Nuotrauka Nuotrauka

Rūkai perdaug kai ......

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė naktibaldas »

OG rašė:
naktibaldas rašė:
putejas rašė:Gana stumt ant žolės. Žmogus kaltas. Tik nuo žmogaus priklauso kiek, kaip ir kada bei kodėl jis kažką vartoja ir tik nuo žmogaus sprendimo ir požiūrio bei smegenų kiekio priklausys ar tai ką jis vartoja bus paprastas eilinis savaitgalio atsipalaidavimas ar kasdienis košmaras prapūstom akim. Taip, šviesti žmones reikia, tačiau ką galit prišviesti jei patys manote, kad priklausomybės priežastis yra kanapė, o ne žmogus? Duok pūsti marozui ir duok normaliam. Kuris nusivažiuos?
"Zole pakeis pasauli" klubo nariai, as ir nestumiu ant zoles, tiesiog siame puslapyje turi buti info, kas nutinka, kai nesubrendes protelis pradeda tuo piktnaudziauti.
Nesutinki, tai paneik ką sako Jackas Hereris http://jackherer.com/popmech.html . Kalbama ne vien apie žolę, o apie pačios kanapės panaudojimą, kanapę galima naudot maistui(sėklos maistingiausios is visų pasaulio seklų), statomi namai, be jokių cementų ir kitų gaidiškų medžiagų kurios teršia aplinką, net plastmasę galima pagaminti, kurią daug daugiau kartų galės perdirbt, tai atsinaujinantis energijos šaltinis kurį galima naudot belekokiam daiktui pagamint, nenaudojant aplinką teršiančių medžiagų.Jackas savo knygom man gan aiškiai įrodė, kad kanapę galima drasei vadinti vienu iš pasaulio išsigelbėjimų, o gal net ir vieninteliu...
As neskaiciau tu jo knygu, bet kodel tu tiki, kad jis rasineja be kokiu slaptu motyvu? As tikiu, kad pasitelkus 'logikos knyga' ir itaiga, bei smegenu plovima, visai nesunku prisistumti iki to, kad ir bybis rainas isgelbes pasauli. Pagal tave atejo naujas mesijas- toks kaip pas Manvyda avatare :D Tau paciam neatrodo, kad sis siauras poziuris yra kvailas? Taip, as nesigincysiu, man kanapes irgi daug ka pakeite i gera, bet tikrai ne vien tik kanapes.
Agituoji cia, kad be kanapiu rukymo sugriutu pasaulis, ateina ducheliai, prisiskaito ir paskui nesamones daro. Pries darydamas tai, nenoretum priimti atsakomybe del to, kad gali buti neteisingai suprastas? Tokia fanatiska agitacija ir is jos isplaukiancios pasekmes, tikrai nepagreitins kanapiu legalizavimo.
Pilypas is kanapiu
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė DarNe »

Taip ir atsiranda visokios debiliskos ir juokingos sektos kaip Jahova(tie tai man ziauriai juokingi... :D ) ar dar kas kai vienas dalykas perdaug sureiksminamas
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė Spotless »

DarNe rašė:Taip ir atsiranda visokios debiliskos ir juokingos sektos kaip Jahova(tie tai man ziauriai juokingi... :D ) ar dar kas kai vienas dalykas perdaug sureiksminamas
Man krikscioniai tiek pat juokingi kiek ir Jahovos liudytojai.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė DarNe »

Spotless rašė:
DarNe rašė:Taip ir atsiranda visokios debiliskos ir juokingos sektos kaip Jahova(tie tai man ziauriai juokingi... :D ) ar dar kas kai vienas dalykas perdaug sureiksminamas
Man krikscioniai tiek pat juokingi kiek ir Jahovos liudytojai.
Same here.
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė OG »

Parodyk posta kur parašiau, kad be kanapių rūkymo sugriūtų pasaulis. Jei šitas požiūris būtų siauras ir kvailas, tikriausei tu su juo sutiktum. Jacko knygos nėra parašytos kaip kokios pasakos, tenais sudėtos visokiausios iškarpos iš senų laikraščių, kaip vyriausybė keisdavo nuomonę apie kanapę, visokiausi dokumentai iš vyriausybės archyvu, kuriems atkapstyt jis paskyrė nemažą dalį savo gyvenimo, kai išėjo pirmosios jo knygos, jis net buvo i kalėjimą pasodintas už tai ką atkapstė ir parodė kitiems. Prieš nesutikdamas su kaškuo pasidomėk dėl ko nesutinki.
Sužinok kas jis toks. Padės filmas ,,Emperor of Hemp: The Jack Herer Story''
Perskaityk bent vieną jo knygą, sužinok apie ką jis išvis kalba. http://jackherer.com/chapters.html
O tada pasakyk jam, kad jis meluoja. Apie 30metų bereikalo prapiso viso to ieškodamas ir niekuom neprisidėjo prie žmonių švietimo apie kanapę. Tereikia įrodyt kad jis meluoja ir gausi
100K žalių. http://jackherer.com/challenge.html
Tai ką jis ten rašo žmonės jau ne vieną šimtą metų naudojo ir dabar sėkmingai naudoja.

Mmmmmmm, ir tas naujas mesijas apie kurį tu čia kalbi, jis žemėj isikūręs jau apie 24 tūkstančius metų....
TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
samanas
Naujokas
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2009-10-22, 14:57
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė samanas »

Pasirasytumet isverst jo kuria nors knyga ? Po kelis chapter'ius keli zmones, o poto dar seip kas pramestu akim ? Cia tik seip ideja:) neuzkomentuokit perdaug :V:
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė naktibaldas »

Nu gal..gal ir idejinis jis, arba laaaabai gudrus kurmis. OK ipusiu kada i jo sveikata. Tik vis kirba man mintis, kad tas jo idejiskumas su uzsleptais motyvais. Sutik, kaip, kad kazkam paranku, kad ganja butu nelegali, taip pat kazkam butu paranku, jei ji butu dekriminizuota. Gal cia man tiesiog paranoja issivyste po 12 metu putimo, bet kodel tada kiti seni putikai netampa idejiniais? Pucia sau ramiai ir nebesisakoja. Man tai net nesvarbu, legali ta ganja, ar ne, as vistiek visada ja rukysiu, o daryti is saves kankini ir nesti ta kryzeli, sviesti visuomene ir pateikti jiems viska ant lekstutes. Jei kazkam nedaeina kas yra kas, cia jau ju bedos.
O poziuris, kad mes turetume esti kanapes, deveti drabuzius tik is kanapiu, jas rukyti, nes tik tai yra vienintelis raktas i saves pazinima ir kelias i brandzios asmenybes formavimasi, gyventi namuose is kanapiu, sori, bet man atrodo fanatiskas. Tiesiog viska valdo pinigai, gal tie variantai ir geri, taciau finansiskai kazkam neparankus. Jau seniausiai aisku, kad yra geresnis kuras uz benza, bet vistiek naujos idejos yra stabdomos. As ir pats prisideciau prie tu prekiaujanciuju benzu.
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė putejas »

naktibaldas rašė:Nu gal..gal ir idejinis jis, arba laaaabai gudrus kurmis. OK ipusiu kada i jo sveikata. Tik vis kirba man mintis, kad tas jo idejiskumas su uzsleptais motyvais. Sutik, kaip, kad kazkam paranku, kad ganja butu nelegali, taip pat kazkam butu paranku, jei ji butu dekriminizuota. Gal čia man tiesiog paranoja issivyste po 12 metu putimo, bet kodel tada kiti seni putikai netampa idejiniais? Pucia sau ramiai ir nebesisakoja. Man tai net nesvarbu, legali ta ganja, ar ne, as vistiek visada ja rukysiu, o daryti is saves kankini ir nesti ta kryzeli, sviesti visuomene ir pateikti jiems viska ant lekstutes. Jei kazkam nedaeina kas yra kas, čia jau ju bedos.
O poziuris, kad mes turetume esti kanapes, deveti drabuzius tik is kanapiu, jas rukyti, nes tik tai yra vienintelis raktas i saves pazinima ir kelias i brandzios asmenybes formavimasi, gyventi namuose is kanapiu, sori, bet man atrodo fanatiskas. Tiesiog viska valdo pinigai, gal tie variantai ir geri, taciau finansiskai kazkam neparankus. Jau seniausiai aisku, kad yra geresnis kuras uz benza, bet vistiek naujos idejos yra stabdomos. As ir pats prisideciau prie tu prekiaujanciuju benzu.
lygiai kiek tau nesvarbu dėl ganjos, taip nesvarbu ir tavo pažystamiems. ar jūs turit kokių nors teisingumo principų, kurių laikotės? ar bent bandote laikytis? jums bele duok parūkyt, ale legalize gali nebūti, MJ gali pasaulio negelbėti, svarbu jūsų šiknos pilnos ko jums reikia. jums viskas px, jūs puikiai suprantat, kad pasaulis ne toks koks gal būt turėtų būti, bet ramiai su viskuo susitaikote, užmerkiate akis ir apsimetate kvaileliais, jog nieko nematote ir negirdite. pasaulis skęsta šūduose būtent per tokį žmonių pasyvumą ir tingėjimą ar netgi baimę pakovoti už kažką teisingo ir t.t. žinoma, kam kovoti? geriau leisti kitiems mus vadinti narkomanais, sodinti mus i kaliūzes vien dėl augaliuko auginimo...aj einu miegoti, neturiu sveikatos aš čia su jumis :D
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė no_one »

putejas rašė:Kaip negyvas daiktas (kompas, žaidimai) gali turėti savybę kažką sukelti?
putejas rašė:kas su hera neaišku? :) sukelia fizinę priklausomybę
Paskaityk ką rašai. Pats sau prieštarauji. Tau kitų forumo lankytojų net nereikia - pats su savim čia gali ginčytis ;)
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė no_one »

putejas rašė:ar jūs turit kokių nors teisingumo principų, kurių laikotės? ar bent bandote laikytis?
Tai tu nori pasakyt kad žmonės, nekovojantys už kanapės legalizavimą yra moraliniai degradai, nesuvokiantys kas yra teisingumas???

putejas rašė:svarbu jūsų šiknos pilnos ko jums reikia. jums viskas px
O tau ne? 8) Ką padarei kas kanapė būtų legalizuota? Liežuviu tik plaki kiekviena tinkama ir netinkama proga, veiksmų iš tavęs nėra absoliučiai jokių. naktibaldas tai bent nepisa proto ir sako kaip yra, o tu - eilinis dviveidis rėksnys.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė naktibaldas »

Putejas, nesuk ir tu sau pautu, neapsimoka. Ka as darau? Na as neslepiu to, kad rukau. Siaip nekuklu taip rasyt, taciau jau poroj vietu tikrai buciau pakiles iki aukstu pareigu, taciau kai zmogus nesigedija sneket, kad 'jis vartoja narkotikus', atejes i darba pasigiria, kaip gerai vakar pasedejo su draugais sukdami zvairi ratu, ant jo yra uzdedamas stempelis ir jo jau nebenusiimti. Pas mus visuomene tokia, pries veja nepapusi, nes vienas lauke esi ne karys. Cia ne Ispanija, kur zmones silti, atviri ir draugiski. Valdzioj irgi daug kas ruko ganja, bet slepia tai ir net istatymus priimineja tokius, kurie yra populiarus visuomenej, o ne isties teisingi. Nx tas jaunatviskas entuziasmas, rukyk tu sau tyliai ir viskas. Tu neprivalai tamsuoliams ant lekstutes atnesti sukramtyta info kas gerai ir blogai.
As jau seniau sakiau, kad jus uzsiciklinot del ganjos, kad kodel ji cia yra draudziama. Cia ne vienintelis pavyzdys, kai istatymai prasilenkia su sveiku protu. As kai pabandziau iregint kadi, man pasake, kad tai yra draudziama, nes sios masinos yra nesaugios :} |.|) Isireginau sau tyliai sumokejes kysi ir zinau ka turiu, o kiti tegul ir toliau pizdavojasi is manes. (dovanokit, kad pavyzdys pas mane vel susijes su masinelem :D ).
Pala, jaunimas, tuoj aukstuju mokslu reforma bus perduota valdyti bankams, bus jums isvis pyzdec :D Ir nesisvieskit jus, kad rukot, irasys i narkashnyka, negalesit teisiu turet, ir neistosit niekur, nes bus yrasyta- narkomanas.
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė putejas »

toks aš jau žmogus - linkęs pūsti prieš vėją, įrodinėti tiesą :) nors neprivalau tamsuoliams ant lėkštutės pateikti tiesos, tačiau man širdis neleidžia sėdėti tyliai kaip pelytei po šluota. puikiai žinau, kad šia tema mano aplinka nėra teisi tai kodėl aš turėčiau pasiduoti ir nuleisti rankas? manau, kad kai pasiduodi automatiškai atsisakai savo požiūrio, nuostatų, nes gal būt giliai viduje pritari tau primestai sistemai ir visuomenės požiūriui.
Įdomiai tu čia skėlei dėl to entuziazmo :D Entuziazmas manau reikalingas. Atsakyk, prašau, o nx ne? Kodėl būtinai reikia sėdėti tyliai užsispaudus vien todėl, kad kažkokią kreivą dirbtinai suformuotą nuomonę, požiūrį priėmė dauguma? Manau, kad entuziazmas tai varikliukas planams kurti, darbams daryti. Jei neturėsi svajonių - nekursi planų kaip jas igyvendinti. jei neturėsi entuziazmo - nuleisi rankas ir nieko nedarysi. Man įdomu kas būtų buvę jei Mahatma Gandhi nebūtų egzistavęs? Jeigu ne jis jaučiu avinų banda ir toliau sėdėtų po priespauda, būtų nepatenkinti tačiau nieko nedarytų, nes bijotų. Beje niekas ir nežinojo kaip ir ką daryti. Tylėjimas reiškia sutikimą, todėl nematau reikalo sutikti su man nesąmoningai primetama sistema ir jos nusistovėjusiomis normomis. Svarbu žinoti dėl ko kovoji. Toliau supratimas kaip kovoti ateis automatiškai.

p.s. no_one, ateis laikas ir padarysiu ką reikės. neprivalau būti padaręs, kad galėčiau išreikšti savo mintis. taip, man giliai nusišikt ant mano materialinės gerovės. kūnas ne vien duona gyvas ir man galva neplyšta pusiau kaip uždirbti daugiau ir daugiau pinigų, kad turėti gerą gyvenimą kaip tai daro kai kurie iš artimųjų. Aklai pritarti primetamam požiūriui, pasiduoti masės fiziniui ar dvasiniui spaudimui yra absoliuti tuštybė ir vergystės pradžia.
Ir aplamai, kabinėtis prie žmogaus sakinių išskiriant juos iš bendro konteksto bei nepateikiant savo kontrargumento yra tamsu.
Paskutinį kartą redagavo putejas 2009-11-24, 15:51. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė naktibaldas »

Kartais putimas pries veja yra tolygus myzimui pries veja. As tai nesu nei materialistas, man tai pajabat, ir seimos, bei vaiku as neturiu, o ir nenoriu turet. Bet norintieji kazko daugiau, privalo ir zaisti pagal egzistuojancias taisykles. Arba varyt i Afrika ir ten irodinet savo tiesas, nes cia taisykles jau sukurtos.
O jei galvoji, kad as nieko nedarau ta linkme, tai klisti. Tik darau ne tikedamasis, kad tai kazka pakeis, o tik vardan savo malonumo. Nes esu vyskacka nuo vaikystes. Tu net neisivaizduoji kiek as kartu esu iskoliotas, pazemintas del savo sneku propaguojant ganja. Net su drauge po 8 metu draugystes issiskyriau galima sakyt pagrinde tik del skirtingo poziurio i ganja, nors net nebepusdavau jau stipriai. Uzejo vzykas man tiesiog, kad zmogus taip paveiktas dogmu ir pries realius argumentus uzsimerkia. Nesigailiu. Didziuojuosi. O ka tu Putejas butum dares? Itariu putimai butu konspiruoti, pradejus pusti uz kampo? Jei ne, sori.
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Rūkai perdaug kai ......

Standartinė putejas »

naktibaldas rašė:Kartais putimas pries veja yra tolygus myzimui pries veja. As tai nesu nei materialistas, man tai pajabat, ir seimos, bei vaiku as neturiu, o ir nenoriu turet. Bet norintieji kazko daugiau, privalo ir zaisti pagal egzistuojancias taisykles. Arba varyt i Afrika ir ten irodinet savo tiesas, nes čia taisykles jau sukurtos.
O jei galvoji, kad as nieko nedarau ta linkme, tai klisti. Tik darau ne tikedamasis, kad tai kazka pakeis, o tik vardan savo malonumo. Nes esu vyskacka nuo vaikystes. Tu net neisivaizduoji kiek as kartu esu iskoliotas, pazemintas del savo sneku propaguojant ganja. Net su drauge po 8 metu draugystes issiskyriau galima sakyt pagrinde tik del skirtingo poziurio i ganja, nors net nebepusdavau jau stipriai. Uzejo vzykas man tiesiog, kad zmogus taip paveiktas dogmu ir pries realius argumentus uzsimerkia. Nesigailiu. Didziuojuosi. O ka tu Putejas butum dares? Itariu putimai butu konspiruoti, pradejus pusti uz kampo? Jei ne, sori.
suprantu. gaila girdėt, kad liūdnai viskas gaunasi kai bandai ginti tai kas tau atrodo teisinga. Kaip ir tu, aš manau, jog pasielgei teisingai :) Lygiai taip pat būčiau pasielgęs. Pats kariauju su artimaisiais, nesislapstau, nepasiduodu ir neketinu to daryti. O situacija čia (pas mane) labai įtempta (toliau nesiplėsiu). Matai, aš manau, kad nemyžimas prieš vėją yra savų principų pamynimas po kojomis vardan kitų žmonių, kurie, šiuo atveju, nėra teisingi. Tikiu, jog netgi prieštaraudamas toms taisyklėms tu gali kažką pasiekti. Viskas priklausys nuo to kaip tvirtai tu tiki ir kaip to kažko sieksi.
Rašyti atsakymą