Nuotrauka Nuotrauka

2011 OD sezonas

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
AnnoyngThing
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2011-06-19, 14:34
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė AnnoyngThing »

tai ir minejau pirmoi zinutei pirmas nepasisekimas seklos velavo . nezinau spes nespes bus matyt kaip nu tai jau ryt ar poryt kisiu i zeme , dekui uz atsakymus :) parodysiu veliau foto kaip reikaliukai atrodo
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė 4apa »

eh. matai, cia pasto darbas ne problema. problema yra tavo veisliu zydejimo laikotarpis. pasodinti gali betkada, uzaugs tiek kiek spes uzaugti iki zydejimo. cia dar ne tragedija, sioki toki kieki gali isaugint ir liepa pasodines. bet tragedija yra tai jog ww zydi apie 8 savaites, bb pagal aprasymus netgi ilgiau. o tai yra per daug outdoorui. nezinau kaip ten pas taves, bet lietuvoj spalio vidury jau visiskai netinkamos salygos buna zydejimui ir apskritai kanapes egzistencijai lauke. siokia tokia iliustracija bendram suvokimui:
http://sensiseeds.com/shop/article.asp?aid=21#indoor
AnnoyngThing
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2011-06-19, 14:34
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė AnnoyngThing »

Nu negerai gavosi , matai Indore augindavau WW ir BB, tai labai patiko sios veisles tai i kitas kazkaip ir nebeziuredavau , nu kap adarysi bus kaip bus kita vasara tos pacios klaidos nepadarysiu ir is anksto uzsisakysiu seklikes, o Outdore zydet prades rugpjutcio pradzioj taip jei as neklystu? ar dar anksciau neiseitu ju suzydinti? nes rugpjucio viduri turiu i lietuva parmauti ir atgal tik uz 3 savaiciu parmausiu koks butu patarimas is jusu
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Legalus »

Norvegijoi tai bjaurus oras dregme visa laika didele lietus tie pastovus.
vaikai nenarkokit vartotiku.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė 4apa »

nu kuo toliau tuo labiau atrodo kad isviso zmogenas neplanavai nieko apie autdoora :))) prades zydeti tada kada diena susilygins su naktim(12/12). lietuvoj taip nutinka rugsejo vidury daugmaz. ten biski norvegijoj skirtis turetu, pasidomek pats, tyngiu, kavos eisiu gert. anksciau iseitu suzydinti jeigu kokio nors streso pagalba, trasu pagalba isjudintum zydejima anksciau laiko. bet cia keblu, gali daugiau zalos negu naudos pridirbt. seip tai pavyktu jeigu dangstytum augala, ta prasme pats jam dirbtinai(su juoda plevele tarkim) padarytum 12/12 rezima. bet lauke tai yra ganetinai sudetinga mano akimis.
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė ReikSuskaupt »

Nu dangstyt imanoma, bet jeigu prades dangstyt dar vasara, paskui trims savaitems isvaziuos, ir grizes vel, tai viskas susijauks. Nelabai kas gero iseitu mano nuomone. Turbut hermius padarytu vietoj mergaiciu. Geriau jau bandyt paprastai, su zydejimo trasom ir laukt, nors ir nedaug vilciu, kad spes sunokt. Bus pamoka ponui kitam kartui :)
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė 4apa »

strange kad sako turi patirties indore, bet sitaip nepasiskaiciuot auginimui lauke. norvegijoj isviso nedrysciau nei skunko, nei npp anei ten visokiu purplll marocu is greeno sodint. automatu prisodinciau ir ziuretumei kas ten pavyktu. dar ir reikia prisiderinti prie dideliu dregmes kiekiu, pelesis prades kaip mat kibti. o tas po teisybej automatams kirvis. nu nznau, sudetinga ten toj siaurej.
AnnoyngThing
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2011-06-19, 14:34
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė AnnoyngThing »

Dekui uz pamokas , kita karta tokios klaidos nebepadarysiu , pirma karta outdore auginu , dar viska sujauke kad seklas gavau ne geguzio pradzioj o paciam gale , viskas susimaise, ne taip lyja cia daznai bet pas mane vieta kur isirinkau kur negaus visa diena saules nes uz nugaros augaliukam krumai medziai, na tikesios geriausio teks vadinas augaliukus aplesit triem savaitem bus kaip bus , :)
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Draugas »

Geguzes pradzioje nuimiau klonus nuo female AK47 augalo, auginto pas mane rusy. Kai viduje auginau nuo 5 augalu (seklos feminizuotos buvo) nusiemiau 125g. Apsvietimas: 400 vatu MH, 400 vatu HPS; 1m2 (kaip pridera). Klonus nuemiau nuo sveikiausiai atrodancio augalo :). Vegetavau man rodos 3 menesius, bet ka padarysi, 1-asis auginimas indoore...

Birzelio 2 diena klonai buvo 20-25 cm ugio su pilnai isivysciusiu saknynu, taigi buvo pasodinti i zeme. Zeme specialiai paruosta. Panaudota 150L durpiu, likusias zemes sudare vietinis gruntas (smelis ir juodzemis, apie 50/50). Zeme nurugstinta su negesintomis kalkemis. I substrata imaisyta kazkokiu trasu su daug azoto, kurios letai paleidzia maistingas medziagas, todel zymiai sumazeja nudegimo galimybes. Persodinus augalai buvo labai gausiai palieti, tad lieti iki pat dabar nereikia. Tiesa, augalu duobes buvo mazdaug 15L turio.

Paskutini karta augalus maciau birzelio 15 diena. Per pirmaja savaite augalai nekazkiek paaugo, matyt persodinimo stresas. Per 2aja - paaugo iki mazdaug 35-40cm. Visi augalai atrodo gana sveikai, ne vienam negeltonuoja lapai. Matyt tos trasos pasiteisino, kadangi seniau budavo kitaip.

Siuo metu as isvykes, tad prie augalu grysiu tik si sestadieni. Kadangi mano spotas yra prie upes, bijau, kad lietus ju neuzsemtu. Nors mano vieta yra ant siokio tokio pakylejimo.

Kaip manot, kada galiu tiketis derliaus ? Persodinant augalus, birzelio 2-5 diena, i ta vieta tiesiogines saules spinduliai krito apie 13 valandu, nuo 8 ryto iki 9 vakaro.
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė ReikSuskaupt »

Kas cia per klausimas? Rudeni.


P.S. Jau stebina tokie, kur pradeda augint lauke niekuo nepasidomeje. Ka jus sau galvojat?
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Draugas »

Sorry del kvailo klausimo, tiesiog seniau lauke auginau automatus, o jiems nesvarbu kiek saules :D. Taciau manes ju duodamas derlius netenkino.

Kai praeitais metais pasodinau lauke pora neautomatu, tai jie man budami 10cm pradejo zydet, galutinai suzydejo budami 20cm, o derliaus apie 7g buvo. Taciau ak-47 zydejimo laikotarpiu ispudingai isauga, svetaineje is kurios pirkau rase - iki 270% vegetacijos periodo ugio.

O sakykime dabar, kai lauke taip salta ir tokie orai, neprades augalai nuo streso zydeti ?
Hemingvėjus
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2010-10-07, 13:24
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Hemingvėjus »

Na ka, sukišau šitą gražų vakarą į žemę ir aš savo automačiukus (Tik pragvildentus). Augs atšiauroj aplinkoj, naudojau 250l durpių. Labai tikiuosi, kad bent daigeliai iš žemės išlys, buvo pridengti nupjautais plastmasiniais buteliais. Palinkėkit sekmės :)
Life is green.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė 4apa »

Draugas rašė:Sorry del kvailo klausimo, tiesiog seniau lauke auginau automatus, o jiems nesvarbu kiek saules :D. Taciau manes ju duodamas derlius netenkino.

Kai praeitais metais pasodinau lauke pora neautomatu, tai jie man budami 10cm pradejo zydet, galutinai suzydejo budami 20cm, o derliaus apie 7g buvo. Taciau ak-47 zydejimo laikotarpiu ispudingai isauga, svetaineje is kurios pirkau rase - iki 270% vegetacijos periodo ugio.

O sakykime dabar, kai lauke taip salta ir tokie orai, neprades augalai nuo streso zydeti ?
ko naujo ismokau siemet, tai kad reikia atidziai stebeti orus nuo pat daiginimo pradzios. reikia pataikyti i toki tarpa, kai lauke oras puikus. tarkim ir tuo laikotarpiu kai daigeliai ant palanges tupi ir inkubuojasi yra swvarbu kad butu sauleta diena. bus apsiniauke- isstyps. isnesi i lauka, pataikai ant savaites apniukusiu oru- neauga. tai erzina, todel planavimas ir yra svarbu. automatas beje prades zydeti tada kada jam genuose tai uzfiksuota, tai yra 3-4 savaites nuo sudygimo. o apie derliaus kiekio padidinima kalbeti neapsiimsiu- per daug kintamuju, per daug rasliavos.
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Draugas »

Na, mano augalai subresta po lempomis, ne ant palanges. Si vasara yra mano 4-oji auginimo. Apie pirma karta nera ka sneketi. 2 karta auginau 5 lowryderius, nuo kuriu nusiemiau 9g (buvo 2 moteriskes tik). Na o praeita vasara auginau LLR ir outdoor mixa. Tai va outdoor mixo augalai suzydejo budami 15cm kazkur. LLR turejau 17 augalu, is ju 8 buvo vyriski, o nuo moterisku kaip sakiau, nusiemiau vid. po 10g. Nuo vienos tik kazkaip 19 nugriebiau, matyt geri genai buvo. Beje, mano LLR augalams nuo isdaiginimo iki derliaus nuemimo praejo tik 8-9 savaites, tad as turiu tokia minti, kad jie zydeti pradeda praktiskai is seklos islinde. Ar as ka nors blogai darau, nezinau :|? ... Rodos ph palaikydavau gera, trasas taip pat naudojau. (Schultz orchidejoms).
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė 4apa »

ka cia bepridursi. nori nuimti daugiau nei 10- bek forumo vartyti intensyviai. nors ir 10 nera labai blogai nuo automato. viskas gi paprasta.. tiesiog reikia sukurti kuo geresnes salygas- zeme, vanduo, maitinimas, prieziura. reikia sukurti tokia paturbinta terpe, ne kaip iprastam augalui. tada gali siekt rekordu.
o shultz=shit. apie viska ispasakot nera noro tiek, juolab viska gali rasti arba sugalvoti.
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė ReikSuskaupt »

Bet 4apa, jis dar klause, ar neprades zydet jam NEautomatai (taip supratau, nes klonai), kai tokie nedekingi orai. Man atrodo, kad ne, nes vis tiek sviesos tos gauna normaliai, kad ir pasislepus saulute (nu ne tiek daug, sviesos intensyvumas aisku daug mazesnis, todel ir stypsta, bet dienos trukme del to gi nesumazeja), o ir vanduo susigeria zemen, tai nera jiems tiek to streso. Na bent as tai taip manau, bet geriau tegul cia pakomentuoja profesionalai. O Outdoor Mix'e siaip pasitaiko ir automatu, tai gal del to jie tokie mazi tada suzydejo :)
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Draugas »

Na, rekordu as nesiekiu, bet noreciau nuimti nors minimalu derliu, kuris buna svetainej parasytas (kiek suprantu maximalus buna jau tikriems profams skirtas) :)

O seip as vietomis outdooru forumus paskaites (kaip kad kazkam is 70 augalu 20 lieka) dar visai dziaugiuosi savo rezultatais :D . Turiu omenyje, pas mane labai dideliu kokiu tai problemu niekada nebudavo. Nei ten augalai dziudavo, nei juos kas nugrauzdavo, nei ligos puole (tfu tfu tfu). Ir del seklu daigumo niekada nesiskundziau. Bet LLR'u didesniu nei 40cm uzauginti nepavyko ne vieno. O del informacijos, tai as daug tikrai skaites, ir filmu ziurejes (pvz. high times, ir dar kazkokiu).

Na o dabar turiu AK-47 klonu, kurie jau dabar apie 40cm yra. Bet biski bijau del ju zydejimo baigties. Labai tikiuosi kad rugpjuti zydet prades, tada rugsejo vidury jau derliu turesiu :). Taip, jie NEautomatai.

P.S 4apa, o kokias trasas pats naudoji, gal gali pasidalinti informacija ? As pats naudoju sitas:
Vegetacijai: http://www.emolus.lt/lt/musu_prekes/tra ... ms_05l?p=3
Zydejimui: http://www.emolus.lt/lt/musu_prekes/tra ... 31-17_283g

Matyt sekanciam sezonui reikes paieskoti ko nors is uzsenieciu repertuaro. :)

P.P.S hemingvejau, sekmes :V:
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė 4apa »

na labai jau optimistines tavo prognozes. kodel jie turetu pradet zydet rugpjuti? gal kokius semi-auto cia turi? nes palei mano isprusima, zydet pradeda nuo rugsejo pradzios iki rugsejo vidurio. kalbu apie masini zydejima, ne dvi tris piesteles ant shakos.
tas kas buna parasyta aprasymuose toli grazu ne visada realybe atitinka. mano nuomone nuo automato nuimti 20vienetuku yra neblogai, o 40cm llr- visai geras variantas.
apie trasas. naudodavau seip irgi lietuviskus variantus- achema, shultz. bet ir pats pastebejau, ir is rimtesniu uz mane dedziu(ne, nesanciu sitame forume) esu prisiklauses ne kokiu komentaru apie shultz. jis gelems gal ir gerai tinka, bet tik jau ne kanapems. siemet prisiverciau nusipirkti cannos. kolkas vega buteliukas juda i trasa, efektas tiesiog vizualus. trasos lengvos koncentracijos, overfeed'ingas beveik negresia. taip kad nepagailek simto, dvieju trasoms. nenusivilsi
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Draugas »

Na, pagal mane zydeti pradeda kai gauna 12/12 sviesos. O juk jau dabar jie tegauna 13h tiesiogines, tai praeis dar menesiukas ir gaus 12h. Yra horizonte siek tiek krumynu, kurie ir uzstoja saule. Nebent, kai augalas gauna seseli, tai vis dar skaitosi kaip sviesa ? Nes skaiciau, kad ties pusiauju zmones ziema, kad augalai nesuzydetu, tiesiog pajungia LED apsvietima nuo akumuliatoriu, ir augalai vegetuoja 2 METUS .\ . Dabar tiksliai neatsimenu kiek liuxu reik jiem, bet tikrai nedaug.

O kaip tu lauke tresi augala, jeigu daznai lija ? tiesiog salia augalo ant zemes trasu pabarstai/uzpili (jeigu skystos) ir viskas ? :|?

Is kur trasas pirkai, jei ne paslaptis ? 8???
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: 2011 OD sezonas

Standartinė Jah »

Nesvarbu spinduliai tiesioginiai, ar ne. Vistiek šviesu bus. turi būt 12h ŠVIESU, ir 12h TAMSU. :)
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • 2017 OD sezonas
    Moderatorius » » forume Outdoor
    297 Atsakymai
    140609 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas avoria
  • 2016 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    315 Atsakymai
    130991 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Balsas
  • 2014 OD sezonas
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    565 Atsakymai
    209562 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas medelynas
  • 2013 OD sezonas
    zebr » » forume Outdoor
    1050 Atsakymai
    352241 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Closer
  • 2012 OD sezonas.
    FisH3r » » forume Outdoor
    674 Atsakymai
    229804 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas runkelis