Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

ganjaFAMA, o nenori pradėt rengt akcijų prieš alkoholio ir tabako vartojimą bei prieš vienas ar kitas medžiagas, kurios leidžiamos naudoti medicinos tikslams, kurios įtrauktos į II ir III narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašus? Kodėl joji tik ant kanapės? Nebūk toks kaip likusi visuomenės dalis, kad kanapė blogai, o visa kita px - nuodykimės ir mirkim :) Jaučiu jei galėtum sudegintum mane ant laužo vidurį Laisvės alėjos Kaune už raganavimą ar erezijų skleidimą :D Viskam turi būti saikas, bet nebūtinai dėl fizinio kenkimo.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė no_one »

putejas rašė:Kodėl joji tik ant kanapės?
Jeigu tau keista kad su kanapėm susijusiam saite diskutuojama apie kanapes - laikas sustot ir gerai pagalvot :D
O apskritai - kanapės lyginimas su alkoholiu niekur neveda. Tokia logika vadovaujantis prieisim iki myžimo į kelnes - gi apsimyžt nėra taip blogai kaip apsišikt, vadinas visi nuo šiol turim myžt į kelnes. Tavo logika lygiai tokia pat - kanapė kenkia mažiau nei alkoholis, vadinasi kanapė yra geriausias dalykas pasaulyje. Gal geriau susikišk į šikną tokius argumentus, žmones tik juokini.
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Nesudeginčiau ;] Žinau ką tu galvoji, nes neseniai pats taip galvojau. Žmonės jau ir taip žino tabako ar alkoholio nenaudą, o kanapės dar šviežia sritis, dauguma dar neturi susiformavusio požiūrio į ją, mano tikslas padėti suformuoti tą požiūrį teisingai ir objektyviai. Priešingai nei tu, aš kanapę matau įvairiomis spalvomis, o dėl to lyginimo su alkoholiu, tai teisingai no_one pasakė ;] Žiūrint su kuo lyginsi. Lyginant heroiną su ganja, ganja atrodo šventa, bet lyginant ganja su ramunėlėmis, ganja atrodo kaip velnio išmislas. Tas lyginimas nieko neduoda. Ir atsimink, aš niekad nesakiau, kad kanapė blogai, o visa kita yra px ir man priimtina. Rimtai, juk čia kanapinių forumas :D Apie ją ir kalbam. Niekada negyniau alkoholio ar tabako.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė DarNe »

no_one rašė:Tokia logika vadovaujantis prieisim iki myžimo į kelnes - gi apsimyžt nėra taip blogai kaip apsišikt, vadinas visi nuo šiol turim myžt į kelnes.
Nevisiem butina apsidirbt(apsimyzt ar apsisikt) tik tu visada turetum turet galimybe rinktis kenkt sau maziau ar daugiau(ar apsimyst ar apsisikt).Jei gali apseit be to ar to, tai ir apseik. isivaizduok, dabar uzdraustu kasnors tau uzsinorejus prisimyst, taciau visur butu pilna reklamu skatinanciu apsisikt? ir tai butu netgi skatintina?
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

ganjaFAMA rašė:Kanapė sveikiau nei alkoholis. O kas sveikiau, kefyras ar kanapė? Kefyras. Čia žiūrint su kuo palyginsi ;] Ko jūs tą alkoholį kišat, juk nesakau, kad jis geriau ar dar ką. Tas pats brūdas. Kaip ir sakiau, seniau buvau kanapės šalininkas. Net per lietuvių kalbos įskaitas apie tai kalbėjau ir didžiavausi tuo. O pasikeitė mano nuomonė tada, kai nebeskaičiau tų straipsnių apie jos naudą ir pradėjau žėti kas darosi aplinkui. O realybė skyrėsi kaip diena ir naktis nuo tų straipsnių. Nepradėsiu aš čia pasakoti visų liūdnų istorijų, bet pamačiau visai kitą to augalo pusę. Ir joks straipsnis nepripis man proto, kad yra vienaip, nors aš savo akimis mačiau visai ką kitą. Sakot šeimos negriūna? Išeiviai į Angliją ar kokią Olandiją išvis pamiršta, kad tokią turėjo. Vėl gi, ne kažkokiam straipsnyje skaičiau, o realiai patyriau. Prasigeria ar prasirūko, jokio skirtumo. Rezultatas tas pats, o juk suaugę žmonės, galvą turi. Ar tik ne Runkeliui čia kažkada buvo šeimyninių problemų dėl ganjos? Miglotai bepamenu, tai nenoriu konkrečiai sakyti. Maišau gal ką.. Dar nenukentėjau nuo ganjos, bet dabar visiškai kitaip į ją žiūriu. Neneigiu, kad ją ir medicinoje, ir daug kur kitur galima panaudoti, bet tik nesakykit man, kad problemos labai mažos palyginus su jos nauda. Kai pamatai laiptinėj susirietusį nariką, kurio visas pasaulis apie bongą sukasi, greitai pakeiti nuomonę. Apie tą saką kalbėjau jau kitoje temoje. Kodėl pavyzdžiui aš nepradedu kokio kefyro gerti be saiko? Arba morkų valgyti be saiko? O vat kažkodėl su ganja (ar alkoholiu ar tabaku) tas saikas labai greitai prarandamas? Juk alkoholis ar net amfa kokia su saiku irgi padėtų kažkokias problemas spręsti, bet va būtent šioms medžiagoms žmonės negali atsispirti. Žmonės turbūt kalti.
Atsasyk ką matei? :) Prie ko čia kefyras?Pats šneki vėjus, net nejauti. :) Kanapė tas pats, kas alkoholis? :) Pats supranti ką šneki? :) Matyt ne, tu matai tik juodą, o pūtėjui sakai, kad jis mato tik balta arba juoda, tuo tarpu pats tik juodą matai.Ir ką gi tu matei? :) Saiko neturinčius idiotus, kuriems pohui ar rūkyt kanapę ar niūchint amfą?Ar ryt ratus?Tai ką tu matei?
Runkeliui?Kad runkelis išsiskyrė su žmona, tai nereiškia, kas dėl to rūkė ir jį paliko.Jį išdavė kiek pamenu, tad FAIL.
Būtent jos sukeliamos problemos yra tokios minimalios su duodama nauda, kad jokia kita medžiaga negali lygintis.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Nu as siaip kuo toliau tuo daugiau zmoniu pazystu, kurie yra daug metu atruke ir ne vienas pradeda matyt ganja siektiek is kitos tai yra neigiamos puses. Pazystu tikrai ne viena kuriam depresuchos nuo ganjos buvo, pazystu zmoniu kurie pusdavo tikrai nemazai bent keleta kartu i savaite o dabar pucia retai nu karta i pora menesiu ir jiems tikrai geriau patys taip sako. Reik matyt ganja is visu pusiu o cia daug kas nors sako kad mato, bet istikruju nemato. As nesakau as irgi uz legalizavima, bet reik atsizvelgt i viska.
I'm a junglistic man.
no_one
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2006-11-25, 13:24
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė no_one »

Manvydas rašė:Pats šneki vėjus, net nejauti. :)
Kai neturi ką sakyt - tylėk, o ne pezėk kas ant liežuvio. Tu net nesuvoki ką skaitai, eik pailsėk geriau, užteks čia to cirko.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Manvydas »

no_one rašė:
Manvydas rašė:Pats šneki vėjus, net nejauti. :)
Kai neturi ką sakyt - tylėk, o ne pezėk kas ant liežuvio. Tu net nesuvoki ką skaitai, eik pailsėk geriau, užteks čia to cirko.
Aš tau siūliau, eik atsigauk.Tildys čia mane visokie, matai suvokiantys apie ką šneka...Aš suvokiu ir matyt daugiau nei tu suvokiu.Tad laikas logiškai pradėt galvot, kas naudingiau ar alkoholis ar kanapė ar tabakas.
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2010-03-02, 20:03. Iš viso redaguota 1 kartą.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

no_one, visų pirma gerbk kitus. Kiek pastebėjau pats esi linkęs tik atrinkt kelis žodžius iš viso konteksto arba vieną sakinį ir taip nusvaigt arba prisikabint, kad net juokas nebeima, o tik nuostabą sukeli. Niekada nemačiau, kad Manvydas ateitų ir pradėtų rašyt bet ką ir bet kaip tarsi neturėtų ką pasakyti, o pats įsiterpi į diskusiją tik kitus tildydamas. Negražu.
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Manvydai, dėl runkelio aš sakiau, kad neatsimenu gerai, tad nefeilink manęs ;]] Pagal tave, ne kanapė kalta dėl tų mano minėtų asmenų. Jie patys kalti. Tegul. Tai tada gal ir visi alkoholikai ir tabako rūkaliai yra besaikiai idiotai? Jei tie žmonės turėtų saiką, tikrai nieko blogo neatsitiktų. Savaitgalį pora buteliukų alaus ir cigaretė prie kompanijos tikrai nepakenktų jiems ;]]] Bet va.. yra kitaip. Kefyrą aš paimiau kaip pavyzdį palyginimui. Jūs lyginat ganja su alkoholiu, o aš su kefyru :) Tu nesupranti prie ko čia kefyras, o aš nesuprantu prie ko čia alkoholis. Apie ganja juk kalbam. Jūs savo palyginimu ganja iškeliat, o aš savo palyginumu ją nuleidžiu :D Jei nepatinka kefyras, tebūnie mėta. Irgi žolelė bus. Visiškai nekenksminga, o gydyti su taip pat galima :) Tu sakai, kiek daug naudos iš kanapės, bet aš pakolkas matau tik žalą. Na ne vien, bet pagrinde. Tu sakai, o čia ir maistas, ir kuras, ir visa kita. Pasižėčiau kaip tu pietums pasimėgaudamas valgytum sėklas kanapės, o vakare megztinį megztum iš kanapinių siūlų prie židinio, kuriame kanapės kurenas :D Nemažai čia augintojų šitam forume ir kiek iš jų kanapę augino ne rūkymui? Mačiau ten kažkoks čiuvas virvę darė, ne vien rūkė, bet čia vienetas. Na gal dar kokį praleidau ;] Čia ta jūsų nauda tik prisidengimas, kad ne vien rūkymui jums jis svarbi. Tarkim dabar legalizuoja ganja Lietuvoje. Greit pamirštumėt ten tą jos naudą apart pūtimo ;] Aišku, galit sakyt, kad NE, MAN TAI LABAI SVARBU, neįrodysiu aš nieko, bet juk iš tikro yra kitaip ;] Matau putejas labai garbina šį augalą, na va gal jis ir valgytų tas sėklas ar nešiotų iš principo kanapines kelnes. Juk labai tvirtas audinys. Pavyzdžiui man labai gerai nešiojasi medvilninės kelnės ar lininės :) Užtenka to tvirtumo. Visu tuo noriu pasakyti, kad jūs gyvenat tik tais faktais, tvirčiausias audinys, maistingiausios sėklos, greitai atsinaujinantis kuro šaltinis. Tie faktai puikiai tinka diskusijose, bet realiai mažai ten kam iš jūsų rūpi tai ;]
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė badnews »

žmogau, gal geriau nuvažiuok į kokį žemaitijos kaimą ir paklausk čiabuvių senolių, kokiais kiekiais ją augindavo ir kur naudodavo. kol Lt žodyne nepaplito žodis-baubas "narkotikai". daba kaimo močiutės po 2,3 kanapes Kūčių stalui užsiaugina ir tai bijosi, kad neatsivilktų įgaliotinis ir nepaklaustų "ar tik neužsiimi narkotikų auginimu"?
togetha brotha
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

