Nuotrauka Nuotrauka

Naujienos iš žiniasklaidos

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė dumtraukis »

teisingai sneki, citata, is esmes ''sveikam zmogui vaistu nereik'' , tauciau turetum zinot, kad ne visi ta sugeba pasiekt ir nevisiem lemta kolkas suprasti, apskritai viskas aplink yra tik busenos, o ganja ar kiti narkotikai skirti tik pakeisti busenai, kas sugeba savo viduje viska keist, tam jau tokiu isoriniu priemoniu nereik ;) bet kaip jau sakiau ne visu pajegumas vienodas ir kitaip negali but :)
nes pyxas artina ;)
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

Sutinku, kad „sveikam žmogui vaistų nereikia“, tačiau parodyk tu man bent vieną visiškai sveiką žmogų. ;D Psichologiškai sveiką.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė dumtraukis »

ju yra, galbut ir tarp taves, tiesiog jie zino, zmogaus gyvenimo prasme, prigimti ir dziaugiasi gyvenimu tarp mieganciu ir sapnuojanciu zmoniu, o nezinai todel, kad pradejus judint sapnuojancius liksi nesuprastas, isvadintas tokiu ir tokiu, nors jiems tai jau nesvarbu manau, tiesiog ieskok ir rasi, manau :)
nes pyxas artina ;)
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

Tikrai nėra visiškai sveikų žmonių. :) Kiekvienas turi savų problemų. O jei pats žmogus galvoja, kad jis sveikas, tai jau yra ženklas, kad jam ne viskas gerai. Kad jis gal nelabai reflektyvus ir nemato savęs, nesigilina į save. Maždaug „Man viskas ok, gyvenimas nuostabus“. :))
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė krūmas »

O tu bent žinai ar išsivaizduoji kokią destrukciją narkotikai padaro subtiliuose kūnuose? Lavink save, pažink save, jei reikia į visus klausimus atsako širdis, pradžiai pakanka nuo klausimų su atsakymu Taip/ne. Dauguma išvis pamiršę ją ir pirmą kartą pakalbėję su ją pajaučia to ką jau seniai jauti... Vat vat kai apsukrsta tampa vaiduokliais tai yra pasekmė. Viską keisti kanapės pagalba, ji tik telepatiją duoda, judėjimą astrale ir tai nėra mūsų priežastis būti žemėj. Pagalvok apie pasekmes.
Aš pajaučiau kad turiu čia forume parašyti bet nei kam nei ką turėjau pats išsiaiškinti. Todėl kreipiuosiu į tuos kurie nori dvasiškai tobulėti. Širdis visada kalba tai lyg muzika bet ar tu ją girdi? Ar girdi savo vidinę muziką?
Paskutinį kartą redagavo krūmas 2012-07-09, 15:02. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
:V:
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė dumtraukis »

Temide,nevertink visko isoriskai, kad jis taip sako, tai tikrai nereskia, kad jis sveikas ar nesveikas, cia visas ''sveikumas'' yra tiesiog busena,
o visi vertinimai tai tik proto iliuzija. juk isivaizduok tarkim kalbi su zmogum kuris tau sako as sveikas, gyvenimas yra kaifas, tavo protas iskart ji vertina kaip ''nu nera visiskai sveiku zmoniu'', o esme tame, kad tu negali zinot kaip jis jauciasi, galbut jis is tikro svaigsta nuo gyvenimo kaip pirma kart isimylejes, nu sunku apibudint, bet kol to nepajausi nesuprasi :)


Citata, taip narkotikai, ypac sunkus bloskia, atgal ir zemyn, bet nekrites nepradesi kilt, taip, kad viskas yra teisinga ir kaip yra taip ir turi but
nes pyxas artina ;)
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė krūmas »

Kanapė lygiai tokią pačią iliuziją sukuria. Rūkantys sustoja, pasimeta ir po žingsnį vis sunkiau ir lėčiau eina. Kad žinotumėt kaip rūkančių sielos jaučiasi... Daug jų matęs. Čia galim 100 metų rūkyti o ten atrodo kaip prabėgo kokia 1 valanda arba 1 mėnuo. arba 1 savaitė. Taigi užtenka pasižiūrėt į forumo pranešimą ir matai jo dalelę kurią palieka tekste, viskas nuodugniai apie jį matoma. Na kanapės genetika išdarkyta, rūkymo principai irgi netinkami žmogui, sakyčiau reikėtų rūkyti visai kitaip ir bent žūt būt jei galima atsisakyt tabako maišyme, efektyvus poveikis procentaliai labai sumažėjęs ir būtent šiuo metu naudingiau yra ne rūkyti o gilintis į save kas dabar ypatingai prieinama visiems. Žinoma kiekvienas žino geriausiai kas jam tinkamiausia, jokia prievarta negali vykti.Viskas su leidimu ir su sutikimu, tai mes ir darome.

edit Nereikia kristi į dugną kad atsistotum. Užtenka noro. Viena taisyklė, visata nemėgsta tinginių. Jei sakai sunku -tingi. Nors gal iš tiesų sunku tuomet gal norisi artimo. Po kiekvieno pakilimo darosi sunkiau nes iškyla į paviršių kiek visko prirankiota vaikščiojant ir visa tai reikia paleist, reikia apsivalyti, uždaryti situacijas. Karma ar rinktis?
:V:
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

Esmė, kad čia nuo žmogaus priklauso. Man asmeniškai kanapė kaip tik atveria akis, pravalo sąmonę. Ir aš nepavadinčiau kanapės narkotiku.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Jah »

Pažinojau aš Citata, kažkas jam tikrai smegenis praplovė. Nesupratau net kas įvyko, kodėl taip staigiai :) Man netrugdo, viskas good. iki
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

Nusivažiavot vyrai. Turbūt ne namie esate, kad pas jus ne visi namie, pasimetę kažkokie.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

HA HA :) ziauriai cia jahas :) peace click klack :) irgi sauniai atsovei!!!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė GF-Z »

Hmm o man sukėlė susidomėjimą Citata, iš kur tiek info prafiltravai į savo galvą??? :) Matyt tikrai daugiau nei grybų esi sušovęs, kad tokius vaizdus matei.

Kur tu matai ta tarp 100 ir 6000procentų skirtumą, kuris lygus 60x, vadinasi aš visą gyvenimą pragyvenęs liksiu tik gyvenimas/60 = 1/60 gyvenimo? vadinasi esmė tame, kad aš gyvenau gyvenimą tik 1/60 savo pajėgumo???? ta fak? Jau čia į pievą biški... Čia maždaug atsibudau pavalgiau ir užmigau iki rytdienos

Einam xebra rušiško "tareno" perdozuot, prisijungsim prie Citatos


p.s. permetes rašliavas Citatos, supratau, kad turime forume religijos fanatiką :) (manau net žiauresnį nei musulmonai)
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė krūmas »

Nei grybai nei rūkalai nei dmt nedomina. Valgiau grybus kelis kart ir nusivyliau, aš kasdien daugiau patiriu nei grybai duoda. Kažkaip taip o čia suprantama jūms ar ne jau nėra svarbu... Mes kiekvieno viduje turime žymiai daugiau nei grybai ir tai priklauso nuo mūsų tvirto noro ar aš noriu tai turėti ar noriu pamatyti ar ne. Prasivalius trečios akies čakrą subtiliuose planuose matosi kaip kas sudėliota, kaip ta ganja veikia ir iš kur tie 6000% atsirado. Kai atveri 12tą čakrą prasideda ryšio su aukščiausiu aš atstatymas bet realiai įmanoma atstatyti betkada. Tai yra kur kas daugiau nei jums atrodo. Juodinkite jei jums to norisi bet manęs tai neveikia, į jus pačius atgal sugrįžta šie žodžiai,atsiribokite nuo juodimų. Tatjana Ismailona "Šviesos link"-tiems kam reikia žinių apie čakras, spalvas, ligų šaknų identifikavimą. Nors realiai visos knygos mūsų širdyje, tereikia išgirsti tylų sielos balsą. Visi ryšiai su religijom nutraukti subtiliuose, kažkada buvau krikštytas ir ėjau pirmos komunijos bet kai pamačiau kaip tai veikia mano gyvenimą viską anuliavau ir atstačiau į savo vietas.
:V:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

ir apie kanapes ir apie krize,ir apie amerikonus,nafta taram param... gan neblogai cia :) http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/rsa ... d=59078493
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
GF-Z
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2011-01-21, 17:55
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė GF-Z »

runkelis rašė:http://www.15min.lt/ji24/straipsnis/sie ... 556-232556 paskaityk ir apmastyk.
Na čia eilinė filosofija, kiekvienas žmogus tai daro individualiai.
Nei grybai nei rūkalai nei dmt nedomina. Valgiau grybus kelis kart ir nusivyliau, aš kasdien daugiau patiriu nei grybai duoda. Kažkaip taip o čia suprantama jūms ar ne jau nėra svarbu... Mes kiekvieno viduje turime žymiai daugiau nei grybai ir tai priklauso nuo mūsų tvirto noro ar aš noriu tai turėti ar noriu pamatyti ar ne. Prasivalius trečios akies čakrą subtiliuose planuose matosi kaip kas sudėliota, kaip ta ganja veikia ir iš kur tie 6000% atsirado. Kai atveri 12tą čakrą prasideda ryšio su aukščiausiu aš atstatymas bet realiai įmanoma atstatyti betkada. Tai yra kur kas daugiau nei jums atrodo. Juodinkite jei jums to norisi bet manęs tai neveikia, į jus pačius atgal sugrįžta šie žodžiai,atsiribokite nuo juodimų. Tatjana Ismailona "Šviesos link"-tiems kam reikia žinių apie čakras, spalvas, ligų šaknų identifikavimą. Nors realiai visos knygos mūsų širdyje, tereikia išgirsti tylų sielos balsą. Visi ryšiai su religijom nutraukti subtiliuose, kažkada buvau krikštytas ir ėjau pirmos komunijos bet kai pamačiau kaip tai veikia mano gyvenimą viską anuliavau ir atstačiau į savo vietas.
Štai ką ir norėjau pamatyti, pamačiau :) Senai domiuosi meditacija, astralais ir panašiais dalykais, todėl tokia kaip šiandien vienas labai charizmatiškas, bet su velnio akim budismas/hinduistas (neatskyriau) pasakė: santažas, provokacijos metodu (kad išpešti iš tavęs tikrąjį TU) :)))...
Dabar tavo kalba jau domina, kabliuoja, prieš tai buvo grynas kosmosas, suprantamas tik tau pačiam. :) Gal turi literatūros daugiau apie tai??? Nes jokia religija manęs nedomina, jokiu dievu netikiu, išskyrus tuo, kad galbūt visatos yra beribės, viskas kas susideda iš materijos, yra energija net neturinti masės, kuo gilyn, tuo daugiau visatų, gal būt juodoji skylė tai "teleportas" į kitą dimensiją, paralelinę visatą ... ???
Štai kuo aš labiausiai tikiu. Nors savo hipotezė priėjau - esame akmenuko dydžio visatoje, kitos dimensijos atžvilgiu ir t.t.t. begalybės begalybėėėėėėėėėėėėėėėė ir nulužo kompiuteris, nes nesugebėjo suskaičiuoti begalybės... :) Kadangi tai vis gi babylono prietaisas pavergti žmonės (bendras priešas, žlugdantis žmogaus tikejimo vertę, priverčiantis vergauti, būti priklausomam nuo kažko ir t.t.t.t.) meditacija užkabino, šiandien pats sedėdamas bandžiau tai daryti, pradėjo eiti šiurpuliai net, nejauku pasidarė sedėt prie visų ir jausmas keistas apemė, tuo pačiu bejėgiškumo, tuo pačiu vos ne euforijos... Gal būt man jau reik pamiegot nors pora valandų per parą, bet tai buvo įdomu. Sėdint šalia visiškai kitokio žmogaus, jauti tarsi jo karmą... :) O gal tai vadinama energijos srautai??? B
Valstybės priešas, tik kodėl - neaišku...
Pinigai pavergia žmogų, tik protingas žmogus sugeba nepasiduoti pinigų gundomam "high'ui" kuris turi dideles lomkes. Jauni - palūžta pirmi.
Click Clack
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 412
Užsiregistravo: 2011-06-07, 23:49
Reputacija: 20

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Click Clack »

Kaip jūs galite įrodyti jūsų minėtų reiškinių egzistavimą? "Pavyzdžiui abi savo kojas apvynios diržais, tikriausiai sapnuos, kad jo kojomis rangosi dvi gyvatės; tai pirmiausiai yra prielaida, o paskui - tikėjimas, kurį lydi laki vaizduotė ir prasimanymai: ''šitos gyvatės turi būti priežastys to pojūčio, kurį aš miegantys, patiriu, taip sprendžia miegančiojo protas."
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė runkelis »

http://verslas.delfi.lt/country/lietuvo ... d=59057687 gale smagiausia... dar tures seimas apsispresti ar kaip ten... :)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė Temidė »

Kiek žmonių, tiek religijų... Kiekvienas gyvena savo pasakoj. Bet prie kiekvieno pasakos neprisitaikysi. Rimtai, geriausia kai žmonės kitiems savo pasakos nekiša, ypač kai grynai tiki pasaka, o ne ieško tiesos.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Naujienos iš žiniasklaidos

Standartinė dumtraukis »

va butent sakai ''tiki'' , tikejimas pateisina nezinojima ir baime, o jeigu ''zinai'', butent, jei pavyksta pasiekti vidaus busenas ir nuraminti prota, medituojant tarkim, atsiranda zinojimas ir tokio zodzio kaip tikejimas nebelieka ir visiems vienodai tas galioja
nes pyxas artina ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas