Nuotrauka Nuotrauka

shleikshtuliai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

jahmate rašė:Man tai retai pasitaiko ne savoi kompanijoi rukyt. O siaip tai da poxui kas ten seilina ar tai perevoza ipucia man tai neslykstu. :)
Man tai irgi nešlykštu.Nu gal ne su savais,būtų kitaip.O kai savi pastoviai,tai kažkaip nekreipiu dėmesio per daug.O jei daug apseilėta būna nusivalau ir viskas tą gilzę. :D
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Standartinė Marciukaz »

jahmate rašė:Man tai retai pasitaiko ne savoi kompanijoi rukyt. O siaip tai da poxui kas ten seilina ar tai perevoza ipucia man tai neslykstu. :)

Visishkai tau pritariu Jahmate , Man putimas nesukelia jokiu shleikshtuliu ar nepatogumu.. :) :x:
betenas
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2009-03-09, 22:20
Reputacija: 0

Standartinė betenas »

Manvydas rašė:
jahmate rašė:Man tai retai pasitaiko ne savoi kompanijoi rukyt. O siaip tai da poxui kas ten seilina ar tai perevoza ipucia man tai neslykstu. :)
Man tai irgi nešlykštu.Nu gal ne su savais,būtų kitaip.O kai savi pastoviai,tai kažkaip nekreipiu dėmesio per daug.O jei daug apseilėta būna nusivalau ir viskas tą gilzę. :D
va va ,kam uzsiparinti i tokius dalykus.;)
o del vandens - tai kazinau..nemanau ,kad labai geras budas ,pats nesu bandes ,bet manau ,kad per vanduo per daug sudrekintu dzoni
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Nu seip ir man neslykstu, nu bet ir nepergeriausia jausma patiriu kaj berukant traska kazkieno seiles !(
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Mm, net ir taip buna ? Kazkada cia esu seilines kasiaka, bet tai ant pirsto sieliu vos vos ir tepi, tipo, kad leciau degtu, kai vejas yra. Niekas ten netraska.. :)
NARKOTIKAMS NE !
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Vat zinok pasitaiko, yra pora pazystamu kur megsta taip gausiai uzgydit...
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Nu jo, buna tokiu kur ir filtriuka uzseilina, bet reik jiem tai pasakyt ! Bei pajuokaujant pridurt, mes parukysim - tada tau duosim :D ir ramu ! PEACE !
NARKOTIKAMS NE !
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

:D zinok taip ir sakau, tiskliau sakau kad ramiau gydytu jei gydo, nes rimtai uzpisa. :|
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

O vapsie koks tolkas jum ta dzionta seilinti? --==::~~ :D
Nesveikas brakonierius :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Kad leciau degtu bet skirtumo didelio nera
vaikai nenarkokit vartotiku.
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

As taip ir galvojau , bet tai kad ir taip negreit dega :)
Cia mzdg kaskas taip padare, kitas pamate, ir dabar visi taip ir daro. :D
Nesveikas brakonierius :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Žiūrint kaip susuki. Vieniems greit dega, kitiems ne. Dar seilina kai viena pusė greitai smilksta, o kita ne.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Standartinė KingBong »

ganjaFAMA rašė: Dar seilina kai viena pusė greitai smilksta, o kita ne.
Manau, būtent dėl to ir reikia palėčinti joint'ą. Pirmą kartą girdžiu, kad lėčina dėl to, kad lėčiau sviltų. '|
It's just a sweet sweet herb... :x:
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

as kiek kartu esu mates kad taip darytu vis paklausdavau, atsakymas budavo tas pats, kad leciau smilktu/degtu.
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kad tolygiau ir lėčiau smilktų.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

Seip kai lygiai dega nereik gydyt, ash paprastai to nedarau, bet kai nelygiai tai butina uzgydit ir padegint ir toliau trauki :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Tai gal jau išmokit sukti, kad nereikėtų seilėtis, a? Stipriau suspaustas jointas lečiau smilksta ir dega tolygiai. Būtent kaip suspausi, taip ir smilks. Galima suspausti iki tiek, kad iš vis gesinės pastoviai. Jei susuksi puriai - degs labai greitai ir netolygiai. Tai nafik seilėtis, jei geriau galima išmokti normaliai susisukti jointą?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Gydytojo pareigos yra sena ir garbinga tradicija.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:Tai gal jau išmokit sukti, kad nereikėtų seilėtis, a? Stipriau suspaustas jointas lečiau smilksta ir dega tolygiai. Būtent kaip suspausi, taip ir smilks. Galima suspausti iki tiek, kad iš vis gesinės pastoviai. Jei susuksi puriai - degs labai greitai ir netolygiai. Tai nafik seilėtis, jei geriau galima išmokti normaliai susisukti jointą?
Visada idealiai nesigaus.Pirmą suksi blaivas,o paskui vis sunkiau gali būt,arba atvirkščiai. :D Man asmeniškai suspausti nepatinka,trauki ir neįtrauki - nieko.Grūzas,geriau jau tokį puresnį. :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Manvydas rašė: Visada idealiai nesigaus.Pirmą suksi blaivas,o paskui vis sunkiau gali būt,arba atvirkščiai. :D Man asmeniškai suspausti nepatinka,trauki ir neįtrauki - nieko.Grūzas,geriau jau tokį puresnį. :D
Aš tokį dižiūūūli ir labai purų mėgstu sukti :D
Nors labai netolygiai dega, bet niekada neseilinam, o su žiebtuvėliu nudeinam tą vietą kur daug popieriaus lieka :] Užtat koks malonumas traukti, taip lengvai, lengvai, ir žiūri kaip gražiai smilgsta jointas --==::~~

O jei tenka daryti jointą apsirūkiusiam - tai visados kažkokia nesamonė gaunas man :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą