Nuotrauka Nuotrauka

Keistas jausmas parukius

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Eddy »

Vakar man buvo pati didžiausia nesamonė mano gyvenime,parūkiau,pavaišinau draugo draugą viskas kaip ir ok.Poto lyg niekur nieko pradėjau paranojint,vos ne šyzint,kad čiuvas su kuriuo vakar praleidau dieną(bet jo gerai nepažystu) yra mentas ir pradėjau vos ne panikuot klausytis ką jie kalba ir visad taip atrodė jog visas pokalbis eina apie mane,kalba tipo užuominomis,bet aš suprantu.Prasidėjus fūlei susirinko dar chebros susipažinom,sėdžiu sėdžiu ir žiūrint fūle jiems bekalbant kažkaip užgliučino,jog jie prilygina mane prie ispanų o patys italai ir apkalbinėja galvodami,jog aš nesuprantu.Viskas praktiškai prasidėjo,kai išgirdau savo draugą sakant kažkam per tlf "yra drugsu" aš paklausiau ar tikrai taip sakei ( jis buvo kitam kambary kai kalbejo telefonu) jis atsake ne. Nu žodžiu tikrai viskas buvo fucked up,nebežinojau ko imtis nes tikrai jaučiau baimę,norėjau sprukti iš ten tai galų gale apie 10h atsistojau mautis batus sakau varau namo,realiai klaipiedoj buvau pirma kart o namai už 20km nuo klp,bet jau tas buvo nebesvarbu.Tas pats draugas kurį apkaltinau jog jis mentas parveže mane namo ir liepe nusiramint. nežinau kaip tai pavadint..paranoja?šyzofrenija?stuffas-chimke? net neįsivaizduoju
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Temidė »

Nu taip, paranoja, o gal netinkama kompanija, aplinka. Paleidai mintims laisvą valią, tai jos ir užvaldė tave. ;) Tokiu atveju reikia arba save apraminti ir galvoti apie ką nors kitą, arba pašonėj turėti kažką, kas mokėtų normaliai nuraminti.
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Eddy »

Bet ant tiek stipriai aš vat nemoku apsakyt ar aprašyt to,bet grynai viskas atrodė taip lyg jie ant manęs pyktų,poto kalbėjo,jog baigsis liūdnai ir visoki kitoki shit kuris mane vertė dar labiau jaudintis,kėlė baimę,poto atėjus jų kaimynej ir draugui lyg tarpusavi apie tai kalbėjo kaip susitarę,ar gali egzistuoti tokie dalykai kad girdi tai ko nėra arba girdi kaip žmonės kalba tam tikrus dalykus,bet jie ištikrųjų kalba visai ką kitą?
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Temidė »

Na, nebūtina net parūkyt, kad atrodytų, jog kiti žmonės kalba apie tave arba kad iš tavęs juokiasi, nors taip net nėra. Dažnai žmonės tarpusavyje kalbasi lyg suprasdami vienas kitą iš „pusės žodžio“, todėl nežinančiam, apie ką kalbama, jų pokalbis gali pasirodyti visiškai nesuprantamas. O paleidus valią fantazijai, įmanoma tam pokalbiui surasti visokiausių prasmių.
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Donatas »

paukstukas rašė:Donatas> o jei nepavalgai, tai negali sumazet gliukozes kiekis kraujyje, nepagalvojai apie tai?

Click Clack> tu čia ir apie mano atveji kalbi ?
tai jis ir sumazeja, bet ne iki tokio lygio kad pradetu alpt. sumazejus gliukozes kiekiui organizmas energija apsirupina is glikogeno (auksto glikeminio indekso angliavandenis, kuris kaupiasi kepenyse ir raumenyse) bent kelias dienas, juolab kad alpt del issekimo kaip ir nebuvo pagrindo, nes kaip minejo, ji pries alpima vartojo cukru. tai manau risam sita beprasmi pokalbi, pilstymas is tuscio i kiaura gaunas :) aukto frazem metais, bet esmes nesuprnti man atrodo (neisizeisk) :)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Jah »

Vėl jus su savo gliukozėm :D viskas buvo gi išspresta nuspręsta.. :D :D
paukstukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 2012-03-05, 17:35
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė paukstukas »

Donatai isizeidziau, nes jau tik man esmes ir nesuprast, dziugu kad apsisvieti kaip ir ka daro zmogaus organizmas, gerai jei viskas taip ir butu, kaip parasyta wikipedijoj (ar kokiam kitam internetiniam sudpuslapyje) o ne vyktu taip, kaip vyksta realybeje.
I accept no responsibility if you take whatever I write to be serious and/or factual. Any resemblance to the truth is purely fictional and coincidental at best.
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Donatas »

paukstukas rašė:Donatai isizeidziau, nes jau tik man esmes ir nesuprast, dziugu kad apsisvieti kaip ir ka daro zmogaus organizmas, gerai jei viskas taip ir butu, kaip parasyta wikipedijoj (ar kokiam kitam internetiniam sudpuslapyje) o ne vyktu taip, kaip vyksta realybeje.
dar smagiau kad yra tomis temomis su kuo padiskutuot, jei mano zodziuose matai neatitikimu su zmogaus fiziologija - kelk juos i dienos sviesa, ginsiu savo nuomone :) wikipedia ar kokiu kitu puslapiu tikrai nesinaudojau, nors butent internete gali surast daug teisingesnes informacijos, nei surudijusios pensininkes su baltais chalatais ismano.
paukstukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 2012-03-05, 17:35
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė paukstukas »

Bet surudijusios pensininkes vistiek tave gydys, gaila kad vietoj ju internetas negydys, ar ne ? :D Sekmes tau palinkesiu, daugiau nieko :D
I accept no responsibility if you take whatever I write to be serious and/or factual. Any resemblance to the truth is purely fictional and coincidental at best.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Temidė »

Na, kaip kas ką gydo. :) Kartais internetas gali labiau išgydyt, nei „surūdijusios pensininkės“. :) Kurios be diagnozės vaistus prirašinėja ir pagal tai, ar vaistai veikia, nustatinėja diagnozes... ;) Arba dar geriau, kai vienos vienaip sako, kitos kitaip.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Lar »

Taigi gan senai pastebėjau gana keista jausma ,bet ne paceme parukymo smagume ,bet kaip atleidinėja .Jausmas toks lyg sirgčiau skauda kaulus ,tampu labai nuvarges ,kartais kreče drebulys .Iš tiesų taip buna ne visuomet tik tokiais atvėjais kaip High poveikio pabaigoja pereina i stone .Jaigu stone užsibaige tuo ko prasidėjo tuomet viskas ok jai stone pereina i lengva high tada taip pat viskas normalu ,jaigu higt išlieka iki pat pabaigos tuomet irgi viskas gerai. Tai klausimas kas če per Š__as gal yra minčiu kaip su tuo kovoti ar tiesiog susitaikiti .
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Eddy »

Bent jau aš tai susitaikau,nieko kito ir nelieka :) Vakar pvz vienu metu krėtė nemažas drebulys ir pilvo,krūtinės ertmėj jautėsi lyg viskas drebėtų,judėtų ten toks keistas,gan nemalonus jausmas kuris malonumo neteikia,bet sukėlė minčių kodėl tie mano "grobai" virpa,kratosi..
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Donatas »

paukstukas rašė:Bet surudijusios pensininkes vistiek tave gydys, gaila kad vietoj ju internetas negydys, ar ne ? :D Sekmes tau palinkesiu, daugiau nieko :D
Recepta nuo slogos jos tik gali israsyt, daugiau nieko. Gaila tik kad didziaja dalimi mediku taip lengva manipuliot farmacininkams. Isitikinau ne viena karta, kad supratimo apie tai ka daro jie nelabai ir turi, tenka man paciam jiems aiskint... (apsurdas). aciu, sekmes ir tau ;)
paukstukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 278
Užsiregistravo: 2012-03-05, 17:35
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė paukstukas »

Ten tas sekmes buvo todel, kad forume keiktis negalima.
I accept no responsibility if you take whatever I write to be serious and/or factual. Any resemblance to the truth is purely fictional and coincidental at best.
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Donatas »

mmm... matai kaip cia. o kur as keikiaus?
MonkeeyJay
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2012-07-30, 21:22
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė MonkeeyJay »

Kartais parukius uzgula ausis ir vaizdas biski pradeda judet leciau, atsilieka :]
Bet labiausiai erzina raumenu susitraukinejimas, nepatinka. :D
God has no religion.
Capone
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2012-09-09, 01:34
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Capone »

Sveiki, as rukiau zoles mazdaug 2 metus kiekviena diena po 2-3 jointus, gyvenimas buvo nerealus, keistai skamba bet palikau zimei protingesnis, pastovei pilnas nauju ideju, net mano visas mastimas pasikeite, pradejau apgalvoti viska kitaip ir labai gilei, mano bendravimas pasieke auksciausi lygi, net pradejau jaustis kaip dievas kazkoks ;D paskui viena nakti parukiau zoles kaip kiekviena vakara, ir ish niekur pradejo galva svaigt, vaizdas visas pradejo vinguoti ir sirdis pradejo musti neeesveikai (ziaurei baisu buvo) bet tas yviko tik puse valandos, labai isigandes pagalvojau kad geriau ne rukyt ta vakara daugiau. kita diena meginau parukyt dar karta, sy karta nebesvaigo galva o tiesog pradejo sirdis musti an tiek kad y ligonine isvariau praejo 4 valandos kol daktara pamaciau (vis dar sirdis kazkur 170-200 per minute), sake nuo stresso ir dave tablete kur atpalaiduoja visus raumenis ir tiesog migdo, tai sirdis nusiramino bet visiskai ne stressas (pats manau) jau 5 menesei praejo ir vis dar negaliu rukyt nes sirdis plaka 200 per minute ir nesustoja kol vaistu nesuvartuoju. tik pavartojus vaistu nusiramina kaip niekas nebutu buve. Gal kamnors irgi taip yra?
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė GF-Z »

Keista, nebandei niekados į daktarus kreiptis, kad padarytu kardiogramą be krūvio/su krūviu(šitas ypatingai svarbus dalykas).
Sportuoji? Vartoji alko? Stimuliatorius? Vaistus kokius nors?? Gal turi problemų su širdim.
Kitas reikalas jeigu rūkai energetines sativas, bet jų gatvei tikrai neužgaudysi, nes jos paprasčiausiai nėra "comercinės".
Man tavo apsakytas jausmas buvo nuo nedaaugintos euforinės/energetinės sativos.
Gavosi širdies dūžių padažnėjimas daug daugiau nei įprasta nuo tarkim skunkinio stouno, to kur po 1 jointo išsisprogdina visi.
Iš ties tada sedėjau taip pat pas gydytoją, galvojau nu reik pabandyt pirmą savo žieduką tai taip pabandžiau kad drebėdamas sedėjau toks 8| :] su besiplakančia širdim.

Gal turi šiaip asmeninių problemų ar begioji nuo kokių problemų? Paranojos nebūna? Nebandei rukyti po mažu ir stebėti save? Bet ne po 0,3 iškart o po "čiut čiut".. ?
Man labiausiai panašu į perdozavimą, pabandyk apelsinų, vitamino c įšaut ... Gali būti nuo 100 ir vienos priežasties tavo minėti simptomai.
Geriausia būtų kreiptis į medikus ir pasakyti kad skauda kartais paširdžius ir tau duos visus būtinus tyrimus, kaip echoskopija, gal su vožtuvais kokia problema, o gal tiesiog nervinė itampa.. :V:
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Click Clack »

Man panašiai buvo nuo šviesiai žalio beveik salotinės spalvos ir labai aštraus kvapo stuff'o. Taip ištaškė, kad irgi galvojau, kreiptis pats daktarus, nes neatrodė efektas, kaip normalaus be priemaišų. Nurūkė, taip, kad išvis nieko negalėjau, nei daryt, nei galvot širdis kosminiu greičiu daužėsi, spaudimas aukštas, tik pradėjus judėt daužėsi silpniau, bet jėgų nebuvo, baisus prakaitas išmušė. Tai vnž gulėjau, vos neatsijungęs ir viskas, taip atrodė blanku, kaip sapne. Labai psyscho aktyvus efektas. Manau čia nuo stuff'o viskas priklauso.
Capone
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2012-09-09, 01:34
Reputacija: 0

Re: Keistas jausmas parukius

Standartinė Capone »

Ce labai ilga istorija, bet as an tiek isigandau po ligonines apsilankimo (kai sirdis nesustojo musti smarkiai ta vakara) kad isivyste nesveika paranoja ir kokis 3 menesius ejau pas daktarus, negalejau uzmigti be tableciu kazkur menesi, sirdies skausmai visokie atsirado, smulkiausi dalykai gazdino mane, net bijojau gerti arbata su cukrum. An tiek visko bijojau, dariausi tyrimus visokius (3 kraujo tyrimus, X-Ray, ekokardiograma, 3 paprastas kardiogramas an dviracio ir be, ir dar holter monitoriu nesiojau 24 val) ir daktarai rado visiskai nieko, sake viskas labai gerai, tik kai an dviracio kardiograma dariau siek tiek stipriau sirdis dirbo bet ne daug stipriau. 3 menesius valgiau labai sveika maista, darzoves, vaisius, vitaminus geriau t.t.

Po 4 menesiu nusiraminau, ir viskas liktais buvo gerai, nors vis dar ieskojau visokiu problemu su savim, nes labai norejau ispresti visa ta yviki ir kodel taip yviko. Pats tai sportuojau 3 kartus y savaite, jokiu kitokiu nesamoniu nevartojau, esu labai presh narkotikus ir vaistus, tik daug zoles rukiau, ir tai buvau sumazines iki viena jointa y diena. Problemu su sirdim visiskai nebuvo angsciau. Po 4 menesiu pameginau VEL zoles (idiot) po trieju normaliu itraukimu, sirdis vel pradejo varyti 200 kazkur...Galvojau isprotesiu, palaukiau 15 minuciu, ir kvieciau greitaja...Jie visiskai nesuprato kas darosi, sako tau alkoholio skystis ce susimaise ir gavosi taip...Nu apgailetina...dave man raminaciu vaistu, kazkoke tablete nuo sirdies permusimu, ir dar vaistus kazkokius su leido ir viskas vel normalei kaip niekas nebutu buve, kita diena viskas atgal y normalu gyvenima.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Muzika ir filmai atsipalaidavimuj parukius
    Donatello » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    34 Atsakymai
    26851 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas python
  • ar jum pazystamas sis jausmas?
    teknut » » forume Legalus forumas
    35 Atsakymai
    15958 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Koks jausmas kai per daznai pripalini?
    Sigma » » forume Legalus forumas
    89 Atsakymai
    40036 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas teknyu
  • keistas klausimas?
    Legalize it! » » forume Legalus forumas
    29 Atsakymai
    15519 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis
  • Keistas poveikis
    Kibirgalvis » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    12723 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Jah