Nuotrauka Nuotrauka

shleikshtuliai

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:
Manvydas rašė: Visada idealiai nesigaus.Pirmą suksi blaivas,o paskui vis sunkiau gali būt,arba atvirkščiai. :D Man asmeniškai suspausti nepatinka,trauki ir neįtrauki - nieko.Grūzas,geriau jau tokį puresnį. :D
Aš tokį dižiūūūli ir labai purų mėgstu sukti :D
Nors labai netolygiai dega, bet niekada neseilinam, o su žiebtuvėliu nudeinam tą vietą kur daug popieriaus lieka :] Užtat koks malonumas traukti, taip lengvai, lengvai, ir žiūri kaip gražiai smilgsta jointas --==::~~

O jei tenka daryti jointą apsirūkiusiam - tai visados kažkokia nesamonė gaunas man :D
Va va likimo brolis.Man irgi dideli - stori ir purūs patinka.Trauki dūmai pilas ir taip zjbs. :D Ir irgi mes tik nudeginam.
Žinok žiūrint kokioje formoje,jeigu sugebi susikaupt,tai labai gerai susisuka,o jeigu ne,tai net nervint pradeda. :D Bet dažniausiai,sunku būna susikaupt. :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

mes irgi su druzbanais pridegam ta puse kur maziau dega ir viskas ok :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Rašyti atsakymą