Nuotrauka Nuotrauka

Ka veikiate apsipūtę?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Click Clack »

Dendis rašė:čia biski, ne i tema, bet vistiek pasakysiu. O ka veikiat, kai nepuciat, na tarkim tokia situacija sedi vienas, namie nera ka veikt, draugai, kolegos isvazineja nu zodziu vienas namie ganjos irgi nera... Ka tokiu atveju veikiat? :)
Skaityti knygas, krosus bėgiot, ką jeigu ganjos ir draugų nėra, nėra ir veiklos? :|
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Dendis »

Yra, bet turejau omeny, kai seip nenori nieko daryt tiesiog nelimpa rankos prie nieko :?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė runkelis »

bandykite atspeti :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
lincyx
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-04-07, 13:58
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė lincyx »

Neskaiciau visos temos, gal jau ir yra sis zaidimas irasytas kur. Bet mes su draugais pamegome zaisti zaidima "kas, kur, kada, su kuo, ka dare". Labai daug juokiames is to ka sukuriame. Kartais kai persirukome, prasideda gilios kalbos su giliom idomiom mintim, politikavimas, nauju dalyku isradinejimas teoriniame lygmenyje :D Dar pastebejom, kad galima truputi prailginti poveiki kai pries tai isgeriam po stikla brendzio ar kazko panasaus. :V:
Anonymous

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Anonymous »

nu jau :DDD nelygink alkoholio ir kanapinės!!! vienas gyvas o kitas dvėselėna taip kad pagarbos :)))
Paskutinį kartą redagavo Anonymous 2012-01-26, 14:22. Iš viso redaguota 1 kartą.
exotic
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2012-01-23, 00:04
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė exotic »

Apsirukes visad megstu eit pasivaiksiot ar pabegiot, super isviso buna jei vasara ar pavasaris, pasivaksiot po Klaipedos senamiesty, arba po smiltyne, tiesiog nieko geriau nera, o aisku jei su draugais rukau tai juokiames, kartais koky kasiuka palosem, arba prikolinam su programele 'Talking Tom' (ta programele kur katinas viska atkartoja) ilgas juokas garantuotas :D
Double
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2012-01-23, 20:59
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Double »

I miesta einam, arba bent taip rajone prasieinam, o jei namie tai muzikos , jei vienas hatoi tai dazniausiai puogulio pakrentu bent 1h , nes buna taip GEERA :V:
Gyc.
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2011-01-16, 00:28
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Gyc. »

Seniau beveik kaskart tekdavo vairuot, nieko bloga, nera nieko nutike, dar kaiptik geriau, o ir siaip megdavom smagiai pasivazinet, ir draugai pora kartu buvo pasikviete i salikele pasneket, patikrint, bet viskas gerai. :) Tik tiek, kad negali atsipalaiduot iki pilnos laimes, kadangi turi likt budrus. :)
Double
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2012-01-23, 20:59
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Double »

Gyc. tik neissizeisk , bet as asmeniskai netuoleruoju girtu ar apsvaigusiu uz vairo , jeigu nieko neivyko tai nereiskia ,kad paputus yra dar geriau vaziuot , jugi kalnalapese esantis THC aplimpa ant centrines nervu sistemos ir sugliukina visa eisma galvoi , tai naturaliai esi maziau budrus,jautrus ir aisku mazesnis koordinavimasis, jau geriau papust ir i miesta palekt ar taip praleist laika kazkur negu vairuot. Tu pagalvok jei drug partrenksi kazka , ir uzmusi ar visam laikui invalida paliksi tai kaip paziuresi giminaiciams i akis? Ir dar paciam kiek slamsto visokio , ojojoj net baisu pagalvot... :|?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
super mario
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2011-07-25, 18:24
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė super mario »

Parūkau atsisėdu paklausau muzikos,einu palošt kokiu nors pc game poto isijungiu kokiu prikolu pažvengiu ,daug,daug valgau ir daug geriu nes labai troškina...
Proteinas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2012-03-02, 12:50
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Proteinas »

super mario rašė:Parūkau atsisėdu paklausau muzikos,einu palošt kokiu nors pc game poto isijungiu kokiu prikolu pažvengiu ,daug,daug valgau ir daug geriu nes labai troškina...
ka klausai?
super mario
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2011-07-25, 18:24
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė super mario »

Aj visaip būna,išskirtyniu kaškokiu neklausau,belenkokia užsileidžiu ,kad taškytu ;D
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Dendis »

Sveiki bendraminciai =))) senai jau besilankiau siam forume deja galimybes neleidzia pakliuvau zopon biski :/ na bet neesme... :) tei va bent jau kol esu uk tai ziauriai pradejau megt pasivaikciojimus per kalnus, ziurinet i gamta ir gyvunus, taip jau gavos kad gyvenu apsuptas kalnu tai pastovei parukius tenka pasivaiksciot tai taip neapsakomai gera keliaut pro gamta ir matyt ja visa dar nepaliesta zmogaus rankos :) viskas atrodo taip neiprasta :) o geriausias atvejis buvo, kai su draugeliu lietuviu nuejom ant kalno ir ziurejom i saulelidy. Esme tokia saunam ant kalno virsunes kaseka ir ziurim apacioi ateina pora stirnu i ganyklas ir kazkoks paukstis ir mes taip tyliai kalbam ir tie zverys i mus atsisuke ziuri :) tai taip draugelis ant priklolo jie musu klauso, aisku pazvengem bet tuo paciu pasijutau toks susiliejas su gamta, kad net iki siol sunku pamirst ta jausma :) Va ka UK veikiu priputes :)
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Eddy »

Barako kasdienybėje daug laiko praleidžiant kambarį pastoviai groja muzika (jei kam idomu : dnb,dub(step),reggae,jungle,senas repukas) ir mėgstam paveikti ką nors idomaus.Pvz mūsų sugalvotas žaidimas "kontestas".Mėtom strelytes į taikinį iš bet kurios kambario vietos,galima užsilipt bet kur,bet kaip ir turi pataikyt dvi strelytes į taikinį.Taipogi mėgstam žiurėt farus per youtuba,labai sukelia juoką lietuviška kultūra rodoma televizijoje.Kai jau išvis nėra užsiemimų tenka žaisti žaidimus kaip cs,sc2 ar dar ką nors.
Dar žaisdavom viena labai gerą žaidimą "Aš".Ratu kiekvienas žmogus sako žodį "Aš" iki pokol nors vienas iš žaidėjų susijuokia.Tada sugalvojamas antras žodis ir viskas eina nuo pradžių,tik tam kuris susijuokė reikia sakyti ir antrą sugalvotą žodį pvz. Aš krabas :D
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Temidė »

Eddy rašė:Dar žaisdavom viena labai gerą žaidimą "Aš".Ratu kiekvienas žmogus sako žodį "Aš" iki pokol nors vienas iš žaidėjų susijuokia.Tada sugalvojamas antras žodis ir viskas eina nuo pradžių,tik tam kuris susijuokė reikia sakyti ir antrą sugalvotą žodį pvz. Aš krabas :D
Įdomus žaidimukas. :D Turbūt susijuokčiau dar net nieko nepasakius. :D
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Lar »

Aš atradau viena nuostabe veikla apsiputus .Tai pasivaikščiojimas miške ir pasivaikščioti miške galima su betkokiu stuf'u nesvarbu ar stuf'as duos žiauru stoned ar high visvien ejimas bus malonus ir nuostabus isiklausius i visus garsus ,džiaugiosi jog netoli mano namu ira didelis miškas su smagiais takeliais ,kas nebande rekomenduočiau parukius pavaikščiot 1h non-stop miške. Aš net negaliu apsakyt to viso gerio kuris ušplūsta vaikščiojant miške ,o jai dar šviečiai saulė čiulba paukščiai ir miškas nedauk paliests žmogaut , tada jau nėra kaip apsigynt nuo tiesiogine prasme nesveikai geru jausmu .
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Stoned4life »

Temidė rašė:
Eddy rašė:Dar žaisdavom viena labai gerą žaidimą "Aš".Ratu kiekvienas žmogus sako žodį "Aš" iki pokol nors vienas iš žaidėjų susijuokia.Tada sugalvojamas antras žodis ir viskas eina nuo pradžių,tik tam kuris susijuokė reikia sakyti ir antrą sugalvotą žodį pvz. Aš krabas :D
Įdomus žaidimukas. :D Turbūt susijuokčiau dar net nieko nepasakius. :D
Čia tai tiesa,teko žaisti įpūtus :D Žiūriu tarp pūtikų populiarus šitas žaidimas :}
Aš atradau viena nuostabe veikla apsiputus .Tai pasivaikščiojimas miške ir pasivaikščioti miške galima su betkokiu stuf'u nesvarbu ar stuf'as duos žiauru stoned ar high visvien ejimas bus malonus ir nuostabus isiklausius i visus garsus ,džiaugiosi jog netoli mano namu ira didelis miškas su smagiais takeliais ,kas nebande rekomenduočiau parukius pavaikščiot 1h non-stop miške. Aš net negaliu apsakyt to viso gerio kuris ušplūsta vaikščiojant miške ,o jai dar šviečiai saulė čiulba paukščiai ir miškas nedauk paliests žmogaut , tada jau nėra kaip apsigynt nuo tiesiogine prasme nesveikai geru jausmu .
Na čia jau kaip pasitaiko.Pvz man būna kartais taip smagu pasivaikščioti įpūtus jog galiu eiti nesustodamas valandų valandas,o kartais taip sunku judėti kad vos nuo sofos subinę galiu pakelti ir tada aišku suveikia zapadlo dėsnis ir reikia kažkur eiti :E
Voice of the people is the voice of JAH
UpInSmokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2010-04-07, 11:29
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė UpInSmokas »

|.|) Apsiputes tyrineju neapsiputusius zmones :|? %)
Stoned4life
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2011-10-19, 20:22
Reputacija: 0

Re: Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Stoned4life »

UpInSmokas rašė:|.|) Apsiputes tyrineju neapsiputusius zmones :|? %)
Jo,kartais idomu tiesiog sėdėti ant suoliuko ar pan ir stebėti kitus žmones.Tokiais momentais suprantu kaip stipriai žmonės yra sukaustyti rutinos ir priklausomi nuo kitų !|
Voice of the people is the voice of JAH
Rašyti atsakymą