Nuotrauka Nuotrauka

Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Spotless »

DarNe rašė:5tadieni poociau o vakar i pirti nuvariau apie 65 laipsniu karscio buvo, bet uzteko, atrode ant nugaros sniego uzmesta,va kaip karsta buvo, tai zinot kai buna stounas ir zaidi kompu ir atrodo kad automatiskai zaidi bet nesigaudai, tai visa vakara viskas taip buvo,tarsi vel stouna buciau pagaves.ir jum gal taip yra buve?
Nėra. Pagavai gal kokį karščio smūgį :D
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė DarNe »

gali but,nes patikek manim kaip karsta buvo, taip kad net atrode,kad kokio sniego kasnors uzmete ant peciu :DDDD
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė jahmate »

Man yra buve kad parukiau hasho ir taip karsta pasidare, kad visi sedejo su megztiniais ir striukem o as su maike :D
I'm a junglistic man.
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė DarNe »

jo, mano suputovui irgi vienam taip buna kartais nuo rudo :DDD
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė dumtraukis »

jau tuoj bus menuo kai nerukiau ir vis pastebiu kazka naujo. pastebiu kad nors ir kaip stengciausi nesirinkt neigiamos infrmacijos is aplinkos, bet galva kuo toliau, tuo labiau darosi nuo jos sunkesne. vis daugiau ten prilenda bereikalingu minciu ir apie jas galvoji, nors jos yra visiskai be rysio ir tau nereikalingos. vakar buvo taip kad negalejau uzmigti, nes itemptai galvojau (kazkodel) apie dalykus kuriuos turiu nuveikti ir suradau juose tiek problemu ir sunkumu, kad net galva issiskaudejo, gal po pusantros valandos uzmigau :|
nes pyxas artina ;)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė DarNe »

Ir man panašiai darosi, tačiau aš nerūkes apie 4 mėnesius tik..išpradžių buvo didele nuotaiku kaita, o dabar jau visas i senas vėžes sustojo beveik.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė dumtraukis »

del nuotaiku kaitos tai nepastebejau nieko, bet jauciu apskritai tapau linksmesnis ir pradejau sypsotis. cia po paskutiniu dienu ivykiu, ziauriai nustebau ir pasijauciau nevykeliu labai dideliu...uzvaziuoju degalinen duju baliona pasikeist, susimoku ir ateinu ir sakau zmogui paimsiu baliona, kazka ten galvojau ar skubejau, o jis man laba diena, kuri cia jum baliona? padave, viso gero, geros dienos, sekmes, zodziu as apsalau ir taip geda pasidare kad nepasisveikinau su juo...ziauru. pasimokiau is klaidu
nes pyxas artina ;)
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė isitaskes »

Manau mažiau reikia galvot apie neigiamos sveikatos pasekmes ar šiaip visokias ligas ir pan. Kažkaip smegenyse esu tam paspaudęs of mygtuką, pradėjau skaityt R.Byrne knygą Paslaptis, tai kažkaip keičiasi mastymas.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Smoking Barrels »

ar nepastebejot svorio kaitos(krenta, kyla) pastoviai rukant? Nzn ar del stuffo ar del kitu priezasciu, bet rukant kelis menesius, 3-7 dienas per savaite, netekau keliu kg.. :|?
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
isitaskes
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2010-11-08, 11:04
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė isitaskes »

Barrel rašė:ar nepastebejot svorio kaitos(krenta, kyla) pastoviai rukant? Nzn ar del stuffo ar del kitu priezasciu, bet rukant kelis menesius, 3-7 dienas per savaite, netekau keliu kg.. :|?
Čia žinok nuo žmogaus priklauso, man tai kažkaip normaliai, gal, kad MCdonalde pastoviai valgau :D :D
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė PsY »

isitaskes rašė:
Barrel rašė:ar nepastebejot svorio kaitos(krenta, kyla) pastoviai rukant? Nzn ar del stuffo ar del kitu priezasciu, bet rukant kelis menesius, 3-7 dienas per savaite, netekau keliu kg.. :|?
gal, kad MCdonalde pastoviai valgau :D :D
kartais galima bet ne pastoviai :X
PsYchotherapist
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Enchanteris »

Manvydas rašė:
White smoke rašė:O tu žinai, kad kanapė pristabdo, ar net gydo glaukomą? Va kas tai yra http://lt.wikipedia.org/wiki/Glaukoma
Aš visada maišau, ar kelia ar numuša. :D Susimaišiau. :)
Tai va galiu pasakayti apie tas akis, grynas pavyzdys ant manes, issikepiau sausainiu su LLR2# (cia tikrai ne reklama jei ka) man jos kvapas ziauriai nepatinka, bet ka noriu pasakyti tai ziariai nerealiai patiko. Net dziaugiuosi iki dabar! Neemiau :x: kokius 4 metus ir va gavosi kad issikepiau sausainiu su sia veisle, tai kita ryta atsikeles (miegojau nerealiai po tu suvalgytu sausainiu) pirmas pojutis kad taip gerai issimiegojau toks pilnas energijos, antras pojutis tai kad kazkas netaip su akimis, (ta prasme kad nejauciau jokio griauzimo sausumo ar zvirgzdo besitrininacio tarp akiu toks fainas jausmas toks palengvejimas akyse pirma karta to nebejauciau neitiketina zjbys, tai nezinau ar man buvo kazkokia liga ar kas bet taip nerealiai padejo, tai va nevisada reikia kazka lasinti ar kitaip gadinti akis. Siaip jauciu kad cia nuo kompiuterio per ilgo sedejimo kartais tenka prie svarkes netoli buti ar dar kazkokiu dalyku, labai jautrus sviesai esu nes regejimas mano labai geras tai kai daug visko pamatau tai akis turbut pavargsta :) ar dar kazkas. Valgydavau melynes kiek imanoma kad nebutu taip ziauriai man ryte, bet po tu sausainiu tai tokio gero pojucio nebeatsimenu kada taip butu buve super dedu pliusa sito vietoj :V:
kasiakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2010-06-06, 14:12
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė kasiakas »

O tai del kokiu cia priezasciu neberukot, tie kurie cia rase, kad va menesi neberukau, kelis men, kitas 4 metus :D . Gal ir man atsivers akys? Nes kolkas tai man retsykiais su draugais apsipust geriau nei savaitgali pagert, toks refresh'as galvai :D
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė Jamaicaman »

kasiakas rašė:O tai del kokiu čia priezasciu neberukot, tie kurie čia rase, kad va menesi neberukau, kelis men, kitas 4 metus :D . Gal ir man atsivers akys? Nes kolkas tai man retsykiais su draugais apsipust geriau nei savaitgali pagert, toks refresh'as galvai :D
Ateina toks momentas anksciau ar veliau,suprasi :D
I'm back.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė dumtraukis »

teisingai pasakyta, nors as kartais pagalvoju apie visiskai zalias menesio ar keliu atostogas, aj nu bet veliau kadanors :D
nes pyxas artina ;)
laumes vaikas
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2010-11-28, 16:40
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė laumes vaikas »

chebra, o kaip del psichines sveikatos. ka dar pastebite del jos? pries tai buvo uzvirusi diskusija... tik ji nuslopo del atminties pablogejimu ir pan. visa tai labai aisku ir keblumo nulis. o vat smegenine.. tai jau kitas reikalas.

taigi, kas man yra.. mintys nenuoseklios, manau, sunkiau susikoncentruot, bene visados lydi "netikrumo" jausmas, daznai juntu "fonini minciu triuksma" ( kazkas panasaus i iprasta fonini truiksma; tik cia mintys). tarkim mastai eisiu i virtuve, atsinesiu ko uzkast ir pan ir kol ta minti audei, lyg dar kazka salia mastei, kazka neapibrezto. galbut vargiai ka supratot, bet nupasakoti nera lengva. praradau suvokima, kas yra normalu(nereiskia, kad as elgiuos amoraliai, izuliai ar kitaip aplinkai kenksmingai). tarkim nesuprantu, ar yra normalu, jog per diena nuotaika pasikeicia 10 sykiu. tarkim siryt buvau suruges kaip agurkas, veliau visai nieko, ir galu gale vel pradejau ieskotis sau ligu. tokie vat popieriai.
apie ligas. naturalu, kad pasireiskus tam tikriems simptomams ieskoma sau ligu ( internetas tai palengvina).

taigi, ko as noriu.
naturalu, jog atsiras mane bandanciu paprotinti ( galbut nesudariau protingo asmens ispudzio), bet noreciau pasiteirauti, ka jus manote apie tai? ar jums nera buve panasiu dalyku ? kaip tai sprendete? Pries tai buvo neblogu minciu issakytu, bent jau kovo, balandzio menesiuose. Galbut pabus vel tie patys zmones ir pades man.
Paskutinį kartą redagavo laumes vaikas 2011-04-05, 01:16. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė GanjaGoblin »

laumes vaikas rašė:taigi, kas man yra.. mintys nenuoseklios, manau, sunkiau susikoncentruot, bene visados lydi "netikrumo" jausmas, daznai juntu "fonini minciu triuksma" ( kazkas panasaus i iprasta fonini truiksma; tik čia mintys). tarkim mastai eisiu i virtuve, atsinesiu ko uzkast ir pan ir kol ta minti audei, lyg dar kazka salia mastei, kazka neapibrezto. galbut vargiai ka supratot, bet nupasakoti nera lengva. praradau suvokima, kas yra normalu(nereiskia, kad as elgiuos amoraliai, izuliai ar kitaip aplinkai kenksmingai). tarkim nesuprantu, ar yra normalu, jog per diena nuotaika pasikeicia 10 sykiu. tarkim siryt buvau suruges kaip agurkas, veliau visai nieko, ir galu gale vel pradejau ieskotis sau ligu. tokie vat popieriai.
Man atrodo windows perinstaliavimas padetu :D :V:
Man galvoi negerai....
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė BongMachine »

laumes vaike,
šūdai lenda į galvą ir gyvenimas yra painus bei sudetingas. Ar kanape padidino tavo mičių srautą, ar taip būtų atsitikę ir be jos- nežinau, bet pabandyk atsipalaiduot, perprask gyvenimo parkes ir pliusus. Gal tau tiesiog kažko trūksta gyvenime? Susirask bobą. Apsilankyk pas psichiatrą. Paatostogauk. Pačilink su chebra. Susirask rimtą hobį. Pasidžiauk gyvenimu. Nukreipk mintis į pozityvią pusę. Jei bandei, bet nepadejo bandyk vėl ir gal praeis, ir papasakok kaip sekesi.
wwwwww
bumbulas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-11-28, 20:18
Reputacija: 0

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė bumbulas »

Sveikas, nesijaudink iki sizofrenijos tau dar toli. As labai panasia situacija turejau pries metus. Visa praeita vasara man buvo vienas didelis balius. Puciau be saiko, o ir pagerdavau su chebra neblogai. Atejus rudeniui pradejo vaziuot stogas, todel isigandes ir nelaukes nulekiau i poliklinika pas psichiatra. Aisku ji nieko gero man ten nepasake,o tik prirase visokiu antidepresantu ir raminamuju,nuo kuriu gerimo mano savijauta po menesio dar labiau pasudinejo.Nemeluosiu raminamieji veike visai gerai taciau kaip sake naktibaldas "nuo ju jautiesi kaip kastruotas katinas". Grizes po menesio suzinojau,kad susirgau nerimo sutrikimu ir kadangi bukle nepagerejo israse kitu vaistu. Pasijauciau kaip bandomas triusis, todel vaistu nusprendziau daugiau neliest. Kelis menesius mano psichine bukle negerejo, todel nutariau kreiptis privaciai. Nuejus ten suzinojau, kad is tiesu sergu nerimo sutrikimu ir kad tai nera baisi liga, ir taip pat isgydoma.Psichologe man dar paaiskino, kad labai daznas atvejis kai nuo zoles rukymo susergama situo brudu. Lankymasis pas ja ir bedravimo terapijos pamokeles mane visai teigiamai veike,taciau kaip ir kiekvienam privaciam versle plesiami zveriski pinigai, todel nusprendziau pas ja daugiau nebevaikscioti.
Praejo daugiau nei metai po susirgimo,dauguma simptomu atkrito,labiausiai mane zude nerealumo jausmas,kaip vaikstai ir viskas atrodo lyg sapne.
Dabar as vel susisuku karts nuo karto megstama kasiakeli ar atsigeriu alaus buteliuka, taciau visa tai darau su saiku.
Ir patarimas,neskubek sau nustatinet diagnozes,gal tau tiesiog nuotaiku kaita ar kazkas panasaus.As is pradziu buvau praktiskai isitikines kad susirgau sizofrenija, nors ir visi draugai bei aplinkiniai sake,kad nusisneku. O jei sugalvosi eit pas daktara tai tikrai manau neverta kazko slept...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Problemos su sveikata, pasaliniai marihuanos poveikiai.

Standartinė putejas »

Nesu tikras ar tai ką norėjai išsakyt dėl savo problemos supratau teisingai, tačiau rašau vistiek.

laumės vaike, gyvenime pirmiausia svarbiausia yra susigalvot sau ligą ir užsiparint, kad tikrai sergi ;) Patikėk manim, tuomet rimtai pradedi sirgt, o gydymai nėra paprasti. Kanapės tau stimuliuoja smegenis ir visai kitas smegenų dalis nei alkoholis ar tabakas. Pastoviai rūkydamas tarsi persimeti į kitą pasaulį, kuriame tu mąstai tą patį, bet kiek kitaip, iš kitos perspektyvos. Kur ten rašė, kad ganja stimuliuoja smegenų alfa bangas? Alfa bangos gi atsakingos už visus tuos meditacinius, meninius reikalus. Tai įsivaizduok kaip tu gyvendamas vieną laikotarpį viename pasaulyje greit peršoki į kitą. Savaime suprantama, kad staigus "pasaulių", laiko ar ko tik nori pakeitimas daro savo įtaką. Žmogus pasimeta, nebesuvokia kas yra tikra, o kas ne, kyla daugybė abejonių ir t.t., o kur dar mūsų "draugiška" visuomenė? Iš jos nieko daugiau neišgirsi, o tik "tu sergi ir davai pas gydytojus marš vaistų". Žmogus lieki nieko nesupratęs, apšauktas ligoniu ir eini ten pas juos sveikatos gadintis ir dar iš gėdos raust kol tave linksniuoja ir vadina narkomanu. Astronautai juk grįžę iš kosmoso staigiai nepuola bėgiot po žemę ar važinėt su bolidais po miestą nes jų raumenys būna dalinai atrofavęsi. Praeina tam tikras laikas kol jie atgauna jėgas. Su ganja tas pats, tik viskas vyksta "protavimo", "mąstymo" lygiuose.
laumes vaikas rašė:mintys nenuoseklios, manau, sunkiau susikoncentruot, bene visados lydi "netikrumo" jausmas, daznai juntu "fonini minciu triuksma" ( kazkas panasaus i iprasta fonini truiksma; tik čia mintys). tarkim mastai eisiu i virtuve, atsinesiu ko uzkast ir pan ir kol ta minti audei, lyg dar kazka salia mastei, kazka neapibrezto. galbut vargiai ka supratot, bet nupasakoti nera lengva.
Na aš tai supratau. Praktiškai parūkęs gauni didesnę dozę minčių, t.y. labiau dirba toji galvos/smegenų pusė, kuri atsakinga už žmonišką gilesnį mąstymą, o ne toji, kuri bele judina rankas ir kojas, kad davažiuotum iki darbo ir paklibintum kokius nors aparatus ar pakalbėtum klientams tai ką mintinai išmokai apie skalbenkes. Tas galvojimas apie tai kaip eisi į virtuvę pasiimti kopūsto, kad darytum salotas (nu tarkim) labai skiriasi nuo mąstymo, kuomet tu apmąstai, analizuoji savo buvimą tarp kitų, savo buvimą iš esmės, analizuoji kaip elgiesi, kodėl elgiesi būtent taip, o ne kitaip, kodėl gyvenime turi vienokį požiūrį, o ne kitokį ir panašiai. Nustojai pūst - sustojo ar sulėtėjo ir tos smegenų dalies darbas. Dėl to ir parinies. Sunku vėl turėt tiek mažai "sugaudomų", "aiškiai suvokiamų" minčių. Lieka tik arbata ant stalo ar kopūstas be jokių double analizių. Tu tik jauti, kad kažkas dedasi galvoje daugiau, bet nebesugebi to "daugiau" sugaudyti ir suvokti, "sukramtyti". Suvokimo kas normalu nepraradai, bent jau nenoriu tikėti, jog praradai. Puikiai suvoki, jog rūkymo arba nerūkymo laikotarpiu tavo nuotaika nesikeičia per dieną po 10 kartų. Ta nuotaikų kaita gal labiau pastebima tik nutraukus savo visus rūkymus, kadangi vėlgi dėl jau minėto perėjimo iš vieno vadinkim "pasaulio" į kitą.
Minėjai, kad iš prigimties esi linkęs į savianalizę (nors savianalizė ne prigimtinė, bet tiek to, ne apie tai dabar), tai dabar gyvenk sau, žmogau, toliau ir toliau analizuok aplinką ir save joje. Nusiteik tai daryt ilgesniam laikotarpiui, na bent jau aš taip daryčiau. O ką šizofrenija? Jau sergi? Matai kokius simptomus? Daktarų čia nėra, na, bent jau nei viens toks neapsiskelbė čia forume...
Nėr čia ką protint, pats nemažas vaikas esi ir jokio protingo asmens įspūdžio sudarinėt nereik. Visi karts nuo karto turim bėdų ir vienaip ar kitaip bandom su jom tvarkytis. Man panašių dalykų nepamenu ar buvo, bet jei buvo tai tiesiog gyvenau toliau ir nekreipiau į nieką dėmesio. Dabar pastoviai karts nuo karto parūkau, kartais dažniau, kartais rečiau, bet prieš darant ilgesnę pertrauką aš suprantu kokie bus pakitimai ir ko man tikėtis, todėl automatiškai save tarsi paruošiu naujam, kitokiam gyvenimui. Gali retint savo pūtimus ir visks bus normoj. O jei planuoji eit pas daktarus tai aš tau palinkėsiu sėkmės, bet ten slėpt kažko nėr prasmės. Duo die tau žmonišką daktarą. Daugumai jų yra px tavo problemos, jiems esi ne žmogus, o eilinis pacientas. Sakyk jiems viską, bet vargu bau ar ten surasi tai ko ieškai. Gi mokslinė medicina mano, jog tabletė visagalė, nors man atrodo, kad čia susitvarkysi pats be jokių medicininių nesamonių.

Gal nedažnai tai kartoju, tačiau viskas ką rašau yra mano ir tik mano nuomonė neremta jokiu mokslu ar niekieno kito galva ar protavimu, todėl kiekvienas, panoręs paklausyt neša savo atsakomybę ant savo pečių. Jei tekste yra kitų žmonių minčių ar kažko tai būtinai parašau. Mano gyvenime taikomi mano metodai ar požiūriai nebūtinai turi būti sėkmingai pritaikyti ir kitų gyvenimuose.

p.s. va dabar galiu ramiai išsirašęs eit miegot :D ir prikolas su vindausais - 10 balų :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • thc ir sveikata
    naktibaldas » » forume Legalus forumas
    70 Atsakymai
    40668 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Regimantas
  • sveikata
    just_lukas » » forume Legalus forumas
    109 Atsakymai
    45980 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dcorp
  • Sportas - sveikata :)
    Donatas » » forume Prašau žodžio!
    87 Atsakymai
    42631 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas loreta
  • Marihuanos ekstraktas
    Sigma » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    5248 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Ar marihuanos rukymas kenkia vaisingumui?
    Kotelis » » forume Medicina
    28 Atsakymai
    20636 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas