Nuotrauka Nuotrauka

Padėkit išsirinkt veislę

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Sensation
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 11:27
Reputacija: 0

Standartinė Sensation »

Vyrai, susimaisiau... Noriu pirkt top 44 feminised bet http://weedseedshop.com/ nesiuncia y Lietuva :/ . Paziurejau skunk #1,http://www.everyonedoesit.co.uk/online_ ... uctID=5181 uzsimaniau pirkt, bet raso vienur kad indica kitur kad sativa, tj nusprendziau paklaust jusu- ji sativa ar indica?Ir jejgu galite patarkite kokia man rusy issirinkt? Gerai kad butu indica, 6-9 saw zydejimo, thc kiekis didesnis, lengvai auginama, nes pirma karta bandysiu outdoore :) Is anksto dekui :D
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Skunk#1 (75% Sativa, 25% Indica). Pirk Afghan. Trumpai žydi, 100% indica. Atsiversk kokį puslapį ir žėk, ką rašo apie visokias veisles. Jei kažkas užaugino konkrečia veislę, tai nereiškia, kad ir tu ją užauginsi. Pats mąstyk.
Sensation
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 11:27
Reputacija: 0

Standartinė Sensation »

Aisku :) Taigi tikrai issirinkau 2 rusis: Hindu Kush Skunk ir Northern Lights. Kuria bus trumpiau ir lengviau augint 1 kartui?
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

na su afganu,as nzn, nepatariu,bent jau is nirvanos,zydi tikrai trumpai,bt lgrazei ir staigus zydejimas,bt poveikis stoned ir daugiau parukyt teko,salia augo skunk,nera ka lyginti.imk skunka.
It makes me wonder
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

Sensation rašė:Zhinot, kaip pirmam kartui outdore norisi kad viskas iseitu gerai :) Tada ir sirdziai gerai ir plauciams ne ka blogiau :)
pirma karta niekada neiseina gerai ypac tokias veisles pasirinkus nebent tu kokioj ispanijoj gyveni :D pirmas blynas visad kazkiek prisvyla ;)
Jimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2008-04-08, 16:01
Reputacija: 0

Standartinė Jimmy »

Iseina, tik reikia rupintis , priziureti , tik nepersistengti .
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

jaj supranti augalus zinai kas kaip ir kodel tada taip,ymanoma uzaugint ir pirma kart auginant,,bet jaj esi atgrubnagis :D nieko gero nesigaus,kol is klaidu nepasimokoma.[/b]
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Gal kam teko susidurti T.N.R. ish KC Brains?
hipis hipiui akies nekerta
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

MAN ON A ROCKET rašė:Gal kam teko susidurti T.N.R. ish KC Brains?
Labai geri atsiliepimai. Taip pat apie Mango ir KC33 iš ten pat. Tik sklando daug atsiliepimu, kad dabar jų sėklos nedaigios ir gandai, kad jie užsilenkė ir rinkoj vien tik senos sėklos. Pagal KC33 genetiką Dutch Passion išvedė Khola ir tai turėtų būt identiška veislė.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Viruz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 2009-02-11, 20:09
Reputacija: 0

Standartinė Viruz »

Kaip jum orange bud? Nesenai teko ragaut, gan lengwas dumas ir po 1 pipe ratuko jau atsipalaiduoji
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Standartinė Bongmaster »

Zodziu.. perskaiciau visa sita tema (uztrukau kokias 3h) supratau kad low rideris limpa ant bet kur.... ir kad skunkas pirmam kartui yra gan geras variantas ( bet kiek esu girdejas kad skunkas laaabai jau kwepia kai auga.. o man tas netinka) todel pamasciau
http://www.seedsman.com/en/cannabis-see ... is-5-seeds
ka jus apie toky aparata galvojat pirmam growui po 400w hps indore ?
P.s seklas uzsisakineju ryt todel ieskau greito helpo
p.p.s jej ryt uzsakau ar spesiu iki liepos 1 dienos uzaugint?
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Bongmaster rašė:Zodziu.. perskaiciau visa sita tema (uztrukau kokias 3h) supratau kad low rideris limpa ant bet kur.... ir kad skunkas pirmam kartui yra gan geras variantas ( bet kiek esu girdejas kad skunkas laaabai jau kwepia kai auga.. o man tas netinka) todel pamasciau
http://www.seedsman.com/en/cannabis-see ... is-5-seeds
ka jus apie toky aparata galvojat pirmam growui po 400w hps indore ?
P.s seklas uzsisakineju ryt todel ieskau greito helpo
p.p.s jej ryt uzsakau ar spesiu iki liepos 1 dienos uzaugint?
Po lempa tikrai spesi, del sito gali nesukt galvos, aisku, jeigu tau seklas atsius 2 savaiciu begyje, o ne po menesio. Bet ir tai spetum ;)
AiSAS
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2009-04-02, 01:30
Reputacija: 0

Standartinė AiSAS »

sveiki.ka patartumet pirkti is seklu. norint augint miske.bet tinkancia shvedijos klimatui.ten buna gana mazai saules ir gana dregna 8/
as esu as ir daugiau tokiu kaip as nera
iwantgrow
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2009-03-31, 21:55
Reputacija: 0

Standartinė iwantgrow »

ka patartumet auginimui lauke kad butu lengva ir daug skanaus derliaus? ir is kur pirkti kad jokiu banku ir cortu nereiketu
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Tu nemegsti stengtis, tau svarbiausia yra apsipust o ne augint :| Greit, daug, gero dumo, mazai prieziuros, ne per bankus. Gal pardavinesi?
:x: Tas kai nusišneka 420 *
iwantgrow
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2009-03-31, 21:55
Reputacija: 0

Standartinė iwantgrow »

nu ne man tik pirmas augimas lauke ir is lauko noriu kazko neiprasto man labai patinka auginimas kekvieno nuostabaus daigelio suzelimas jo gyvastis kaip laistant lapeliai shypsosi kaip greziasi i shviesa kaip nuostabu kai atsiranda mergaite bet per bankus man nesiseka ten visokie kodai geriausiai kai savo prakaitu uzdirbtus pinigelius (popierinius ne is cortos) duodi i geras pasto rankas!
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

http://www.seedsman.com/en/cannabis-see ... tiva-seeds --->Sita neypatingai sunki veisle, man atrodo. http://www.seedsman.com/en/cannabis-see ... girl-seeds --->Trumpiau zydi, tinka Lietuvos klimatui. http://www.seedsman.com/en/cannabis-see ... kunk-seeds --->Sita gerai pradedanciajam, tinka musu klimatui ;) Va ka as tau patarciau. :) O del banku, negaliu tau padeti :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

saunuolis rama!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
iwantgrow
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2009-03-31, 21:55
Reputacija: 0

Standartinė iwantgrow »

aciu raMa labai padejai!
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Prasom :) Kita karta jau pats galesi susirast ir kitiems padet ;)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas