Nuotrauka Nuotrauka

vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė DarNe »

Mr.president rašė:e gal kas zinot kur galeciau nusipirkti maza gyva zmogeliuka kokiu 10cm ugio. turiu jau narva ir maza dirzeli kad per sikna karts nuo karto gautu profilaktiskai :] o beto ir liudna nebutu sedi toks ant peties kaip ta papuga abu apsirukom ziurim fylma ismokinceu ir kasekus must ir šiaip juokdarys butu geras manau.. :] :|? ieskojau japonijos interneto puslapiuose bet nieko panasaus neradau .| gal kas zino kur galima tokiu nusipirkt ir kiek mazdaug kainoja .| buceu dekyngas ;)
Dzūkijos miškuose laksto tokie, su kašeku prisviliot gali ir pasigaut.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Spotless »

Kokias čia nesamones šnekat ?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė runkelis »

:D no coments..... :D apie ka jie cia?laikinai palieku,butu idomu is autoriu suzinoti apie ka jie cia pliurpia :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė White smoke »

Aš įpūtęs kai perskaičiau išlūžau, čia gi humoras :D
Jungle is massive!
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė runkelis »

tai kad cia ir ner butina pusti.... :D as nepaputes nesuprantu apie ka jie cia :D ir isvis nepuciu jau kuri laika :D nu bet tai tikrai keista 8???
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė jahmate »

Cia vadinasi geros ganjos paruke :D
I'm a junglistic man.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė runkelis »

mr.president....no coments... :D gal greiciau mr.kinder garden.... :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė calvinucci »

mr.president as turiu du tokius galiu tik viena parduoti kaina350lt 8cm ugis. bet su juo yra viena beda..jo neperaukleju niekaip. labai laukinis ir kandziojasi. o beto sika kur papuola ir daug keikiasi. :]
sambary stap my !!!
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė calvinucci »

runkelis rašė:mr.president....no coments... :D gal greiciau mr.kinder garden.... :D

runkeli kas yra kinder garden
sambary stap my !!!
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė runkelis »

ne nu as patyliu....no coments... :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
BONgAQUA.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2010-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė BONgAQUA. »

medical user. nu aspirinas, citramonas, ...
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė PositiveVibe »

Dešiniausias pučia pypkę
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė DarNe »

PositiveVibe rašė:Dešiniausias pučia pypkę
:DDD ko0kie tevai tokie vaikai :DDD
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė G. »

Kadangi esu didis juodo humoro mėgėjas, taigi dažniausiai man parūkius užplaukia tema :"Kokiam žiauriam pasaulyje mes gyvenam". Pamenu aną savaitgalį su drauge suvartojam joną ir virstam ant lovos, įjungiam televizorių ir pirmi žodžiai kokie pasigirdo iš televizoriaus: "Ė! Atiduok telefoną!" ir maždaug čia buvo tele 2 reklama man atrodo, iškart po jos rodo kitą reklamą ten parodo kažkokio bičo nuotrauką ir sako :" Šiam vyrui iškelti visi ieškiniai" ir blemba tas vyras tip top kaip mano tėvas atrodo :D aš taip dėjau žvengt! Maždaug įsijungi televizorių, iškart grasinimai, nusikaltimai, mano tėvui iškelti kaltinimai ir jo ieško dabar, visi žudo, šaudo, meluoja, svaiginasi alkoholiu, narkotikais, kas ten pučia, kas prievartauja kažką, pedofilijos skandalai, ir lietuviškos laidos, kuriose žmonės atrodo kaip protiškai atsilikę, visur sukasi pinigai ir taip toliau.. Ir kai suvokiu tai, jog daugumai gyventojų patinka tai matyti ir daugelis vien ir težiūri televiziją, kad visą tai matytų, tuos negerus dalykus, tai sakau taip juokinga pasidaro :) Dar noras gyventi kalėjime, būti nusikaltėliu, mafijos smogiku ar kokiu nors nedorėliu, valkata ar šiaip kuom nors labai linksmina :) Graudu, ironiška, sarkastiška, bei žiauriai juokinga.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė dumtraukis »

uzskaitau G. posta, juk tik tas brudas ir yra kemsamas mums i galva per telika, smurtas, pedikai visokie, velnio deze- kitaip nepavadinsi
nes pyxas artina ;)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė runkelis »

DarNe rašė:
Mr.president rašė:e gal kas zinot kur galeciau nusipirkti maza gyva zmogeliuka kokiu 10cm ugio. turiu jau narva ir maza dirzeli kad per sikna karts nuo karto gautu profilaktiskai :] o beto ir liudna nebutu sedi toks ant peties kaip ta papuga abu apsirukom ziurim fylma ismokinceu ir kasekus must ir šiaip juokdarys butu geras manau.. :] :|? ieskojau japonijos interneto puslapiuose bet nieko panasaus neradau .| gal kas zino kur galima tokiu nusipirkt ir kiek mazdaug kainoja .| buceu dekyngas ;)
Dzūkijos miškuose laksto tokie, su kašeku prisviliot gali ir pasigaut.
G.posta uzkaitau taip pat....bet siuo metu vis dar laimi mr.president :D :D :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė KGBkid »

Naujiena! Prekyboje pasirodę nauji Ambi Pur kvepaliukai, oro gaivikliai, kurie orientuoti gyventojams kalėjimuose... tai moters makšties kvapas. :D Yra trijų rūšių: jaunos - super light, vidutinio išlaikymo - light ir ilgai brandintos, su ilgu išlaikymu - strong.
Kaina tik 12,99LT
Aš esu.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Spotless »

Norėjau šiandien į Vilnių lėkt, bet nesigavo. Žodžiu nuvažiavom su tėvu pas jo mamą ( mano močiutę ) ir aš kažkaip davedžiau kalbą iki gydomųjų kanapių savybių ir šiaip visokiu gaminių iš kanapių.
Nu ir močiutė sako "Ankščiau kai prie ruso už kiemo auginom kanapes tai nusiskindavom jas ir sudėdavom į spirgus. Tada visa šeima valgydavom su bulvėm tai pats skaniausias patiekalas būdavo ir gaudavo vaikai tik per šventes visokias."
Aš supratau, kad thc skyla riebaluose ir jų įdėjimas į spirgus iš jų padaro "super spirgučius". Visa šeimyna valgydavo ir po to lengvai apsinešdavo, nes tos laukinės to thc ne tiek daug ir turi. Pradėjau juoktis ir žiurėjo į mane kaip į durnių :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:Norėjau šiandien į Vilnių lėkt, bet nesigavo. Žodžiu nuvažiavom su tėvu pas jo mamą ( mano močiutę ) ir aš kažkaip davedžiau kalbą iki gydomųjų kanapių savybių ir šiaip visokiu gaminių iš kanapių.
Nu ir močiutė sako "Ankščiau kai prie ruso už kiemo auginom kanapes tai nusiskindavom jas ir sudėdavom į spirgus. Tada visa šeima valgydavom su bulvėm tai pats skaniausias patiekalas būdavo ir gaudavo vaikai tik per šventes visokias."
Aš supratau, kad thc skyla riebaluose ir jų įdėjimas į spirgus iš jų padaro "super spirgučius". Visa šeimyna valgydavo ir po to lengvai apsinešdavo, nes tos laukinės to thc ne tiek daug ir turi. Pradėjau juoktis ir žiurėjo į mane kaip į durnių :D
Primeti spirgų privalgai ir išsineši.
Kosminiai super spirgai: Sugrįžimas. :D
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: vakaro bairiai, triukai, mysles prajuokint ar nubaust

Standartinė DarNe »

matet ta topshop pakaitala per btv kur kalba kazkoks chiuvas, jo balsas uztylintas iki 0 o igarsina kazkoks vos lietuviskai pralebenantis ruselis?
Man ta reklama ziauriai juokinga :bong:
Rašyti atsakymą