Nuotrauka Nuotrauka

augalo karpymas

Tobulėjantiems.
Rašyti atsakymą
erikiokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2008-10-07, 16:12
Reputacija: 0

Standartinė erikiokas »

na aisku :D is kazko girdejau ar cia skaiciau , kad jei veisle turi daug thc tai augalas dar nesuzidejes jo kazkiek turi virsuneje, bet logiskai pagalvojus tai nesamone cia.. :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Jūs kaip skeriai visus valgot...

Normaliai bičas paklausė. Neišsikalinėkit iš oro.

Jei ko nors nesuprantat klausime, tai galite pasakyti "Paaiškink plačiau" "Nesupratau klausimo, gal gali paaiškinti daugiau" "Suformuluok normaliai klausimą" arba "Manau atsakymą rasi ČIA arba ČIA, netingėk, paskaityk".

Čia ne JIS blogai paklausė. Čia JŪS nesuprantate klausimo.

Jei jau tokie visažiniai, tai gal pradėkite padėti kitiems, o ne stumti, šaipytis, ir juoktis iš tų kurie nežino. Ganjamanai, visažiniai atsirado.

Patys ateidami čia šūdus malėt ir sakėt "Ko čia varot visi, normaliai paklausiau, o jus atsakyti normaliai negalit".

Ar jūs mokykloje, tarkim skaitant matematikos užduotį nesate mokytojo paklausę "Mokytojau, nesuprantu užduoties, gal galite paaiškinti?" - ar mokytojas jums atsakydamo "Eik tu debile, pasiskaityk knygą, pilna informacijos, nafik čia sėdi, jei skaityti nemoki?". Ar anglų pamokoje neklausėte mokytojo "Nežinau šito žodžio, ką jis reiškia, gal galite išversti?" ar mokytojas iš jūsų išsišaipė, išjuokė prieš visą klasė ir pasakė "Tu, nafik, bukaproti, nusipirk žodyna, jei nežinai, pilni knigynai žodynų"...

erikiok, neimk į galvą, ką čia sako... Žiūrint ką tu laikai "viršūnėmis". Galima rūkyti viską. Tik klausimas - ar "užveš"? "užveža" taip sakomos "galvos" - pumpurai, tie daigtai, kurie lieka nukirpus kotą, ir kanapių lapus. Iš tolo žiūrint toks į kaką panašus daigtas gaunas. Angliškai "Bud" (pažiūrėk google foto, suprasi apie ką aš).
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Hipiukas, tai rama ir sako, kad galima rūkyti viską, tik ar bus poveikis? Dėl tų pavyzdžių su mokykla, tai jei debiliški klausimai, tai mokytoja taip ir atsako, tik be įžeidinėjimų. Nors visko pasitaiko :D Klausdamas iš karto suformuluoji aiškų klausimą, kad nereiktų visokių "Gali plačiau?". Čia kaip ir "Kaip auginti?".
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Hipiukas, tai rama ir sako, kad galima rūkyti viską, tik ar bus poveikis? Dėl tų pavyzdžių su mokykla, tai jei debiliški klausimai, tai mokytoja taip ir atsako, tik be įžeidinėjimų. Nors visko pasitaiko :D Klausdamas iš karto suformuluoji aiškų klausimą, kad nereiktų visokių "Gali plačiau?". Čia kaip ir "Kaip auginti?".
"ar galima rukyti nukirptas virsunes? "

Ką - nenormalus klausimas? Ir durniui aišku, kad Erikiokas klausdamas "ar galima rukyti" galvoje turėjo "Ar užvilks".

Ką jums gal reikia tokio klausimo:
"Ar kanapių augalų išdžiovintose viršunėse yra pakankamai tetrahidrokanabinolio, kad rūkant šios dervos suktinę, patekusios veikliosios medžiogos į plaučius, per gerai prisotinta deguonimi arterinį kraują nukeliautų į smegenis, ir veiktų visas smegenų funkcijas tiek, kad žmogus jaustų apsvaigimą?"

"erikiokai ar galima rukyt kapota fanera? aisq jai tik labai nori ? ar galima rukyt siena ? Zinoma!!!" - o čia jau išsityčiojimas. Kam iš vis rašyti tokį atsakymą, kuris nei naudos, nei žinių neduoda. Tokiu atsakymu tik norima pasakyti, kad "aš atsakymą žinau, tuo didžiuojuosi, bet tau nesakysiu".

Jei kas nors norės pasiginčyti, ar šiaip, tai nedarykim čia off-topic. Parašykit man PM (asmeninėmis žinutėmis) arba sukuriame atskirą temą...

:) :x:
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Bet vistiek juokinga buvo :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Tai jaigu tau hipiuk nepatiko mano atsakymas tai ir rasyk man i pm o ne offtopica daryk :!:
Paskutinį kartą redagavo raMa 2008-11-14, 15:27. Iš viso redaguota 1 kartą.
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Užtektų ir klausimo "Ar yra koks poveikis surūkius nesužydėjusio augalo viršūnę?" Nepulk į kraštutinumus su "Ar kanapių augalų išdžiovintose viršunėse yra pakankamai tetrahidrokanabinolio, kad rūkant šios dervos suktinę, patekusios veikliosios medžiogos į plaučius, per gerai prisotinta deguonimi arterinį kraują nukeliautų į smegenis, ir veiktų visas smegenų funkcijas tiek, kad žmogus jaustų apsvaigimą?".
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

ganjaFAMA rašė:Užtektų ir klausimo "Ar yra koks poveikis surūkius nesužydėjusio augalo viršūnę?" Nepulk į kraštutinumus su "Ar kanapių augalų išdžiovintose viršunėse yra pakankamai tetrahidrokanabinolio, kad rūkant šios dervos suktinę, patekusios veikliosios medžiogos į plaučius, per gerai prisotinta deguonimi arterinį kraują nukeliautų į smegenis, ir veiktų visas smegenų funkcijas tiek, kad žmogus jaustų apsvaigimą?".
arba lai klausia ar parukius lapu uzvilks? whatever risam tema :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

raMa rašė:Tai jaigu tau hipiuk nepatiko mano atsakymas tai ir rasyk man i pm o ne offtopica daryk :!:
Mano postas buvo skirtas VISIEMS, o ne tau vienam. Neprirašysiu viems PM. Ir nesakiau, kad tik tavo postas man nepatiko...

Nu palaukit jus man. Paklausit ko nors... Aš ir išsipizdavosiu :D

Šiaip tik aš pasipiktinęs, kad visi žinovais prisimeta :)
O kai reikia padėti nemokančiam - pradeda įrodinėt kokie kieti esame 8)
Nu gi lietuvis - jei tik turės progą, tai iškart pasipizdavos :D

Ai nafik, užkniso darbas, rėkia čia visi, susinervane.. reikia kažkur išsilieti :D

Ištrinsiu aš šitas žinutes, šiandien man ir mano žmonelei sukaktis graži suėjo, leiskit pasijausti laimingam :D :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Tai kai pailesesi ir pasidziaugsi ten viska normalei,galesi pizdavotis :D atsakyk i mano klausimas :)
Hipiuk,ar galima rukyt saknis ? :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

erikiokas rašė:na aisku :D is kazko girdejau ar cia skaiciau , kad jei veisle turi daug thc tai augalas dar nesuzidejes jo kazkiek turi virsuneje, bet logiskai pagalvojus tai nesamone cia.. :)
Taip turi .
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

apie tai forume kalbeta gal 100 kartu
:x: Tas kai nusišneka 420 *
erikiokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2008-10-07, 16:12
Reputacija: 0

Standartinė erikiokas »

aciu ,hipiukas , kad uztarei ;) , istikruju sioje srity dar zalias ,pirmas auginimas ir tai kad is 15 11 puikiai auga ir jau matosi ,kad duos gera derliu dekingas tik sitam forumui. :)
o kad kartais jus prajuokinu su tokiais klausimais, tai visiskai nesiparinu :D
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

erikiokas rašė:ačiū ,hipiukas , kad uztarei ;) , istikruju sioje srity dar zalias ,pirmas auginimas ir tai kad is 15 11 puikiai auga ir jau matosi ,kad duos gera derliu dekingas tik sitam forumui. :)
o kad kartais jus prajuokinu su tokiais klausimais, tai visiskai nesiparinu :D
o turetum parintis...nes kitaip niekad is kvailu klausimu gali ir neisaugt.
klaidaz1
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2008-07-02, 00:15
Reputacija: 0

Standartinė klaidaz1 »

Perskaiciau visa sita tema ir nesupratau, ar apsimoka ar ne karpyti augala, dauguma sako apsimoka ,bet pazejas fotografijos skilti radau vos pora nuotrauku su nukarpytais augalais, kaip manote apsimoka ar ne, nesakykit prasau tie kurie neaugine karpytu ? ;) As praita vasara buvau nukirpes augala, kokiu 1.5 menesio jam buvo, virsune parudavo (stiebas toje vietoje kur nukirpau) ir nebeaugo, tik neatsimenu kuri auksta nukirpau :/ Zirkles dezinfekavau su dektine.
Skunk haze x5 plants
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

klaidaz1 rašė:Perskaiciau visa sita tema ir nesupratau, ar apsimoka ar ne karpyti augala, dauguma sako apsimoka ,bet pazejas fotografijos skilti radau vos pora nuotrauku su nukarpytais augalais, kaip manote apsimoka ar ne, nesakykit prasau tie kurie neaugine karpytu ? ;) As praita vasara buvau nukirpes augala, kokiu 1.5 menesio jam buvo, virsune parudavo (stiebas toje vietoje kur nukirpau) ir nebeaugo, tik neatsimenu kuri auksta nukirpau :/ Zirkles dezinfekavau su dektine.
Cia tik augynimo budas -Kas per klausimas ar apsimoka, klausik o gal isvis neapsimoka augint ,kuo tu norejai paklaust ,b..t suformulokit veina kart savo klausimus nervai nelaiko :!:
Turekit supratima apie ka klausiat pries kalusdami :!:
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Kiti nesugeba gal man pavyks suformuluoti klausima, taip kai kerpi virsune tai suprantu kad is jos isisakoja daugiau stiebu tada ? Nu tarkim gal nekokiais zodziais vadinu bet suprantat. O kerpant lapus, tai manau juos apsimoka kirpti del to kad augalas gautu daugiau sviesos(ziedams), hm gal dar delto kad uzims maziau vietos taip ? Kokia dar nauda karpant augaleli ? Ar jis negauna daugiau zalos nei naudos ? Supranti dabar klausima ponas.zalias ?
NARKOTIKAMS NE !
klaidaz1
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2008-07-02, 00:15
Reputacija: 0

Standartinė klaidaz1 »

Nu tai klausiu pvz mr.green kokia tavo nuomone apie karpyma ar tai i nauda (ziedu daugiau ar maziau tau atrodo) Ir pasakai as nekarpau nes bandziau ir gavosi maziau su**s.... atsiprasau jei nesupratot klausimo, dabar supratai klausima ?
Skunk haze x5 plants
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Yra veislės kurios netinkamos karpymui, nes pagrindinė jėga būna sutelkta į viršūnę. O su thai genetika mėgsta daug šakotis.

Lapo nukirpimas skatina šoninės šakos augimą.
BOB - Bombs Over Bagdad!
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

klaidaz1 rašė:Nu tai klausiu pvz mr.green kokia tavo nuomone apie karpyma ar tai i nauda (ziedu daugiau ar maziau tau atrodo) Ir pasakai as nekarpau nes bandziau ir gavosi maziau su**s.... atsiprasau jei nesupratot klausimo, dabar supratai klausima ?
Karpymas, tai auginimo budas arba paruosimas Scroguj ,kaip galima ivertinti karpyma?Ilgesne vegetacija, bet galima didesne iseiga,gali karpyt ir formuot 6men. ir zydint isgaut is vieno karpyto augalo puse kilo ar gali per ta pati laika padaryti du zachodus su 6 klonais ir gaut ta pati rezultata, supranti tame yra savo pliusai ir savo minusai tau rinktis :!:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Augalo Dydis
    Arturas » » forume Technologijos
    4 Atsakymai
    5580 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kaciarasyt?
  • Plant tissue culture / Augalo audinio propagavimas...
    Sokan » » forume Technologijos
    2 Atsakymai
    5062 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.