Nuotrauka Nuotrauka

Bloga atmintis?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
mindaugys
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2005-11-12, 14:26
Reputacija: 0

Standartinė mindaugys »

jo blin per atminti kerta normaliai,bet tai px,svarbu ka nepamirstu papust dar,o tai reiskia dar viskas normaliai.juk ne praeitim tegyvenam jomajo. --==::~~
the_best
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2005-08-22, 18:57
Reputacija: 0

Standartinė the_best »

adminas rašė:
Sigma rašė:magnio daug yra tanku ratuose kazkuriuose.
man regis ne tanko o lektuvu.
nes tankui nebutina but labai lengvam.

magnio sakai... o kas zhino ka organizmui duoda Kalis (K) ?

jo labai abstu mates arbatoi..
kalis shirdziai, jo mums rinktinei duodavo. Man ir su atmintim prastai, reiks ko uzsipirkt
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

tai pucet ir dar ant virs vaistus geriat?;]
Stiuartas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2006-01-04, 11:14
Reputacija: 0

Standartinė Stiuartas »

man atmintis slubuodavo pradzioje, kai pradejau rukyti, kazkaip sunku budavo mokytis, bet db kazkaip viskas normaliai, zinoma gal delto kad kiekviena diena nebepuciu :x: :)))
rasta_boy
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006-01-30, 19:54
Reputacija: 0

Standartinė rasta_boy »

atmintis pradeda streikuot nuo dazno rukymo (pazystu vieno grow shopo savininka, ruko 13 is savo 28 metu ir kartas man parduodamas ka nors pradeda klausinet mano vardo, bet paskui prisimena(atmintis prarandama laikinai))
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

kas neruko vardu irgi nefiksuja;]
rasta_boy rašė:atmintis pradeda streikuot nuo dazno rukymo (pazystu vieno grow shopo savininka, ruko 13 is savo 28 metu ir kartas man parduodamas ka nors pradeda klausinet mano vardo, bet paskui prisimena(atmintis prarandama laikinai))
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

viskas priklauso nuo to, kaip tu idemiai klausaisi to vardo, kiek isimintinas yra zmogaus veidas, jo pasirodymas ir pan. Rukymas cia niekuo detas... beto pardavejas savotiskas robotukas, dauguma dali klientu praleidzia nesamoningai, kadangi jei tu samoningai bandysi prisiminti kiekviena ir dar plius jo varda, tai darbo dienos pabaigoj prades skaudeti galva, o po metu kitu - visame tame susipainiosi :) atmintis pradeda streikuoti su amzium, bet jei nuo jaunystes taip yra, gal su amzium ji pageres :) jei tau 25 nereiskia, kad tu butinai turi tureti gera atminti ar tai butu trumpalaike ar ilgalaike.
man viena karta buvo taip: susitikau su buvusiu kursioku, jis ir sako pries menesiuka cia su tuo ir tuo ir tais zaidem paint ball'a, ir pradejo pasakoti, kaip mergaite is nugaros apsaude, kiek kas laimejo :) as klausau klausau,suabjojau ar as ten tikrai buvau, nes jis pasakojo taip lyg as ten nebuciau buves ir girdziu apie tai pirma karta. paklausiau kada cia zaidet, jis pries menesiuka, sakau juozai, as su tavim komandoj buvau :) ir maciau, kaip tu ta vargsele mergaite is nugaros apsadei :) jis aaa, eina nx pamirsau visai :) nu va
poto statuose tas pats individas kazkaip kazkokiam banke sugebejo israsyti 200 $ ceki, bet kur jis ji isleido, kam israsinejo nieko neatsimena :) Nu bet juokinga, gauna ataskaita -200$, sako eina nx klaida kazkokia, nuvarom i banka, uzsisako isklotine-paprasom parodyti cekio saknele ir akurat yra jo padetas parasas, bet jis vistiek nieko neatsimena :)
Buds Not Bombs
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

dirbti protini darba, skaityti, spresti kryziadzodzius, normaliai maitintis, normaliai pailseti ir ishsimiegoti, maziau vartoti alko, maziau pust, pasivaikscioti grynam ore ir viskas bus ok :)
..have an idea?
rasta_boy
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2006-01-30, 19:54
Reputacija: 0

Standartinė rasta_boy »

nu taip nieko detas...
paieskokit straipsniu tokiuose saituose kiap overgrow ar medicalmarihuana (nelabai zinau anglisku)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

As darbe visa info stengiuos registruot kompe ir ko man nereik, paprasciausiai neisimenu. Atsimenu ka kur turiu sandelyje, o pastoviu kleintu visiskai ne. Net geda.
BOB - Bombs Over Bagdad!
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

Sigma, juk tu neputi kiekviena diena? :)
..have an idea?
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

reik viska uzsirasinet!
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

chebryt, zencenio saknis-zencenio saknis ,jas reik augint ir pakaitom pust !:D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

kiek girdejau,tai zuna kazkokios pilkosios lasteles,kurios neatsistato.tai teisa?
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Taip tesa , :D maziou rukit reikia!!!!! :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

tai labai daug ir nerukau... :bong:
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Jos nezuna, o tiesiog uzsiknisa kariaut. O karui pasibaigus, jos vel sugrizta prie normalaus nuobodaus irgi uznisancio ritmo.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Anonymous

Standartinė Anonymous »

tai jei neberukysiu,viskas atsistatys? :]
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

Taip, priklausomai nuo kiek laiko rukei. Kuo ilgiau rukei tuo veliau atsistatys. Buvo situose forumuose linkas i straipsni visa apie tai Delfi'je.
nei chronius, nei Bronius...
Anonymous

Standartinė Anonymous »

idomiai cia taip..dekui uz info
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • atmintis
    kaciarasyt? » » forume Legalus forumas
    39 Atsakymai
    15710 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone
  • Kaip atskirti bloga zhole?
    Muscaria » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    29096 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas akrobaTIK