Nuotrauka Nuotrauka

Su kuo dar galima maišyt?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė jahmate »

Nu tarkim jei turi salaskes tai tada istikruju be tabako nekazka, nes lb grauzia gerkle. Bet mes kazkada i jointa gryno skunko susukom tai ir skonis lb geras, ir dege normaliai viskas. :) Bet buna kad is grynos jointas lb nelygiai dega, bet per bonga tai nematau prasmes maisyt su tabaku.
I'm a junglistic man.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė PositiveVibe »

Bongmaster rašė:per bonga, per pypke, per wiska as rukau su tabaku, man ir dar kokiems 50 zaliuju kolegu geriausia su tabaku maisant, nes gryna pust nesamone, net jej ir turi kilogramais, wistiek su tabaku maisai
O aš sakau, kad maišytą pūsti yra nesąmonė :) ginčysimės?
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė BongMachine »

fuck tobacco
Suprantu jei jointas, nu nieko pamaisyt, vis del to norisi pasimegaut procesu, bet fucking bongas!! JUK bongo kalpoka prikimsi uzkuri sutrauki viena gigantiska hita ir sedi ramus, o su tabaku skonis pasidaro slykstus, raizo plaucius, gerklei stovi sudu kamuolys. Dar paipa kazkada rukiau su taboka maisyta, poilna kausa tiesiog ratu siuntem, na, grynesnis, ne tik, kad labiau apruko, bet skaniau, ir galva taip nemaloniai neapsisuka. O bonga rukant maisyt su tabaku visiskai nematau kame cia pointas ,gal cia koks paprotys ir sibiro kur picho labia mazai atejes ar ka, xz, nesuprantu, bomziska man tai atrodo, ir highus ne toks geras ir skonis zalupa.
Aisku paciam ne karta teko taip rukyt, bet as visada pries tabaka, uz gryna. Kas maisot su tabaku rukydami bongus, nuosirdziai siulau paragaut gryno parukyt, ir jei tada pasakysit, kad su tabaku jums geriau, rimtai siulyciau susimastyti, jus cigaretes rukyt labiau norit ar zole? Jei taip jau patinka rukyt cigaretes, parukykit bonga ir tada prisidekit jointa, gerp stafp negadindami.
wwwwww
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė jahmate »

As irgi dabar taip galvoju. Deja kai rukau tai mazdaug 80-90% draugu buna rukantys cigaretes, tai jiem dapizdi kad vienas nori nemaisyt o visiem kitiem px nes ar taip ar taip cigaretes ruko...
I'm a junglistic man.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė KGBkid »

jahmate rašė:As irgi dabar taip galvoju. Deja kai rukau tai mazdaug 80-90% draugu buna rukantys cigaretes, tai jiem dapizdi kad vienas nori nemaisyt o visiem kitiem px nes ar taip ar taip cigaretes ruko...
Nu jau, nu jau. |.|) Neapkalbinėk savo draugų, negražu. :D ;) jahmate, svarbiausias faktorius yra tas, kad labai daug rūkančių, o kai kompanija didelė, tai per didelė prabanga gryna pūst.
Kai būnu vienas, tai rūkau kaip noriu ir kiek noriu, be jokių parkių. O taip, tai vienam tas blogai, kitam anas. Žodžiu... :x: --==::~~
Aš esu.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė jahmate »

Nu niekas cia nieko neapkalba, as tik pasakiau kaip yra. Kad ir kaip noreciau gryna pust bet neiseina niekada :)
I'm a junglistic man.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė KGBkid »

jahmate rašė:Nu niekas čia nieko neapkalba, as tik pasakiau kaip yra. Kad ir kaip noreciau gryna pust bet neiseina niekada :)
Žinai ką reikia daryti, jei nori pūst gryna :V:
Aš esu.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Manvydas »

Nežinau, mes kai dažnai po puse tik parūkom, ant trijų- dviejų, tai tenka maišyt. :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė jahmate »

KGBkid rašė:
jahmate rašė:Nu niekas čia nieko neapkalba, as tik pasakiau kaip yra. Kad ir kaip noreciau gryna pust bet neiseina niekada :)
Žinai ką reikia daryti, jei nori pūst gryna :V:
Zinau ;)
I'm a junglistic man.
ferg
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-12-19, 18:28
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė ferg »

Tai rukydamas grynos 1g per tarkim pypke apsirukysi taip pat kaip rukydamas ta 1g su 2cigaretem per bonka ? Tik skaniau bus ir nikotino nerysi?

P.S. Jeigu rasot "Rukiau su tuo ir anuo" parasykit per ka ruket. Dekui.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Spotless »

Nu jau 1 grama su dviem cigaretem maisyt tai issipisinejimas is ganjos.
ferg
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2009-12-19, 18:28
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė ferg »

Mano receptas kurio laikaus - 0.5g = 1cigarete :D
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Tadas »

Mano receptas: neturi - nepūsk, turi mažai - pūsk tiek, kiek turi. :V:
A.C.A.B
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:Nu jau 1 grama su dviem cigaretem maisyt tai issipisinejimas is ganjos.
Nemanau...Ganja ne kažkoks su dievintas dakykas ar sužmogintas, kad iš jos išsipisinėt būtų galima.Neimkit jūs taip giliai, kiekvienas daro, kaip jis nori. :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Bongmaster »

as taip pat 0.5 su 1 ciza maisiau, poto kai sawo turejau, 1 su 1na ciza maisiau, o kai isipisinet pradejau, tai budavo 4 su 1 ciza tik tam kad palaikyt degima, yra teke ir gryna rukyt per jointa,bonga,kibira,bongute, ir nu nesiruko, man tai nesiruko, reikia tabako ir viskas, juk kai sumaisyta, ilgiau gali megautis visu tuo procesu %) :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Bonged
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2010-01-02, 02:20
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė Bonged »

BongMachine rašė:fuck tobacco
Suprantu jei jointas, nu nieko pamaisyt, vis del to norisi pasimegaut procesu, bet fucking bongas!! JUK bongo kalpoka prikimsi uzkuri sutrauki viena gigantiska hita ir sedi ramus, o su tabaku skonis pasidaro slykstus, raizo plaucius, gerklei stovi sudu kamuolys. Dar paipa kazkada rukiau su taboka maisyta, poilna kausa tiesiog ratu siuntem, na, grynesnis, ne tik, kad labiau apruko, bet skaniau, ir galva taip nemaloniai neapsisuka. O bonga rukant maisyt su tabaku visiskai nematau kame čia pointas ,gal čia koks paprotys ir sibiro kur picho labia mazai atejes ar ka, xz, nesuprantu, bomziska man tai atrodo, ir highus ne toks geras ir skonis zalupa.
Aisku paciam ne karta teko taip rukyt, bet as visada pries tabaka, uz gryna. Kas maisot su tabaku rukydami bongus, nuosirdziai siulau paragaut gryno parukyt, ir jei tada pasakysit, kad su tabaku jums geriau, rimtai siulyciau susimastyti, jus cigaretes rukyt labiau norit ar zole? Jei taip jau patinka rukyt cigaretes, parukykit bonga ir tada prisidekit jointa, gerp stafp negadindami.
Nu jo pats turiu bonga 45cm ir su ash'catcheriu bet kiek rukiau tai always mixed su tabaku nes vienas nerukau o anksciau su draugais tekdavo mestis ant stuffo o dabar turiu savo(ne home growno) ir palinu kekviena diena bet dazniausiai jointais ar bongu bet vistiek maisau nors ir stuffo netruksta. Dabar paskaites tavo komentara tikrai ismeginsiu gryna hita per bonga patraukt kadangi tavo skirtumai cia matomi ryskiai ;) Gryno stuffo esu tik jointus rukes ir jauciasi kad dumas zymiai lengvesnis gal net svaresnis kiek ir tikrai maloniau rukosi. Beto pats cigareciu nerukau ir neperku naudoju jas tik stuffui maisyti ir 1g - 2 cizus sunaudoju. Neatsizvelgent ar --==::~~ ar :bong: bet dabar padarysiu isimti ir uztrauksiu grynos per bonga [:)]
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė BongMachine »

Sekmes ;) uzsireguliuok didele ugni ir prisikimsk gera kausa ;]
wwwwww
iwishyou
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2010-02-10, 17:10
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė iwishyou »

man irgi su tabaku geriausia maisyt bet teko viena kart ir grina per jointa nu skirtumas tai geras grynas daug skanesnis :) ir dar esu maises su karameline arbata per jointa tai irgi daug skaniau ir lengviau nei su tabaku ir dar karameles jauciasi dumuose tai isvis taip oki buvo .tirsti skanus dumai :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė jahmate »

Sake kad su metom galima maisyt ir atsiet panasiai kaip su metiniu tabaku. Kazkaip neteko isbandyt bet gal reiks kada :|?
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Su kuo dar galima maišyt?

Standartinė putejas »

jahmate rašė:Sake kad su metom galima maisyt ir atsiet panasiai kaip su metiniu tabaku. Kazkaip neteko isbandyt bet gal reiks kada :|?
man teko pačių mėtų rūkyt...joo..pamenu buvo laikai: pinigų nėra, rūkt norisi, nu davai mėtų pasirolinom ir rūkėm, bet sakiaudaugiau š į burną nedėsiu :D tas pats maišymas manau aplamai nėra būtinas, o jei maišyt tai geriausia su kvapniu tabaku skirtu rūkt per kaljanus ir t.t. va tada ir kvapas ir skonis jums bus kokio norėsit ar tai obuolių ar slyvų :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Ar galima auginti dyzelinį kurą medžiuose?
    Sigma » » forume Prašau žodžio!
    7 Atsakymai
    5489 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Legalize it!