Nuotrauka Nuotrauka

Ar slepiate akis ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

bi0dileet rašė:
Sigma rašė:
Apvalus rašė:issiplecia vyzdziai diena
Rimtai plečias vyzdžiai? Nuo žolės šiaip jau jie nesiplečia. Mitas čia :)
Na Sigma arba tu rukai vienas arba neziuri paputusiem zmonem i akis, nes vyzdziai plecias ir labai puikiai tai matos, zinoma nevisada, dazniausiai uz 1-2h po vartojimo, bet tikrai plecias ir nepamatyt tiesiog negalima :)
Taj ka tu kaj rukai su chebra gal kas puswalandi tikrini ar issiplete ju vyzdziai :?: 8E
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Neslepiu, nes mano akys parūkius beveik nepasikeičia.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

bi0dileet rašė: Na Sigma arba tu rukai vienas arba neziuri paputusiem zmonem i akis, nes vyzdziai plecias ir labai puikiai tai matos, zinoma nevisada, dazniausiai uz 1-2h po vartojimo, bet tikrai plecias ir nepamatyt tiesiog negalima :)
:))) Linksmini žmones :))

per 1 - 2 valandas žmonių akys gali išsiplėsti ir susitraukti nors ir 300 kartų. Ar žinai kodėl? Labai smulkiai biologijos neaiškinsiu, apie tai kas yra vyzdžiai ir kaip jie veikia, bet: jie reaguoja į šviesą / tamsą. Kai akys žiūri į tamsą, - vyzdžiai išsiplečia, o kai akys žiūri į šviesą, - susitraukią. Gali išbandysi atsistojes prieš viedrodį, jei arti yra lempa. Žiūrėk ten kur yra tamsiau, o po to pakrepk akis ten kur lempa. Labai gerai matosi kaip jie susitraukia ir išsiplečia. Galbūt jūs rūkote pavakary, kai dar buna šviesu, - po 1 ar 2 valandų sutemstą, ir vyzdžiai išsiplečia :)

Bet iš dalies tu teisus. Žolė tiesiogiai veikia ragena ir vyzdžius. Kartais parūkius, draugų vyzdžiai gali išsiplėsti. Taip pat gali du kartus padidėti draugų ausys ar nosis. Kartais net matosi, kaip išsiplečia draugų ratas. Kartais netgi draugai išnykstą - tai vadinama "very very stoned" :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Neslėpiau ir neslėpsiu akių, nematau tam reikalo... Man nesvarbi kitų nuomonė. Beto man labai raudonos nebūna. Man net patinka kai akys rausvos, gan gražiai atrodo ;)
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Visi tik apie akis kalba. O kas tada apie mimikas prades ? Be akiu dar ir veido raumenys atsipalaiduoja. Pvz akiu vokai griuva :]
Sensation
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 11:27
Reputacija: 0

Standartinė Sensation »

:D akiu vokai man jau po 1 dumo pasunkeja. Beto, del raudonu akiu nueikite i vaistine ir Vizino paprasykite nuo raudonu akiu. Buteliuko kaina apie 17 lt, bet ilgam uztenka :D
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Sensation rašė::D akiu vokai man jau po 1 dumo pasunkeja. Beto, del raudonu akiu nueikite i vaistine ir Vizino paprasykite nuo raudonu akiu. Buteliuko kaina apie 17 lt, bet ilgam uztenka :D
Apie ta Vizine jau ajsku senai wisiem '|
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Mano akys, kaip ir minėjau, beveik nepasikeičia. Šiek tiek paraudonuoja ir tiek, nelabai kas pastebi net. Daugiau nieko. Kodėl taip skirtingai nei kitiems?
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

nobody is perfect ;)
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

O ar "aisku visiem", kad jis ziauriai pisa per regejima netinkamai naudojamas? nu vizine'as
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

dzAh rašė:O ar "aisku visiem", kad jis ziauriai pisa per regejima netinkamai naudojamas? nu vizine'as
Sita taj pirma kart girdziu, nes nenaudoju vizine ir manau iswis nera reikalo slept tu akiu, nebent po !( :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Sensation rašė:Beto, del raudonu akiu nueikite i vaistine ir Vizino paprasykite nuo raudonu akiu. Buteliuko kaina apie 17 lt, bet ilgam uztenka :D
Baikit savo akis nuodyt su tuo Vizine. Gamtos dovaną traukiat, o į akis chemiją pilat...
BOB - Bombs Over Bagdad!
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Auksinis dievas rašė:Mano akys, kaip ir minėjau, beveik nepasikeičia. Šiek tiek paraudonuoja ir tiek, nelabai kas pastebi net. Daugiau nieko. Kodėl taip skirtingai nei kitiems?
Iš mano veido irgi niekas nepastebi ar parūkęs aš ar ne. Akys nerausta, o vokai nukrenta tik baisiai stipriai apsirūkius, o tokaisis atvėjais nebūnu tarp nepažįstamų žmonių.. :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Kdee
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 232
Užsiregistravo: 2008-06-03, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė Kdee »

neturiu ka slept, o jei kazkas kazkam nepatinka tai pasiunciu kuo toliau.
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

dzAh rašė:Visi tik apie akis kalba. O kas tada apie mimikas prades ? Be akiu dar ir veido raumenys atsipalaiduoja. Pvz akiu vokai griuva :]
keičias mimika biški. Man toks jausmas buna kad esu žiauriai išsišiepes, šypsena iki ausų :D
Zoom
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 2007-12-31, 12:10
Reputacija: 0

Standartinė Zoom »

Joo, sypsenos iki ausu jausmas ir man buna :D
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

Kas sako, kad vyzdžiai neišsiplečia tai turiu kontrargumentų:

Kanapių intoksikacija

* Fiziniai požymiai: išsiplėtę vyzdžiai;
* paraudusios akys;
* primerkti akių vokai;
* tankus pulsas ir padidėjęs kraujospūdis;
* džiūva burna;
* pykinimas ir vėmimas.

* Psichikos sutrikimai: minčių koncentracijos problemos;
* sutrinka atmintis;
* laiko suvokimo pokyčiai (sunku nustatyti, kada vyko įvykiai);
* euforija su juoku, orientacijos praradimas, sunkiais atvejais nerimas ar psichozė ir agresyvumas.

Kiti požymiai

* Ilgai vartodamas kanapes žmogus patiria ilgalaikius simptomus: ilgalaikį nuovargį (apatiją);
* dingsta domėjimasis aplinkiniu pasauliu;
* blogėja higiena;
* iškreipta logika;
* gilūs asmenybės pokyčiai.

P.S. Tiesa duomenys nėra pagrįsti mediciniškai, todėl negaliu tvirtinti 100%
kaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2008-03-16, 19:32
Reputacija: 0

Standartinė kaya »

Noplaya , mano manimu ka tu parasiai yra tik 50% tiesos. apie akis,burna ir atminti =] visa kita manau yra tik mokslininku bandimas atgrasinti nuo zoles naudojimo =]
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Viskas cia beveik teisingai. Psihikos sutrikimai minciu korekcija irgi tiesa sunku kartais kalbet but ir paaiskint viska, atmintis irgi sutrinka, laiko suvokimo pokyciai irgi tiesa,
parukius pora paru tikrai nuovargis buna kai neberukai, suvokimas irgi keiciasi. Daugiau tiesos negu 50%
vaikai nenarkokit vartotiku.
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

Viskas cia tiesa, su vyzdziais irgi.
Rašyti atsakymą