Nuotrauka Nuotrauka

Trąšos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Trąšos

Standartinė kauptukas »

Ar teko kažkam naudoti clonex šaknijimosi hormoną? Kokie rezultatai?
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Trąšos

Standartinė WTČ »

kauptukas rašė:Ar teko kažkam naudoti clonex šaknijimosi hormoną? Kokie rezultatai?
Taip. Viskas ciki piki.pirma karta bandziau su vapse mazom ataugelem kurios islenda prie pat koto apacios tai ir tos prigijo:D daugiau su prieskoniais bandziau irgi isisaknijo :)
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Trąšos

Standartinė kauptukas »

vabalz rašė:
kauptukas rašė:Ar teko kažkam naudoti clonex šaknijimosi hormoną? Kokie rezultatai?
Taip. Viskas ciki piki.pirma karta bandziau su vapse mazom ataugelem kurios islenda prie pat koto apacios tai ir tos prigijo:D daugiau su prieskoniais bandziau irgi isisaknijo :)
Smagu girdėt. Tikiuosi pasiteisins ir man petražoles pasidaugint :)
Pareigūnai klauso.
kars0nas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2016-04-04, 15:09
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė kars0nas »

Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar mano augaliukam labai pakenktu trašu padvigunimas?
Mačiau kažkada, kad megino su šitom trąšom, bet neberandu kažkodėl, gal atsiras kas augino su šitom.
Trąšos - https://i.imgsafe.org/1be27b0.jpg NPK 8-3-4. Ant pakuotes 1kaušelis (100ml) ant 1l.
Ačiū už pagalbą vyrai. :)
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Trąšos

Standartinė kauptukas »

kars0nas rašė:Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar mano augaliukam labai pakenktu trašu padvigunimas?
Mačiau kažkada, kad megino su šitom trąšom, bet neberandu kažkodėl, gal atsiras kas augino su šitom.
Trąšos - https://i.imgsafe.org/1be27b0.jpg NPK 8-3-4. Ant pakuotes 1kaušelis (100ml) ant 1l.
Ačiū už pagalbą vyrai. :)
Labai ar nelabai koks skortumas, jei vistiek pakenktų.
Pareigūnai klauso.
kars0nas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2016-04-04, 15:09
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė kars0nas »

kauptukas rašė:
kars0nas rašė:Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar mano augaliukam labai pakenktu trašu padvigunimas?
Mačiau kažkada, kad megino su šitom trąšom, bet neberandu kažkodėl, gal atsiras kas augino su šitom.
Trąšos - https://i.imgsafe.org/1be27b0.jpg NPK 8-3-4. Ant pakuotes 1kaušelis (100ml) ant 1l.
Ačiū už pagalbą vyrai. :)
Labai ar nelabai koks skortumas, jei vistiek pakenktų.
Galima gal detaliau paaiškinti tavo išsireiškimą? "Jei vistiek pakenktu" Nes nelabai supratau, kuom turėtu trąšos pakenkti augaliukam.. Nesmerk baisiai, niekas negimė mokytas. :)
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Trąšos

Standartinė WTČ »

Isgerk pats :D pamatysi kuo kenkia :D ar hebra neigalit nusipirkti kad ir tu biobizz zinomu trasu ir nesukt galvos su po 2e kainuojancia sintetika..
if u want to be a water be a water ma friend :V:
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Trąšos

Standartinė kauptukas »

kars0nas rašė:
kauptukas rašė:
kars0nas rašė:Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar mano augaliukam labai pakenktu trašu padvigunimas?
Mačiau kažkada, kad megino su šitom trąšom, bet neberandu kažkodėl, gal atsiras kas augino su šitom.
Trąšos - https://i.imgsafe.org/1be27b0.jpg NPK 8-3-4. Ant pakuotes 1kaušelis (100ml) ant 1l.
Ačiū už pagalbą vyrai. :)
Labai ar nelabai koks skortumas, jei vistiek pakenktų.
Galima gal detaliau paaiškinti tavo išsireiškimą? "Jei vistiek pakenktu" Nes nelabai supratau, kuom turėtu trąšos pakenkti augaliukam.. Nesmerk baisiai, niekas negimė mokytas. :)
Yra toks posakis - kas per daug, tas nesveika.
Mineralinės (tavo turimos) trašos gali nesunkiai nudeginti augalą. Angliškas terminas fertilizers burn. Paskaityk pats, kas nutiks jei pripilsi per daug.
Dozė ptiklauso nuo kelių faktorių. Vienas iš jų - augalo dydis. Maži augalai jautesni trašoms. Jei nori didint normą tai ją didink palaipsniui ir stebėk kaip augalas reguos, jei lapų galiukai negeltonuos tada lyg ir viskas ok. Nepatarčiau didinti iškarto x2, kaip tu minėjai... nes sulėtės augimas (nuo augalo patirto šoko) ir turėsi flushint, pasidarysi sau darbo.
Tarp kitko, esu naudojęs šias trašas. Antro mėnėsio pabaigoje pildavau 1+1/2 nurodytos normos litrui. Jokių problemų nepasirodė. Tikiuosi dabar supratai, sėkmės.
P.s pavyzdys kas būtų nuo pertrešimo tau. Paimk b grupės vitaminų ir išgerk x3 dozę. Po 5 minučių pradės svaigt galva ir pykint. Po 30 minučių būsu viską išvėmęs. Augalas taip apsivalyt negali:)
Pareigūnai klauso.
kars0nas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2016-04-04, 15:09
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė kars0nas »

Dėkui kauptukas už nuostabius atsakymus. ;) Sakyk, o jei geltonuoja lapų galiukai, tai gali būti? Mangano trūkumas, trašų pertrešimas ? Didėlis Ačiū. ;)
Vartotojo avataras
kauptukas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 607
Užsiregistravo: 2015-07-10, 14:12
Reputacija: 40
Susisiekti:

Re: Trąšos

Standartinė kauptukas »

kars0nas rašė:Dėkui kauptukas už nuostabius atsakymus. ;) Sakyk, o jei geltonuoja lapų galiukai, tai gali būti? Mangano trūkumas, trašų pertrešimas ? Didėlis Ačiū. ;)
Jei geltonuoja galiukai, pertrešimas. Bet jei geltonuoja galiukas ir progresuoja per visą lapą... tada bus kažkoks deficitas.
Pareigūnai klauso.
Vartotojo avataras
Fortas
Naujokas
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2016-02-14, 22:45
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Fortas »

Nesuprantu kas per bajeriai su biobizas.lt Užsisakiau trašų, sumokėjau papildomai 5 eu už pristatymą registruotu paštu, gaunu laišką su lpexpress siuntos kodu. Tai nesupratau kuriam čia paštomate, lakstyt dabar ieškot, kai mano mieste jų net nėra... O dabar net ir jų tinklapis nebeveikia
Vartotojo avataras
avoria
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 333
Užsiregistravo: 2015-08-20, 09:51
Reputacija: 22

Re: Trąšos

Standartinė avoria »

Pabandyk lpexpress tinklapyje susirasti kur tavo mieste arba netoli jo bus arčiausias lpexpress automatas.

https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-ter ... rasas.html
„Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.“ Bob Marley
Vartotojo avataras
kibiriene
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2016-05-09, 22:08
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė kibiriene »

Sveiki, ka manote apie si preparata dirvai gerinti? http://www.sodininkai.lt/vejos-prieziur ... ei-gerinti
Antanas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2016-05-20, 00:47
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Antanas »

Tai kaip supratau, geriausia imti biobizz ir nesukt sau galvos? Nes pirmam kartui norisi gauti kuo geresni rezultata neeksperimentuojant su neaiskiom trasom. Ar galbut pasiulytumet kokiu kitu geru variantu? Tik man kyla neaiskumas, buvau biobizz lietuviskoj e-pardej, tai nei NPK nenurodyta, nei ph, labai nekonkreti info, nes po to iseis ph uz normos, arba truks vienos is svarbiausiu medziagu... Nepykit jei durnas klausimas, nes esu visiskai zalias sitam reikale.
Vartotojo avataras
WTČ
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2014-09-02, 23:40
Reputacija: 15

Re: Trąšos

Standartinė WTČ »

Antanas rašė:Tai kaip supratau, geriausia imti biobizz ir nesukt sau galvos? Nes pirmam kartui norisi gauti kuo geresni rezultata neeksperimentuojant su neaiskiom trasom. Ar galbut pasiulytumet kokiu kitu geru variantu? Tik man kyla neaiskumas, buvau biobizz lietuviskoj e-pardej, tai nei NPK nenurodyta, nei ph, labai nekonkreti info, nes po to iseis ph uz normos, arba truks vienos is svarbiausiu medziagu... Nepykit jei durnas klausimas, nes esu visiskai zalias sitam reikale.
Eini ir skaitai kad butum pusiau zalias :D
if u want to be a water be a water ma friend :V:
President
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2016-05-18, 14:46
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė President »

Sveiki,

Paklausiu durno klausimo.
Kiek ieškau, vis nesuprantu.

Kas kelintą laistymą pilat trašas? Nesinori tikėti, jog kiekvieną kartą. :)
Vartotojo avataras
Junker
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2016-03-16, 23:57
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė Junker »

President rašė:Sveiki,

Paklausiu durno klausimo.
Kiek ieškau, vis nesuprantu.

Kas kelintą laistymą pilat trašas? Nesinori tikėti, jog kiekvieną kartą. :)

Kas trečią - ketvirtą.
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: Trąšos

Standartinė zaltys »

pradžioj mėnesi neduodu apskritai, po to kas trečia, po dvieju mėnesiu vegetacijos jau kas antra pradedu duoti

dar naudoju augimo aktyvatoriu, toki bioauksa vadinama, su juo apipurškiu išdygusia, po to kartoju procedūra kas tris keturias savaites
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
President
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2016-05-18, 14:46
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė President »

Labai dėkui už atsakymus vyrukai!
Vėl kiek off topic, kas kiek laistot, apskirtai, į dieną kartą, du, ar kas kelias dienas?
Kaip dėl trąšų didinimo, kiekvieną kartelį didint po 1ml? (Kalbant apie BioBizz)

Kaip vadinasi, tas purškaliukas, kurį naudoji? Ar tiesiog paprastas orchidėjų?
Vartotojo avataras
zaltys
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2016-04-28, 09:51
Reputacija: 19

Re: Trąšos

Standartinė zaltys »

Bioauksas vadinas, jo yra žalioj stotelėje
žinojimas - didelė vertybė, kuri gali išgelbėti arba pribaigti 8)
Rašyti atsakymą