Nuotrauka Nuotrauka

pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Vat tik kas man nepatinka tai kai bunu jau gerai prigeres ir parukau tai tada dazniausiai perdaug nurauna mane ir einu pamiegot. O siaip kazkiek isgert ir rukyt yra gerai. Maziau uzsistaunini :)
I'm a junglistic man.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

to Giedrukas. kai patys per ka eme pasake tam kas mum padave. nu bet zdz as net gi tada nezinojau kas yra norm ganja tai ir net nebuwo tokios minties lauzyt kazka kaip kad cia kazkas minejo. nezinojau kaip viskas turi but po :x: tai galvojau o z**** bet poto kai jau ne vieni metelei puciu ir nieko panasau dar neteko jaust tai dar ir is to galeciau pateigti jog heroj mirkyta buwo. nu bet koks gi skirtumas?????? ka tai pakeis??? nieko. puskit saike kaip kam patinka per ka patinka ir butent kas patinka. :x:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Bongmaster rašė:to Giedrukas. kai patys per ka eme pasake tam kas mum padave. nu bet zdz as net gi tada nezinojau kas yra norm ganja tai ir net nebuwo tokios minties lauzyt kazka kaip kad čia kazkas minejo. nezinojau kaip viskas turi but po :x: tai galvojau o z**** bet poto kai jau ne vieni metelei puciu ir nieko panasau dar neteko jaust tai dar ir is to galeciau pateigti jog heroj mirkyta buwo. nu bet koks gi skirtumas?????? ka tai pakeis??? nieko. puskit saike kaip kam patinka per ka patinka ir butent kas patinka. :x:

as beveik 15 meteliu puciu, o vis kas nors nauja buna. turbut del to ir puciu, nes kiekvienas, net ir eilinis kartas, pranasauja kazka naujo.
Pilypas is kanapiu
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

Sigma rašė:Ir ką darytum? Ką tai pakeistų?
padaryciau kanors kad ant sirdies lengviau butu --==::~~
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Giedrukas rašė:
Sigma rašė:Ir ką darytum? Ką tai pakeistų?
padaryciau kanors kad ant sirdies lengviau butu --==::~~

a nu jo, geriausia tai butu ta boba nusivezti i mesos kombinata, sumalti mesmaleje, ir tada ta tyre kaip nors prastumti i vandentiekio sistema :D
Pilypas is kanapiu
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

8| 8| 8| insane. saltas ir unikalus mastymas. :D
FuriiBlunt
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2008-11-21, 15:10
Reputacija: 0

Standartinė FuriiBlunt »

Nu ka, pirmas kartas buvo gal kai man buvo 10-9 metai. ;D atsimenu su buvusiu klasioku nuvarem pas čigonus ir pasiemem. Kazkur ten tarp tu taboru paputem per bambaliuka. Taip šlikštu buvo, pilva pradejo žiauriai skaudet ir net nebegalejau traukt. Labai daug dumu praleidau. O klasiokas tai apsiruke. Sedejo prie Europos (vilniuje) laiptu ir spjaude tas tokias tirštas seiles. Na bet po to nepučiau gal kokius 5metus.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

oooo 9-10 metu 8E cia tai pavarai gan anksti sakyciau
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

As pazystu pana kuri kazkur taip nuo 12 iki 14 vos ne diena is dienos ruke :) Tai sake tu metu praktiskai neprisimena :D
I'm a junglistic man.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Tai gal jam dabar 13...
Tai jo ta pana, tai maladziova ! Kaip ji laikosi ? kuom uzsiema ?
NARKOTIKAMS NE !
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

ieskau putikes...... :D :!:
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

runkelis rašė:ieskau putikes...... :D :!:

kad bobom kazkodel nepatinka pust, jos, jei jau ir perzengia ta riba, apart alkoholiaus, tai kazkodel renkasi visokiausi suda, kaip ratai ir koksas...
O tokios baisybes salia turet, mes, mielas biciuli, tau tikrai nelinkim :D
Isvis, kad tos bobos nieko nesharina :D
Pilypas is kanapiu
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

runkelis rašė:ieskau putikes...... :D :!:
Čia tik parukęs taip perskaityt sugebėjau :D aina n... putikės :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Apvalus rašė:
runkelis rašė:ieskau putikes...... :D :!:
Čia tik parukęs taip perskaityt sugebėjau :D aina n... putikės :D
Labai įdomu dviprasmybė gaunasi. :D
Arba pūtikė arba putikė. :D
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Manvydas rašė:
Apvalus rašė:
runkelis rašė:ieskau putikes...... :D :!:
Čia tik parukęs taip perskaityt sugebėjau :D aina n... putikės :D
Labai įdomu dviprasmybė gaunasi. :D
Arba pūtikė arba putikė. :D
Taj boba ar taip ar taip yra putike, bet jei putike ir pucia, tai cia jau tiktai didelis pliusas :D :] sry jei nesuprasit ;) --==::~~
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

jooo pritariu... uz mergina puciancia ir lengwai bendraujancia nera nieko geriau bet tokiu pasauly vienetai :/
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Standartinė jahmate »

Pazystu tokia. Gyvena su bachuru krc ir ten jau rukymas kaip seimyniskas reikalas mazdaug kaip atsiseda vakare zvakiu sviesoi po vyno taure zmones isgert tai jie mazdaug taip ruko :D Nu dabar maziau jau :)
I'm a junglistic man.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Standartinė KingBong »

Aš pirmą kartą įpučiau 11 metų. Gal ir per jaunas buvau, bet ką padarysi, taip jau buvo. Žodžiu turėjau gerą draugą, už save dviem metais vyresnį, o jis pūsdavo ir daug man apie tai buvo pasakojęs, sakiau jam gal kažkada parukysim. Nu ir vieną vakarą (tada būdavau mažas velniukas, ne su tais draugais buvau susidėjęs, valkiodavaus naktim su vyresniais) jis man pasiūlė parukyti su jo brolio draugais (20-22metai). Jie turėjo ilgą akrilini bongą. Kai parūkiau tai žiauriai seilių nebuvo (nors visada taip būna) ir akys bei kojos labai sunkiai lipo prie manęs. Dabar su tais blogais draugais nebebendrauju (o iš jų palike gryni velniai, kuriems rūpi tik kokį ragelį pavogt ir nusipirkti alaus ar kokį skankės gramą), bet ir tas geras draugas kuris pirmą karta pasiūlė man parukyti yra žiauriai nusiritęs, skolose dėl rimtesnių narkotikų, bet retkarčiais su juo susimatom ir parūkom. Pirmas kartas žiauriai patiko ir užkabino, dabar pučiu daug ir dažnai, karts nuo karto 2-5 dienos pertraukėlės, o šiaip beveik kiekvieną dieną. :x: :D
It's just a sweet sweet herb... :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

KingBong rašė:Pirmas kartas žiauriai patiko ir užkabino, dabar pučiu daug ir dažnai, karts nuo karto 2-5 dienos pertraukėlės, o šiaip beveik kiekvieną dieną. :x: :D
ganja ne tas dalykas, kad užkabintų. Skamba tarsi užpūti - ir p**da :D
runkelis rašė:ieskau putikes...... :D :!:
ne tu vienas ieškai :)

o aš pirmą kartą parūkiau kai man buvo 22-23 metai. Rūkem trise - aš, mano pana ir jos vaikystės draugas. Tas draugas greit pagamino tokį aparačiuką iš bambalio, pamenu kreivs šleivs aparats buvo :D :D Nu ir patianūli :] Tie papūtę jiems gerai, o aš sedžiu ant sofos, žiūriu į vieną tašką... Jie klausia a jauti ką? sakau nieko. Tai va mano pirmas kartas toks :) O dabar va sedžiu stoned tai visai kitaip atrodo, jaučiu ten daug ganjos nebuvo ir jie paėmė lengvai, o aš naujokėlis pučiu be galo ir visas stoned aiškinu, kad man nieko nėra :D Čia tas pats kas būt maticoj ir nesuprast, kad ten esi
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

ir vel jus pradedat.... :D nu dafai....ieskau ieskau.... :D kaip paciam sekasi medziokleje?
Rašyti atsakymą