Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė medelynas »

Realiai mes gyvenam totalitarinėj sistemoj, visiškai įbaudžiavinti mokesčiais, darbu (lažu), be prošvaiščių, be vilties, visi žmonės pikti, visi nepatenkinti, visi užsiparinę savo darbo liaudies gyvenimuose kur savaitgalio lozungai "reiks gert", o per tv šnekama kaip fainiai, kad mes ES, kaip gerai gyventi, kaip viskas pagerejo, kaip viskas progresuoja ir t.t. :D propaganda varo per visur, žiniasklaida pats šlykščiausias įrankis, tv tiesioginė smegenų plovimo sistema, tv formuoja požiūrį į viską. Man pasidaro baisu įsijungus tv :D gerai, kad retai težiūriu, bet psichologinės atakos nuo reklamų iki laidų, žinių, filmų ir t.t. Va vakar pažiūrėjau šuriką, politiškai ten pro-rytai ar pro-vakarai aš šitam reikale visiškai apatiškas ir dėjęs ir ant to ir ant to, bet filmas nuostabus, neskaitant, kad daug scenų kur geria, bet taip tai moralus, teigiamai žmogų paveikiantis filmas :V: gaila, kad šiais laikais tokių kažkaip nebelabai :D pasidomėkit chebra ten new world order ir pan. aišku ten daug beletristikos, bet bendrą tendenciją įmanomą suprast :D tada nueikit į shopą, pažiūrėkit kokį maistą perkat, įsijunkit tv, įsiklausykit kas ten šnekama ir kodėl tai daroma ir kaip tai apskritai jus liečia (ir garantuoju, kad realiai visiškai neliečia, bet formuojama, kad tai jums labai aktualu) :D
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

vartotikas rašė:kulmantai - nekerti nieko ,nes jaunas dar.
iš kur žinai apie mano amžių? :D Seni, esu baigęs finansų magistrą ir man juoką kelia jūsų pezėjimai apie mokesčių lažą, mokėjimus už vizas, vergovę ir sistemą. Turėčiau laiko, papunkčiui kontrargumentuočiau nusišnekėjimus, tačiau tikrai tam negaišiu laiko. Taip taip, aš sistemos varžtelis, sistemos auka, nesu toks laisvas kaip jūs :)

Adminui siūlau trinti arba perkelti šiuos ir kitus papezėjimus, nes visas topicas užfloodintas mėšlu. Skubiai ieškančiam informacijos apie teisėsaugą ir kaip elgtis pagautam, tikrai nepadės 4 psl iš eilės samprotavimų apie babiloną ir sistemos vergus. Išvis, griežtinčiau forumo kontrolę ir tokius tekstukus kelčiau į kokį pamastymų topicėli, nes toks bardakas ir tokie postai marytės bendruomenei garbės neprideda. Priešingai, paprastam žmogui, paskaičius tokias rašliavas, kyla pagrįstos abejonės dėl marytės žalos. Bijau, kad ilgainiui nepradėtų sklandyti tokie argumentai - "sakote, žolė nekenkia? Paskaitykite legalus.net!"
medelynas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2013-01-15, 22:50
Reputacija: 11

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė medelynas »

As tai pvz beveik is vis nepuciu :-D tau ir dar tiem keliem % populiacijos kaip tu lengva ir gera sneket :-D o didziajai daliai visuomenes ariancios uz <2k lt i menesi, islaikancios xatas, vaikus ir daznai dar ir tevus tai nekazka :-D as pats provincijoj gyvenu ir gyvenimu nesiskundziu, nieko man netruksta, bet kai i koki didmiesti nukeliauju ir pamatau zmoniu veidus tai kraupu pasidaro, uzsiparine, pikti ir nelaimingi, akys kaip pas smeklas, ir cia tipo zjbs? gera but tam, kuris piramides virsuj ir nejaucia kitu kanciu. lengva kalbet va, kad cia ekonomika svarbu pzdc ir t.t. as asmeniskai esu off the grid salininkas. man paciam visuomene valstybe nieko doro nedave. kaip tik murde kuo giliau, visur pats turejau kapanotis savo jegom. ir tebeturiu. sazines, socialines atsakomybes ar siaip nuosirdumo valdanciuosiuose sluoksniuose nera. realiai valstybe valdo zmones, kuriems valdzia tik irankis savas varkes sukt. px jiem ant tu zmoniu. ir apskritai visa sita sizofrenija tipo valstybe sistema etc yra tik pasekme. priezastis slypi galvose. o tos galvos pas >90% zmoniu perpuvusios arba suluosintos. sakykit ka norit cia babilonai xujonai gedos peledos, bet visuomenes psichine busena... jos paprasciausiai nera, cia shyza. ir aplinka/terpe etc itakoja tai. taip, kad gerb ekonomiste xujova cia dirva, kad xujovi zmones cia palieka. ir man nusisikt ant visu tu skaiciuku kai NE MATERIALINIO gyvenimo kokybes kreive i apacia sauna beveik staciu kampu.
bill
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2012-07-08, 23:38
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė bill »

