Nuotrauka Nuotrauka

pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė runkelis »

priminsiu visiem: http://www.legalus.net/
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Scarface
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012-01-21, 00:27
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Scarface »

sveiki esu naujas legalus.net forumo dalyvis tai noreciau ir as pasipasakoti savo pirma karta . Gal nuo 14 metu rukydavom su bicais lietuviska kanape tai tik taip dergdavomes galvodavom uzvilks ir panasiai :x: :D o tikrasis skanusis dumelis buvo 15 metu tai pasiemem gramiuka triese su draugais rukem per bambaliuka(musu rate tai buvo labai paprasta tradiciska ir lengva) ikvepiau as ta pirmaji dumeli i plaucius , nu nieko nepajauciau bet kai prikrove antra ir iputem tai taip susileidau kad atrodo kad visa diena buciau ares zeme rankom :D po poros minuciu draugas pradejo prikolinti ir isijungiau ir as |.|) :} . jis sako zaidziam zaidima "JA" (tai toks zaidimas kur turi pasakyti zodi "ja" nerodydamas dantu ir turi ju nerodyti visa zaidima o jei parodai tau galvoja sunku zody kuri turesi prideti prie zodzio ja pavizdziui "Ja sliaukmurzis " :D viskas atliekama nerodant dantu)tai snukiai atrode tokie perkreipti kad zvengem nesustodami vos bepratarem zodi :D :D ir nuo tos dienos pamegau MJ ir iki pat siol ja retkarciais pavartoju i savaite karta ar i dvi :D man 19 dabar 8) greit darysiu ir pirmajy grow viska esu susiruoses belieka zemes nusipirkti --==::~~ :x: [:)]
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė dumtraukis »

sveikas prisijunges prie kolektyvo ;)
nes pyxas artina ;)
Scarface
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2012-01-21, 00:27
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Scarface »

man bus didele garbe isilieti i sy foruma ir isreiksti savo ir puikiai priimti kitu bendraminciu nuomone :) pease :x: --==::~~
Double
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2012-01-23, 20:59
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Double »

Hmm,buvo vasara , berods grizau is amerikos , ir ta proga gerem aluti , lengvai po 1 bonkute,pokol draugas issitrauke mmaisiuka ir sako ar rukysit kas, na aisku is pradziu kazkaip meciaus rukyt ar nerukyt nes neissivaizdavau kas bus , gal tiesiog apeme baime, bet kazkaip uzsikureno --==::~~ ir neatsitraukes is ratuko parukiau. Na is pradziu visi stebejo mane sake kaip kas ka? as sakiau nieko , bet kai tik uzlipau ant kalno virsaus supratau kaip sukapojo mane... Nuvarem i akropoliuka paprikolinom ir grizom.. Viskas trumpai , nes nlb smulkemenu atsimenu , tik atsimenu tai jog jiauciau visa kaire koja, kiekviena gysla , raumeni , kaula ir taip lb nervino.. :D bet fun buvo
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Temidė »

Mano pirmas kartas... Man tada buvo 20 (visai neseniai). Iš tiesų buvo gan komiška situacija. Tada jau buvau šiek tiek pasiskaičiusi apie kanapę psichologijos vadovėlyje, tai jau buvo kiek sudominusi. Ir tuometinis vaikinas gavo žolės nemokamai, dovanų. Ir pasakė man, kad eis pas draugą rūkyti. Aš baisiausiai supykau, pasakiau: ne, aš tau draudžiu! :D Bet po akimirkos atsipeikėjau, kad čia seni stereotipai veikia, ir galiausiai pasakiau: aš irgi noriu. :D
Ir tas pirmas kartas buvo tikrai labai smagus, ir sakyčiau smagiausias iš visų. Gal stipri kanapė tada pasitaikė. :) Labai įdomus potyris buvo, labai jaučiau savo reakcija, mimikos pokyčius, kai kas nors ką nors pasakydavo. Pvz., kai nustebdavau, tai tas nustebimas taip smarkiai jautėsi ant veido, atrodė, kad veidas žiauriai išsitempia. :D Ir buvo be galo daug nevaldomo juoko.
Jahman
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2012-03-10, 23:28
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jahman »

As jau nerukau kaip pora menesiu ir tuo esu laimingas :) Atsibodo kazkaip man rukyt jau.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jah »

Temos pavadinima skaitei? čia apie pirma karta kalba o ne kiek tu nerūkai :D
Rasta.Jėzus
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012-03-27, 22:04
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Rasta.Jėzus »

O vat aš tai pirmą kart įpučiau įstojęs į velnių sunešiotą Vilniaus Konservatoriją. 15 metų man buvo. Ir po pirmo karto mano mąstymas pasikeitė radikaliai. Man prasideda konvulsijos kai klausaus nerealios muzikos, aš grodamas iškeliauju kažkur toli toli, apie paprastus dalykus pradedu mąstyti giliau. Nuostabus jausmas. Dabar suprantu kodėl man lemta tapti menininku.
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė tindiriuska »

Iki dabar galvojau, kad pirmas akimirkas turėjau dar praeitais metais. Buvau minėjęs, kad šioje srityje aš dar naujokas. Kažkada žolininkai ir kitų medžiagų vartotojai man asocijavosi vienu pavadinimu. Buvau labai pasipiktinęs savo sūnėnu kai sužinojau, kad jis rūko žolę. Turėjau su juo rimtą pokalbį dėl jo perspektyvų.
Vėliau teko laikinai apsigyventi Norvegijoje, ten įgijau draugų norvegų, jie rūkė kaip pamišę ir bandė mane "gydyti", na aš pabandžiau, pasijutau gerai, pagerėjo nuotaika ir t.t. Vėliau po visų "gydymų" pradėjau ieškoti informacijos apie kanapę internete, parsisiunčiau nemažai dokumentinių filmų ir t.t. Mano požiūris pasikeitė 180°, kartais parūkydavau kartu su žmona. Pradėjau mastyti, apie kanapės auginimą. Prieš savaitę vėl turėjau palikti Lietuvą maršrutu Lietuva-Norvegija-Vokietija-Olandija-Vokietija-Lietuva, be pagrindinių tikslų buvo ir kitas susitikti su buvusiais "gydytojais" ir sutraukti taikos pypkę ir t.t., atvykau į Vokietiją, čia vėl panašiai, išvykau į Amsterdamą aplankyti taip sakant sostinę ir įvertinti kaip ten viskas yra, bandžiau buble gum, aplankiau http://sensiseeds.com/, dar kažkur, likau patenkintas, daug pamačiau, parsivežiau suvenyrų, pažadėjau sau, kad sugrįšiu. Vakar atvykau vėl i Hamburgą, sutikau draugelį, paprašiau suorganizuoti suktinę,(kokia rūšis nežinau) ir įvyko tai ko nesitikėjau, supratau tik tai, kad tai ir buvo mano pirmas kartas, pradžioj vaizdas pradėjo gaubtis, laikas sustojo, mintys pradėjo pašėlusiai lėkti, vaizdas ryškėti paskui vėl mirguliuoti, prasidėjo nerimas kuris perėjo į paniką ir baimę, pradėjau mikčioti, strigo žodžiai, karštis keitė šaltį, atrodė, kad tuoj prarasiu sąmonę, atrodė, kad mirštu, žodžiu tai buvo pats baisiausias košmaras, aš tokio jausmo nelinkėčiau niekam ir pats daugiau to jausmo patirti nenoriu. Iš tos būsenos įšėjau po 4 valandų.
Dabar supratau, kas tai per augalas, supratau kodėl atvykę užsieniečiai į Amsterdamą šokinėja nuo stogų, tai galingas ir vis tik pavojingas "įrankis". Esu pasimetęs. :|? Šiandien sutikau tą draugelį paprašiau vėl parūpinti. Aišku to nepakartosiu teks atsargiai degustuoti. Būtu malonu, kad patyrę draugai pakomentuotu ar šiaip savo nuomonę išsakytu kas buvo ne taip ar kodėl taip. :V:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė dumtraukis »

per dauuugg buvo :]
nes pyxas artina ;)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jah »

Ryškiai per daug buvo.... :D Pamegink rūkyt su pertraukom, o ne iškart supešt viska. Keli dūmai, pasėdi pabendrauji, vėl keli.
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė kasiakas »

Pirmo karto nelabai jau pamenu :D , tik žinau, kad pirmi kartai buvo patys geriausi :D kaip ir bet ko gyvenime pirmi kartai, nes nieko nežinai kas bus ir ko tikėtis %)
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė tindiriuska »

Jah rašė:Ryškiai per daug buvo.... :D Pamegink rūkyt su pertraukom, o ne iškart supešt viska. Keli dūmai, pasėdi pabendrauji, vėl keli.
Taip lyg ir dariau, bet tikriausiai sūnėnas(suka) 8E , per riebų mišinį užtaisė, kad taip suveikė :X ,tikrai neįsivaizdavau, kad taip gali būti. Gal ten kokio šalavijo įmaišyta buvo, tikrai nenorėčiau to patirti. 8[]
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jah »

Kažin ar sūnėnas su tavim taip pasielgtu, gal šiaip atsparus geram poveikiui žmogus esi. :D
tindiriuska
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012-03-17, 12:47
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė tindiriuska »

Jah rašė:Kažin ar sūnėnas su tavim taip pasielgtu, gal šiaip atsparus geram poveikiui žmogus esi. :D
:D Aš teisus buvau, jis užmaišė pagal save, pasirodo jis vartoja kasdien, dabar aišku iš kur pas jį galvoje anarchistinės idėjos. Šiandien parnešė lemon haze, [:)] širdelė jau muša ir visai neįdomu ką kiti šalia dabar kalba :] . Auginti jis nemėgina, nes galimybė yra tik palėpėje, bet čia labai helikopteriai su kamerom nardo. :|?
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė dumtraukis »

vargu ar jie ciumpa sumulkias zuveles, neapsimoka finansus eikvot ir kieviena 60x60 ryskiau apsviesta plota tikrint, tai jau tikrai, manau :)
nes pyxas artina ;)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jah »

Čiumpa patikėk čiumpa..... :)
ZmX_Stoner
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2012-06-26, 15:18
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė ZmX_Stoner »

Sveiki megejai ir profesionalai cia mano pirmas postas sitam forume tai neuzpykit jai kas netaip. Wa kaip man nutiko. Pirmas kartas buwo 15 m su panele nutarem naujuosius sutikti dviese isinuomavom kambariuka wisskas normaliai parukem apie G dar beweik nieko nezinojau tik zinojau kad mano draugai ja ruko ir kazkaip uzsimaniau ir as jos paragauti gaila kad pirma karta parukius man visiskai nieko nebuwo nezinau gal lievo stuffo nusipirkau. Bet wa antras kartas tai buwo neapsakomas... tai buwo kai man buvo 16 meteliu. per drauges gimtadieni pirtyje ispradziu lengvai atsigerem gal po 2 skarbonkes alaus ir viena shota baltos ir nutarem parukyti putem gal 0.5 ant kokiu 6 zmoniu. isejom i lauka uzsikurenom atsimenu kad i traukius 3 gerus dumelius i save galvojau kad visiskai nieko nebus nes kai rukiau pirma karta tai pramuse tik ant valgio ir neapsakomo noro gerti vandens ;D na bet gawosi wisiskai kitaip.. parukes lyg niekur nieko gryzau prie stalo pradejau jaustis idomiai wisi garsai suastrejo akys pradejo waiksiot labai greitai sededamas istisai juokiausi kitoje stalo puseje isgirdau kaip drauge snipzda kitai paziurek i ji. sakau wiskas reikia stotis ir lipti i antra auksta kurioje yra lovos vos ne vos nes uzlipus atsiguliau i lova pasineriau i transa akyse ejo vaivorykste nusiraminau wisas kunas ejo siurpuliukais praradau laiko nuovoka laika skaiciawau tik nuo sviesos ijungimo ir isiungimo. wisas kunas miegojo nejo jo pajudinti buwo tik samone. jauciausi neapsakomai. wis ateidawo draugai paziureti kaip as laikausi ir ragino keltis ir eiti toliau svesti drauges gimtadienio. gal po 4 valandu atsistojau ir nupedinau zemyn pirmi mano istarti zodziai buwo ar dar turim parukyt ;D wa taip wa as ir pradejau draugyste su MJ dabar paskutiniuoju metu. puciu hasa nes niekur nerandu normalaus gero stuffo, manau reiketu biski apmazinti putimus nes rukau beweik kiekviena diena vakarais :) . Chill out all bro :)
Puff Puff Pass 4:20
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jah »

Tai rask geros :D nes jūsų hašas tai fėėė... :D
Rašyti atsakymą