Nuotrauka Nuotrauka

Savigyna

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:Mano nuomone, tai kad ir koks bebutum Karatistas ar dar koks Taikwondo ar Dziudo Bicas, kai pries tave isitrauks patranka, visos treniruotes bus veltui.(nebent tai darai del savo malonumo, o ne tik turint tiklas, kad uzpuls-apsiginsiu ir nieko daugiau)
Na kodėl gi?Jei esi savo srities profas,manau gali tą ginklą išmušt iš rankų,taip,kad priešininkas nelabai spės sureaguot. :) Ne vien filmuose gi taip būna.
Anonymous

Re: Savigyna

Standartinė Anonymous »

Pritariu. Su ta patranka tik pamojuoti kiti moka, o šauti jau nebedrysta. Aišku ne visi. Mačiau kaip ruošia specnaz, tai tą ginklą jiems vienas juokas atimti. Jie per treniruotes su užtaisytais dirba. Aikido šiaip prieš peilius, ginklus labai veiksmingas. Pamenu klasiokas parodė pratimą, tai riešą taip užlaužė, kad betkokį ginklą iškart paleistum ir dar atsiprašytum :D Dar pamenu situaciją savo rajone. Turėjo gerą patranką toks durnelis. Brangi buvo. Tai kažkada susitikom jį ir išsiaiškinom, kad iš jo ją atimė kažkokie marozai :D Va tau ir ginklas.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Pritariu. Su ta patranka tik pamojuoti kiti moka, o šauti jau nebedrysta. Aišku ne visi. Mačiau kaip ruošia specnaz, tai tą ginklą jiems vienas juokas atimti. Jie per treniruotes su užtaisytais dirba. Aikido šiaip prieš peilius, ginklus labai veiksmingas. Pamenu klasiokas parodė pratimą, tai riešą taip užlaužė, kad betkokį ginklą iškart paleistum ir dar atsiprašytum :D Dar pamenu situaciją savo rajone. Turėjo gerą patranką toks durnelis. Brangi buvo. Tai kažkada susitikom jį ir išsiaiškinom, kad iš jo ją atimė kažkokie marozai :D Va tau ir ginklas.

Aikido, specnaz, karatė ir t.t... Ir kas? Kiek tokių žmonių mokančių? Iš 100 tik 10 ?? O kokia tikimybė, kad jų mokėjimas pasiteisins? O visi likę 90 pamatę durą - primiža į kelnes. Čia interneto platybėse paprasta šnekėti "Ai čia tik dura, pamosuoja, o šauti bijo" ir t.t.. O kai pamatot į tave nutaikytą jį? Ar nenutirpsta kojos? Neišpila prakaitas? Širdis neatrodo, kad tuoj iššoks?
Ginklas yra ginklas, ir joks kovos menas nesugeba per 5 metrus su ranka ar koja jo išmušti. Kaip sakoma, prieš vėja nepapūsi.. :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Savigyna

Standartinė Anonymous »

O kiek iš 100 turi tą ginklą ir patys neapsimiža jį panaudoti ? Labai daug kas susimasto apie pasekmes. Pistoletą galima naudoti tik būtinosios ginties atveju. Tai reiškia, kad kol peilis tavo šiknoj nestyros, tol tu būsi kaltas sužedęs ar nušovęs žmogų :) Čia tie ginklai labiau skirti gaujų konfliktams aiškintis arba rimtiems užpuolimams.. Eiliniam praeiviui niekas nemosikuoja patranka ;] Blogiausiu atveju išsitrauks peilį ir bandys centus atimti. O jei žmogus paruoštas, tada užpuolikui šakės. Na jei pats konfliktų ieškai, su BACHURĖLIAIS triniesi, tada didelis šansas, kad bus ginklas panaudotas ir nieko nebepadarysi. Paskutinį kartą per žinias girdėjau, kad Kaune berods kažkokiam studentų rajone buvo susišaudymas ir užpultasis turėjo ginklą ir nušovė užpuoliką. Tai jį per teismus paskui žinau užtampė ir neaišku kaip dar ten jam baigės ;] Čia kalbėti, kad savigyna beveik nereikalinga, nes kažkas turi pistoletą yra absurdas. Jei tie kovos menai būtų tokie neveiksmingi, senai būtų išnykę ir niekas jais nesidomėtų.
DeathMoon
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-07-12, 14:39
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė DeathMoon »