kilmantas rašė:iš kur žinai apie mano amžių? :D Seni, esu baigęs finansų magistrą ir man juoką kelia jūsų pezėjimai apie mokesčių lažą, mokėjimus už vizas, vergovę ir sistemą. Turėčiau laiko, papunkčiui kontrargumentuočiau nusišnekėjimus, tačiau tikrai tam negaišiu laiko. Taip taip, aš sistemos varžtelis, sistemos auka, nesu toks laisvas kaip jūs :)

Adminui siūlau trinti arba perkelti šiuos ir kitus papezėjimus, nes visas topicas užfloodintas mėšlu. Skubiai ieškančiam informacijos apie teisėsaugą ir kaip elgtis pagautam, tikrai nepadės 4 psl iš eilės samprotavimų apie babiloną ir sistemos vergus. Išvis, griežtinčiau forumo kontrolę ir tokius tekstukus kelčiau į kokį pamastymų topicėli, nes toks bardakas ir tokie postai marytės bendruomenei garbės neprideda. Priešingai, paprastam žmogui, paskaičius tokias rašliavas, kyla pagrįstos abejonės dėl marytės žalos. Bijau, kad ilgainiui nepradėtų sklandyti tokie argumentai - "sakote, žolė nekenkia? Paskaitykite legalus.net!"
kilmantas rašė:Man rodos per daug visi rūkot, kad tokius dalykus rašot. Pasiskaičius tokius postus atrodo, kad marytė išties žaloja smegenis.
šiukšlė, tave reiktu perkelti į sąvartyną.. daėdei, laisvas.
kilmantas rašė:Tačiau: Bet kokiu klausimu,visada ir visur bus dvi nuomonės,aš savąją pasirinkęs,o kokia tavoji,tai žinoma tik tavo reikalas,todėl veltis į diskusiją,tuo labiau mokslinę,nematau prasmės
Paskutinį kartą redagavo bill 2014-05-02, 14:25. Iš viso redaguota 3 kartus(ų).
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Balsas »

Galiu paskaiciuot mokestukus ;) 21% pvm, ~20 %pelno, ~15% pajamu, gaudami atlyginmus sumokame kartu ir darbuotonas ir darbdavys ~45%. toliau turime akcizus kurui ir alk. labai apytiksliai bet bendra suma aiski netoli 90% :)
O dar paskui mokestukai uz siuksles ir kelius. Gaunasi taip kad iki siol baudziavoj laza einam. tada bent sekmadienis laisvas budavo....dabar tik desimtadienis :)
Gerutis3
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2014-01-05, 00:43
Reputacija: -10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Gerutis3 »

Gal ju chebra eikit sukurkit partija savo slaptai ir i politika, bet visi zinosit kas ir is kur jus:D ir padarysit tvarka visomis prasmemis. Ar ordina koki, kaip templieriai. :x: %) :V: :|?
tolimas
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2014-04-30, 08:26
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė tolimas »

Gerutis3 rašė:Gal ju chebra eikit sukurkit partija savo slaptai ir i politika, bet visi zinosit kas ir is kur jus:D ir padarysit tvarka visomis prasmemis. Ar ordina koki, kaip templieriai. :x: %) :V: :|?


laboratorijos su studentais uzsiaugintu partija...bet zemes ph , kitokios trasos..visa tai turi but ekologiskai shvaru,bet tokiu saligu laukia mes kaip ir neturim o biofermos kytu veikla...... canadoi kokioi sartifikata ir su studentais is jav bendraut,bet rusija gynklus gali izbandyt....durniu vietoj be amziaus...su XXI amziumi JUS....
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė vartotikas »

kilmantas rašė:
vartotikas rašė:kulmantai - nekerti nieko ,nes jaunas dar.
iš kur žinai apie mano amžių? :D Seni, esu baigęs finansų magistrą ir man juoką kelia jūsų pezėjimai apie mokesčių lažą, mokėjimus už vizas, vergovę ir sistemą. Turėčiau laiko, papunkčiui kontrargumentuočiau nusišnekėjimus, tačiau tikrai tam negaišiu laiko. Taip taip, aš sistemos varžtelis, sistemos auka, nesu toks laisvas kaip jūs :)

Adminui siūlau trinti arba perkelti šiuos ir kitus papezėjimus, nes visas topicas užfloodintas mėšlu. Skubiai ieškančiam informacijos apie teisėsaugą ir kaip elgtis pagautam, tikrai nepadės 4 psl iš eilės samprotavimų apie babiloną ir sistemos vergus. Išvis, griežtinčiau forumo kontrolę ir tokius tekstukus kelčiau į kokį pamastymų topicėli, nes toks bardakas ir tokie postai marytės bendruomenei garbės neprideda. Priešingai, paprastam žmogui, paskaičius tokias rašliavas, kyla pagrįstos abejonės dėl marytės žalos. Bijau, kad ilgainiui nepradėtų sklandyti tokie argumentai - "sakote, žolė nekenkia? Paskaitykite legalus.net!"
Dėl papezėjimų teisus esi.
Bus pratrinta ir sau įspėjimas pačiam už tai.
O lankstytis dėl maisto ,kažkur fabrike ,arba du trečdalius gyvenimo mokytis ,kad matyti darbą-namus ,darbą-namus ,savaitgalio lova.
Gimsti už dyka ,o kad turėtum namą kur pasistatyti ir sulaukti ten mirties ,jau sklypą pirkti reikia.
Kas buvo prieš 100 metų ? Sienos ,vizos,žalios kortos ? Aš nesirinkau tokios gyvenimo kokybės ir apsaugos nuo nežinia ko.
Pirštu parodyk kuris vadovauja šitais įsakymais ? Ir kurių iš mūsų paklausė ar to norime ?

Ar tik ne tu ir Linas Karalius kartu Tailandą lankėte ?
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Galiu paskaiciuot mokestukus ;) 21% pvm, ~20 %pelno, ~15% pajamu, gaudami atlyginmus sumokame kartu ir darbuotonas ir darbdavys ~45%. toliau turime akcizus kurui ir alk. labai apytiksliai bet bendra suma aiski netoli 90% :)
O dar paskui mokestukai uz siuksles ir kelius. Gaunasi taip kad iki siol baudziavoj laza einam. tada bent sekmadienis laisvas budavo....dabar tik desimtadienis :)
Nuėjau į parduotuvę, nusipirkau 5 bandeles, sumokėjau 5x21% PVM ir valstybei sumokėjau 105% mokesčių!!! Išleidau daugiau nei uždirbau, vergovė! Baudžiauninkai daugiau uždirbdavo nei aš! Aš nors gerai skaičiuot ir nemoku, bet dirbu dirbu dirbu ir turiu tik kas 10 dieną laisvą!Sistema kalta, padarė mus vergais!

Nesusilaikiau nepakomentavęs, tikiuosi, adminas vistiek ištrins visą šitą ir paliks tik koncentruotą info kaip pagalbos šiaudą turintiems problemų su teisėsauga.
Balsas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 2014-02-25, 11:49
Reputacija: 12

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Balsas »

[quote=Nuėjau į parduotuvę, nusipirkau 5 bandeles, sumokėjau 5x21% PVM ir valstybei sumokėjau 105% mokesčių!!! Išleidau daugiau nei uždirbau, vergovė! Baudžiauninkai daugiau uždirbdavo nei aš! Aš nors gerai skaičiuot ir nemoku, bet dirbu dirbu dirbu ir turiu tik kas 10 dieną laisvą!Sistema kalta, padarė mus vergais![/quote][/quote][/quote]


Nuu Kilmantai, bet tu čia skeli :)
Galiu detaliau, jeigu mūsų finansų MAGISTRAS nesupranta:
Dabar įstaigos X darbuotojas Kilmantas gauna tarkim 1000lt. Nuo šių 1000lt ponas Kilmantas sumoka ~25% "sodros" mokesčių. Labai panašiai sumoka jį samdžiusi įmonė vėl apie ~25%. Toliau Kilmantas daro "balių" ir su savo uždirbtais 750LT keliauja į parduotuvę pirkti bandelių, kur susimoka PVM 21%. Viskas būtų kaip ir gerai, bet mūsų Magistras net nesusimasto, kad toms bandelėms gamint buvo naudojama darbo jėga, tad darbuotojų atlyginimas su jau sumokėtais mokesčiais įtraukiams į bandelių savikainą. Į sąnaudas traukiamos ir kuro sąnaudos kartu su kuro akcizu, įmonės pelnai ir apmokestinamos pajamos. Nepamirškime pamionėti "otkatų" Maximos vabybininkams, kad tavo bandelės pakliūtų ant lentynos, ir kad tau ją būtų leidžiama nupirkt. Žinok realiai tingiu skaičiuot, da i ni buhalteris AŠ :) Čia tavo daugiau darbas, jei nesunku pabandyk supliusuot .... aišku ko nereik nepliusuok :), na bet suma sumarum gausis netoli to procento, kurį aš minėjau.
Beje man taip pat nesvetimas sarkazmas, gaila kad konkrečiame poste tu jo nepastebėjai :)
P.S.
Nemanau, kad KU Magistras jau labai kažkoks SŪper tūsas, nemoka dėstytojams pinigų, todėl ir kokybės nėra ...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

Kaip jum sistema. Per metus dėl senų komunistinių liekanų nekompetencijos pirmą kart biržoj vietoj potencialių +3000 gauni realius -900. Varinėk blia po biudžetines dabar... Aš stoviu prie vartotiko. hujesauga bl
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Broniusx
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 462
Užsiregistravo: 2012-01-29, 20:03
Reputacija: 8

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Broniusx »

Yo... Chill zmones.. Laiko ner rasyt, bet.
Balsas - tiesiog, ka? Daug kazko nerislaus ir be esmes. Sarkazmas sarkazmu, bet neatitruk nuo realybes.

Laikik fronta kilmantai.

Nezinau, kas jus taip vilioja "fuck the system"/"anarchijE" "filosofijoj".
Uztektu poros menesiu ir tukstanciu metu progresas butu sunaikintas musu paciu. Kazkaip pamirsta visi, kad KIEKVIENAS zmogus yra savanaudis ir kazkoks kontroles lygis mums yra butinas. Nesneku apie tai, kad kazkur egzistuoja ideali santvarka, bet jei MES patys stengsimes, galbut iseis bent jau patobulint tai ka turim
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

"fuck the system"/"anarchijE" "filosofija", manau, slypi absoliučiai kiekviename iš mūsų ir išlenda tais atvejais, kai systemas pafuckina ir užanarchina mus pačius. Savotiška atsilyginimo forma, svarbu, kad tai nepavirstų pernelyg destruktyviu atsilyginimu ar kerštu ir tiek :) Dar geriau, kad tas atsilyginimas galiausiai galėtų būti įvertinamas konstruktyviu. Pvz, mane pajibalino birža, dabar aš pajibalinsiu juos ir galiausiai tikiuosi, kad gausis tep, kad biržos klientų (bedarbių) aptarnavimo kokybė pakils, jauti. Analogiškų situacijų gali būti ir kai už augalus teisėsauga riša - kai sistema pajibalina asmenį, tai gali paskatinti jį patį prisidėti prie sistemos tobulinimo, pvz įstatyminių projektų rengimo, švietimo ar pan., bet jeigu sistema užsmaugia pernelyg stipriai tai gali žmogų kaip tik dar labiau prieš tą sistemą nuteikti ir jis gali pradėti norėti ją naikinti, o ne tobulinti. Keli pozityvūs pvz: Marc Emery, Jack Herrer, Ed Rosenthal, Tommy Chong ir kt. visi turi savo būdus ir veikia iš geros širdies, vardan gero.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
keturios_dvidesimt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2014-04-14, 21:06
Reputacija: 7

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė keturios_dvidesimt »

užėjęs į šią temą pagalvojau, kad atsidūriau į "paprasti pliurpalai" skiltyje... darykit tvarką, moderatoriai :D :x: :silent:
One good thing about marihuana - when she hits you, you feel no pain...
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

keturios_dvidesimt, 64psl, taigi nekažką čia patvarkysi :) Kaip pats matai, paskutiniu metu nelabai yra konkrečių incidentų, tai tiesiog bandom elaboratint į akistatos su teisėsauga šaknis :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

keturios_dvidesimt rašė:užėjęs į šią temą pagalvojau, kad atsidūriau į "paprasti pliurpalai" skiltyje... darykit tvarką, moderatoriai :D :x: :silent:
Budri Y20S akis jus stebi :!:
Netrinu diskusijų vien todėl, kad yra protingų minčių. Tačiau daugiau offtopic nepakęsiu, įžeidinėjimai taip pat bus baudžiami įspėjimais.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kulturingas »

As skaiciau visus tuos puslapius, kur Barzas rase. Mane tai paveike galutinai.

Nebuvau didelis fanas, tuomet kai buvo barzo teismas, net apie legalus.net nezinojau, bet jeigu tai nutiktu siandien - issiskalbiu svarka nuo kvapo, ir ateinu su veliava. Tik leiskit zinoti kur teismo posedis vyksta.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kulturingas »

barzas rašė:o jai augini dazniause platinimas bus ( nes istatimiskai platinimas ne tik pardavimas, o ir pavaisinimas ar davimas skaitosi platinimu )
1. kokius duhus tu vaisinai?
2. vaisinant visada yra paduodama pakuote, ir paimama atgal - kad pirstu antspaudai, butu gincytini (jo pirstai liko, tai gal jis tave vaisino? - o ruket kartu). Irodyti nepavyks, kuris kuri vaisino, jeigu abieju antspaudai ant pakuotes.
3. jeigu tikrai turejai svarstykles ir maiselius, tai ne man tave teisti - bet proto reikia tureti irgi.

isvada: auginimas nera platinimas. As auginu. As uz auginima galiu bet kada papulti. bet tai bus tik 4-6 augalai, ir pagal apeliacinio teismo sprendimus, cia tik ATPK. Ir taip, vaikai nustokit nesamones kalbeti. Auginimo atveju yra teisiama pagal auganciu augalu stiebu kieki, o ne pagal "vieni augalai mazi, kiti dideli, svere tiek ir tiek"... bbd kiek jie svere. . 8 Skaitosi "didelio kiekio auginimas", 7 - nesiskaito. Juk pilni forumai su bylu numeriais, blemba.

Nereikia apsimetineti durnium.

As barza gerbiu, ranka prie sirdies pridejes, bet nesamoniu irgi nereikia kalbeti. Tegul, kad ir istatymiska, bet TIESA, buna zinoma. Bent jau siai dienai.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė G. »

kulturingas rašė:As uz auginima galiu bet kada papulti. bet tai bus tik 4-6 augalai, ir pagal apeliacinio teismo sprendimus, cia tik ATPK. Ir taip, vaikai nustokit nesamones kalbeti. Auginimo atveju yra teisiama pagal auganciu augalu stiebu kieki, o ne pagal "vieni augalai mazi, kiti dideli, svere tiek ir tiek"... bbd kiek jie svere. . 8 Skaitosi "didelio kiekio auginimas", 7 - nesiskaito. Juk pilni forumai su bylu numeriais, blemba.
KIEK LAIKO TAU REIKIA, KAD ĮSIKALTUM, JOG UŽ AUGINIMĄ GALI BŪTI TAIKOMAS NE TIK ATPK, O IR BK IR DAR, KAD PRAKTIKOJE PIRMENYBĖ DAŽNIAUSIAI YRA TAIKOMA BŪTENT BK, O ATPK TIK TADA KAI BAIGI LAIŽYTI TEISĖJUI?

IR KAD NEDIDELIS, DIDELIS IR LABAI DIDELIS KIEKIAI YRA NUSTATINĖJAMI PAGAL SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS PATVIRTINTAS REKOMENDACIJAS, KURIOSE:

Kanapės (ir jų dalys)
1) 5 g
2) 500 g
3) 2500 g

Kanapių aliejus
1) 0,05 g
2) 5 g
3) 25 g

Kanapių derva
1) 0,25 g
2) 25 g
3) 125 g

Kanapių ekstraktai ir tinktūros
1) 1 l
2) 100 l
3) 500 l

1-Nedidelis kiekis (ne daugiau kaip)
2-Didelis kiekis (daugiau kaip)
3-Labai didelis kiekis (daugiau kaip)

O NE PAGAL KAŽKOKIUS JIBANUTUS STIEBUS. Taip, žinau, praktikoj yra buvę, kad kažkokiam bičui paskaičiavo pagal stiebus ir taikė ATPK 107-ą. Aš spėju, kad jame skaičiavo stiebus, o ne gramus ir taikė ATPK, o ne BK tik todėl, nes tas bičas prigrūdo bilekiek pinigų į savo advokato subinę, katras dalį išsikrapštė ir padavė teisėjui.

Auksiniai žodžiai yra šie:
Rastafari rašė:Riba - teisėjo makaulėje.
KULTURINGAI, TAVO BYLA S. B. BYLA (šitą bylą, beje jau išnagrinėjom kitoj temoj, pameni? :D :arrow: viewtopic.php?f=1&t=6010)

Sakai, kad tegu tiesa būtų žinoma, bet pats, atsiprašau už išsireiškimą, pizdelini pro rakto skylutę kaip didelis. Atidaryk duris ir out of the box, kulturingai, OUT OF THE FUCKING BOX !!! Jau turbūt kokį penktą kartą apie tai kalbam :crazy: :crazy: :crazy: Be pykčių aš čia ir be užgauliojimų, tiesiog, kulturingai, nebežinau kaip kitaip tau įkalti į galvą atsakomybes, kurios gali būti taikomos už kanapių auginimą ir kaip įstatymų numatyta tvarka PRIVALO būti apskaičiuojami nedideli, dideli ir labai dideli kanapių kiekiai... :/ Tiesa yra, bet tu ją ignoruoji. Užsidėjai rožinius akinius per kuriuos matai tik atpk ir stiebus. Nusiimk pagaliau !( No hard feelings, bet tikrai jau, kulturingai, kiek galima šitų tavo paistalų apie neva dekriminalizuotą auginimą asmeniniams tikslams, atpk ir kiekių skaičiavimą stiebais? 8???

Kad niekieno neužgautų šitas mano pranešimas, va pokštas:

Sėdi pripūtęs rastamanas kambary, kaip visada gliučina kažką. Staiga prasidaro durys, į kambarį įeina giltinė ir sako:
-Nu ką, mirsim šiandien...
Na ka, galvoja rastamanas, reikia paskutini joint'a parukyti pries mirtį. Atsisėdo, susisuko ir apsirūkė kartu su giltine. Giltinė pavargo, prispaudė ant miego ir išėjo namo.
Kitą dieną vėl pas prirūkiūsį rastamaną ateina giltinė, vėl sako mirsi. Aišku, prieš mirtį dar joint'ėlį, parūkė su giltine ir vėl nebemirė rastamanas, nes giltinė privargo ir miegot išėjo.
Trečia dieną atsikelia rastamanas prisiminė, kad vėl giltinė ateis, galvoja neberūkysiu ir blaivas sulauksiu mirties. Sėdi visas baltas, dreba. Ateina giltinė. Rastamanas:
-Tai kokia mirtis mano bus,- klausia rasta.
-Tai ne ne, viskas tvarkoj,- sako giltinė,- tik parūkom ir aš varau... :)
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
kilmantas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2013-09-23, 22:20
Reputacija: 10

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė kilmantas »

Kulturingas, įmesk bylų su numieriais linkus, kad patvirtint, apie ką kalbi. Nereikės bereikalingų ginčų
Rašyti atsakymą