Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
eTas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2011-10-21, 14:10
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė eTas »

bing bang (auto)
smoke&joke
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-06-15, 22:04
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė smoke&joke »

Noreciau Jusu patarimo.Ka galima geriausio,is lempu,tinkamu augint viena auto,galima isukt i stalines lempos patrona?Aciu uz atsakyma kurio viliuosi sulaukti
smoke funny things :)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Jah »

CFL. Pasižiūrėk kiek lempa atlaiko W. ir keliais vatais mažesne lempą :)
smoke&joke
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-06-15, 22:04
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė smoke&joke »

Aciu zmogau :V:
smoke funny things :)
Bananas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2012-01-06, 15:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Bananas »

Sveiki, tikriausiai 100 kartų klausta, bet senokai, gal kas pasikeitė. Kokių yra Vilniuj parduotuvių, kad būtų galima nusipirkt lempą su balastu ir starteriuku vienoj vietoj, nelakstant po daug parduotuvių. Aš nevietinis, kaimietis, Vilniuj retai būnu, tai bijau paklyst. Domina 250w HPS.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė runkelis »

padekit kas nors bananui...
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Legalus »

Nu ka bananas gali viska rasti senukuose banginija(zirmunai) arba kituose (seskinei), dar ermitaze akropoli(atrodo viskas vietoi bet negarntuoju 100proc) , dar mazgas parduotuvei vytenio g. mazgas.lt tai va vos ne visuose miesto galuose gali rasti sekmes :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Rongsa
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-12-23, 19:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Rongsa »

Sugalvojau į senukus nuvažiuosiu. Ruošiuosi auginti su CFL lempom., tik nerandu kiek jų reikia ir kokio galingumo.... Tik atradau, kad reikia vegetacijai 5000K-6500K... (full spectrum, daylight)
Ar nuo augalo veisles/rusies priklauso kiekapsvietimo reiks ? ar priklauso nuo augalu vnt? Galvoju uzauginsiu 3-4 augalus. tai kiek CFL (5000K-6500K) lempų reiks ? Ir kiek ant jų vatų turi būt ?
wauris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 690
Užsiregistravo: 2011-02-25, 17:29
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė wauris »

ziurint koks tavo auginimo plotas,jai jis tik tik 3 augalams deciau tu lempuciu kol butu 150w maziausiai (tik nepainiok kur rso tarkim yra 40w bet sviecia kaip 100w) prie sumos dek kur maziau rodo (kitaip neina paaiskint man :D )
EugE
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2011-05-13, 00:25
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė EugE »

wauris, man regis tu cia apie palyginima su kaitrine lempute ant pakuotes :)
\o/
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Tratagalvis »

Taip, apie tą patį jis kalba ;)
Rongsa
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-12-23, 19:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Rongsa »

wauris rašė:ziurint koks tavo auginimo plotas,jai jis tik tik 3 augalams deciau tu lempuciu kol butu 150w maziausiai (tik nepainiok kur rso tarkim yra 40w bet sviecia kaip 100w) prie sumos dek kur maziau rodo (kitaip neina paaiskint man :D )
Aš tai nesupratau... :D Ten kur buna parašyta ant pakuots 40w/100w ? Galit pavyzdį gal parodyt :|?

O tai iš pradziu tai nereiks net puse kvadratinio metro ploto... Gal tada užtektų ir vienos tos lempos ? Ir dar. Senukuose arba kokiose parduotuvėse yra parašyta CFL ? arba kompaktinės fluorocensinės lemputės ? Nes Maximoj buvau tai ten nebuvo parašyta fluorosencinės, bet buvo pažymėti "kelvinai"
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Jah »

Von iš čia. Negaliu pakęst tokio elgesio, išeini ar bano reikia? ant tiek įkirus kad eina načiort. per toki laiko tarpa jau 39pranešimai. galiu banint už flooda. Taip, kad pagalvok ar eini augini pats ar reiks bano?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė PsY »

chill man forumas tam ir yra kad klausineti ir dalintis informacija. jei jau atsibodo jo postai tiesiog prasuk i apacia. matai kad zmogui sunkiai gaunasi orentuotis kas kur kaip kada.. Rongsa noriu paklaust ar skaitei augink.com ??
PsYchotherapist
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Tratagalvis »