ganjaFAMA, na aš tave puikiai suprantu ką tu kalbi. Taip jau yra, jog kiekvienas atsirenka ką jam gyvenime veikti ir ką mylėti, o ko ne. Kiekvienas turim savo kelią, todėl negalime kitiems drausti eiti ten kur kas nori. Tikiuosi, jog gyvenime man atsiras galimybių augint didesnius kiekius dėl savęs. Bandysiu išgaut tiek kanapių dervą, tiek jos pluoštą. Kulinarijoje galima ne tik sėklas naudot, bet ir pačius žiedus, pvz gali pasidaryti kanapės sviestą ir jį naudoti kur tik nori. Bus ir skanu ir maistinga ir linksma ;) Rūbus iš principo nešiočiau, na nežinau, žmogau. Man kanapė tai ne vien pūtimas ir prikolai. Aplamai dėl manęs prikolų gali ir nebūti, man svarbiau meditacijos ir aplinkos bei savęs analizavimas. Aš į augalą žiūriu ne vien tik kaip į gabaliuką žalėsio įdėto į maišiuką, bet kaip į dievo duotą dovaną mums. Manau, kad teisti gamtą, ją smerkti ar bandyti užgniaužti yra nelogiška ir aš tai traktuoju kaip ėjimą prieš gamtą, dievo kūrinį. Kokainą naudoja medicinoje, o kanapės ne. Beje lygiai kaip tu sakai, kad galima nuo kanapės prasipūsti ir įlysti į vamzdį (degraduoti) lygiai taip pat aš sakau, jog pasaulyje yra galybė žmonių, kurie vartoja kanapę kiekvieną dieną ir gyvena ne ką blogiau negu mes. Dažnai net geriau :) Priklauso nuo žmogaus. Man tik nepatinka ta neteisybė tiek įstatymuose tiek žmonių požiūryje į, tarkim, mane. Kodėl kažkas mane turi stumti iš visuomenės rato vien todėl, jog aš mąstau kitaip, vartoju kitką ir nedarau kaip daro visi? Ar aš nelygus žmogus kitiems žmonėms? Jeigu aš atsiradau ant šios žemės tai mane ir mano pasirinkimus bei požiūrį turi gerbti lygiai taip pat kaip kad aš turiu gerbt kitų laisves, nusistatymus ir pasirinkimus. Man nekliudo jeigu kas nors geria ar badosi. Bet pasirodo, jog aš kažkam kliūnu rūkydamas kanapę. Prieš dievą visi lygūs, todėl siūlau nebesipykti, nebesikolioti ir daugiau mylėti :)
:x:
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė mr.green »

Labai idomi diskusija noretusi isiterpt, nes paskutiniu metu matau labai daug apatiskai nusiteikusiu forumieciu!
Zmones mastykit globaliai ,neuzsidarykite kazkokiam siauram pasaulyje, nedalinkite i tuos kurie uz ir pries nera to blogo kas neiseitu i gera ir atvirksciai. Taip kanape nera dievo dovana, cia tik augalas! Jei tau galvoje kirba tik viena mintis kaip prisirukyt tikrai galiu pasakyti tu narkomanas. Kanape negali buti vartojama jaunesniems kaip 18 metu, nes tai gali padaryti nepataisoma zala jauno zmogaus protinei bei fizinei veiklai. Kodel kanape daznai lyginama su alkoholiu, o ne su kefyru - kefyras nera svaiginanti medziaga (nebent savaite ant saules palaikysi :D ) tad stengiamasi surasti tam tikra atitikima is legaliu narkotiniu medziagu. Dar karta kartoju, kad besaikis vartojimas, bet kuriu svaiginanciu medziagu turi labai siaubingas pasekmes ir kanapes taip pat!!!
Svarbus suvokimas ir saiko jausmas, labai svarbu gyventi pilnaverti socialini gyvenima, mokytis, sportuoti, tobulet, skirti laiko seimai vaikams, tevams, draugams, zmonai (ar draugei) but aktivesniems bendruomeniniam gyvenime ir surast ta aukso viduri kuris nepersvertu svarsciu tik i viena puse! Pasistenkite hormonizuoti save savo vidine busena ir pastebesite kaip aplinkui viskas prades keistis.
Tik tu pats pasirenki kelia kurio eini !!!! :V:
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Va, dabar man patiko putejo žinutė. Tikiu, kad tu kanapę mokėtum vartoti, puiku ir tai, jog pripažinai, kad galima nuo jos degraduoti. Aš netgi būčiau visom keturiom už legalizavimą, jei visi ar bent dauguma galvotų taip kaip tu :) Jei visi galvotų taip kaip tu ar mr.green, kanapė tikrai duotų daugiau naudos nei žalos. Tiesiog aš dabar pradėjau važiuoti ant kanapės dėl to, kad matau visai kitokią realybę. Žmonės neturi saiko, pučia dar būdami nepilnamečiais ir pagrindinis jų tikslas apsvaigti ir retas sutiktas pūtikas turi kažkokį atsakomybės jausmą.. Suprantu, kad jums pikta, nes būdami atsakingi jūs negalite naudoti kanapės kaip norite, bet valdžia legalizavus kanapę padės jums, o pakenks didesniam skaičiui žmonių ;] Na pradėjot jūs jau judinti legalizavimo reikalus, gal kada pamatysim, kaip bus iš tikro.
vikmur
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-03-02, 12:22
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė vikmur »

ganjaFAMA rašė:Va, dabar man patiko putejo žinutė. Tikiu, kad tu kanapę mokėtum vartoti, puiku ir tai, jog pripažinai, kad galima nuo jos degraduoti. Aš netgi būčiau visom keturiom už legalizavimą, jei visi ar bent dauguma galvotų taip kaip tu :) Jei visi galvotų taip kaip tu ar mr.green, kanapė tikrai duotų daugiau naudos nei žalos. Tiesiog aš dabar pradėjau važiuoti ant kanapės dėl to, kad matau visai kitokią realybę. Žmonės neturi saiko, pučia dar būdami nepilnamečiais ir pagrindinis jų tikslas apsvaigti ir retas sutiktas pūtikas turi kažkokį atsakomybės jausmą.. Suprantu, kad jums pikta, nes būdami atsakingi jūs negalite naudoti kanapės kaip norite, bet valdžia legalizavus kanapę padės jums, o pakenks didesniam skaičiui žmonių ;] Na pradėjot jūs jau judinti legalizavimo reikalus, gal kada pamatysim, kaip bus iš tikro.
Šioje vietoje kaip tik nesutinku. Legalizavus marihuaną, taptų kur kas sudėtingiau jos gauti. Pažiūrėkime realiai, kuris dyleris paklausia savo kliento, o kiek tau metų? Ar ne per jaunas tu? Perka ir 12-os ir 14-os metų vaikai, kai kurie tokio amžiaus net patys stumdyti pradeda. Jei būtų legaliai prekiaujama marihuana, šita problema kiek mažesnė būtų, nes tuomet būtų įstatymais reguliuojama kokio amžiaus galima nusipirkt ir rūkyt, aš net už tai, kad pirkt galima būtų 18, o oficialiai rūkyti tik nuo 21 metų. 18-os rūkykit kur pasislėpę, bet nelįskit į viešumą taip jau, o 21-erių sulauke, jau jūsų reikalas, bet manau tada vistiek jau bus sąmoningumas kur kas didesnis, bus jaučiama atsakomybė už save ir savo reputaciją. Nemanau, kad net legalizavus, kas nors didžiuotųsi į darbą atėjęs prirūkęs, ar būdamas nuolatos apkvaitęs. Tas pats ir su alkoholiu... Bet čia yra grynai mano subjektyvi, asmeninė nuomonė... :V:
Ir pūsdamas gali gyvenime pasiekt ko tik nori...
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

CHA. Įstatymai :D Dabartiniai įstatymai išvis draudžią ją rūkyti, bet vistiek ją rūko kas nori. Legalizavus ganja barygos neišnyktų iš gatvės ;] Dauguma rinksis pirkti iš barygos neapmokestintą ganja pigiau, nei iš parduotuvės, o ir barygoms bus lengviau dirbti, lengviau auginti ir t.t. Nebesiplėsiu daugiau. Čia kaip ir su cigaretėm dabar, rūko visi kas nori, ir maži, ir dideli :D Joks įstatymas napadeda. Paprašai dėdės ir nuperką tau pakelį :) Kontrabanda irgi klesti. Žmonės nori pigesnių rūkalų, kad ir prastesnės kokybės.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

ganjaFAMA, aš nemanau, kad dėl degradacijos kalta kanapė :) Aš manau dėl degradacijos kaltas pats žmogus. Čia įžvelgiu didžiulį skirtumą, tačiau mano nuomonė apie visą legalize yra tokia, kad neužtenka vien dekriminalizuoti ar legalizuoti ir nevalia nustoti dirbti ją legalizavus. Reikia keisti ir pačią švietimo sistemą, reikia ir valdžios pastangų solidarizuojantis ir rodant pavyzdį visuomenei, jog mes galim turėti geriau, tačiau turim mąstyti su galvomis, o ne užpakaliais :) Manau visi čia besilankantys su manimi sutiks, jog saikas reikalingas visur. Tiek narkotikuose, tiek kompiuteriniuose žaidimuose ir t.t. Pavojus visuomet išlieka, jog bus degradacijų, tačiau jų dabar yra ne ką mažiau. Manau psichologines degradacijas būtų lengviau kontroliuoti negu fizines. Švietimo sistemos keitimas tam ir reikalingas, jog būtų galima išvengti tokių dalykų, o dabar nei valdžia nei patys žmonės nesirūpina vieni kitais, mažai informacijos vienais ar kitais klausimais, mažai dorų pavyzdžių. Žmogau, visi negali būti kaip aš ar bet kuris iš jūsų, tačiau tie kurie dar bent kiek mąsto neturėtų tylėti, o kaip tik turėtų dėt visas pastangas, kad bent jau jų aplinka būtų tvarkinga ir pavyzdinga. Tokie dalykai paparastai yra užkrečiami ir persiduoda kitiems negrįžtamu procesu. Gal būt tai skamba kaip utopija, tačiau jeigu įmanoma teoriškai vadinasi įmanoma ir praktiškai :)
Daug žmonių vairuoja ar dirba išgėrę, todėl nereik susidaryt iliuzijų, jog tokių dalykų nebus ar nėra su kanape. Legalizavimas bent jau dalinai sukontroliuotų nepilnamečių prieigą prie augalo nes dileriai automatiškai prarastų labai didelį kiekį klientų ir tokiu būdų, manau, nemaža dalis kontaktų tiesiog su laiku pranyktų. Galų gale jei situacija nesikeistų su barygomis juuk valstybė milijonus taško bet kur, pajungt propagandos mašiną, viešai kelti diskusijas, įbaiginti visuomenę pirkti iš barygų, todėl kiti susimąstytų ir eitų į maksimą geriau, nors mokėtų brangiau, bet žinotų, jog nebus mirkyta ar dar kokia. O jeigu turime įstatymus tai jų sureguliavimas yra labai svarbus. Žinoma, visur būna daugybė niuansų, kuriuos reikia analizuoti ir spręsti, bet gi dabar Lietuvoje niekas nieko nedaro tai kodėl mes stebimės dėl tokios situacijos? :) Darbai ir dori pavyzdžiai kartais būna galingesni už bet kokius įstatymus
vikmur
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-03-02, 12:22
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė vikmur »

ganjaFAMA rašė:CHA. Įstatymai :D Dabartiniai įstatymai išvis draudžią ją rūkyti, bet vistiek ją rūko kas nori. Legalizavus ganja barygos neišnyktų iš gatvės ;] Dauguma rinksis pirkti iš barygos neapmokestintą ganja pigiau, nei iš parduotuvės, o ir barygoms bus lengviau dirbti, lengviau auginti ir t.t. Nebesiplėsiu daugiau. Čia kaip ir su cigaretėm dabar, rūko visi kas nori, ir maži, ir dideli :D Joks įstatymas napadeda. Paprašai dėdės ir nuperką tau pakelį :) Kontrabanda irgi klesti. Žmonės nori pigesnių rūkalų, kad ir prastesnės kokybės.
Taip manai, o ar išties taip jau lengva gauti pavyzdžiui kontrabandinių cigarečių, arba naminio alkoholio? Taip sutinku yra taškai, ten pigiau, bet kiek dažnai tu ten perki, o priežastys to? Man asmeniškai visų pirma kokybė netinka kontrobandos ar naminukės. Išskirtinai retais atvėjais būna kokybiška prekė pogrindyje... Antras dalykas, tai, kad nepatogu. Dabar aš nueinu į parduotuvę ir nusiperku to alaus ar ko stipresnio, jei kokia šventė. Naminukės? Ne... Ir Marytės kadangi negalima nei užsiauginti, nei gauti švarios ir tikrai geros, tai dažniausiai tenka prastesne kokybe tenkintis... Ar gali užtikrinti kas nors, kad aš tikrai natūralią Marytę rūkau, o ne kokią chimkę? Manau ne... Tai vat, gerai pagalvojus, visgi legalizavus, VISI laimėtų, o prieinamumas manau visgi sumažėtų. ;)
Ir pūsdamas gali gyvenime pasiekt ko tik nori...
vikmur
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-03-02, 12:22
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė vikmur »

putejas rašė:Galų gale jei situacija nesikeistų su barygomis juuk valstybė milijonus taško bet kur, pajungt propagandos mašiną, viešai kelti diskusijas, įbaiginti visuomenę pirkti iš barygų, todėl kiti susimąstytų ir eitų į maksimą geriau, nors mokėtų brangiau, bet žinotų, jog nebus mirkyta ar dar kokia. O jeigu turime įstatymus tai jų sureguliavimas yra labai svarbus. Žinoma, visur būna daugybė niuansų, kuriuos reikia analizuoti ir spręsti, bet gi dabar Lietuvoje niekas nieko nedaro tai kodėl mes stebimės dėl tokios situacijos? :) Darbai ir dori pavyzdžiai kartais būna galingesni už bet kokius įstatymus
Visiškai pritariu, trūksta visuomenės švietimo, bet kaip gi tu gali šviesti visuomenę apie tai, kas yra nelegalu? Sunkus ir pasiaukojimo reikalaujantis darbas, kurio metu visi jį darantis daug ko netenka ir neteks, bet galutiniam rezultate atgaus daug daugiau, nei tie kurie tylėjo :)
Ir pūsdamas gali gyvenime pasiekt ko tik nori...
Anonymous

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Anonymous »

Vėl tu su tuo saiku :) Dabar paklausiu putejo asmeniškai, ar tu manai, kad visi alkoholikai ir tabako rūkoriai yra patys kalti, kad neturi saiko? Sakiau jau, bet viena kita cigaretė ar bokalas alaus su chebra niekam nieko blogo nepadarytų ;] O dėl to švietimo pilnai sutinku, tik reikia žmones šviesti prieš legalizavimą, o ne po to. Juk nežinia kaip greitai tas švietimas suveiktų. Gal iki to laiko žmonės nudurnėt spėtų ;]] Seniau vis kišdavau tą pasakymą, kad toje pačioje Olandijoje tik labai maža dalis ganjos parduodama legaliai. Radau tą nuorodą. http://www.technologijos.lt/n/technolog ... 8/3355&l=4 Dabar nereikės spelioti, kas būtų jeigu būtų. Yra kaip yra. Barygos ir kontrabanda neišnyko. Tokioje Lietuvėlėje įdomu ar tie 10proc bebūtų, kai nėra tvarkos :) Dėl tų kontrabandinių cigarečių. Taip, jas sunkiau gauti, nes dideli kiekiai, nesitampysi su savimi blokų cigarečių ar sloinikų naminės. Su barygom viskas paprasčiau, turi numeriuką, susiskambini greitai, tai jis privažiuoja prie tavęs, tai tu. Neproblema čia ;]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    41097 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    46734 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    43407 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5276 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20914 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas