Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė dumtraukis »

nu kokia baudele 2-300 bus jauciu
nes pyxas artina ;)
Saras
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2011-01-17, 13:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Saras »

bauda 50 lt, liko "smagioji" dalis... gauti bauda uz laikyma...
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WhitePower »

kad kraujyje rado tai as gavau 10 lt, o uz rastus 1.5g tyreja siule isviso 25MGL, galiausiai pasnekejus su prokuroru ir atemus 2 parasas arestinej liko 13MGL
FisH3r
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 2010-04-06, 23:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė FisH3r »

Tai čia būtų maždaug 1.690Litų? : o
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Temidė »

Už 1,5 g???? :o
Saras
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2011-01-17, 13:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Saras »

tyreja mano tai mldc belekaip ir turejau tik 0,5 o dar kai taip ilgai jie ten tiria tai trbt isdziuvo visiskai ir liko kokie 0,3 :D, sake prokuroras siulys bauda, tai velnias zino kaip cia bus.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Temidė »

equador rašė:
Temidė rašė:
Baltoji Varnele rašė:Tarkim as auginu 4 augaliukus. Nejaugi man iki gyvos galvos? Nes dabar tai jau prigazdinot
Nu iki gyvos galvos gal ne. :D Bet jei neklystu, gali ir 7 metams pasodint.
8| kazkaip nlb tikisi man, uz 4 augalus........ uz zmogzudyste tiek gali gauti........ jus rimtai? 8|
Pagal Baudžiamąjį kodeksą, už neteisėtą narkotikų pardavimą, gamybą, įgijimą, laikymą, gabenimą ar siuntimą, turint tikslą jas parduoti ar kitaip platinti, gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų. Jei narkotikų yra didelis kiekis, bausmė siekia 8-10 metų, jei labai didelis – 10-15 metų nelaisvės.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/li ... z1v9BZ1NQS


Čia galioja visiems „narkotikams“ bendrai, kanapei taip pat.
WhitePower
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2009-07-20, 21:00
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė WhitePower »

taip ten buvo 1690lt. ydomiausia buvo tai, kad ten buvo 3 pusekai, kai tyre THC koncentacija tai 1 puseko buvo 2.5%, kito 3%, o kito 1.3%. bauda uz mazo kiekio laikyma (iki 5g) eina iki 50MGL

Yra dar ir ATPK 44str. Neteisėtas narkotinių ar psichotropinių medžiagų įgijimas ar laikymas nedideliais kiekiais arba narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo. Bet jo jau nebetaiko kaskodel, eina tik pagal BK
Saras
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2011-01-17, 13:32
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Saras »

nzn, man tyreja sake kad bauda trbt bus nedidele, tayra iki 1k, bet nenoriu dziaugtis is anksto, tikiuosi blogiausio
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

beržas rašė:
jahmate rašė:sumokejo mentam 4 gabalus kysi....Ziauru ant kiek mentai yra ispindeje.
"Mentai" išpindėję tiek, kiek jūs leidžiat. Neduotumėt kyšių - nebūtų išpindėję. Taip kad nesiskųskit, turit tai ko esat nusipelnę.
Bloga jau nuo tokio idiotiško požiūrio - visa gerkle rėkiam kokie "mentai" kyšininkai, o kai sustabdo patys tuo kyšius kišam.
Tai geriau sumoket jau kysi pacem o ne teises prarast moket baudas kosmines eit i teismus visaip apriboti gyvenima, jai jau tokie istatymai tai reike kazkaip suktis kad nebutu tu teistumu :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė zebr »

Krc man prikolai visa sia savaite.. Vakar susitariau su baryga kad pirksiu sian plano, nes jis tipo sian ryte uzvezima dare.. Ir krc kai as jau paklausiau ar yra, jis man taip ramiai parase, kad musu susitikimo vietoje, po 15 minuciu. As sedau ant dvirko, lekt pas ji, ziuriu ant posukio pareigunai stovi, na bet nekreipiau demesio, nuvaziavau i vieta. Jau stoviu vietoi laukiu, ziuriu jau tie patys zali parskrenda pas mane, sustoja prie pat manes, ir stovi susiparine atsidare langa(i mano puse), as sakau "laba diena", tie man "laba diena, kazko laukiate?" sakau "nieko as nelaukiu" ir jie taip susiparino, nes per anksti atvaziavo keliom minutem :. . Ir matau baryga vaziuoja ten siauru zvyrkeliu, gale jo dzipas pilkas kazkoks, ir tik mentai islipinet norejo ,bet ji pamate, ir staigiai i ji vaziuot pradejo su migalkem, ten per siaura keliuka, uzdare kelia, is galinio dzipo kriminalistai ten su pistoletais isbego. Nu ir as apsizhvalges, kad manes nepaimtu, kai pisau per pedalus, gal per puse min jau namie sedejau :}
Kaip manot tel kortele ismest geriau? Nes man atrodo kad jie ji per tel seke, o jeigu ji tai ir mane gal seke, nors as tai ne prie ko cia, as tik vartotojas..
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Broniusx »

zebr rašė:Krc man prikolai visa sia savaite.. Vakar susitariau su baryga kad pirksiu sian plano, nes jis tipo sian ryte uzvezima dare.. Ir krc kai as jau paklausiau ar yra, jis man taip ramiai parase, kad musu susitikimo vietoje, po 15 minuciu. As sedau ant dvirko, lekt pas ji, ziuriu ant posukio pareigunai stovi, na bet nekreipiau demesio, nuvaziavau i vieta. Jau stoviu vietoi laukiu, ziuriu jau tie patys zali parskrenda pas mane, sustoja prie pat manes, ir stovi susiparine atsidare langa(i mano puse), as sakau "laba diena", tie man "laba diena, kazko laukiate?" sakau "nieko as nelaukiu" ir jie taip susiparino, nes per anksti atvaziavo keliom minutem :. . Ir matau baryga vaziuoja ten siauru zvyrkeliu, gale jo dzipas pilkas kazkoks, ir tik mentai islipinet norejo ,bet ji pamate, ir staigiai i ji vaziuot pradejo su migalkem, ten per siaura keliuka, uzdare kelia, is galinio dzipo kriminalistai ten su pistoletais isbego. Nu ir as apsizhvalges, kad manes nepaimtu, kai pisau per pedalus, gal per puse min jau namie sedejau :}
Kaip manot tel kortele ismest geriau? Nes man atrodo kad jie ji per tel seke, o jeigu ji tai ir mane gal seke, nors as tai ne prie ko čia, as tik vartotojas..
Mesk mesk ir netik kortele, bet ir telefona jei jau "imi planus" daznai ar augini savom reikmem...
zebr
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2012-02-21, 16:42
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė zebr »

Tai kad pas mane ne abonentas, o paprastas tele2 :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Pasiseke tau zebrai, nes dabar ir uz tai kad turi/rukai duoda baudas simtines vistiek geriau uz tuos lt parukyt jau ar paaugint bus, o barigai tai isvis linksma turbut, numeri keisk jai paranojini jai ne tai nekeisk, kasnors skambins kokei nors apklausai ar kam is mentu puses sakyk negaliu atvykti dirbu, ko jus is manes norite, arba nekelk viskas, sekmes.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Legalus »

Bukite atidus keliuose nes dabar labai labai daug patruliu visokiu, ir ziurekite kas vaziuoja gale/prieki nes skodos volksvagenai visokie filmuoja dar gali prilekt padragint o poto israso ceki :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė putejas »

tokiems cekiu rasytojams grudu pabert reik
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Lar »

Gal biski nuo temos ,bet as zinau tokiu kriminalistu kurie turi daugiau teisiu nei kiti kaip keletas pvz. jaunu praiviu gazdinimas(maždauk 16-25metu) šaunamuoju ginklu (nors man taip nebuvo bet yra tokiu kurie tai patyrė) .Nesveikas skraidimas automobiliu(če jau galima isireikšti tiesiogine prasme) greitis viršijimas mažiausiai 2x .Bandimas užsikabinti nusikaltimą kurio neivykdei . Ir kokia išvada iš tokiu lietuvos pareigunu galima padaryti ? O gi tokia jog tokiems pareigunams viskas galima ir kas idomiausia teisėsauga tokiais nesirupina . Taigi tikiu kad mūsu valstybėje yra labai dauk gal net perdauk . Bet visi tokie teisėsaugos asmenis i toki lygi išauga iš piliečiu kurie juos reme(korupcija) .Butu prašimas asmenu kurie turi reikalu su teisėsauga ,nesvarbu ar už KET ar kalnalapiu vartojima\pardavinėjima\auginima ar už kitus nusižengimus ,neremkite teisėsaugos ,kad ir kas nutiktu ,kad ir koks nusižengimas butu.
paukstukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 2012-03-05, 17:35
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė paukstukas »

Apie tokius pareigunus visada yra kam pranesti. Parasei rasta, issiuntei virsininkui, virsininko virsininkui ir i Vilniu. O dar geriau zurnalistams pranesti. O del remimo tai pats supranti, prasyk neprases, sustabdys mentai, gres 300 bauda, tai ir duosi 50, kad 250 sutaupyt. O kai gres zona uz laikyma/ pardavima/ auginima, kad ir keli metai, duosi dar daugiau, kad ten nepapultum, faktas.
I accept no responsibility if you take whatever I write to be serious and/or factual. Any resemblance to the truth is purely fictional and coincidental at best.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Jah »

O jai duos kįši ir žali bus "atsakingi už savo darba" sėsi dvigubai :D
paukstukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 2012-03-05, 17:35
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė paukstukas »

Jah> tai reikia zinoti, kuriems galima, o kuriems geriau net nesiulyti :) viena karta isgirdai fraze "pareiguno papirkimas baudziamas istatymu" ir gali tyleti nuo tada :)

barzas> i istatymus nusispjaut nevalia ar tu nori kad Lietuva, kaip valstybe, subyretu? Sistema turetu subyreti ir buti sukurta is naujo, o pasirinkimu kuo buti yra ir daugiau, ne tik vergu, tarnu ar atstumtuoju. Vergauja tie, kurie nori vergauti.
I accept no responsibility if you take whatever I write to be serious and/or factual. Any resemblance to the truth is purely fictional and coincidental at best.
Rašyti atsakymą