Nu bliamba. Ginklas tai čia jau visai kas kita. Tave ir su mašina gali partrenkt ir visi tavo kovos menai nueis perniek. Nelyginkit tokių dalykų. Kovos menai yra skirti kovot plika ranka. Nelabai tikiu, kad beginklis šoktų ant žmogaus su ginklu. Čia jau mirties nuosprendį sau pasirašai. Dažniausiai užpuolikai yra pašaunami, o ne užpultieji. ;)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Spotless »

ganjaFAMA rašė:O kiek iš 100 turi tą ginklą ir patys neapsimiža jį panaudoti ? Labai daug kas susimasto apie pasekmes. Pistoletą galima naudoti tik būtinosios ginties atveju. Tai reiškia, kad kol peilis tavo šiknoj nestyros, tol tu būsi kaltas sužedęs ar nušovęs žmogų :) Čia tie ginklai labiau skirti gaujų konfliktams aiškintis arba rimtiems užpuolimams.. Eiliniam praeiviui niekas nemosikuoja patranka ;] Blogiausiu atveju išsitrauks peilį ir bandys centus atimti. O jei žmogus paruoštas, tada užpuolikui šakės. Na jei pats konfliktų ieškai, su BACHURĖLIAIS triniesi, tada didelis šansas, kad bus ginklas panaudotas ir nieko nebepadarysi. Paskutinį kartą per žinias girdėjau, kad Kaune berods kažkokiam studentų rajone buvo susišaudymas ir užpultasis turėjo ginklą ir nušovė užpuoliką. Tai jį per teismus paskui žinau užtampė ir neaišku kaip dar ten jam baigės ;] Čia kalbėti, kad savigyna beveik nereikalinga, nes kažkas turi pistoletą yra absurdas. Jei tie kovos menai būtų tokie neveiksmingi, senai būtų išnykę ir niekas jais nesidomėtų.
Va, įstatiminis teisėtos būtinosios ginties apibrėžimas.
2.2. SĄLYGOS, KAD BŪTINOJI GINTIS BŪTŲ TEISĖTA

Būtinoji gintis laikoma teisėtu ir socialiai vertingu aktu tik kai atitinka tam tikras įstatymo keliamas sąlygas. Būtinoji gintis yra teisėta tada, kai kėsinimaisi yra:
• pavojingas;
• akivaizdus;
• realus.
Tad, telefoną vogusį ar kitaip pasikėsinusį vagį nužudęs, liktum teisus.
Na, o sumušęs priekabiautoją (nemirtinai) irgi nebūtum pats baisiausias žmogus ir lengvai gautum išteisinimą.
Vat tiems žmonės kurie priklauso gaujoms ar šiaip organizuotu nusikaltimu grupuotėse yra sunkiau išsisukti dėl akivaizdžių priežaščių.

Tėvo brolis karininkas buvo aukšto lygio ir dėl apsaugos įsigijo leidima koviniam ginklui. Sakė, kad nuvažiavo į Klaipėda ir tik iš stoties išėjus kažkoks bomžas su peiliu prisikabino grasint pradėjo.
Tai iš lagamino mete i galva ir paėjo į šalį, o bomžas atsistojęs pradėjo begti link jo, bet tėvo brolis jau buvo išsitraukęs ginkla ir peršovė petį bei koją.
Sakė, kad kelis blankus užpildė policijoje ir nuejo savo keliais.
Anonymous

Re: Savigyna

Standartinė Anonymous »

Realiai vėl kitaip yra.. Karininkui tai suprantama, bet eiliniui žmogui, kad ir ne kokiam banditui yra žymiai sunkiau įrodyti. Kai žmogus miršta, kad ir užpuolikas jis buvo, tai labai ten atidžiai tikrina ir gerai supisa nuotaiką gan ilgam laikui. Vėl gi, tas karininkas nenušovė jo, tik sužeidė. Būtų nušovęs, būtų dar patampę jį ten gal :) Jei nėra liudininkų, tada vėl žymiai daugiau laiko tas tyrimas užima. Stotį daug žmonių, viskas aišku :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Savigyna

Standartinė naktibaldas »

As tai dar pamenu ivyki, sake per zinias. Cia buvo kazkur pries metus kokius. So, grizo zmogus namo ir uztiko vagi pas save name. Aisku, atpyzdino jis ta vagi. Stipriai nesuzalojo, net kaulai neluzo, na pasparde biski. Tai vagis gavo 2 metus, o tas zmogus uz savivaliavima realiai sedo 4 metams!!!!!!!
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Apvalus »

Ne į temą irgi, bet juokinga istorija kaip ir naktibaldo. Aišku veiksmas Amerikoj, vagis lindo pro kaminą vogt, nes pro kitur neįlindo. Žinojo jog namiškiai išvykę atostogų.... Tai va gryšta jie po savaitės ar panašiai ir randą tą "kalėdų senį" kamine įstrigusį. Mentai, ligoninės ir pan. Nu tas vagis paduoda į teismą tuos žmones ir ką tu, prisiteisia milijonus už tai, kad jis patyrė ten sužalojimus, nes per maža kamino skylė buvo... Absurdas.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manvydas »

Apvalus rašė:Ne į temą irgi, bet juokinga istorija kaip ir naktibaldo. Aišku veiksmas Amerikoj, vagis lindo pro kaminą vogt, nes pro kitur neįlindo. Žinojo jog namiškiai išvykę atostogų.... Tai va gryšta jie po savaitės ar panašiai ir randą tą "kalėdų senį" kamine įstrigusį. Mentai, ligoninės ir pan. Nu tas vagis paduoda į teismą tuos žmones ir ką tu, prisiteisia milijonus už tai, kad jis patyrė ten sužalojimus, nes per maža kamino skylė buvo... Absurdas.
Čia jau absurdo teatras.Kas per lempos? 8()
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Bongmaster »

O man teta gryzus is amerikos pasakojo kad irgi buvo panasi situacija. Vagis lipo ant nuosavo namo stogo ir bande lyst pro kamina, taciau seimininkas buvo namie, ir isgirdo, ir esme tame , kad balino jis baltinius ar ka katile ten virindamas ( na zinot kaip anksciau pries 15 metu) ir isgirdes kad kazkas rioogsi ant stogo pazadino broly regis ir jie ta katila nutempe i didely ,didely zidiny ir pastate, su verdanciu vandeniu. Ir isilauzelis lindo i ta kamina ir ikrito katila, apsiplike juodai, tie isviete mentus ir medikus. Ir vagisius per teismus prisiteise lb nemazai pinigu, uz zala. Absurdas, bet tuo paciu ir Amerika.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
DeathMoon
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-07-12, 14:39
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė DeathMoon »

Na jo. Pilna to absurdo. Čia iš mano klubo vienas karatistas buvo užpultas 8 žmonių, jis juos visus iškirto, o tie parašė ant jo zajava, atseit jis juos užpuolė. Tai dar ir dabar po teismus vaikšto... Atseit peržengė ribas gindamasis. 8[]
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Savigyna

Standartinė putejas »

DeathMoon rašė:Na jo. Pilna to absurdo. Čia iš mano klubo vienas karatistas buvo užpultas 8 žmonių, jis juos visus iškirto, o tie parašė ant jo zajava, atseit jis juos užpuolė. Tai dar ir dabar po teismus vaikšto... Atseit peržengė ribas gindamasis. 8[]
jo jo su tom peržengtom būtinosios ginties ribom labai slidus reikalas. kadangi nesu karatistas tai dažniausiai tepu mieles. taip lengviausia išvengti vienokių ar kitokių nuostolių. bo mane užpuolę vieną kartą buvo dviese, davė į liūlį greitai apkraustė ir bėgo velniop į skirtingas puses. tai gerai, kad vieną dasivijęs atgavau mobilų, nu bet teko kapotis. o kai atsiemiau mobilų ir paskambinau mentukam tai gaidžiukas užstūmė mol aš jį vargšą užpuoliau, o kad man dar trūko kišenėj litų tai niekam neįdomu. patys farai (av av av!) man pasakė, kad neieškok teisybės nes jos nerasi ir nieko neįrodysi. taip ir parpėdinau namo be akinių ir pinigų, tik su mobiliu. paėmęs gramą buvau tai mentai man dar prigrasė, kad mol jei razborinsiuos toliau tai formys mane patį kaip pasirodžiusį neblaivų viešoje vietoje ir t.t. aj ką čia ir kalbėti. pora dienų kaip sulaužytas. velniop kovas visas, aš aplamai toks žmogus, kad nelinkęs į visokį smurtą muštynes karus kovas ir t.t. ateis laikas ir visas blogis atsigręš prieš juos pačius
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Jamaicaman »

putejas rašė:
DeathMoon rašė:Na jo. Pilna to absurdo. Čia iš mano klubo vienas karatistas buvo užpultas 8 žmonių, jis juos visus iškirto, o tie parašė ant jo zajava, atseit jis juos užpuolė. Tai dar ir dabar po teismus vaikšto... Atseit peržengė ribas gindamasis. 8[]
jo jo su tom peržengtom būtinosios ginties ribom labai slidus reikalas. kadangi nesu karatistas tai dažniausiai tepu mieles. taip lengviausia išvengti vienokių ar kitokių nuostolių. bo mane užpuolę vieną kartą buvo dviese, davė į liūlį greitai apkraustė ir bėgo velniop į skirtingas puses. tai gerai, kad vieną dasivijęs atgavau mobilų, nu bet teko kapotis. o kai atsiemiau mobilų ir paskambinau mentukam tai gaidžiukas užstūmė mol aš jį vargšą užpuoliau, o kad man dar trūko kišenėj litų tai niekam neįdomu. patys farai (av av av!) man pasakė, kad neieškok teisybės nes jos nerasi ir nieko neįrodysi. taip ir parpėdinau namo be akinių ir pinigų, tik su mobiliu. paėmęs gramą buvau tai mentai man dar prigrasė, kad mol jei razborinsiuos toliau tai formys mane patį kaip pasirodžiusį neblaivų viešoje vietoje ir t.t. aj ką čia ir kalbėti. pora dienų kaip sulaužytas. velniop kovas visas, aš aplamai toks žmogus, kad nelinkęs į visokį smurtą muštynes karus kovas ir t.t. ateis laikas ir visas blogis atsigręš prieš juos pačius
Kas tiesa,tas ne melas :V: :D
I'm back.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Realiai vėl kitaip yra.. Karininkui tai suprantama, bet eiliniui žmogui, kad ir ne kokiam banditui yra žymiai sunkiau įrodyti. Kai žmogus miršta, kad ir užpuolikas jis buvo, tai labai ten atidžiai tikrina ir gerai supisa nuotaiką gan ilgam laikui. Vėl gi, tas karininkas nenušovė jo, tik sužeidė. Būtų nušovęs, būtų dar patampę jį ten gal :) Jei nėra liudininkų, tada vėl žymiai daugiau laiko tas tyrimas užima. Stotį daug žmonių, viskas aišku :)
Ne taip yra. Tavo KALTĖ yra tik tuomet kai yra ĮRODYMAI. Jei įrodo, jog tu šovei su tikslu nušauti, ne gindamasis - tuomet sodina. Gali 10 žmonių nužudyt, o jei nėra liudininkų, ir dar pats iškvieti mentus, tai bet ką gali papasakot, ir jei neturi įrodymų kad tu juos nužudei - tavęs nepasodins. Atvirkščiai, nors tu ir ne kaltas, bet yra liudininkų, tai tas teismas dar labiau užsitesia, nes reikia lyginti liudininkų tarpusavyje ir tavo parodymus, analize, ekspertizė, ar kaip ten vadinasi.

Esmė ta, kad yra: "Jei įrodo, kad užmušei - sėdi" o ne "Jei įrodau, kad tu nekaltas - nesėdi", kitaip sakant jie įrodinėja KALTUMĄ, o ne NEKALTUMĄ '|
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Savigyna

Standartinė Anonymous »

Tai suprantu, bet pats įrodynėjimas, liudininkų ieškojimas ir visas poperizmas kartais taip užknisti gali. Dirbančiam žmogui ten trintis po mentines ir pasirašinėti ant popierių tikrai nesąmonė. Gal tave išteisisn, bet kol vyks tyrimas vistiek bus nervai ir t.t. Pats patyriau, tik su kita situacija.
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Tadas »

Aikido, specnaz, karatė ir t.t... Ir kas? Kiek tokių žmonių mokančių? Iš 100 tik 10 ?? O kokia tikimybė, kad jų mokėjimas pasiteisins? O visi likę 90 pamatę durą - primiža į kelnes. Čia interneto platybėse paprasta šnekėti "Ai čia tik dura, pamosuoja, o šauti bijo" ir t.t.. O kai pamatot į tave nutaikytą jį? Ar nenutirpsta kojos? Neišpila prakaitas? Širdis neatrodo, kad tuoj iššoks?
Ginklas yra ginklas, ir joks kovos menas nesugeba per 5 metrus su ranka ar koja jo išmušti. Kaip sakoma, prieš vėja nepapūsi.. :)
dristu priminti, kad tie kovos menai - tai ne tik kumscio mosavimas pries nosi, juk kai kurie kovos menai butent ir ugdo ta pasitikejima, saltakraujiskuma tokioms situacijoms, kai pries nosi su ginklu mojuoja ;] zinoma, jei uzpuolikas uz 5 metru, tai nepasokinesi labai, bet juk cia ne filmas - uzpuolikas nesako 'numesk telefona/pinigine/etc. i sona, dabar pats pasitrauk nuo numestu daiktu' ir visko susirinkes nepabega, turiu omeny, kad vistiek kontaktas is arti turi ivykti(ar klystu?).
beje, kaip bebutu gaila, saves nepriskirciau prie tos saltakraujiu kastos.
A.C.A.B
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

Tadas rašė: dristu priminti, kad tie kovos menai - tai ne tik kumscio mosavimas pries nosi, juk kai kurie kovos menai butent ir ugdo ta pasitikejima, saltakraujiskuma tokioms situacijoms, kai pries nosi su ginklu mojuoja ;] zinoma, jei uzpuolikas uz 5 metru, tai nepasokinesi labai, bet juk čia ne filmas - uzpuolikas nesako 'numesk telefona/pinigine/etc. i sona, dabar pats pasitrauk nuo numestu daiktu' ir visko susirinkes nepabega, turiu omeny, kad vistiek kontaktas is arti turi ivykti(ar klystu?).
beje, kaip bebutu gaila, saves nepriskirciau prie tos saltakraujiu kastos.
Na pasakoti kas yra kovos menai - man nereikia, aš kalbu ne apie jų paskirtį, o apie tai, kiek žmonių tuo užsiima? Kiek tarkim per 100 užpuolimų, užpuolikų vietoje atsiduria Ninjos ir apsaugo save ir savo turtą? O kiek lieka sudaužyti, peršauti ir be telefono ar piniginių? Suprantat kalbėti apie kovos menus gatvės apiplešimuose tai tas pat, kas dviems žmonėms aiškintis kas geriau ar audi 100 ar audi 80, ir trečias žmogus vis sako "Ferrari geriau".. :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Savigyna

Standartinė Anonymous »

Tu kalbi apie statistiką. Niekas tiems 80 peršautų žmonių nedraužia užsiimti kovos menais. Jų pasirinkimas čia. Jei nenori papulti į tą "80", tai pradedi domėtis, mokintis :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Tu kalbi apie statistiką. Niekas tiems 80 peršautų žmonių nedraužia užsiimti kovos menais. Jų pasirinkimas čia. Jei nenori papulti į tą "80", tai pradedi domėtis, mokintis :)
Žinai, aš geriau porą kartų gausiu į galvą ir atiduosiu telefoną, negu sugaišiu bbž kiek laiko kažkokiam dalykui kuris man visai nežavi ir neįdomus, tam kad "galbūt" mane norės kas nors apiplėšti ir galėčiau apsiginti, : ))
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą