Nuotrauka Nuotrauka

Chemija (chimkė)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Tema užrakinta
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė White smoke »

Tokia jau žmonių prigimtis priešintis tam, ką bando tau įrodyt. Protingas bandys suprasti dvi puses, neprotingas tikės tik savo tiesa.
Jungle is massive!
Laisvamanis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2011-03-10, 12:09
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Laisvamanis »

Rojus1 rašė:Nei moksliniai tyrimai, faktai, medicininės išvados - negelbsti. Pas juos yra susiformavusi labai tvirta, dezinformacija pagrįsta, "gili" nuomonė tuo atžvilgiu.
Užsistovėjęs konservatizmas :) man lengviau buvo. Išdėsčiau mokslinius faktus ir viskas. Man dar gelbsti tai, kad esu pilnametis ir pats už save atsakingas. Aišku visuomet švelnina situacija "draugavimas" su tėvais :) patėvio nuomonė man nesvarbi, bet su mama labai gerai sugyvenu, neatsimenu kada pykomės, esu paslaugus ir visuomet įvykdau užduotus darbus. Be to stengiuosi su mama, kuo daugiau bendraut, kalbėtis apie viską, šitaip auga jos pasitikėjimas manimi :)

Galiu pridurti, kad prieš keletą metų nebūčiau net pagalvojęs apie auginimą, buvau labai problematiškas vaikas, tikrai nebūtų leidę. :)
Rojus1
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010-12-10, 15:25
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Rojus1 »

Hm, iškilo toks klausimas. Ganja tamsesnė nei įprastai, lipni (pilnai neišdžiūvusi). Ta spalva neduoda ramybės... čia normalu, kad tamsesnė ar gali būti ir priemaišų?
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė PoH »

Rojus1 rašė:Hm, iškilo toks klausimas. Ganja tamsesnė nei įprastai, lipni (pilnai neišdžiūvusi). Ta spalva neduoda ramybės... čia normalu, kad tamsesnė ar gali būti ir priemaišų?
Kad lipni tai gerai, arba nedadziovinta kad svoris didesnis butu. O del rudumo tai tau nieks nepasakys, daug rusiu yra, taigi gali but ir rudoka. Jei bijai del priemaisu tai nepirk is gatves, bijai vilko neik i miska :D
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Smoking Barrels »

dėl spalvos nesijaudink, kad lipni - puiku, o drėgnoka, tai gali but, kad pilnai neišdžiovinta, o labiausiai tiketina jog garinta virš vandens garų, tam kad svertu daugiau. Jei netrykšti nekantrumu visko surukyt, palaikyk dieną ar dvi susukęs į popieriaus skiautę ir produktas turetų patapti sausutėlis :)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
pipka
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2012-01-19, 02:30
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė pipka »

rukiau himke(karameline) pora kartu.. is poros dumu isdauzo(kai kuriuos taip, kad ciuxinas vemdami ir tt. paciam teko savo akim matyt" ) nieko gero plus kenkia stypriai. As uz 'natural plant' ! Kas neesate pootes himkes patariu nebandyt.peeace = ) = )
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Lar »

Taigi savaitgali padariau toki kaip ir tyrima ar kazka tokio 2 dienas tay yra ketvirtadienis ir penktadienis rukiau chimke(nors jos buvo gaut sunku visi barygos primete durnius ir sakė kas če per daiktas)o šeštadieni ir sekmadieni kalnalape .Kaip gavau išanalizavau išvaizda : nepanaši i kalnalape panašiau i koke arbata kvapo beveik jokio , rukant labai aitrus dumas .Pradeda veikt po pat pirmo dumo veikimas ne toks kaip nuo Kalnalapės .o kažkoks idomus nenaturalus Atsiranda kuno sunkums ,tinginys , man atsirado agresivumas stumimas ant kitų .o kaip baigė veikti atsirado lyg toks ziaurus nuovargis , kaulu skausmas , raumenų ,galvos svaigimas ,nemiga .O apie kalnalape visiskai priesingai , rukant skonis beveik nejaučemas .Pradeda veikti po kokiu 10-15min palaipsniui ,pakyla nuotaika ,pasidariau tolerantiskesnis (dingo stumimas ir agresija ) visi buvo patenkinti .O žala bus galima palyginti nes penktadieni pasidariau kraujo tyrima ,ir pirmadieni taip pat
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Tratagalvis »

Ką tikiesi pamatyt kraujo tyrime pasikeitusio? :)
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Lar »

Tratagalvis rašė:Ką tikiesi pamatyt kraujo tyrime pasikeitusio? :)
Dar nežinau gal kas nors matysis ritoi bus aišku
bet šeip pakitimus Eritrocitų skaičiaus,Hemoglobino kieki,Trombocitų skaičius, po chimkės tiksliau penktadieni visi skaičiai buvo nukrite apie 7%,tik neaišku ar nuo jos ,kaip gausiu kitus tyrimus bus aišku .ka daro kalnalapė kraujyje . :|?
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Legalus »

As ir parukydavau tos himkes nelaimingos, bet niekad jos nemegau bet vistiek parukydavau su kompanija, kai nebudavo kalnalapes, paskui pasidarydavo negera man po jos tai vis reciau rukiau, o ta karamele tai tikra bomba :D paskutini karta parukiau tai dar sviezei mirkyta kazkoke buvo nes ant popieriaus kur ideta buvo paliko zalsva dregme tai surukiau visai mazai kasekeli ant dvieju ir vemiau tai va tokie smagus aciminimai. Taigi nerukykit to brudo zmones, ir seip po jos kazkoks issekes pasijunti, o del agresijos tai nebuvo man jokiu agresiju :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
psylow
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2011-08-14, 20:47
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė psylow »

Legalus rašė:paskutini karta parukiau tai dar sviezei mirkyta kazkoke buvo nes ant popieriaus kur ideta buvo paliko zalsva dregme tai surukiau visai mazai kasekeli ant dvieju ir vemiau tai va tokie smagus aciminimai.
galiu 99% duot jog tu rukei acetona, kuris naudojamas kaip solventas gaminant spice'a.
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Dendis »

Teko cia ir man parukyt nesenai kazkokios neaiskios kalnalapes... Pasijamem setuka (1,5g) nuvarem i vieta sumaisem ir per kokiu 20cm keramikini bongiuka suputem... Maisem su tabaku tai visiem isejo po 2-4 kausiukus kas kiek norejo. Maisem su 1gr. Stuffas toks rudokas, bet yra normalus dumu kvapas, ir vilktelejo palaipsniui, bet kabino tai belenkiek laiko su draugeliu vos namo gryzom. Na jam tiesa labai blogai buvo. Vemt pradejo. O man lyg ir nieko atrodo visas poveikis toks koks ir turi but. Nu gerai taip nurove. Bet ryte vos vos atsikelt galejau. Ziauriai sunku kazka daryt visas issekes. Issekimas aisku galejo ir pasireikst del to, kad teko pries tai pora dienu gamtoi praleist. Bet kas labiausiai nustebino, kad ryte issiputinejant nosi is jos pradejo visokios nesamones lyst ir krauju pasidengusios. Bet issipuciau ir normalei baigesi. Bet visas dar kazkoks neaiskus jauciuosi, issekes toks. Tiesa del nosies dar gal galejo, tai itakoti, kad sloga yra isimetusi, o visa laika lauke rukem.
Ka manot kas cia but galejo?
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė GanjaGoblin »

velnio apsedimas, niekas kitas..
Man galvoi negerai....
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė mr.green »

GanjaGoblin rašė:velnio apsedimas, niekas kitas..
:D :D :D
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė Dendis »

=)))))
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė kasiakas »

Gal galit kasnors kanors pakomentuot apie tai? Nesu nieko girdejes, kas cia per krapai :D ? Cia tipo legalus? Kas butu jei siustumeisi i LT? Ir jeigu rastu zalieji Lietuvoj pas tave tokio sudo?
http://www.legalbud.com/legalbud_jamaican_gold.html
0,5g
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2012-04-13, 12:57
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė 0,5g »

kasiakas rašė:Gal galit kasnors kanors pakomentuot apie tai? Nesu nieko girdejes, kas čia per krapai :D ? čia tipo legalus? Kas butu jei siustumeisi i LT? Ir jeigu rastu zalieji Lietuvoj pas tave tokio sudo?
http://www.legalbud.com/legalbud_jamaican_gold.html
nebandes, bet jei siusies ir papulsi turesi problemu, tavo vietoj nesiusciau :!:
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė kasiakas »

O kaip su siuntimu idomu, garantuotai uztrumpins ar neturetu? Negi tikrins kas tam siuntinyje? Aisku siuciau tik jei legalu.

http://www.vvkt.lt/index.php?477912511 cia sitie sarasai?
0,5g
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2012-04-13, 12:57
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė 0,5g »

kasiakas rašė:O kaip su siuntimu idomu, garantuotai uztrumpins ar neturetu? Negi tikrins kas tam siuntinyje? Aisku siuciau tik jei legalu.

http://www.vvkt.lt/index.php?477912511 čia sitie sarasai?

nezinau zinok ar uztrumpins ar ne, nieko nesisiunciau, bet pazystu viena kuris siuntes seklu is olandu ir pora buteliu vitaminu, tai vietoj siuntinio mentai atejo :D bet aisku gali bandyt sisutis ,bet pagalvok ar verta kaskoki suda atsisiusi , nei zinai ,kad jis velka nei ka, geriau pasiimk dumu is barigos ir parukyk :D
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Chemija (chimkė)

Standartinė kasiakas »

Tai is olandu tai man nieko keista, kad patikrino ir atejo mentai :D Mane domina tik jei legalu, jei nelegalu tai aisku geriau paprasti dumai...ir apskritai jie geriau :D
Tema užrakinta