Let it be positive all the time
Von iš čia.
išeini ar bano reikia?
ant tiek įkirus kad eina načiort.
ar eini augini pats ar reiks bano
Gal laikas gyvenimo moto pasikeist? :D
Nematau, kodėl tave kaso jo parašytų pranešimų skaičius. Mūsų bendruomenė maža, narius pažįstam iš darbų. Kad prirašė 39 žinutes ir dar nežinia kas ateityje laukia nereiškia, kad Rongsa bus bendruomenės labai gerbiamas.
Dėl tokių dalykų ir buvo gera pliusų/minusų sistema. Gal, moderatoriai, žinot, ar visam laikui ji panaikinta?
Rongsa
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-12-23, 19:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Rongsa »

Tratagalvis rašė:Let it be positive all the time
Von iš čia.
išeini ar bano reikia?
ant tiek įkirus kad eina načiort.
ar eini augini pats ar reiks bano
Gal laikas gyvenimo moto pasikeist? :D
Nematau, kodėl tave kaso jo parašytų pranešimų skaičius. Mūsų bendruomenė maža, narius pažįstam iš darbų. Kad prirašė 39 žinutes ir dar nežinia kas ateityje laukia nereiškia, kad Rongsa bus bendruomenės labai gerbiamas.
Dėl tokių dalykų ir buvo gera pliusų/minusų sistema. Gal, moderatoriai, žinot, ar visam laikui ji panaikinta?
Nors du žmonės mane supranta :D
Nežinau... Kai kam gal ir įkyriai atrodau, bet aš visada įpratęs viską iššsiaiškinti iki smulkmenų. Jei neišeis užaugint, griaušiuos dėl to, kad permažai informacijos turėjau. :)
Rongsa
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-12-23, 19:05
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Rongsa »

Jah rašė:Von iš čia. Negaliu pakęst tokio elgesio, išeini ar bano reikia? ant tiek įkirus kad eina načiort. per toki laiko tarpa jau 39pranešimai. galiu banint už flooda. Taip, kad pagalvok ar eini augini pats ar reiks bano?
Jau auginu :V:
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Jah »

Sekmės auginant, double post. jau prasižengei, yra redaguoti mygtukas. Tratagalvi mane kaso. Aš ne toks, kad žiūrėčiau tik į save. :)
Bananas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2012-01-06, 15:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Bananas »

Na ir apsipirkau. Banginy nusprendžiau, kad 250w gal ir daugoka, o ir viena 150w lempa akcijinė likus buvo, tai ir pačiupau. Bet čia tos natrio lempos ne itin ryškios, ar čia droselis pigus šūdą mala? Pasijungiau, gražu, kambarys maloniai geltona šviesa apšviestas, bet tikėjausi kažko geresnio, vizualiai nelabai geriau už 150w kaitrinę atrodo.


Dar vienas klausimėlis, noriu dabar jau leist savo augalam žydėt, kaip čia tai geriau padarius? Jei duosiu 24 valandas poilsio, o po to vėl dieną įjungsiu, tai taip gausis, kad man švies naktį, o aš to visai nenoriu. Ar nestresuos baisiai augalai, jei tiesiog vieną dieną nejungsiu šviesos, o toliau jungsiu 12/12? Dabar šviesa įsijungia 7 valandą ryte, noriu, kad ir žydėjimo metu įsijungtų 7.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Enchanteris »

Ne, vegink sviesoj kiek tik sirdis geidzia kol nusireguliuoiuosi sau patogu laika su naktimi. Sviesos vegetacijos laiku gali buti ir 24 val per para bet ne maziau kaip 18 val. Tikiuosi supratai. Taip kad ijungi sviesa laikai maziausiai 18 valandu ir poto reguliuoji kada tau reikia nakties pvz dar +14 valandu (sviesos). Ir poto perjungi kai ateina tas momentas kada tau tinka naktis i 12/12. Paros as asmeniskai nelaikyciau tamsoj. Nors kiti sako kad greiciau parodo lyti taciau tai gali augala smarkiai sustresuoti ir paverti mergina i hermi.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas