis nepatinka dėl jam primestų neigiamų konotacijų, gali sugalvoti ką nors įmantresnio (psichoaktyvios medžiagos, svaigalai, kvaišalai), bet esmės tas nekeičia.
Padekim viską ir dingstam velniop...
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė dumtraukis »

tai faktas tas, kad cannabis centrines nervu sistemos neveikia, o tik aktyvuoja canna receptorius smegesyse, plius-ne chemine medziaga, tai koks dar cia narkotikas? :D :D
nes pyxas artina ;)
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė breeze »

dumtraukis rašė:tai faktas tas, kad cannabis centrines nervu sistemos neveikia, o tik aktyvuoja canna receptorius smegesyse
Tamstos žiniai, "centrinė nervų sistema" - tai ir yra smegenys ;)
dumtraukis rašė:plius-ne chemine medziaga, tai koks dar čia narkotikas? :D :D
Seniai žinoma, kad pagrindinė kanapių veiklioji medžiaga (bent jau labiausiai pasižyminti psichoaktyviomis savybėmis) yra THC. Kaip kofeino vartojimą žmonės vadina "kavos gėrimu", taip THC vartojimą žmonės vadina "kanpių rūkymu". Kaip bežiūrėsi, kanapė - jei ji vartojama pramoginiais tikslais - yra narkotikas. Patinka jums tai, ar ne 8)
Padekim viską ir dingstam velniop...
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Neuromoksluose tyrimai parodė, kad tuo metu, kai žmogus yra įsimylėjęs, jo smegenyse randama tam tikrų būdingų cheminių medžiagų – testosterono, estrogeno, dopamino, norepinefrino, serotonino, oksitocino, vazopresino. Pvz., hormonų testosterono ir estrogeno padaugėja aistros fazėse, o oksitocinas ir vasopresinas siejamas su tvirtais ir ilgalaikiais santykiais.

tai pagal ta narkotiku apibrezima iseitu kad meile, sexas taip pat yra narkotikas. atsiranda chemines medziagos kurios veikia musu smegenis ir mes atitinkamai elgiames. Ar as cia kazka ne taip suprantu? :)
Man galvoi negerai....
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Enchanteris »

Is dalies tu teisus del meiles ir sekso,kaip ir del loshimo,ar adrenalino ieskojimo, bet cia savaiminis organizmo reiskinys darant kazkokius veiksmus be jokiu pasaliniu priedu.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Enchanteris rašė:Is dalies tu teisus del meiles ir sekso,kaip ir del loshimo,ar adrenalino ieskojimo, bet čia savaiminis organizmo reiskinys darant kazkokius veiksmus be jokiu pasaliniu priedu.
sexas be pasaliniu priedu? čia kalbi apie ranku darba? :D
Man galvoi negerai....
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Enchanteris »

:D :D :D kaip pavadinsi taip nepagadinsi
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė GanjaGoblin »

Na nžn enchanteri nžn, mano manymu su ranku darbu yra taip pat kaip su lietuviškos šaluchos rukymu, bet jei nori kad normaliai šitie visi sexabinoliai ištaškytu turesi vartot moteri. beto kuo moteriškumo koncentracija joje bus didesne tuom taškymasis geresnis, dar plius itakos tures vartojimo budas, aplinka ir t.t. psichologine priklausomybe ji taip pat sukels nemazesne nei kai kurie kiti preaparatai. tai kuom moteris ne narkotikai??????
Man galvoi negerai....
Rašyti atsakymą