Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Spotless »

Nieko nenorėjau paniekinti, o jei kažką įžeidžiau tai atsiprašau.

Pagrinde kanabinoidai veikia atimintį ir emocijas žmogaus centrinėje nervų sistemoje.
MJ veikia CNS prilipdama prie smegenų neuronų ir taip pakeičia procesą kaip neuronai komunikuoja.
Tikriausiai įdomiai išsireiškiau, nes su smegenų žieve MJ nelabai ką išvis bendro turi.
Rokasrxp
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-01-28, 07:26
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Rokasrxp »

Šiaip įtarimas kužda, kad šitą esat visi matę (na bent jau daugelis), bet vistiek man pakankamai patiko kaip BBC gvildeną šitą klausimą..
http://www.youtube.com/view_play_list?p ... d&rclk=pti
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:Nieko nenorėjau paniekinti, o jei kažką įžeidžiau tai atsiprašau.

Pagrinde kanabinoidai veikia atimintį ir emocijas žmogaus centrinėje nervų sistemoje.
MJ veikia CNS prilipdama prie smegenų neuronų ir taip pakeičia procesą kaip neuronai komunikuoja.
Tikriausiai įdomiai išsireiškiau, nes su smegenų žieve MJ nelabai ką išvis bendro turi.
Gal ir tavo tiesa.Tik būtų gerai šaltinis. :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė DarNe »

man ant kitos dienos kartais sirdi truputi spaudzia, chymke matyt.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

DarNe rašė:man ant kitos dienos kartais sirdi truputi spaudzia, chymke matyt.
Jei turi problemų su širdim, tai čia chimke ne prie ko.Ir nuo natūralaus produkto taip gali būt.Ypač jei dar rūkai paprastas cigaretes.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė DarNe »

ne cigareciu nerukau, su sirdim kaip ir viskas gerai. Tik maisom su tabaku nes as vienas hebroi nerukau :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Tabako maišymas nėra gerai. Nenuostabu kodėl jauti spaudimą širdies srityje
WJ_NaparNickas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2010-02-14, 04:43
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė WJ_NaparNickas »

Užeina nerimas kažkoks , prakaituoji ir t.t.
How do fish party ? Seaweed
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Legalus »

WJ_NaparNickas rašė:Užeina nerimas kažkoks , prakaituoji ir t.t.
Daznai rukai? Jai daznai tai mazink.
vaikai nenarkokit vartotiku.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

WJ_NaparNickas rašė:Užeina nerimas kažkoks , prakaituoji ir t.t.
Prakaitavimas yra natūralus mūsų organizmo darbas. Jei nesportuojant prakaituojama per daug ar per dažnai tai gali būti nerviniu pagrindu. Nerimas jau mentalinė būsena, galinti labai dažnai pasireikšti ir nerūkant. Manau viskas su tavim gerai :)
WJ_NaparNickas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2010-02-14, 04:43
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė WJ_NaparNickas »

Savaitėj kartą.Gal ir nieko tokio...Išgėrus gerai dar netaip kitą dieną būna :E :D
How do fish party ? Seaweed
WJ_NaparNickas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2010-02-14, 04:43
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė WJ_NaparNickas »

Ir vėl aš .\
Nu papasakosiu viską iki galo.
Prieš porą dienu ėmiau parūkyt, nu ir ką surūkiau, vos dasivilkau iki kambario dar truputi pasedėjau ir užmigau, atsikeliu po 4 su viršum val. vis dar jaučias apsirūkymas tik gerokai mažesnis, išsiblaiviau ir vėl parūkiau ant nakties, pachillinau ir po kokių 3 val užmigau.Atsikeliu dieną, sėdžiu prie pc, nesuprasi viskas po*** nesamones darau, nu kaip prigėrus kai viskas po*** būna, tik netaip stipriai viskas nerūpėjo, nu toks siauras mąstymas, apie pasekmes mažiau galvoji ;D Ir esmė tame, kad vėl žiauriai užsimaniau rūkyt, bet pasijaučiau kaip koks torčius, svarbu parūkyt, nu gal nežiauriai, bet tikrai norėjosi .\ Gal kad visą dieną namie praleidau ir nebuvo ką veikt? Ir šiaip pradėjau prisip****** , prikolinti dar ir kitą dieną po to parūkymo, bet taip linksmai, gerąja prasme. Dabar sakykit čia normalu? Ar kokios xymkės užrūkiau, vo dėl ko neramu :E

P.S. Dar taip stipriai prirūkės nebuvau.
How do fish party ? Seaweed
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

WJ_NaparNickas rašė:Ir vėl aš .\
Nu papasakosiu viską iki galo.
Prieš porą dienu ėmiau parūkyt, nu ir ką surūkiau, vos dasivilkau iki kambario dar truputi pasedėjau ir užmigau, atsikeliu po 4 su viršum val. vis dar jaučias apsirūkymas tik gerokai mažesnis, išsiblaiviau ir vėl parūkiau ant nakties, pachillinau ir po kokių 3 val užmigau.Atsikeliu dieną, sėdžiu prie pc, nesuprasi viskas po*** nesamones darau, nu kaip prigėrus kai viskas po*** būna, tik netaip stipriai viskas nerūpėjo, nu toks siauras mąstymas, apie pasekmes mažiau galvoji ;D Ir esmė tame, kad vėl žiauriai užsimaniau rūkyt, bet pasijaučiau kaip koks torčius, svarbu parūkyt, nu gal nežiauriai, bet tikrai norėjosi .\ Gal kad visą dieną namie praleidau ir nebuvo ką veikt? Ir šiaip pradėjau prisip****** , prikolinti dar ir kitą dieną po to parūkymo, bet taip linksmai, gerąja prasme. Dabar sakykit čia normalu? Ar kokios xymkės užrūkiau, vo dėl ko neramu :E

P.S. Dar taip stipriai prirūkės nebuvau.
Manau nieko blogo tau nenutiko, tiesiog gal būt persirūkei. Ant žemės nekritai, nesivoliojai, spuogais neišmėtė, nieko neskaudėjo :D Tai dėl ko jaudiniesi yra paprasčiausiai užsitęsusi minčių stimuliacija, baimės, neužtikrintumo jausmas ir begalinis rūpinimasis savu kūnu. Nuotaikų kaita natūrali, todėl, manau, neturėtum labai jaudintis dėl tokių dalykų. Atsipalaiduok :)
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė rude bwoy »

WJ_NaparNickas rašė:Dabar sakykit čia normalu?
Ne, nenormalu. Mesk pūst kol nevėlu.
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Va va, pažįstamas jausmas ;] Dėl to ir neberūkau darbymečiu. Parūkau, kitą dieną kažkokių atchodų nėra, bet tokia būsena.. "dužęs" būnu. Apie pasekmes negalvoji. Darai viską kaip robotas. Pvz, nuėjau į tualetą, pasiėmiau dantų šepetuką ir nuėjau prie unitazo. Paskui galvoju, WTF, ką aš čia darau. Nu tada nuėjau išsivaliau dantis. Kartais šneki ir staigiai nutrūksta mintis. Kalbi automatiškai, žodžiai patys liejasi iš burnos, bet kai jie nustoja lietis, nebepameni ką norėjai pasakyti. Kai diskutavom apie ganja ir mokslą, dėl to ir sakiau, kad kol mokaisi ar dirbi atsakingą darbą, geriau išvis nerūkyti, nes ir po savaitgalinio parūkymo dar gali jaustis pasekmės kitą dieną. Jei nieko nedarai, tai gal ir nieko jausmas, vaikštai apkiautęs, nukrenti, pamiegi, paėdi, bet man nepatinka. Toks prislopintas jaučiuosi. WJ_NaparNickas, čia chimkė tikrai niekuo dėta. Pats rūkydavau organinėm trąšom tręštą ganja ir va :)
Putėjas, kodėl tu taip nuvertini žmogaus nerimavimą? Reikia kreipti dėmesį į visus savijautos pokyčius, nes kai pradės žmogus be sąmonės kristi, po žemę voliotis, tai gali būti ir pervėlu. Neįsižeisk, bet perskaitęs porą puslapių šios temos atgal, susidariau nuomonę, kad labai jau lengvai mėtai medicininius patarimus. Ir kiek čia perskaičiau tų problemų, tai dėl jų galėjo kaltas būti viskas, tik ne ganja ;]] Dabar sakysi, kad čia tik tavo nuomonė, tu jos neperši kitiems, bet kiti gal ją priims kaip patyrusio gydytojo patarimą :) Juk čia daug nepilnamečių, o žmogus su dideliu žinučių skaičiumi gali jiems pasirodyti tikras ekspertas. Aš nesiryžčiau taip komentuoti.. Bent užsimintum, kad gal ir ganja čia kalta..
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

putejas rašė:skaitau as čia tuos vadinamus "pasalinius poveikius" ir man juokas ima. miegas, nemiegas, tingumas ar tai padaznejes sirdies darbas, nu kokie čia pasaliniai poveikiai? niekam oda nenudega, nenurausta, grybeliai neatsiranda, nekvepavimas tai nesalutinis poveikis, o ismislas ir gliukas, greitesnis sirdies darbas (jei toks yra) yra rezultatas geresnes kraujo apykaitos kas organizmui yra gerai, o dar pripliusuokit haliunas. tai ka noret? :D mirties kaip salutinio poveikio irgi niekam nebuvo ir nebus (nebent vaizduoteje) :D paruke visi mato geriau, girdi geriau. galima tik pripaisyti vemima arba galvos skausma, kas buna rukant per daug ant tuscio skrandzio arba rukant koki suda
Na paėmė juokas tai paėmė, ką jau dabar :D Kraujo apytaką ir širdies darbą gerint gerai, tam kiti ne kanapę rūko, o vyną geria ar dar ką vartoja.
putejas rašė:nezmoniskas viso kuno degimas, sirdis progineja, nezmoniskas prakaitavimas ir vemimas. turejau toki "malonuma" ir viskas per viena vakara. ta karta tiesiog persirukiau. daugiau niekada taip nedarysiu nes nera prasmes, idomumo. man uztenka ir poros dzioniu per diena, o ne prarukyt dzionius visa diena ir dar vakare damust apie 2-3 pilnus bongus maziau nei per valanda. zinoma, neatmetu galimybes, jog suda rukiau. juk niekad nezinai ka barygos stumdo
Nepanašu į medicinį patarimą kam nors.
putejas rašė:geriausias vaistas nuo visko yra cannabis :x: :]
Nes aš tuo tikiu.
putejas rašė:turim vaistus nuo vėžio
http://www.phoenixtearsmovie.com/
Senai planavau parašyt Rikui Simpsonui, bet vis niekaip neprisiruošiu arba pamirštu. Dabar rašysiu iš principo nes matau, kad reikia ;)
putejas rašė:
Sigma rašė:Jeigu antibiotikus geri, reiškia naikini infekciją. Organizmas kovoja su kažkuo. Imunitetas nusilpęs. Mokslas dar aiškinas kaip, bet pastebėjo marihuanos savybes silpninti imunitetą. Užsilenkt nori?
o aš pastebėjau, kad nuo kanapės dar niekas nemirė, o nuo antibiotikų ir visos tos chemijos visi krenta kaip musės.
Žinoma, aš galėčiau apsieiti ir be tokių postų kaip šis, bet visgi nieko konkretaus, o tik eilinis mano pasisakymas už gamtą. Reikės rašyt Robert Melamede kai turėsiu daugiau laiko dėl imuninės sistemos. Tikiuosi neatsisakys padėt ir bus kompetetingas toje srityje. Manau jeigu jis tiria endokanabinoidų sistemą tai tas turėtų lygtais liesti ir imuninę sistemą :|?
putejas rašė:WEB MD
Marijuana Fight Lung Tumors: Cannabis Compound Slows Cancer Spread in Mice, Researchers Say WebMD By Charlene Laino April 17, 2007
http://www.webmd.com/lung-cancer/news/2 ... ung-tumors
(Los Angeles) -- Cannabis may be bad for the lungs, but the active ingredient in marijuana may help combat lung cancer, new research suggests.
In lab and mouse studies, the compound, known as THC, cut lung tumor growth in half and helped prevent the cancer from spreading, says Anju Preet, PhD, a Harvard University researcher in Boston who tested the chemical.
While a lot more work needs to be done, “the results suggest THC has therapeutic potential,” she tells WebMD.
Moreover, other early research suggests the cannabis compound could help fight brain, prostate, and skin cancers as well, Preet says.
The findings were presented at the annual meeting of the American Association for Cancer Research.
The finding builds on the recent discovery of the body’s own cannabinoid system, Preet says. Known as endocannabinoids, the natural cannabinoids stimulate appetite and control pain and inflammation.
THC seeks out, attaches to, and activates two specific endocannabinoids that are present in high amounts on lung cancer cells, Preet says. This revs up their natural anti-inflammatory properties. Inflammation can promote the growth and spread of cancer.
In the new study, the researchers first demonstrated that THC inhibited the growth and spread of cells from two different lung cancer cell lines and from patient lung tumors. Then, they injected THC into mice that had been implanted with human lung cancer cells. After three weeks, tumors shrank by about 50%, compared with tumors in untreated mice.
Preet notes that animals injected with THC seem to get “high,” showing signs of clumsiness and getting the munchies. “You would expect to see the same thing in humans, so if this work does pan out, getting the dose right is going to be all important,” she says.
Paul B. Fisher, PhD, a professor of clinical pathology at Columbia University, says that though the work is “interesting,” it’s still very early.
“The issue with using a drug of this type becomes the window of concentration that will be effective. Can you physiologically achieve what you want without causing unwanted effects?” he tells WebMD.
SOURCES: Annual Meeting of the American Association for Cancer Research, Los Angeles, April 14-18, 2007. Anju Preet, PhD, division of experimental medicine, Harvard University, Boston. Paul B. Fisher, PhD, professor of clinical pathology, Columbia University, New York City.
Panašu į citatą. Jeigu ne, tuomet aš koala :D
putejas rašė:
Bluest_Jay rašė:Nuo hasho isvis vos ne kraujais spjaudau, o green'as normaliai, atsiliepia plauciai biski bet ne taip [ kalb rukant per kalijana ] .
Ir kita rizika kas ruko su diabetu, gali kristi ant akiu biski arba kai kure net apakti tokiais taskais nematyti.
Nerūkyk tuo met per kaljanus ir bongus. Įsigyk vaporizerį. Plaučiams kenkia pats faktinis dūmas, bet ne jo sudedamoji dalis THK. Nelabai supratau kas ten su tom akim :)
Vaporaizeris ir skirtas tam, kad sumažinti pačio dūmo poveikį plaučiams. Kodėl tyrimuose dažnai galima aptikti pastabas, jog pastebėta, jog kanapės rūkymas gali turėti įtakos plaučių vėžio atsiradimui. Tai dėl dervų, kurios bet kuriuo atveju susidaro degant augalui. Tavo manymu kodėl į kaljanus ir bongus pilasi vanduo? Tam, kad dūmą prafiltruotų ir sumažintų dervų kiekį prieš patenkant į plaučius. Vaporaizerių paskirtis tokia pati, tik skirias technologija ir norimas pasiekti rezultatas.
putejas rašė:
Bluest_Jay rašė:Nu su akim kas serga diabetu nuo rukymo ir gerimo gali regejimas pablogeti arba kraujo kresuliukai aky tose kraujegyslese gali susidaryti. tai tada nematai tokiom demem, arba blogiausiu atveju galima isvis laikuj begant apakti. Priklauso is tiesu nuo akiu zmogaus ir t.t bet čia galimi variantai :)
Tai ar nuo rūkymo ar nuo gėrimo taip gali būti? Matai, alkoholis veikia visai kitas smegenų dalis, todėl viskas atsiliepia kūnui ligomis ir susirgimais. Su kanape kitaip :) Jos veiksmingoji medžiaga THK neturi įtakos jokioms smegenų ląstelėms, nes veikia ties smegenų žieve, ją stimuliuoja. Čia du skirtingi dalykai :)
Visų pirma žmogus rašė, jog tai tik galimi variantai. To įrodyta nebuvo, todėl nėra pagrindo išradinėti naujų ligų ir tyčia jų ieškoti vardan to, jog įrodyti koks augalas blogas. Čia tas pats kas mano motina man paskambinusi žiūri įdėmiai į mane ir bando įžiūrėti ką nors blogo. Neduok dieve būsiu apsinešęs, nepašnekėsiu normaliai ar išvaizda bus pasikeitusi nuo "narkotikų" gi viskas - sūnus narkomanas ir reikia jį gydyti. Tuo pačiu ir gera proga bus pakelti jai galvą ir pasakyti "o ar aš nebuvau teisi, kad tai blogis?". Kam tas priverstinis ligų ieškojimas reikalingas? O kad "gali būti" tai gali visko būti, bet ne viskas yra. Sakoma kas ieško tas randa. Taigi kas ieško ligų tas jų randa.
putejas rašė:
Bluest_Jay rašė: Man daktarai asmneiskai taip sake, kad gerimas ir rukymas gali tureti efekta akims.
vadinasi negerk ir nerūkyk :) sveikesnė būsi :)
Kuo blogas šis patarimas?
putejas rašė:
Bluest_Jay rašė: Ot tai tiek jau to :) norisi ir pagyventi ne tik sveikatos ziuretis :)
pačiai rinktis :) paskui dar senatvėje, žiūrėk, kad nesigailėtum. Bet kokiu atveju nemanau, kad kanapė tau padarytų didesnę žalą negu alkoholis ar tabakas, todėl būgštauti neverta. Neapaksi :)
Taip, kanapė tikrai nekenkia daugiau negu alkoholis ar tabakas, todėl rūkant kanapę iš esmės galima mažiau jaudintis dėl savo sveikatos nei geriant šnapsą ar rūkant tabaką.
putejas rašė:
rude bwoy rašė:O iš kur tu žinai kaip veikia kanapė?
Jaučiasi ant paties savęs kai parūkai, matosi ant žmonių, kurie irgi parūkė. Veikimo skirtumus gali pastebėti jei stebėsi rūkančius kanapę ir geriančius alkoholį žmones. Nereikia būti mokslininku, kad atėjus pasakyti, jog yra taip ir taip, augalas veikia taip ir taip. Prieš rūkant žmogus visuomet tikisi, jog jam pasakys kokio poveikio tikėtis ir ne kartą ta linkme buvo atliekami eksperimentai. Pasirodo, žmogus pats susivokia ir įvertina kanapės poveikį palygindamas su alkoholiu, tabaku, kava ar kt. Aiškinimas molekuliniame, atomų lygyje kyla manau iš noro pasiginčyti. Žinoma, galime būti mandri ir vartyti vienas kitą, jog jeigu nematei kaip atliekami eksperimentai su kanape vadinasi negali sakyt, jog ji gydo ar žudo, jei nematei kaip vairuoja apsipūtę, tuomet negali sakyt, kad tai pavojinga ir t.t. :)
Nuėjau vakar kaimynkai duot pinigų, nes ta renka valytojai, tai ką tu, žmogus kosėjo gal 5min iki paraudonavimo. Galvojau mirs. Taip pat pagalvojau, va kaip įdomiai: aš rūkau ir nesergu, kiti čiut vaduojasi, nors gyvena mol sveikai. Žinoma, tik vaistus geria nuo kepenų inkstų limfocitų užkalkėjimo. Prieš išeinant aš jai sakau ar domėjotės kanape? Klausiau nes ji domisi atseit medicina. Tai ji man atsakė ne, bet tokį augalą žino. Tai sakau o dėl ko ne? Geriat sakau tuos vaistus, čiut krutat, kosėjat baisiai, skundžiatės, kad esat nelaiminga, gyvenimas šūdinas, vyras beveik ant mirties patalo... Sakau ką bedarytumėt niekas nesikeičia. Jūsų vietoje sakau jau sėdėčiau internete skaityčiau apie kanapę ir tuo pačiu ją rūkyčiau. Žinai ką man atsakė? Sako - nepatariu. Va tai tau tokia štai ta XXIa. informacijos ir žinių visuomenė :)
Beje, man įdomu ką reiškia "kenkti sveikatai"? Ar kenkimas tai ląstelių, atomų nuolatiniai pokyčiai, žmogui esant gyvai būtybei ar tai tiesiog labai ryškus fizinis nepatogumas kūnui trukdant žmogui normaliai tradiciškai funkcionuoti? Jei neklystu jau kalbėjome apie tai kas yra normalu. O kas yra normali sveikata? Ar žmogus žino kokia yra normali sveikata, kad atėjęs man aiškintų, jog va tu dabar esi parūkęs, todėl tavo sveikata, imunitetas, kūno ląstelių darbas nėra normalus. Juk to nežinai:)
Pasakyk man, ganjaFAMA, jeigu žmogus vartoja daktaro išrašytus vaistus ir jis vistiek pastoviai vaduojasi skausmuose, jeigu ji pastoviai verkia dėl blogo gyvenimo ir NIEKAS jai nepadeda tai kodėl reikia laikytis principo ir sakyti NE tam, kas gal būt ją išgelbėtų ar bent palengvintų patį gyvenimą? Patikėk aš ją žinau labai gerai nes gyvenam tame pačiame daugiabutyje ir esame labai seni ir artimi kaimynai. Pas mano motiną kavos gert eidavo kiekvieną dieną nes maniškė matai paburdavo. Kai mano mama paklausia jos kas naujo tai jos pirmi žodžiai būdavo, o ir dabar yra "eee gmmg hmm aj neklausk", o toliau prislėgtu balsu pasakoja kaip ji ėjo į polikliniką, ten prastovėjo visą dieną, gavo vaistų nuo nugaros nes naktimis miegot negali nes vėjas pūtė ir ją susuko, o dar tas pimpalas Aleksas nervus gadina (jos vyras)... "aš jam sakau kada tu žaltį nelaimingas nudažysi palangę? tai tas sėdi televizorių žiūri. oi zosyte neklausk vienas vargas visi šonai skauda, va ir su skrandžiu kažkas jau negerai kai pavalgau tai nuėjau nusipirkau kentacšmoklio pavartosiu tai praeis". Kaip tau tai? O boba negeria, nerūko, maistą labai renkasi kuo natūralesnį, namuose stengiasi tvarkytis, vaikus užaugino normalius ir t.t. Bet kanapės nebandys jokiom formom net jeigu teks lipt į karstą. Štai kur nuveda žmogaus principai ir nepamatuotas įsitikinimas, kad ji yra teisi. Apie tai kaip suprasti kanapės poveikį ir jį analizuoti antrą kartą nerašysiu. Mokslas [atsiprašau] pisasi su molekulėm ir dažnai nusigrybauja. Taip pat žmonės dažnai pamiršta, jog mes visi turime bendrą savybę - mirtį. Vadinasi visi mes mirsim bet kokiu atveju, todėl kartais geriau pasirūpinti tuo ką gauni iš gamtos, o ne chemijos ir kliurzalų. Dar pridursiu, jog paviršinis savo kūno ir gilesnis mąstymo, dvasios, pasąmonės analizavimas parūkius ar pagėrus kartais gali būti daug naudingesnis nei knaisiojimasis po atomus ir molekules. Tai mano asmeninė nuomonė.
putejas rašė:
rude bwoy rašė:Nesupratai mano klausimo. Klausiu is kur tu zinai, kad "THK neturi įtakos jokioms smegenų ląstelėms, nes veikia ties smegenų žieve, ją stimuliuoja". Is kur tu zinai kad THC veikia "ties smegenu zieve"?
pasakysiu labai banaliai nes kitaip nesigauna - skaičiau tyrimo rezultatus pdf faile įkeltus. tikrai gailiuosi, kad tuo metu gautos informacijos neišsisaugojau. dabar reikia ir neturiu parodyt to reikalingo popieriaus, o info liko tik galvoje :(
tai tikrai ne pats sugalvojau, aš žinau, kad tai skaičiau :)
Parašiau, jog skaičiau. Kas norėjo, kam buvo įdomu - pasidomėjo ir nusprendė ar tiesa tai ar melas. Aš asmeniškai ta perskaityta informacija patikėjau, todėl nesidrovėjau ir tai parašiau. Nemanau, jog tai blogai, nuo to tik diskusijos užverda.
putejas rašė:Tabako maišymas nėra gerai. Nenuostabu kodėl jauti spaudimą širdies srityje
DarNe maišo tabaką su kanape. Kad tabakas kenksmingas visi žinome, todėl nebūtų nuostabu jeigu ta širdies problema atsirastų būtent dėl dviejų skirtingų augalų sumaišymo. Kiekvienas iš jų turi kažkokį kiekį dervų, dar tabakas turi chemikalų, kurie, jei gerai pamenu, skleidžia kažkokį kiekį radiacijos. Nežinau ar tai tiesa ar ne ir nežinau ar tai turi natūralus užaugęs tabakas ar tai atsiranda po tabako gamyklinio apdorojimo ir pakavimo. Esmė ta, jog požymis pastebėtas, kiek supratau, parūkius ne grynos ganjos, o maišytos. Sutinku, jog šio mano pasisakymo antras sakinys nebuvo atsargus. Buvo galima ir kitaip suformuluoti. Būtų gerai, kad DarNe atkreiptų dėmesį ir paskui parašytų ar jis jaučia spaudimą širdyje sekančią dieną ar iš kart po parūkymo grynos kanapės. Prieš darant tokį "eksperimentą" geriau nueiti pas daktarus ir žmoniškai išsitirti širdį, kad būt tikram ar viskas tvarkoj su širdimi. Svarbu rūkant nepadauginti, kitaip nebus aiškus vidutinis veikimas. Gyvenant tokioje babilono aplinkoje organizme neigiami pokyčiai gali labai greitai atsirasti ir pats žmogus net nežinos, kad jau turi bėdų.
putejas rašė:
WJ_NaparNickas rašė:Užeina nerimas kažkoks , prakaituoji ir t.t.
Prakaitavimas yra natūralus mūsų organizmo darbas. Jei nesportuojant prakaituojama per daug ar per dažnai tai gali būti nerviniu pagrindu. Nerimas jau mentalinė būsena, galinti labai dažnai pasireikšti ir nerūkant. Manau viskas su tavim gerai :)
Nesu daktaras, bet mano manymu su pasisakymu viskas gerai. Labai daug ligų atsiranda dėl nervų, dažno streso. Gali žmogus dažnai ar per daug prakaituoti, gali atsirasti pleiskanos ar net rimtesnis grybelinis galvos pleiskanavimas (Seborėja: http://www.plaukai.lt/index.php/pageid/411). Pats turėjau bėdų su ta Seborėja (pas mane buvo riebioji) ir neatsirado joks daktaras Lietuvoje, kuris tai pagydytų ar žmoniškai pakonsultuotų, o tyrimus darėm belenkokius, vaistus ir gėrėm ir tepėm bet kokius ir ikaušinį trynėm nes skaitėm, kad neva padeda ir su šlapimu tepdavom nes domėjomės ir išsiaiškinom, kad šlapimas turi tam tikrų kaip tik mums reikalingų medžiagų ir niekas nepadėjo. Vitaminų trūkumo nebuvo. Bendra sveikata puiki. Trumparegystė tam įtakos neturėjo. Po maždaug 6-8 metų kilo įtarimas, jog viskas dėl nervų. Tuo metu ėjau į mokyklą. Motina pradėjo dažniau mane atleidinėt nuo mokyklos, duodavo daugiau laisvės, mažiau p**davo protą ir t.t. ir viskas išnyko. Mano ir mano mamos išvados: man atsiradusi liga buvo dėl nervų. Iš esmės dėl nervų gana dažnokai sutrinka žmogaus organizmas todėl tokio atsakymo baidytis nereikėtų, o kaip tik reikėtų pasianalizuoti patiems kokia jūsų aplinka ir koks šiuo metu jūsų gyvenimas. Gi nereikia pragyvent pusės gyvenimo, kad tai pamatyt. Užtenka savaitės ar dviejų, na mėnesio ar keletos, kad tai išsiaiškint. Jeigu būčiau parašęs, jog dėl nervų jam viskas tai jau kita kalba būtų. Tuomet skaitytusi, jog jam konkrečiai nustačiau diagnozę, tačiau buvo žodelis "gali", o jis parašytas, norint atkreipti dėmesį, jog gal būt nieko rimto ir, kad nepanikuojant reikia atkreipti dėmesį. Jeigu tai ne priežastis - tuomet pirmyn pas daktarus. Nerimas iš tiesų yra mentalinė būsena, o ne liga (http://lt.wikipedia.org/wiki/Nerimas). Visi ten paminėti atsiradę fiziniai simptomai kilo dėl nerimo, t.y. emocinės būsenos. Tai ar čia nėra nervų reikalai? O dėl ko žmogus nervinasi? Dėl to, kad aplinka sudarė tokias sąlygas ir netiesiogiai privertė žmogų jaudintis kas jam gal būt atsiliepia fiziškai. Labai geras straipsnis buvo anarchija.lt - http://www.anarchija.lt/index.php/compo ... varta.html Manau į temą. Dėl WJ_NaparNicko istorijos tai irgi. Viską ką nupasakojo atrodo kaip grynos emocijos, psichologija, nervai, nerimas, na vadinkit kaip norit. Padaugino, užsigliūčino ir išsigando. Pats per daug prirūkęs kanapės pamenu išsigandau ir apsiverkiau iki paraudonavimo su skaudančia širdimi (netiesiogine to žodžio prasme) nes man galvoje taip rašė, jog apsirijau narkotikų. Baimės buvo daugiau nei sveiko proto. Tai jau irgi liga? Arba ką pasakysit į tai, jeigu žmogus pradeda verkt ir kitiems aiškint, kad verkia dėl to, jog pirmą kartą gyvenime suprato kaip reikia bendrauti su žmonėmis? Ir vėl liga? Aš suprantu jeigu žmogus parūko kanapės, jį išberia ar išmėto spuogais, po ilgo rūkymo atsisako inkstai ar koks kitas organas, ištinka priepuolis ar koks nors fizinis šokas ir jis krenta ant žemės ir pradeda sunkiai kvėpuoti arba pamėlsta veidas arba pastoviai parūkius pradeda kraujas iš nosies bėgti arba suparalyžiuoja, jaučiamas skausmingas diegimas širdies ar plaučių srityje ir t.t. ar dar kas nors. Va, prašau, tokie pavyzdžiai yra šalutiniai poveikiai, gal būt net rimtų ligų pradžios, todėl tokiais atvejais nereik smaukytis forume, o iš kart pas daktarus lėkt. Paskui pasigydę galit užsukt ir pasipasakot kaip viskas buvo, kaip gydė, ką sakė, kodėl taip nutiko ir t.t. Su visokiais vėmimais, galvos svaigimais ir akių temimais staigiai atsistojus, kojų rankų tirpimais viskas aišku. Tai jau gana dažni ir lengvi kanapės šalutiniai poveikiai ir tai dažniausiai būna tik padauginus. Žinoma čia nekalbu apie tuos, kurie jau turi rimtesnių problemų su sveikata ir papalinę dar padauginę gauna kokį efektą ir čia skundžiasi. Na labai gerai, kad žmogus rūpinasi savimi, bet pirmiausia sveikata reikia rūpintis prieš rūkant, o ne parūkius. Aš asmeniškai manau, kad rimtesnių nusiskundimų kol kas nebuvo. Ar klystu?
ganjaFAMA rašė:Putėjas, kodėl tu taip nuvertini žmogaus nerimavimą? Reikia kreipti dėmesį į visus savijautos pokyčius, nes kai pradės žmogus be sąmonės kristi, po žemę voliotis, tai gali būti ir pervėlu. Neįsižeisk, bet perskaitęs porą puslapių šios temos atgal, susidariau nuomonę, kad labai jau lengvai mėtai medicininius patarimus. Ir kiek čia perskaičiau tų problemų, tai dėl jų galėjo kaltas būti viskas, tik ne ganja ;]] Dabar sakysi, kad čia tik tavo nuomonė, tu jos neperši kitiems, bet kiti gal ją priims kaip patyrusio gydytojo patarimą :) Juk čia daug nepilnamečių, o žmogus su dideliu žinučių skaičiumi gali jiems pasirodyti tikras ekspertas. Aš nesiryžčiau taip komentuoti.. Bent užsimintum, kad gal ir ganja čia kalta..
Toli gražu aš nenuvertinu, tiesiog jeigu žmogus rašo, kad jis pasijuto taip ir taip, nuėjo miegoti paskui pabudo, parūkė, pavalgė, pagliūčino, paprikolino ir ant pačio galo paklausė ar tai normalu ar ne ir dar pabaigoje parašo, kad tiek daug rūkęs nebuvo tai išvados jau maždaug kaip ir aiškios. Juk jis nerašė, jog krito ir nebepaėjo. Kad ir sunkiai, bet paėjo. Pats esu ne kartą tai patyręs, plius skaitom gi naujienas medicinines ir kitokias, skaitom kaip kanapė veikia, kas būna kai padaugini kas būna kai nepadaugini, ar miršti ar krenti ir užmiegi. Nieko panašaus. Žinoma, kad per daug prirūkius koordinacija gali sutrikti, bet ne iki tiek, kad ėjimas fiziškai nebūtų įmanomas. Kai sudedi visus taškus ant "i" ir dar 10 kart permąstai kas per nupasakoti simptomai tai vaizdą tikrai galima bendrą susidaryti ir nereikia čia būti baigus kelių universitetų, kad pasakyti, jog aš manau, jog tau gerai arba tau blogai. Atrodo stengiuosi rašydamas dažnai pabrėžti, jog "manau" "galvoju" "mano nuomone" ir t.t. Ką jau padarysi jei ne visur taip rašau, nieko tobulo nėra :) Beje, neneigiu, jog galiu ir klysti samprotaudamas sava galva, o faktą, jog visi žmonės klysta manau visi supranta :)
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Nereikėjo tiek daug rašyti.. Viską perskaičiau ir vėl pamačiau, kad tau viskas tik balta arba juoda. Tau gydytojai atsocijuojasi su chemija, molekulėm ir galvos skausmu. Jei tik įmanoma gydytojas patars kaip apseiti be sunkios chemijos. Vaistinėse pardavinėja ir žolelių arbatas ir medikamentus padarytus iš natūralių medžiagų. Gal konkrečia problemą gydytojas padės išspręsti be vaistų. Kažkada sirgau mažakraujyste, tai pakoregavo mano mitybą, paskyrė vitaminų ir pasveikau. Burokėlių sultys (fee), veršiuko kepenys ir susitvarkiau. Va tau kaip blogai. Sesei kaulus kojos skaudėjo. Nuo brendimo. Tai liepė kalcį gerti, kažkokio tepalo berods dar paskyrė ir viskas gerai. Aišku, galėjo jin nueiti į kokį karjerą ir kreidos natūralios prisikasti ir valgyti, bet būtų tik laiko užėmę nemažai, dar toje kreidoje gal būtų kokių kenksmingų priemonių. Nu aš čia jau pats važiuoju į šalį, bet esmė, kad ne vien blogis šiuolaikinėje medicinoje slypi.
Dabar apie konkrečias problemas. Ten rašei apie širdies darbą. Nuo ganjos padažnėjo jos plakimas. Sakai žmonės gerina darbą su ganja, bet jei jis ir taip geras, tai gaunasi perdažnas plakimas. Toliau prakaitavimas, nerimas. Sakei jis gali atsirasti dėl streso, nervavimosi ir t.t. Tikiu, bet nepagalvojai, kad ganja sukelia kažkokius pakitimus smegenyse, žmogus pradeda daugiau stresuoti ir tada jau prakaitas jį išmuša. Ganja gal ir neveikia tiesiogiai prakaito liaukų, bet va gal susidaro tokia grandininė reakcija. Šiaip visada stengiausi rašyti viską iš savo asmeninės patirties, iš aplinkos, bet va tokį straipsniuką radau. http://www.sekunde.lt/content.php?p=read&tid=30495 čia ir apie vėžį užsiminta širdies ir kraujagyslių ligas. Lygina čia tabaką su ganja ir tabaką su ganja plius tabakas. Čia labai tiktų Darne situacijai. Gal ir nemaišant su tabaku ta ganja nėra gerai..
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Skaičiau tą straipsnį. Matai, pilsto ten iš tuščio į kiaurą, jog kanapė kenkia lygiai taip, vėžiu susirgt galima lygiai taip pat, procentaliai galimybės susigadint sveikatą vienodos, tačiau žiūrėk ir kalbėk ką nori, bet vėžininkais kažkokiu stebuklingu būdų tampa tik tabako rūkoriai, širdis susidirba irgi jie. Na ar girdėjai tokių pačių atvejų su kanape? Aš pvz. negirdėjau. Tabako mylėtojai serga vėžiais, turi rimtų problemų su širdimi ir t.t. Dažnai ir labai dažnai tabako rūkoriai miršta anksčiau nei gal būt jiems priklausytų mirti. Tokių susirgimų, ligų ir mirčių atvejų visame pasaulyje kiekvienais metais registruojama galybė. Tuo tarpu kanapės rūkančių tarpe nėra registruotų duomenų apie vėžinius ar kitokius susirgimus. Nėra nei vieno registro, kuriame būtų užfiksuotas rimtos ligos ar mirties atvejis nuo kanapės tai apie kokius tyrimus ir kokį kensmingumą mes kalbame? Taip, tai yra juoda ir balta,o ką man daryt jeigu taip yra? Va, bando dakatarai ir mokslininkai truputį viską paspalvinti ieškodami ligų ar dar ko kur jų nėra ir ką mes dabar dėl to turime? Turime sėdinčius kalėjime žmones už kelis augalus ar kelis šimtus gramų hašo ar žiedų, turime mirštančius ir skausmuose besivaduojančius vėžininkus, kuriems chemoterapija tik dar labiau suknisa sveikatą. Paskui turime pastoviai įtemptas diskusija apie tai ar kanapė geraiar blogai, ar ji gydo ar kenkia, ar kenkia daug ar mažai. Kamto reikia? Niekas nemirė, vėžiu nesusirgo ir taškas, o čia atsiranda gudručiai, kuriems matai labai norisi šiltai nugyventi ant šios žemės tai jie padarys bet kokius tyrimus ir paskelbs bet kokius rezultatus, kad tik gautų finansavimą savo kabinetui įsirengti NACIONALINĖJE klinikoje ar panašiai. Jau vien žodis "nacionalinis" pasako, jog tyrimai remiami valstybės, o valstybės kaip žinia valdomos politikų, o politikai yra ******.
Rūkymas (apie tabaką) http://lt.wikipedia.org/wiki/R%C5%ABkymas
Dar keletas nuorodų į statistikas ir t.t.:
http://quitsmoking.about.com/cs/antismo ... istics.htm
http://quitsmoking.about.com/od/tobacco ... rstats.htm
http://quitsmoking.about.com/od/tobacco ... seases.htm
http://quitsmoking.about.com/od/tobacco ... cts_Us.htm

p.s. bet kokiu atveju tau kanapė blogai ir ji negyso ir nėra viskas tik juoda ir balta, o man kanapė gerai ir viskas yra tik juoda ir balta, t.y. gera ir bloga :) beje ankstesniame pasisakyme minėjai, jog forume yra daug nepilnamečių, todėl <tu tu tu>. Negerai jeigu forume yra daug nepilnamečių. Negalime užmerkti akių ir mol nieko nematyti ir negirdėti nes įstatymai, kad ir kokie jie bebūtų reikia jų laikytis. Kitas dalykas su tais įstatymais kovoti. Nesakau, yra tokių nepilnamečių, kurie savo protu labai lenkia suaugusiųjų protus, bet tai ne priežastis juos ginti. Juo turi prižiūrėti tėvai kol formuojasi jų organizmas. Neveltui vaikam neleidžiama nei rūkyt nei gert nes jaunas žmogus yra kaip jauna gėlė ar jaunas medis - labai pažeidžiami ir lengvai nužudomi.
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Man šitas straipsnis kaip tik nėra pilstymas iš tuščio į kiaurą. Viskas pateikta suprantamai, be jokių filosofijų ;] O čia neaišku ar žmonės nemiršta nuo ganjos, kai šitas reikalas nėra dar taip gerai ištirtas. Tuo labiau, kad itin stiprios veislės pradėtos vesti palyginus dar neseniai. Kažkada buvo manoma, kad ir tabakas nekenkia ir tik dabar prasidėjo nesąmonės. O tavo pasakymas, kad nacionalinio instituto straipsnis nieko vertas, nes šį tyrimą finansavo valstybė, gali būti atremtas tuo, kad visi tavo straipsniui pateisinantys ganja yra narkomanų bandymai pateisinti save ;] Pastebėjimas: perskaičius jūsų taip niekinamus straipsnius, labai dažnai pamatau simptomus, kuriuos pats patirdavau.. Išvadas padariau.. Patariu ir kitiems daugiau žėti savo sveikatą ir pajutus kažkokius neigiamus pojūčius mesti rūkyti. Jei ir nemirs žmonės nuo to, tai "kempynėmis" tikrai taps. Putejau, atsimink, kad pasaulyje yra daugiau spalvų nei balta ir juoda. Žėk plačiau. Jei ne, labai neobjektyvus tavo vertinimas ganjos ir viso kito. Politikai tau blogis, šiuolaikinė medicina blogis, ganja tik gėris. Juk yra politikų, kurie nori, kad ganja legalizuotų. Jie jau tau parankūs būtų. Apie mediciną jau kalbėjau. Apie ganja tik tau niekaip neįrodysiu, kad ji nėra tokia šventa žolelė. Man nėra viskas juoda ir balta. Aš įžvelgiu ir geras jos savybės. Patinka man ją su draugais parūkyti, atsiriša liežuvis, atsipalaiduoju, kartais gera ir vienam pabūti, bet joje matau daugiau neigiamų savybių nei teigiamų. Ne taip seniai pats ją būčiau lygiai taip pat kaip tu ginęs, dabar po ilgesnės rūkymo "praktikos" pakeičiau savo nuomonę. Gal ir tu kada atsibusi..
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:Man šitas straipsnis kaip tik nėra pilstymas iš tuščio į kiaurą. Viskas pateikta suprantamai, be jokių filosofijų ;] O čia neaišku ar žmonės nemiršta nuo ganjos, kai šitas reikalas nėra dar taip gerai ištirtas. Tuo labiau, kad itin stiprios veislės pradėtos vesti palyginus dar neseniai. Kažkada buvo manoma, kad ir tabakas nekenkia ir tik dabar prasidėjo nesąmonės. O tavo pasakymas, kad nacionalinio instituto straipsnis nieko vertas, nes šį tyrimą finansavo valstybė, gali būti atremtas tuo, kad visi tavo straipsniui pateisinantys ganja yra narkomanų bandymai pateisinti save ;] Pastebėjimas: perskaičius jūsų taip niekinamus straipsnius, labai dažnai pamatau simptomus, kuriuos pats patirdavau.. Išvadas padariau.. Patariu ir kitiems daugiau žėti savo sveikatą ir pajutus kažkokius neigiamus pojūčius mesti rūkyti. Jei ir nemirs žmonės nuo to, tai "kempynėmis" tikrai taps. Putejau, atsimink, kad pasaulyje yra daugiau spalvų nei balta ir juoda. Žėk plačiau. Jei ne, labai neobjektyvus tavo vertinimas ganjos ir viso kito. Politikai tau blogis, šiuolaikinė medicina blogis, ganja tik gėris. Juk yra politikų, kurie nori, kad ganja legalizuotų. Jie jau tau parankūs būtų. Apie mediciną jau kalbėjau. Apie ganja tik tau niekaip neįrodysiu, kad ji nėra tokia šventa žolelė. Man nėra viskas juoda ir balta. Aš įžvelgiu ir geras jos savybės. Patinka man ją su draugais parūkyti, atsiriša liežuvis, atsipalaiduoju, kartais gera ir vienam pabūti, bet joje matau daugiau neigiamų savybių nei teigiamų. Ne taip seniai pats ją būčiau lygiai taip pat kaip tu ginęs, dabar po ilgesnės rūkymo "praktikos" pakeičiau savo nuomonę. Gal ir tu kada atsibusi..
O gal tu užmigai? :) Na, kad blogų savybių turi tai čia FAKTAS, bet, kad daugiau neigiamų, nei teigiamų, labai jau drąsus teiginys. :)
O jei žiūrint į kanapę apskritai kaip augalą, tai tada teigiamos savybės neigiamas sumuša į vartus. :)
Pagalvok pats.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    41109 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    46752 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    43427 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5276 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20922 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas