Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

tamsta o ar galetumet argumentuoti kas per mintys.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Enchanteris »

Auksarankiuose katik gan neblogas reportazas buvo :) neblogai pakalbeta.:)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

numeskit video linka
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

DILLIGAF rašė:Sveiki visi :V: , visu pirma atsiprassau jog uzleidau si foruma(buvo butina kaika nuveikti.....)
Tai va,per interviu man buvo pareiksti 3 kaltinimai ir paskirta teismo data.Ivyko jau ir pats teismas.
Nusiteisiau:
1.Possessing class B controled drugs - Fine - £75
2.Prevent meter from reg electric supplied - Fine - £100
3.cultivating cannabis - Fine - £100
4.Dishonestly using electricity - Fine - £100

Krc uz tris kaltinimus keturi srokai 8???
P.S. čia UK
Baudos nejau susimoket,mentam duru niekad neatidarinedavau tai si ketvirtadieni jie mane ciupo mieste :| snd grizau :V:
Kai mentai riso jie sake jog teks savaite sedet,bet kai nuveze i pati kalejima paskaiciavo,kad tik 4 dienas,nes typo keturi srokai tai ir bus keturios dienos-vienas baudos kvitas lygus vienai dienai.Ir dar pridure mes sekmadieniais nepaleidinejam taip,kad isleisim sestadieni :) ryte :D
Krc man yra teke pabuvoti lt ligonineje ir zinai ka? Db as galvoju,kad buvau ne balnyckoj,o kalejime!! 8()
Bl cia mane laike ju statiskoj paciu blogiausiu kalejime: Kalejimo priziuretojai pasitiko mane su sypsena,visada visi buvo mandagus,siule pasiskambinti nemokamai belekur,dave dantu sepetuka ir pasta,arbatos,cukraus,tusinuka,voku,lapu.I chata ieinu plazminis mazas tv kabo :) 311 kanalu! :D ne parasha,o tualetas,chatoj karstas vanduo yra!!!Ir aplamai ten visad karsta.Dusas kasdien.Maniau jog teks badaut,bet kur tau-gulejau su ispampusiu pilvu.Maistas man asmeniskai lb patiko (ar pameni rusu laiku valgyklas?tai vat stobal taip pat niam niam [:)] )Kalejomo parduotuve savom kainom rekikauja,pvz coca cola parduotuvej kainuoja 60p o ten 18p :D plastmasiniai makaronai 8p :D cukraus kg 60p :D bl,gal jie ten vogtas/konfiskuotas prekes stumia :D
Nu,bet vistiek nx ten skyle kaip ir kiekvienas kitas kalejimas-nelinkiu nei vienam sito kelio,nes nera nieko geriau uz jaustis laisvas.
Peace :V:
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jah »

Pirmas dalykas nesikeik, taisyklės visiems vienodos. Ir privalau tau dėti įspėjima. Antras dalykas, visur gerai tik ne pas mus. :)
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

Cia kalejime taip ismokau :D :D atleisk,kita syk cenzuruosiu ;)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jah »

Uhh kaip ten mokosi greit žmonės :D viskas gerai, yes. kita syki pasistenk cenz$%#@! žodžius :D
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Enchanteris »

runkelis rašė:numeskit video linka

http://www.youtube.com/watch?v=Q564IVy7 ... e=youtu.be
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė badnews »

Enchanteris rašė:
runkelis rašė:numeskit video linka

http://www.youtube.com/watch?v=Q564IVy7 ... e=youtu.be
na tom dviem moterėlėm, tai tikrai gėlių padovanočiau :) ir išvis, patiko liaudies nuomonės ir teisėsaugos atstovas briedu nesišvaistė. bet, va jau n... kartų pastebiu, kad visokie priklausomybių centrai, ar tie "besigydantys narkomanai" pastoviai vandenį mutina su savo gateway teorijom. ir kaip jien ten tą smegeninę išplauna man neeina iki šiol suvokt :/
togetha brotha
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė dumtraukis »

matai, tiesos yra ir ju posakiuose, jei imsi bendriau viska ir placiau, todel kad daznas, kuris rimtai uzsikabina vistiek yra ragaves zoles, toliau draugu, dyleriu ''pagalba'' ir kitu drugsu prisigaudo, na sutik, kad greiciausiai buna taip..todel jie ir sako taip, nes mato tik tokius zmones, tie kurie pucia tik zole tokiuose centruose nesilanko ir negali pakeist ju nuomones..ziurejimas is savo varpines, daugiau nieko..
nes pyxas artina ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

DILLIGAF rašė:
DILLIGAF rašė:Sveiki visi :V: , visu pirma atsiprassau jog uzleidau si foruma(buvo butina kaika nuveikti.....)
Tai va,per interviu man buvo pareiksti 3 kaltinimai ir paskirta teismo data.Ivyko jau ir pats teismas.
Nusiteisiau:
1.Possessing class B controled drugs - Fine - £75
2.Prevent meter from reg electric supplied - Fine - £100
3.cultivating cannabis - Fine - £100
4.Dishonestly using electricity - Fine - £100

Krc uz tris kaltinimus keturi srokai 8???
P.S. čia UK
Baudos nejau susimoket,mentam duru niekad neatidarinedavau tai si ketvirtadieni jie mane ciupo mieste :| snd grizau :V:
Kai mentai riso jie sake jog teks savaite sedet,bet kai nuveze i pati kalejima paskaiciavo,kad tik 4 dienas,nes typo keturi srokai tai ir bus keturios dienos-vienas baudos kvitas lygus vienai dienai.Ir dar pridure mes sekmadieniais nepaleidinejam taip,kad isleisim sestadieni :) ryte :D
Krc man yra teke pabuvoti lt ligonineje ir zinai ka? Db as galvoju,kad buvau ne balnyckoj,o kalejime!! 8()
Bl čia mane laike ju statiskoj paciu blogiausiu kalejime: Kalejimo priziuretojai pasitiko mane su sypsena,visada visi buvo mandagus,siule pasiskambinti nemokamai belekur,dave dantu sepetuka ir pasta,arbatos,cukraus,tusinuka,voku,lapu.I chata ieinu plazminis mazas tv kabo :) 311 kanalu! :D ne parasha,o tualetas,chatoj karstas vanduo yra!!!Ir aplamai ten visad karsta.Dusas kasdien.Maniau jog teks badaut,bet kur tau-gulejau su ispampusiu pilvu.Maistas man asmeniskai labai patiko (ar pameni rusu laiku valgyklas?tai vat stobal taip pat niam niam [:)] )Kalejomo parduotuve savom kainom rekikauja,pvz coca cola parduotuvej kainuoja 60p o ten 18p :D plastmasiniai makaronai 8p :D cukraus kg 60p :D bl,gal jie ten vogtas/konfiskuotas prekes stumia :D
Nu,bet vistiek nx ten skyle kaip ir kiekvienas kitas kalejimas-nelinkiu nei vienam sito kelio,nes nera nieko geriau uz jaustis laisvas.
Peace :V:
tamsta diligafe ar jus bedarbis buvote ?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė badnews »

dumtraukis rašė:matai, tiesos yra ir ju posakiuose, jei imsi bendriau viska ir placiau, todel kad daznas, kuris rimtai uzsikabina vistiek yra ragaves zoles, toliau draugu, dyleriu ''pagalba'' ir kitu drugsu prisigaudo, na sutik, kad greiciausiai buna taip..todel jie ir sako taip, nes mato tik tokius zmones, tie kurie pucia tik zole tokiuose centruose nesilanko ir negali pakeist ju nuomones..ziurejimas is savo varpines, daugiau nieko..
yra vienas veikėjas Lt, senas tarybinis hipis, kažkada ant adatos sėdėjęs, po to pasveikęs ir pradėjęs po tuos centrus duotis. pasiekė aukštumų toj srity, važinėja po Europą, dalyvauja seminaruose, gyrėsi, kad su M. Gossop'u tiesiogiai bendravęs. žodžiu diskutavom su juo iki pamėlynavimo, kol galų gale nemetė Bob Marley kortos: "pažiūrėk į labiausiai mum žinomą kanapės rūkorių, kiek metų jis išgyveno" trūko kantrybė ir nusprendžiau ignoruot debilą. tai, kaip man dabar netikėt, kad priklausomybių centrai kažkokiu stebuklingu būdu smegenis išplauna?
togetha brotha
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė dumtraukis »

na sitas bajeris gal ir itikina, tuos kurie nieko neismano, taves tai neitikino juk :) Bobas juk nuo melanomos mire..va tas paprasciausios informacijos trukumas ir lemia viska, reikejo paimt tarkim kaip pvz tarkim Goa Gill'a jei zinai toki veikeja, kazi ka tas hipis apie ji pasakytu..
Aisku negatyviausia sioj situacijoj, kad toks zmogus skleidzia informacija ir kitiems, na bet neuzciaupsi juk
nes pyxas artina ;)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė dumtraukis »

runkeli, ar yra skirtumas ar veikejas dirba ar ne? siaip idomu, kodel klausi :)
nes pyxas artina ;)
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė badnews »

dumtraukis rašė: Goa Gill'a
tai čia, Lui Armstrong'o būtų užtekę, kad pridustų ilgam, bet sakau, trūko kantrybė :D
togetha brotha
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

runkeli, buvau kada??
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

kai mentai ciupo?kai i teisma vykai?juk keleta dienu gavai grotuotos palanges...ar bedarbis buvai ir esi?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
DILLIGAF
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2011-04-11, 23:15
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė DILLIGAF »

Taip bedarbis. Jiem tai nesvarbu,dave laiko iki kada susimoket.Dar bande skambinmet man,siule dalimis moket kas savaite
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

butum dirbes,tai tikrai abejoju kad butu kise i belange.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą