Nuotrauka Nuotrauka

Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
GanjaG
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2012-02-01, 21:18
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė GanjaG »

aisku aisku tj ta sask atssispauzdit ar uzsirasit ir varyt i banka ar kapi?
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė bilbokas »

GanjaG rašė:aisku aisku tai ta sask atssispauzdit ar uzsirasit ir varyt i banka ar kapi?
Atsispausdini sąskaitos nr., vardą kieno sąskaita, orderio nr., ir keliauji į banką. Aišku tai galima padaryti ir internetu, nereiks mokėt kelių litų komisinio mokesčio.
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė modis »

Blimba maniau kad visi rekvizitai ateina el pastu kaip visada visose pardese, o as jo neuzsarasiau ar imanoma man ji dabar paziuret? Dar klausimas del pasto islaidu galima pasirink 1 Svara ir 5 , koki rinktis ?
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė bilbokas »

modis rašė:Blimba maniau kad visi rekvizitai ateina el pastu kaip visada visose pardese, o as jo neuzsarasiau ar imanoma man ji dabar paziuret? Dar klausimas del pasto islaidu galima pasirink 1 Svara ir 5 , koki rinktis ?
Gali parasyti el. laiska paciam Mr. Green'ui ir paklausti. Kai as uzsakinejau buvo galimybe tik uz 5 svarus.
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
bilbokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 2012-03-05, 19:02
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė bilbokas »

Sveiki kolegos.

Na,atėjo metas ir man pasigirt ir pagirt Mr. Green'ą :)
Siuntinys atkeliavo tikrai greitai - per 2 darbo dienas! Pakuotė gan apsaugota, man tas patiko. Na ir dovanėlių gavau aš: 5 Auto Dwarf(reg), 10 LLR2(reg),10 Outdoor mix(reg),5 Indoor mix(reg), 3 C99 F1 (reg).
Kaip kolekcijai esu tikrai nustebintas ir patenkintas :))
Geriau nežinoti ko nori, nei išvis nieko nenorėti
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Marbauskas »

Viskas gerai pas jį su ta sistema, nors nėr ten kruopščiai iki galo sutvarkyta. Kai turės laiko žmogus, tada ir sutvarkys, o užsisakyt ir dabar eina, tad viskas gerai :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Sensi Addict
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-04-03, 12:19
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Sensi Addict »

Gal žinot kokį seedbanką kur būtų siuntimo būdas 'iki pareikalavimo'? Nes mr-green.co.uk nėra :/
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Marbauskas »

Ne, nežinau. O pačio green'o ar klausei? Galbūt jis galėtu tokiu būdu išsiųsti,pasiteirauk :) Jei namiškiai netoleruoja to dar, tai suprantama, kad nori iki pareikalavimo.

Kitu atveju,jei nepavyktu, susirask kokį draugą kuriam dzin, kad į namus atneš ir per ji užsisakyk :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Sensi Addict
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-04-03, 12:19
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Sensi Addict »

Marbauskas rašė:Ne, nežinau. O pačio green'o ar klausei? Galbūt jis galėtu tokiu būdu išsiųsti,pasiteirauk :) Jei namiškiai netoleruoja to dar, tai suprantama, kad nori iki pareikalavimo.

Kitu atveju,jei nepavyktu, susirask kokį draugą kuriam dzin, kad į namus atneš ir per ji užsisakyk :)
Nu taip, aš dar su tėvais gyvenu, dėl to ir nenoriu kad į namus ateitų. Šeip galėčiau ir ant draugo adreso užrašyt, bet nenoriu kolkas kad kas nors žinotų kad auginu, tai turbūt reiks parašyt mr-green'ui :|?
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė modis »

Per kiek laiko jums is mr.green seklos atkeliaudavo? Penktadieni buvo Shipped siandien ketvirtadienis bet dar nera :/
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Marbauskas »

Man asmeniškai per 2-3 darbo dienas :) Blem, nu čia jau užsitęsė šiek tiek,turėtų dar ateit manau, o jei ką parašyk pačiam green'ui. ;)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė JackHarer »

Gal kas nors galėtų paaiškint kas per velnias X Line Mr.Green'o parduotuvėj? Čia kokia nors nauja sėklų linija Lietuviškam klimatui? Kaip suprantu hibridai su auto veislėmis, su ilgesne vegetacija, bei automato savybėmis, dėl kurių augaliukas pradeda žydėt anksčiau, nei įprastos rudeninės rūšys. Nežinau net kaip paaiškint !( Gal kas galėtų plačiau?
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė runkelis »

semi auto :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Enchanteris »

Paaiskinkit kuom skiriasi SEMI AUTO nuo AUTO. Ir dar yra SUPER AU|TO kazkoks jis irgi kazkuom skiriasi? :|? thx
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Marbauskas »

Super auto, tai tas pats kaip auto mano galva, tik keliomis savaitėmis ilgesnis visas augimo laikotarpis ir didesnis ūgis bei yeld'as. Kaip ir auto nepriklauso nuo šviesos kada pradės žydėt :) Seniai super auto norėjau, tai turbūt prigriebsiu :D Semi auto tai pradeda anksčiau žydėt nei paprastos rūšys kiek pamenu :)
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Sensi Addict
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-04-03, 12:19
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Sensi Addict »

Jo aš ir nesenai pastebėjau tą X-line, reiks gal prigriebt kurį nors arba S.G arba S.A.M :)
JackHarer
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2011-09-13, 19:18
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė JackHarer »

Sensi Addict rašė:Jo aš ir nesenai pastebėjau tą X-line, reiks gal prigriebt kurį nors arba S.G arba S.A.M :)
Aha... S.G dėl asmeninių priežasčių norėčiau, man patinka Grapefruit rūšis, tačiau S.A.M vilioja savo dideliu derlium :)
www.legalikanape.lt legalizuokim ;)
Sensi Addict
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2011-04-03, 12:19
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Sensi Addict »

Vikingas rašė:
Sensi Addict rašė:Jo aš ir nesenai pastebėjau tą X-line, reiks gal prigriebt kurį nors arba S.G arba S.A.M :)
Aha... S.G dėl asmeninių priežasčių norėčiau, man patinka Grapefruit rūšis, tačiau S.A.M vilioja savo dideliu derlium :)
Sunku apsispręst man kurį imt, bet turbūt s.g imsiu, jei bent 20 g nuo vieno augalo nuimčiau tai jau per akis būtų :D
betmans
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2009-09-22, 21:45
Reputacija: 0

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė betmans »

Gyvenu uk, gal zinot geru shopu kuriuose esate pirke ir yra patikimi is mr greeno esu pirkes (respect jam) bet noreciau pabandyt is kitur gal rusiu daugiau ir t.t ? (lietuvoje laukia OD :) )
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Sėklų pirkimas, e-shop'ai ir pinigų pervedimai

Standartinė Legalus »

Sveikas va sitas shopas turi labai dideli pasirinkima is daugelio seed shopu http://www.cannabis-seeds-bank.co.uk/
vaikai nenarkokit vartotiku.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas