Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
arnuska & cypukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2006-10-19, 18:07
Reputacija: 0

Standartinė arnuska & cypukas »

[quote="Sigma"]Kokie dar burbulai?

As viena nukrapsciau ir isdarinejau, pasirodo ten zalia seklyte.....

Aciu uz info- perskaiciau. Bet teorija be praktikos- nulis. Todel prasau paziurekit i mano augala ir pasakykit savo nuom. Kaip supratau is info, kai smirdes, tai ir bus subrendimo pozymis.

Tai jus, kaip jau isaugine ne viena- paziurekite is pasakykite savo nuom ir pastebejimus. Jau nebezinau kaip ir prasyt. Bijau net pagalvot, kad nesusikalbam.
Galbut tai pades ; kai kurie jum AISKUS dalykai, man dar nera zinomi ;)

aciuj cypukas
zaza
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 2006-11-20, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė zaza »

Taigi viskas ok :) tik dabar augink ir lauk pakol prades tie balti sereliai ruduot kai mazdaug jau bus apie 70% rudu galesi harvestint :)
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

Sakaj viduj zalia seklyte? kiek augalu turi? gal tarp ju yra vyru,nes tavo mergaites seklas mezga.. :)
arnuska & cypukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2006-10-19, 18:07
Reputacija: 0

Standartinė arnuska & cypukas »

modis rašė:Sakaj viduj zalia seklyte? kiek augalu turi? gal tarp ju yra vyru,nes tavo mergaites seklas mezga.. :)
Buvo trys augaliukai, du bernai, viena mergaite. Bet mergaite iskart pastebejau ir bernus isemiau.

O tai seklinga mergaite jau netinka vartojimui? Jau net nzn.


Palinkesiu sau kantrybes....

ik cypukas
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

Cypuk,tu nesijaudink taip, viskas ok yra....Man taip kartais atrodo,kad tu uz savo augalus pasiruos net aki paauokt :D Na,ir kas ,kad mergaite uzmezge keleta seklikiu,tiesiog ji nebus Sensimila(t.y, besekle kanape),o rukymui....Galesi ja pust ,su dainuskom ir sokiais! :] :]
Pasipuoškime, išmintį brandinančia lapija .
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

arnuska & cypukas rašė: Aciu uz info- perskaiciau. Bet teorija be praktikos- nulis. Todel prasau paziurekit i mano augala ir pasakykit savo nuom.

Tai jus, kaip jau isaugine ne viena- paziurekite is pasakykite savo nuom ir pastebejimus.
Matai mes visada busime teorija, o tu praktika. Ir mes niekada negalėsime būti tavimi, o tu mumis. Tuos tekstus rašė tie kur praktikos tikrai daug turėjo. Ir nesiparink taip daug.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

kingston rašė:Cypuk,tu nesijaudink taip, viskas ok yra....Man taip kartais atrodo,kad tu uz savo augalus pasiruos net aki paauokt :D Na,ir kas ,kad mergaite uzmezge keleta seklikiu,tiesiog ji nebus Sensimila(t.y, besekle kanape),o rukymui....
Jeigu anksti vyrus atskyrė ir jų netoli nepaliko, tai apvaisinta tik keletas pirmųjų "žiedų". Kas praktiškai nieko nereiškia. Pagrindiniai žiedai daug vėliau susikrovė. Tad su sinsemilia viskas gerai. Be to nuotraukoje sėklų irgi nesimato.
BOB - Bombs Over Bagdad!
arnuska & cypukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2006-10-19, 18:07
Reputacija: 0

Standartinė arnuska & cypukas »

Sirdingas Dekui uz toki, netgi nesumeluociau - isskirtini demesi...


:idea: aciu paciu :idea:


cypukas :)
arnuska & cypukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2006-10-19, 18:07
Reputacija: 0

Standartinė arnuska & cypukas »

Sigma - tu man patinki ;)
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

:D kadras....
Pas mane irgi matosi seklu bet nedauk tikiuosi nebus taip, kad vien seklos :/
arnuska & cypukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2006-10-19, 18:07
Reputacija: 0

Standartinė arnuska & cypukas »

O as kaip kazkada rukiau, kai dar ape tai nieko nesuprtau, karta mes rukem seklas ir jos turi kazkoki pavadinima ir tipo labai "veze" jau nepamenu tixliai.
-----------------------------------
Esme yra ta, del to atsidavimo augalams, tai is tikro as labai domiuosi iv augalu auginimu, ir be cypuko pas mane dar seiolika vazonu augalu....

Taigi, jei pasirodys jum mano perdetas interesas nepriimtinas, tai pazvelkit i tai is biologines puses.... l idomu.


Sorry uz visiska nukrypima, bet man patinka su jumis bendraut ;)

ik

cypukas 8|
arnuska & cypukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2006-10-19, 18:07
Reputacija: 0

Standartinė arnuska & cypukas »

[ nuotrauka ]


pasididinkit.....


8|

cypukas
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

del vienos seklos nesijaudink net... vat pas mane ziuriu nemazai ju =[
kingston
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 2006-10-06, 21:05
Reputacija: 0

Standartinė kingston »

Nu nzn kaip jum,bet man cypuko augaliukas pasakiskai atrodo :)
Pasipuoškime, išmintį brandinančia lapija .
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

iskramciau vyruciai savo problema...bliamba as cia galva suku,mintis lauzau...o pasirodo tas,kad PERTRESIAU.
sedziu snd ir ziuriu i juos...i trasas...i augaliuka...i trasas... WUOLE,DVIRATIS ISRASTAS :D
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Noreciau atkreipti visu demesi! :)

ar esat girdeje,kad kai su augaliuku kalbiesi,tai jam darai labai didele itaka...pvz jei ji keiki-nuvysta. liaupsini-sypsosi :) ir visos va musu problemos ,del augintiniu,daznai gali del to kilti...tikit tokiu dalyku?
asmeniskai as tai tikiu.

P.S. nepagalvokit,kad beprotis esu :D
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

[quote="RED&WHITE"]Noreciau atkreipti visu demesi! :)

ar esat girdeje,kad kai su augaliuku kalbiesi,tai jam darai labai didele itaka...pvz jei ji keiki-nuvysta. liaupsini-sypsosi :) ir visos va musu problemos ,del augintiniu,daznai gali del to kilti...tikit tokiu dalyku?
asmeniskai as tai tikiu.

P.S. nepagalvokit,kad beprotis esu :D[/quote]



Na juk buvo toks biologas ar kaip ten buvo, kur nukarpė kaktusui spyglius ir šnekėjau jam, kad jeigu kas jis jį apgins ir jam nereikia spyglių, tai kaktusas spyglių ir nebeaugino :) Aš tikiu šituom dalyku, netai, kad jis suprastų ką tu šneki, bet tavo energiją, tavo laimę, teigiamas bangas energijos :)
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

taip taip,ta ir turiu galvoj,kad jis tavo energetini lauka jaucia ir pasisavina ji
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

arnuska & cypukas rašė: kvapas toks menkutis.....
Menkutis, nes, galima sakyt, zydejimo pradzia dar tik pati. Visi stiprus kvapai zydejimo antroj pusej rysket pradeda (na, cia mano mazytes patirtys viso labo, juk ir veisliu visokiu yra..).

O del rudavimo - arba veisles savybe (OK),
arba kazkas ne visai OK kazkurioj vietoj, pvz.,
kazkurio elemento trukumas arba perteklius.

Kazkodel kirba fosforas sia akimirka galvoje, balazin.

Mano augintines taip ruduot pradedavo tik rugsejo mazdaug viduryje. Rudenelis. O tavosios dar tik ipusejusios, tarkim, zydeti..

Del kvapo. Gali nukirpti viena ziedeli ar pazastini lapuka - sutrink ji tarp pirstu - jau ir dabar uzuosi.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas