Nuotrauka Nuotrauka

UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė krūmas »

:DDD sumasciau poksta :DDD gal ir neverta demesio mintis bet pagal dabartine situacija mano mieste
tai butu galima pagaminti koki poster'i kuriame subtiliai sarkastiskai tyciotusi is pareigunu ir rasoma apie
tai jog jaunimas saugotusi.
nereikia but pesimistais o stengtis kuo daugiau is gyvenimo gero semtis. tai vat as galvoju toks pokstas neblogas
:V:
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė PsY »

srry nebeparašiau nakti nes jau trūkes beveiik buvau xD ir ėėė hebra mačiau fb rašo žmones kad reikia balandžio 20d daryt mitinga ar kažka tokio bet kaip suprantu kaip visada nebus kas tuom apsiema...
PsYchotherapist
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė krūmas »

PsY rašė:srry nebeparašiau nakti nes jau trūkes beveiik buvau xD ir ėėė hebra mačiau fb rašo žmones kad reikia balandžio 20d daryt mitinga ar kažka tokio bet kaip suprantu kaip visada nebus kas tuom apsiema...
o kaip pats manai ar to reikia, t.y. argumentuok. iškelk klausimus. tikslus...
pirmiausia reikia tokį stiprų žingstį žengt apgalvot jį.
:V:
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė runkelis »

vienas jau susirinkimas buvo...putejas organizavo,reikia gauti is seimo kanceliarijos leidima ar is kur ten...as neesu FB ir nezinau kas ten ka organizuoja...taip kad jau cia antras butu zingsnis tamsta.ir ar jau atsirado kas putejui galetu padeti pateikti jo istorija,legalize link?galite pm man.bus atsilyginta!arba ieskau savanoriu.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

blt blt sakykit jūs chebra ką norit, bet manęs 420 mitinguose nebus ir aš atvirai sakau 420 ne priežastis kažką rengti. pažiūrės kaip į piderus mosikuojančius vėliavomis ir tiek žinių, mentai supakuos organizatorius nes minioje dar paliubomu bus žmonių, turinčių kasiakų, o jei ir nebus kasiakų tai kas organizuos viską? reikalinga media, suformuluoti aiškūs tikslai, tinkamas laikas, reikalingas vienas ar keli visos "bandos varovai", kurie ramiai aiškiai rišliai sugebėtų kalbėt su žurnalistais ir pan. Tie patys priešakyje einantys jūsų išsirinkti guru/organizatoriai turės daug pistis, kad gauti leidimą mitingui ar eisenai, o dar prieš tai reik parašyt prašymą, reik suplanuot vietą laiką, jei eisena tai reik dar maršruto, derybos su savivaldybe ir policijos atstovais dėl saugumo ir teisinių dalykų ar galima ar negali ir jei leidimas nebūtų duotas kas atsitiktų tuomet? Ir išviso, tarkim suorganizuosit. Žinoma suorganizuosit, o ko gi ne? Kas aš per vienas, kad jus visus kartu sudėjus nuvertinčiau? Gal daugeliui iš jūsų mano nuomonė verta storo apvalaus nulio, tačiau aš ją vistiek išsakysiu. Aš nemanau, kad taip tiesiog imti ir kažką aklai organizuoti yra tikslinga. Mūsų tikslas - dekriminalizacija, kanapės naudojimas medicinoje ir pan. Aš irgi to noriu ir visi to nori, bet aš manau, kad dar kol kas reikia luktelt kol aš sužinosiu bent kuo mane kaltina, kokį str. man kabina. Aš asmeniškai manau reikia palaukti bent mano teismo datos. Teismo dieną surengus mitingą (ne piketą, nes piketas turi mažesnę įtaką, mažesnis šou), sukvietus media, tuos pačius iš 15min. kurie jau nuolatos informuojami ir pradeda rašyt, kurt naują istoriją Lietuvoje (kaip kedžio ūso ir pan.), jūs visi parodytume savo, mūsų bendruomenės ir mus palaikančių žmonių solidarumą remiant vieną nereikšmingą savo narį. Tai būtų ne niekam nežinomas 420 renginys ar Lietuvoje dar neįsišaknijęs ir mažai žinomas GMM, bet tai būtų kova už teisybę, už saviškius ir kanapę. Mokykitės iš kedžio istorijos. Kiek ten komentaruose pilstė kedžio bėdas delfyje? daug laiko praėjo, o burbulą pūtė pūtė ir pripūtė ir kas gavosi? Kedžio nebėra, bet žmonės sukruto, stojo būdėjo prie namų ir t.t. Tai kaulas visuomenei, kuri ištroškusi nuo senų senovės kraujo ir intrigų. Anksčiau būdavo arenos su gladiatoriais, o dabar visi turim savo nuosavas arenas, vadinamas televizoriais. Pateksim ir ten. Aš jus nx visus pasiūsčiau jei nesidomėčiau kanape ir jūs surengtumėt maršą ar mitingą niftemų, pvz 420 ar GMM. Kas tas GMMir kas tas 420? Trinasi lai jie galvas visi narkomanai nelaimingi. Tol kol neparodysim, kad mes stovim už kiekvieną iš saviškių, tol ir būsim bananų, pomidorų ir liandsbergių ar ko tik norit kraštas. Visuomenė galų gale kitaip reaguos ir kitaip skaitys naujienas kai media trimituos, kad prie teismo rūmų belaukiant nuosprendžio susirinko 100, 500, 1000 ir t.t. žmonių, kuriems nenusišikt ką sistema padarys su jų nariu, kuriems nenusišikt ant teisinės sistemos ir kanapės augalo. Solidarumas yra pagirtinas ir ne visi sugeba laikytis kaip vienas esant bėdoms. Ar nepasakodavo jums tėvai pamokymo apie šluotą? Ištrauk vieną vytelę iš šluotos ir perlaužk ją. Lužta lengvai. Tačiau pamėgink paimt visas vyteles vienon kruvon ir bandyk sulaužyt. Nepavyks nes vieną visuomoet galima sulaužyt, bet niekas negali sulaužyt savo įsitikinimus ginančios minios. mano supratimu turime gerą progą kažką rimto nuveikti šioje srityje ir dar: noriu kad nepamirštumėte, jog legalus buvo sukurtas ne tam, kad vien ateiti ir pasiskaityti kaip užaugint kanapę, bet visų pirma tam, kad ateityje mes galėtume kartu saldžiai pasijuokti iš anksčiau buvusių įstatymų, kurie už gamtos mylėjimą sodindavo žmones kalėjiman.

Žinot, man tai realiai px. Aš plaukiu pasroviui ir tai jau darau metai ar pusantrų, nesvarbu. Galiu sėst be jokio sąžinės graužimo į kalėjimą, bet aš savo įsitikinimų nepaliksiu. Būtent jie mane stumia per gyvenimą ir aš matau, kad tai yra teisinga ir gera. tegul niekas neateis ir nieks nieko nedarys, tegul 15min. ir visi kiti atsuka nugarą, aš nepykstu, bet iš teismo salės aš išeisiu pakelta galva. Aš sieksiu moralinės pergalės kaip minimum ir jeigu aš laimėsiu, vadinasi laimės visi. Būtų juokinga jei 420 visi pasidaro mitingą, susirenka, pabūna ar praeina su plakatais ir visa kita, o teismas tarkim buvo prieš dieną ar dvi ar po savaitės. Tokiu žingsniu jūs jau viską pasakot apie save kaip bendruomenę. Vadinasi jums giliai px jūsų nariai. Jei nesirūpinsit saviškiais, tai saviškiai nesirūpins jumis kai bus bėda. Toks vaizdas, jog jūs manot, jog ateis Markas Emeris ir atsistojęs kaune laisvės alėjoje ant bačkos pasakys legalize, atidarys kofyšopą ir jau pist viskas legalu. Tai sunkus ir alinantis darbas, kuris reikalauja tonos nervų, susikaupimo, ryšių, tikėjimo, noro, vienas kito supratingumo, kooperavimo, moralinio ir kitokio palaikymo, apskaičiavimų kas ir kodėl ir kada geriau ir t.t. ir pan. Pikta man, pripažystu tai, bet pikta ne todėl, kad gal būt aš liksiu vienas, bet dėl visų apatiškumo ir nesistengimo mąstyti kaip geriau padaryti.

dar vienas svarbus dalykas imantis organizacinių reikalų - turi ne tik paskambinti ir paprašyti ar parašys kas nors straipsnį ar ateis pafilmuos ar kas padarys lankstinuką su plakatu. tai ne vien ir šnekėjimas ar davimas interviu. Reikia jausti, gal būt žinoti ar numatyti kokia galima visuomenės, teisėsaugos, politikų reakcija į vienus ar kitus veiksmus bei galimos pasekmės grupei ar individui. Galima pagalvoti, kad čia šuns papas. Komentaruose ir aš mėgdavau rašyt, na ir vis dar mėgstu, kad davai darom darom, bet kalbos lieka kalbomis, o darbai ne taip lengvai sukasi.

Štai, išsiliejau ir tai ne 4apai ar dar kam, tai visiems ir tuo pačiu sau pačiam.

p.s. 4apa, nieko tokio, kad neparašei, vakar susisiekiau su draugu tai pas jį iškilo bėdos techninės ir dabar jis negali nieko daryt kol nesusitvarkys savo technikos. Bet jei netingėsi ir norėsi tai rašyk žmogau, stalčiuje rašliava dulkių nerinks ir tikrai bus panaudota, manau tik laiko klausimas kada susuksim tą reikalą su saituku, o jis čia gelbėtų mano trumparegėm akim žiūrint :D
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė GanjaGoblin »

Mano nuomone visas darbas ir turetu vįkti iki teismo, kuo daugiau kalbet, kuo daugiau atkreipt demesi, tai vienintelis musu šansas. nes apmastykim scenarijus.
1. tave nuteisia- ir mano nuomone visi nuleis rankas, beto išsigas, nes nori nenori, bet daugelis tuo paciu rizikuoja. ir viskas sustos bus zingsnis ne pirmyn, o atgal.
2. tave isteisins- taip pat viskas sustos, nebebus to varilio kuris užvestu žmones, ir vel grysim prie tokiu kalbu kurios vįko iki šiol.
Man galvoi negerai....
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė runkelis »

na putejas eis iki galo man minejo,kadangi tai apsurdiska.15min kaip ir bendradarbiauja,aciu 15min.visi turbut suprantate kad situacija absurdiska,geras yra kabliukas,tik kad bez truda i rybku nevytascys iz pruda.as kaip minejau truputi dasidesiu jam prie advokato islaidu,nors jis minejo kad nahren tas advokatas...manau ji sues gyva be advokato,bet idomu kuris advokatas nores atstovauti tokiai bylai...juk 15min.kels viska viesumon.manau kad 15ai min. bus apribojimas patekti i teismo sale!!!! hebra gal kas nors tokiuose dalykuose nusimanote nes as nei bum bum.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

geras šitas :}
oldfajerhend
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2010-05-23, 11:03
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė oldfajerhend »

kiek per riebus, niekas nesupras? ne karus ar gamyklas uzdraust norim o legalizuot kanapes lietuvoj. dar nebloga mintis butu kad daaug pinigu i biudzeta butu galima padaryt.
o siaip pagalvojus as nesirinkau man gimti lietuvoj ar afrikoj, nesirinkau ir ar sutinku gyventi pagal tokius istatymus...
aisku be rimtos priezasties niekas nevyks, mat yra daug dedziu valdzioj kuriu draugai ten kriminalistai ir kovoja pries ale didziausia blogi pasaulyje - kanapes..
justinis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2007-12-17, 21:30
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė justinis »

http://www.youtube.com/watch?v=hMM_T_PJ ... ideo_title

Puikus video sia tema. Gal dar kas bus nemate. Galima pasisemt minciu siandienos situacijai.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė 4apa »

Štai, išsiliejau ir tai ne 4apai ar dar kam, tai visiems ir tuo pačiu sau pačiam.

p.s. 4apa, nieko tokio, kad neparašei, vakar susisiekiau su draugu tai pas jį iškilo bėdos techninės ir dabar jis negali nieko daryt kol nesusitvarkys savo technikos. Bet jei netingėsi ir norėsi tai rašyk žmogau, stalčiuje rašliava dulkių nerinks ir tikrai bus panaudota, manau tik laiko klausimas kada susuksim tą reikalą su saituku, o jis čia gelbėtų mano trumparegėm akim žiūrint :D
eee ka as cia turejau parasyt..? :} gal uzmirsau kanors ar panasiai.
del mitingu, piketu, protestu- pritariu putejui. nera tolko kaip durneliams stoveti su plakatais ir rekauti. dabar taip daro visa lietuva, niekas jau demesio nebekreipia.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

:D sumaišiau patį su Psy:)
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė ReikSuskaupt »

justinis rašė:http://www.youtube.com/watch?v=hMM_T_PJ ... ideo_title

Puikus video sia tema. Gal dar kas bus nemate. Galima pasisemt minciu siandienos situacijai.
Neblogas. Bet galima pasiremt ir filmais, tarkim "Emperor of Hemp" arba bet kokiu kitu. Jei kam idomu, Linkomanijoj yra Cannabis Drug Documentary Pack (18.3 GB), ten nemazai medziagos, tik viskas (tikriausiai) anglu kalba. Pastaruoju metu ziurejau viena filma is ten, tik nepamenu koki, bet mazdaug apie sito dalyko (ir jo draudimo) istorija. Jei nieko nemaisau ir gerai atsimenu, tai Nixonas (ar kas ten) per kelis metus kovai pries marihuana issvaiste desimtis milijardu doleriu, o naudos nebuvo jokios, tik i kalejimus susodinta daug jaunimo. Panasiai ir pas mus, semia viena po kito, kartais kokia grupuote demaskuoja, bet vartojimas del to tikrai nemazeja, nes musu juk taip lengvai neisgasdinsi :) na gal esam priverciami ne taip saugiai jaustis ir tiek.
O tokiu faktu tuose dokumentiniuose filmuose galima daug rast, tai pagalvojau, gal kas praverstu. Tik aisku, perziuret viska nemazai uztruktu. Ir galbut ne visi turi LM accounta arba gali nepavykti siustis del to, kad tik pora zmoniu ta turi, tai jei kas nores, galit rasyt man, kita savaitgali pasidalinciau.
bzimbzim
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-03-30, 14:30
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė bzimbzim »

Jei jau prakalbai apie filmus, tai noriu iš anksto pasakyti, kad reikės kažkurio iš jūsų pagalbos :) Cnn-team komanda, sujaudinta pūtejo istorijos :)), kaip tik dabar verčia labai informatyvų, įdomų ir naudingą filmą „The Union: The Business Behind Getting High“ (2007) į lietuvių kalbą. Ten yra viskas, nuo marihuanos įstatymų istorijos iki jos tyrimų ir t.t. Dar tikiuosi, kad pavyks prakišti jį į keletą nemokamų įvairiuose miestuose rengiamų kino seansų, į kuriuos ateina visai nemažai žmonių. Tiesiog norisi pridėti savo porą centų prie visos šitos artėjančios(tikiuosi) kovos :) Minėjau, kad reikės jūsų pagalbos. Turiu galvoje tai, kad reikėtų pertikrinti išverstus subtitrus. Ar gerai išverstos sąvokos, ar teisingai suprasta istorija, priežastys ir pan. Tad būtų gerai surasti žmogų, kuris nusimano ne tik apie tai, kaip geriausiai bongą išplaut, bet ir visokius 'techninius' dalykus, susijusius su marihuana, kuris norėtų ir galėtų mums padėti :)
Paskutinį kartą redagavo bzimbzim 2011-04-02, 19:03. Iš viso redaguota 1 kartą.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

LUNI-Kaunas
2011 m. gegužės 5 d. Renginys: Visos pasaulio keitimo idėjos. Kur tiesa, o kur melas?


Priklauso grupei(-ėms): POLITIKOS, EKONOMIKOS, ISTORIJOS, SOCIALINIAI IR PSICHOLOGIJA, GAMTA IR MOKSLAS

Renginio idėja
Apžvelgti visas pasaulio keitimo idėjas: zeitgeist, konspiracijos teorijos, dvasingumas, ekologija, žmonės eina į eko gyvenvietes, anastasija, naujo tipo mokyklos, judėjimai, anarchizmas, 2012, sektos... čia tik keli pvz.

Eiga

* Po kiekvienos idėjos pristatymo (su skaidrėmis) žmonėms leisime pasidalinti savo žiniomis, nusistatymais ar palankumu prezentuotai idėjai. Gal kažkas gali pateikti įdomių argumentų. Tačiau, ilgos diskusijos nevystysime, tik trumpai pakalbėsime visi kartu apie tai. Ir eisime prie kito šaunaus dalyko, vykstančio mūsų pasaulyje.
* Nors, renginys bus su skaidrėmis ir pagal tvarkaraštį, renginio pabaigoje savo žiniomis apie negirdėtas idėjas galės pasidalinti kiekvienas norintis. Dėl to, turėtų būti labai įdomu.
* Renginio dalyviai, LUNI Kaunas nariai, kviestiniai lektoriai - visi galės pristatyti idėjas, kurias išmano geriausiai.

Tikslas
Renginys skirtas tiems, kurie nieko nežino arba mažai žino apie šias gyvenimo alternatyvas. Renginyje jie susidarys bendrą vaizdą, pajus, kad tam tikra idėja jam yra prie širdies, kad jam asmeniškai tai labai patinka. Gal patys buvo taip sugalvoję ;D Žmonės yra žingeidūs, jie asmeniškai pasidomės labai plačiai, jeigu tam tikra idėja jiems bus prie širdies. Galėsime pateikti nuorodas, kur galima domėtis. Platinti savo skaidres.

Melas, ar tiesa?
Šiaip gvildenant vieną “eko” idėją yra sunku suprasti ar ji mums naudinga, ar ne, nes nematome viso konteksto. Šis renginys bus skirtas supažindinti su visomis idėjomis, todėl žmonės gyvenime geriau supras įvairių idėjų kontekstą, kiekvienai idėjai žinos alternatyvą, pataps labiau kritiški, geriau skirs baltą nuo juodo. Renginio pradžioje bus prezentacijos apie sektos apibrėžimą, pašnekėsime apie mokslo ir pseodomokslo skirtumus ir t.t. Vienu žodžiu apibrėšime sąvokas, kad nekiltų nereikalingų diskusijų renginio eigoje.
---------------------------------------
p.s. man atrodo, jog ir mes turim įvairiausių idėjų;) Norintys dalyvauti ruoškitės, o visa kita bus suvesta, sureguliuota.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė PsY »

bzimbzim rašė:Jei jau prakalbai apie filmus, tai noriu iš anksto pasakyti, kad reikės kažkurio iš jūsų pagalbos :) Cnn-team komanda, sujaudinta pūtejo istorijos :)), kaip tik dabar verčia labai informatyvų, įdomų ir naudingą filmą „The Union: The Business Behind Getting High“ (2007) į lietuvių kalbą. Ten yra viskas, nuo marihuanos įstatymų istorijos iki jos tyrimų ir t.t. Dar tikiuosi, kad pavyks prakišti jį į keletą nemokamų įvairiuose miestuose rengiamų kino seansų, į kuriuos ateina visai nemažai žmonių. Tiesiog norisi pridėti savo porą centų prie visos šitos artėjančios(tikiuosi) kovos :) Minėjau, kad reikės jūsų pagalbos. Turiu galvoje tai, kad reikėtų pertikrinti išverstus subtitrus. Ar gerai išverstos sąvokos, ar teisingai suprasta istorija, priežastys ir pan. Tad būtų gerai surasti žmogų, kuris nusimano ne tik apie tai, kaip geriausiai bongą išplaut, bet ir visokius 'techninius' dalykus, susijusius su marihuana, kuris norėtų ir galėtų mums padėti :)
šito filmo sub titrai lietuviški jau senai yra galiu atsiusti jei reikia. tuomet užtektu juos peržiurėti ir gal kažka pakeisti patvarkyti nors kiek žiurėjau viskas ten ganėtinai gerai
PsYchotherapist
bzimbzim
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-03-30, 14:30
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė bzimbzim »

PsY rašė:šito filmo sub titrai lietuviški jau senai yra galiu atsiusti jei reikia. tuomet užtektu juos peržiurėti ir gal kažka pakeisti patvarkyti nors kiek žiurėjau viskas ten ganėtinai gerai
Rimtai? Velnias, tai gerai, kad dar nedaug išversta :)) Paieškojau pagrindiniuose trackeriuose, nebuvo, tai galvojau ir nėra. Na, aišku. Būtų labai gerai, kad atsiųstum. Bus pataisyta, jei bus ką taisyti, ir žiūrėsim ką galima padaryt :)

EDIT: radau, kur juos atsisiųsti. nebereikia.

EDIT2: Šiaip, kiek peržiūrėjau, lyg ir nieko blogo neradau juose. Kieno čia versti subtitrai? Kam priklauso copyleft? :)

EDIT3: Kadangi negaliu siųsti asmeninių žinučių(???), atsakau į ją čia: Dėl įgarsinimo nėra aišku. Bet viską galima suorganizuoti :)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė PsY »

Kieno versti titrai nežinau, bet per vlc jie biški atsilieka ligtais tai reikia ten -16000 suvest ar kažkiek nepamenu. o šeip galima paprašyt kad BTM igarsintu arba šeip kokie nors igarsintojai
PsYchotherapist
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė krūmas »

PsY rašė:Kieno versti titrai nežinau, bet per vlc jie biški atsilieka ligtais tai reikia ten -16000 suvest ar kažkiek nepamenu. o šiaip galima paprašyt kad BTM igarsintu arba šiaip kokie nors igarsintojai
norint padaryti jog lt subtitrai atitiktu garsa reikia eiti irankiai > takeliu sinchronizavimas, ir ties "subtitrai pralenkia vaizda" irasyti "-16,000 s"(be kabuciu ir butinai su minusu pradzioje).

edit: lt subs nuoroda yra cia apacioje
http://www.anarchija.lt/politika/23487- ... zuoti.html
Paskutinį kartą redagavo krūmas 2011-04-03, 15:30. Iš viso redaguota 1 kartą.
:V:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Legalize partija
    sn00py » » forume Legalus forumas
    66 Atsakymai
    30311 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas