Nuotrauka Nuotrauka

Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Jah »

http://seklosirdaugiau.wordpress.com/ SPAMAS Į ETERI!! :) :) :) :) Siūskitės, čia tikrai "neapgaus" :D jau ir out mixa iš žalio prigriebes bičiuks. haha :D Dmitrijus, tas pats cruise'as bordinis :D
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Enchanteris »

LoL tai ka jis cia reselina?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Jah »

Nežinau nežinau, baudžiam jį. :D kentas blyn.. :D


CITUOJU!! :D

Šių metų Lapkričio 11 dieną suėjo puse metų kaip mes Lietuvoje prekiaujame Kanapių sėklomis.

Žmonės nesiskundžia įsigytais pirkiniais.
verkiu... :D :D :D :D :D :D :D
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė bilbokas »

ReikSuskaupt rašė:Pacituosiu puse sakinio apie mokejima is mr.green naujienu skilties: "jei kils klausimų būtinai su mumis susisiekite ir padėsime kiek galėsime" - na lyg ir suprantamai parasyta :) bet paaiskinsiu. Issirenki prekes, padarai uzsakyma ir tau atsius el. laiska, kuriame bus tas uzsakymo numeris. Pats esu pirkes tik anksciau, kai dar buvo galima per mokejimai.lt atsiskaityt, tai nepamenu, gal net ir iskart padarius uzsakyma tau ten pat parodys ta numeri, bet emaile tai tikrai bus. Tada darai pervedima ir irasai ta numeri prie mokejimo paskirties, viskas.
Nesu labai jau kvailas, kreipiausi į Mr. Green'ą, tai jis man atrašė, jog viskas parašyta tinklapyje. Hmmm... Kai viskas būna sudėta į krepšelį, ir jau visiškai galutinai, tereikia paspausti next, kai turėtų atsiųst i mail'ą ta orderio nr., tai įvyksta nesamonė ir išmeta tą patį langą, kuris buvo prieš paspaudimą. Tj wtf?! Išeina kaip ir koks užburtas ratas :D ar gi ne? Nes klausiu Green'o, jis sako eit į tinklapį - klausiu jūsų, kolegos, sakot eik klaust Green'o :DDD
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė mr.green »

Nekeliam bangu :!: :!: :!:
Dar karta kartuoju visems kas cia bereikalingai rasineja keiciasi mokejimu sistema del to gali buti nesklandumu su parduotuves darbu.Viskas bus sutvarkita keletos dienu begija .Be panikos kolegos.

Jah varik ta spameri lauk vel kas uzsikabins ir pinigus praras.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Jah »

Na manau supras, kad čia spamas, dėl to ir rašiau. :) NESIŪSKIT NIEKO IŠ JO. :) nebent esat turtingi ir norit pinigus į bala sukišt :D
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Marbauskas »

Na, viskas tvarkingai surašyta :D Bet toks užrašas "Low ryder 10 seeds,kaina 30 lt Regular" mane nužudė :DDD KAS PER KAINOS?!! :D

Beje,ponas Green'ai, norėčiau pasiteiraut ar galima tikėtis pas jus užtikt kokią naują veislę artėjančiam OD sezonui? Ir ar planuojate naujų auto veislių įdėt į pardavimą greitu metu? Suprantu, tai gali būti ir paslaptis :D Bet pinigai riboti labai, tad noriu žinot ar saugot dalį jų, ar leist kitoms reikmėms. :)
Klausiu forume, nes manau, kad ne man vienam įdomu būtų bent šiek tiek sužinoti. :)
Paskutinį kartą redagavo Marbauskas 2012-03-07, 10:43. Iš viso redaguota 1 kartą.
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Jah »

Tai, kad netvarkingai.. kai kur su ąčęė o kitur be. Beja dar įdėjas įstatymus. kanapių auginimas Lietuvoje gręsia laisvės atemimu IKI 2 metų.... :D
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Marbauskas »

Nu įdomiai įdomiai ten pas jį :D
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė mr.green »

Marbauskas rašė:Na, viskas tvarkingai surašyta :D Bet toks užrašas "Low ryder 10 seeds,kaina 30 lt Regular" mane nužudė :DDD KAS PER KAINOS?!! :D

Beje,ponas Green'ai, norėčiau pasiteiraut ar galima tikėtis pas jus užtikt kokią naują veislę artėjančiam OD sezonui? Ir ar planuojate naujų auto veislių įdėt į pardavimą greitu metu? Suprantu, tai gali būti ir paslaptis :D Bet pinigai riboti labai, tad noriu žinot ar saugot dalį jų, ar leist kitoms reikmėms. :)
Klausiu forume, nes manau, kad ne man vienam įdomu būtų bent šiek tiek sužinoti. :)
Semi auto - LLR-2 x Easy Sativa ,Easy sativa x Auto Blub.((Purle Maroc x LLR-2) x SuperAuto) PolarLight x Easy Sativa .
Auto , LLR-2 x AutoBlub. ,Taiga x LLR-2 ,Tundra x LLR-2 ,AutoMazar x LLR-2,SnouStorm x LLR-2, PolarLight x LLR-2,Dwarfs,
AutoGrapefruit x SuperAuto.
Visos seklos F1 fem. Kolekcijos pristatimas planuojamas balandzio vidurij! :V:
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Marbauskas »

Ooo kaip puiku! Dėkui už informaciją! :) Penki iš išvardintų labai sudomino :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
GanjaG
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2012-02-01, 21:18
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė GanjaG »

nriu paklausti jeigu pas mr.green uzsisakai ir pasirenki apmokejimo forma Cash On Delivery tj cia kai ateina laiskas sumoki ar kaip?
Marshall
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-09-13, 01:49
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Marshall »

Siunciaus is greeno skelu, netakeliavo. Dabar galvoju registruotu laisku siustis, bet pas mane is teismo registruoti laiskai atplesti ateina.
Kokia ta bauda jeigu suprastu kad siunciuos seklas?
Ne i tema biski. Turiu 400w hps setupa, spinta 60x80 aukstis 160, ka apie tuos air potus manot? Galvoju 2 ar 3 augalus bandysiu sutalpint, bet padorius tokius. Kokia veisle geriausiai tiktu? Indorui, kad daug ir stipri butu, kvapas irgi neturetu ziauriai stiprus but. Butinai female seklos. Zinoma geriausiai kad ilgai nezydetu ir kuo greiciau --==::~~ galeciau :D Atsibodo barygas remt, ir siaip lt trukumas siuo metu ant to pas mane, o as daznai parukau. :V:
Juzekas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2011-09-06, 02:30
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Juzekas »

Na sėkmės tau :D manai atsisiusi sėklas, sudaiginsi, viens du ir pas tave jau 3 krūmai lūžtantys nuo galvų svorio ir belekaip aprūkantys ania ? :D
Neskubėk geriau, pasiskaityk pats kažkiek, o tada jau klausinėk.
Ir nebus taip lengva :D dar teks paremt tuos veltėdžius :D arba dar geriau išlaukti savojo derliaus, o tada jau BOom
Lokys
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2011-02-04, 19:17
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Lokys »

Marshall rašė:Siunciaus is greeno skelu, netakeliavo. Dabar galvoju registruotu laisku siustis, bet pas mane is teismo registruoti laiskai atplesti ateina.
Kokia ta bauda jeigu suprastu kad siunciuos seklas?
Ne i tema biski. Turiu 400w hps setupa, spinta 60x80 aukstis 160, ka apie tuos air potus manot? Galvoju 2 ar 3 augalus bandysiu sutalpint, bet padorius tokius. Kokia veisle geriausiai tiktu? Indorui, kad daug ir stipri butu, kvapas irgi neturetu ziauriai stiprus but. Butinai female seklos. Zinoma geriausiai kad ilgai nezydetu ir kuo greiciau --==::~~ galeciau :D Atsibodo barygas remt, ir siaip lt trukumas siuo metu ant to pas mane, o as daznai parukau. :V:
tai is greeno kolekciniu negavai :?:
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė bilbokas »

Marshall rašė:Siunciaus is greeno skelu, netakeliavo. Dabar galvoju registruotu laisku siustis, bet pas mane is teismo registruoti laiskai atplesti ateina.
Kokia ta bauda jeigu suprastu kad siunciuos seklas?
Ne i tema biski. Turiu 400w hps setupa, spinta 60x80 aukstis 160, ka apie tuos air potus manot? Galvoju 2 ar 3 augalus bandysiu sutalpint, bet padorius tokius. Kokia veisle geriausiai tiktu? Indorui, kad daug ir stipri butu, kvapas irgi neturetu ziauriai stiprus but. Butinai female seklos. Zinoma geriausiai kad ilgai nezydetu ir kuo greiciau --==::~~ galeciau :D Atsibodo barygas remt, ir siaip lt trukumas siuo metu ant to pas mane, o as daznai parukau. :V:
Kada siunteis? Gąsdini mane, nes aš šiandien kaip tik užsisakiau jų :S
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė modis »

Sveiki, is mr.green padarius uzsakyma tolimesni nurodymai ateina i emaila?
GanjaG
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2012-02-01, 21:18
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė GanjaG »

jo mr.green gal nebedirba?
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė bilbokas »

modis rašė:Sveiki, is mr.green padarius uzsakyma tolimesni nurodymai ateina i emaila?
Sveikas. Tolimesni nurodymai pasirodo iškart po to, kai užsisakai. Taip pat ateina el. laiškas, tačiau ten nerasi sąskaitos, į kurią reiktų pervesti. Sąskaita būna iškart po to, kai užsisakai tinklapyje :) užsirašyk!
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė bilbokas »

GanjaG rašė:jo mr.green gal nebedirba?
Dirba visu pajėgumu! Balandžio vidury naujas asortimentas (papildymas) - tiesiog nuostabu
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas