Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Jeigu yra taškai ant lapų - tai turbūt pH problemos. Nemačiau ankstesnės fotkės, tik dabar pažiūrėjau. Kai būna šaknim problemos irgi gelsta galiukai, tačiau kitaip. [ nuotrauka ]
Nemačiau pats taškelių, tik pageltusius galus, todėl padariau prielaidą, kad vanduo.
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė gemini »

uodz rašė:
gemini rašė:sveiki, po persodinimo pastebejau kad kai tik augaliukai gauna saules, pradeda linkti lapai, kai saule nusisuka. lapai iskart pradeda kilti aukstyn, zodziu vakarop atsigavineja ir taip iki pirmu saules spinduliu. kokia to gali buti priezastis?
Per auksta teperatura. atidaryk lango ar pns.
langas atidarytas, o tai nutinka ryte kai tik gauna pirmu saules spinduliu ir laikosi nulinke kol gauna saules. o gali buti kad pazeidziau saknis, nes augo vienam vazone 2iese, teko apipjaut kad atskirt juos i skirtingas talpyklas??? ir del to jie man pasilpo
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė R2D2 »

Zodziu dedu kito augaliuko foto to kuris auga po lempa palaisciau vakar su numustu ph tai jis lig ir auga bet lapai visitiek negrazus ir nezinau man liktai kaskoks permazas ... jam lygei savaite ana sekmadieni isdyges
CAM00182.jpg[ nuotrauka ]
Vartotojo avataras
SnowStorm
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 495
Užsiregistravo: 2011-04-24, 17:10
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė SnowStorm »

Tiesiog nusipirkt paprasto vandens is parduotuves. Arba lietaus vandeniu liek..
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė R2D2 »

optima linija tuo paprastu vandeniu bambaleis ? tai manai ce del ph taip viksta ?
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Skylėti lapai nepagis, tiesiog žiūrėk ar ant naujai augančių lapų nėra to paties, taip nuspręsi, ar problemą išsprendei.
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė R2D2 »

jie neskileti tik kaskokie kitokios spalvos demeles drizelei velniai zino o pagal uni normalaus didzio ce auto augaliukas 1 sav jam sndn
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Pažiūrėk ČIA gal kažką panašaus rasi, nors man atrodo, kad per laiką viskas tau susitvarkys, neatrodo kažkas baisaus, ypač jei ir auga normaliai, tai gal genetika kokia įdomesnė papuolė, pernai turėjau ESxLLR#2 vieną iš 5, visi lapai buvo grublėti tokie, kitokie nei kitų ESxLLR'ų. Galbūt pas tave irgi taip?.. :)
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė R2D2 »

o klausimelis dar butu kaip savaites amziaus augaliukas normalaus didzio? gauna 20/4 auto big bang rusis
Sori kad klausineju tesiog zinau kad is kitu pasimokes ateity pats galesiu dalint patarimus :)
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė gemini »

alio alio, nieks nepasakys kodel taip nutiko?
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Per mažai vandens? Per daug vandens?
Mano samprotavimais, jei pakenkei šaknims, sunkiau transportuoti vandenį į lapus, todėl fotosintezė vyksta lėčiau ir augalas suglemba nes neaprūpinamas reikalingom medžiagom. Ką daryti? Laukti.
gemini
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 322
Užsiregistravo: 2014-04-25, 08:26
Reputacija: 15

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė gemini »

YraDvidesimtSimboliu rašė:Per mažai vandens? Per daug vandens?
Mano samprotavimais, jei pakenkei šaknims, sunkiau transportuoti vandenį į lapus, todėl fotosintezė vyksta lėčiau ir augalas suglemba nes neaprūpinamas reikalingom medžiagom. Ką daryti? Laukti.
vandens lyg ir normaliai, nei per daug nei per mazai. nuimsiu pageltusius lapus ir palaikysiu balkone lauko salygom savaitele. tada i vietele paupy. ziuresim kas bus :) dekui uz atsakyma
Bebrynas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2014-04-27, 16:10
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Bebrynas »

Gal galit man padėti,nežinau ką daryt. Auginu pirmą kartą ir mano augalėlis išdygo tačiau labai jau stiebėsi aukštyn ir gavosi taip ,kad dabar jis 15 cm ilgio,kotas labai plonas ir neišlaiko jo stiebas.
Vartotojo avataras
YraDvidesimtSimboliu
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 885
Užsiregistravo: 2013-03-11, 09:55
Reputacija: 24

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė YraDvidesimtSimboliu »

Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.
Ko gero bus šviesos trūkumas, bet taip sakau tik dėl to, nes mano prosenelė čigonė.
keturios_dvidesimt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2014-04-14, 21:06
Reputacija: 7

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė keturios_dvidesimt »

Bebrynas rašė:Gal galit man padėti,nežinau ką daryt. Auginu pirmą kartą ir mano augalėlis išdygo tačiau labai jau stiebėsi aukštyn ir gavosi taip ,kad dabar jis 15 cm ilgio,kotas labai plonas ir neišlaiko jo stiebas.

Stiebiasi dėl šviesos trūkumo, o netvirti, nes augini kambario sąlygom, kuriame nėra vėjo ir lietaus, todėl augalo stiebas plonas ir silpnas. Patarčiau vakarais papurkšt su paprastu vandeniu augalus, kad jie bent kiek išmoktų pasipriešint gamtos sąlygom. Jeigu yra galimybė, nešk augalus ant pietinės palangės. Aš asmeniškai kai yra laiko tai iki 12:00 laikau ant rytinės, paskui nešu ant pietinės, taip augalas gauna daugiau saulės. Jeigu stiebas nulinkęs į kurią nors pusę, tai padėk jį taip, kad lapai žiūrėtų į priešingą pusę nei šviečia saulė. Per kelias valandas pavėsyje esančio koto pusėje pasigaminę auksinai nukreips lapus į saulę ir ištiesins augalo stiebą.
Jeigu kažką blogai parašiau, manau labiau patyrę kolegos pataisys :) --==::~~ :x:
One good thing about marihuana - when she hits you, you feel no pain...
wowgrow
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-04-30, 15:22
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė wowgrow »

[ nuotrauka ]
Auto Bubble Haze fem.
Ar patikėsit, kad šitam ūgliukui jau beveik 3 savaitės? :D Jei pagal foto sunku mastelį nusakyt, tai galva yra grynai sėklos dydžio.
Padariau klaidą, kad norėjau išdaiginti belekokiose žemėse. Žemės papuolė kažkokios kietos, neišėjo sėklai prasikalt. Tada bandžiau prakrapštyt žemes, pažeidžiau sėklą. Kažkas vis dėl to išdygo, bet toliau nelabai. Pastebėjau, kad dar buvo likę sėklos lukštų kažkokių prilipusių. Tai tuos nukrapščius ir pakeitus žemes, situacija geriau atrodo. Dabar mažylis mėgaujasi saule ir tikimės atsigaus :x:
Paskutinį kartą redagavo wowgrow 2014-04-30, 15:45. Iš viso redaguota 1 kartą.
pliusas (+) ?
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 851
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė Moderatorius »

hm.. pas mane su keliais augalėliais panaši situacija yra buvus.. :| visiem vienodos sąlygos, bet bam, vienas prastai auga. spėju, ne po lempom augini? šviesos tikriausiai nepakanka
R2D2
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2014-04-09, 10:04
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė R2D2 »

jo sitas tai tikrai maziukas bus manau kaskas su sekla netaip :( o as galvojau mano savaites ir 3 d mazi bet pailinus su situ tai monstrai :D aisku linkiu kad isaugtu :)
vartotikas
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 694
Užsiregistravo: 2012-08-08, 12:02
Reputacija: 26

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė vartotikas »

Maniškė BlueMystic irgi vietoje stovėjo 3 savaites ir dantų krapštuko neperaugo , bet paskiau per porą parų akimis netikėjau ,kad taip užaugo greitai.
Nesiparink :)
Auginimo Pradžiamokslis
http://www.legalus.net/kan/
______________________
Pasidaryk pats.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=40637
______________________
Augalų Problemos+Atsakymai !
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=11688
wowgrow
Naujokas
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: 2014-04-30, 15:22
Reputacija: 0

Re: Augintinių problemos 5. Foto + klausimas.

Standartinė wowgrow »

Aš gi sakau, kad bekrapštydamas iš žemių kažkaip pažeidžiau augaliuką. Foto sunkiai matosi, bet ten kur prasideda lapai yra suplonėjęs stiebas ir padžiūvę ar papuvę. Čia gal netgi keista, kad dar beveik gyvas. Ir įdomu, gal kartais atsigaus...
pliusas (+) ?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas