Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

bi0dileet rašė:pas mane kai augo kazkada ant palanges, tai 1 labai greit tyso, o kiti letai, tai paaiskejo, kad bedos su zeme :)
Visiskai sutinku, buwau pirmam kartui nusipirkes kaskokiu zemiu(durpiu) ir pradejau augint, per 2 savaites 5 augalai vos isskleide 2 auksta lapu, 3 kaskodel augo truputy greiciau, vos tik persodinau, per 2 dienas pasimate rezultatas akivaizdziai.
12 / 12
WW 50 days on flowering.
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

Padaryk geresnes kokybes fota nes anytra kartta pasiziurejau fota ir pamaciau kad tas augalelis lygtai susigarbanojes ar pan. :/ 8/
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Nu ne del zemiu man rodos nes augo kitose zemes tas pats buvo... db persodinau i "Dideiva GRUNTAS AUGALAMS" pilnai paruostos juodos durpes, organiniu trasu ir juodzmeio misinys, ten smelio visko yra imaisyta. 8/
vaikai nenarkokit vartotiku.
kleras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2007-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė kleras »

Legalus rašė:Nu ne del zemiu man rodos nes augo kitose zemes tas pats buvo... db persodinau i "Dideiva GRUNTAS AUGALAMS" pilnai paruostos juodos durpes, organiniu trasu ir juodzmeio misinys, ten smelio visko yra imaisyta. 8/
Prizastis greiciausiai ne tame, bet atrodo, kad zeme labai supresuota. Nenori nukalkint siektiek ir idet perlito? Zeme bus puri, augalo saknys gaus daugiau deguonies, jam bus lengviau jas vystyti. Be to zeme atrodo kaip atskirros juodzemio smilteles, o pagal tai kaip tos smilteles yra sulipe i mazus grumstelius nusprendziamas jos derlingumas. Skaiciau tarybinej knygoj, kad smelingose vietoves mazai kas auga ne del to, jog dirvozemyje nera istirpusiu drusku, o del to kad smilteles nera sulipusios. Joms sulipinti naudojama polimeraze, nenumanau kas tai tik zinau kad organizme yra toks fermentas lipdantis dnr grandine, ar pan..As ja pakeiciau sugizusiu pienu;]. Skamba gal ir kvailokai, bet supyliau sugizusi piena i vazona ir po 2sav toje vietoje radosi toks kaip suplotas regbio kamuolys is zemiu, perlito ir balto, sauso pieno;]. Ji sutrupinau, zeme tapo labai puri ir joje augalai augo kaip pasiute.. Nesakau,kad tu turi taip daryt ar pan , tik sakau kaip as tai darau ir kokie gaunas rezultatai.(beje ar tik neperlieji?) Vat pvz mano 2sav ww augalelis:
[ nuotrauka ]
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Kur isgyti perlito :?:
vaikai nenarkokit vartotiku.
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

Schetelig, Zirmunuose. Prie pat rimi
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

Legalus rašė:Kur isgyti perlito :?:
Kai krautuvej teirausiesi butinai pridurk,kad reikai agroperlito, nes jei pasakai perlito, tai tos babos ten dirbancios visada pasitaiko kazkokios durnos, papurto galva ir sako tokio dar nesam tureje,arba ima siulyti paprasta juros puta trupinta :) o seip Zalioj stoteleje visada buna ;)
melskimes, galbut tai jums pagelbes
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

kleras rašė:
Legalus rašė:Nu ne del zemiu man rodos nes augo kitose zemes tas pats buvo... db persodinau i "Dideiva GRUNTAS AUGALAMS" pilnai paruostos juodos durpes, organiniu trasu ir juodzmeio misinys, ten smelio visko yra imaisyta. 8/
Prizastis greiciausiai ne tame, bet atrodo, kad zeme labai supresuota. Nenori nukalkint siektiek ir idet perlito? Zeme bus puri, augalo saknys gaus daugiau deguonies, jam bus lengviau jas vystyti. Be to zeme atrodo kaip atskirros juodzemio smilteles, o pagal tai kaip tos smilteles yra sulipe i mazus grumstelius nusprendziamas jos derlingumas. Skaiciau tarybinej knygoj, kad smelingose vietoves mazai kas auga ne del to, jog dirvozemyje nera istirpusiu drusku, o del to kad smilteles nera sulipusios. Joms sulipinti naudojama polimeraze, nenumanau kas tai tik zinau kad organizme yra toks fermentas lipdantis dnr grandine, ar pan..As ja pakeiciau sugizusiu pienu;]. Skamba gal ir kvailokai, bet supyliau sugizusi piena i vazona ir po 2sav toje vietoje radosi toks kaip suplotas regbio kamuolys is zemiu, perlito ir balto, sauso pieno;]. Ji sutrupinau, zeme tapo labai puri ir joje augalai augo kaip pasiute.. Nesakau,kad tu turi taip daryt ar pan , tik sakau kaip as tai darau ir kokie gaunas rezultatai.(beje ar tik neperlieji?) Vat pvz mano 2sav ww augalelis:
[ nuotrauka ]
mano WW 3 savaiciu ir atrodo zymiai mazesnes '| '| '| nors ir visos augo panasiai, pirma karta ir sioji... Manau del salygu mano, ir nepagerinsiu... 400W natrio lempa, ventiliacija sudina... Zemes be perlito, nes finansiskai man jo neypirkt, nes pakas perlito (ant 2litru zemes) kainuoja 2lt. O zemiu pas mane ant visu augalu ~200 litru... Taigi apsieinu be jo...Auks ilgiau augalai mano, bet kaskada vistiek uzauks :)
pries pora savaiciu mano augalai fotkinti. Jiems buwo menesis be vienos dienos:

mazoki, nes ju vaikysteje buwo didelis stresas del netinkamu zemiu...

[ nuotrauka ]

o cia pries 5 dienas daryta fotke. Dabar virsunes 1 auksto nukirptos, bet normaliai lyg atrodo, kaip manot? ar uzauks ant sito augaliuko normaliai stuffo? !(

[ nuotrauka ]
12 / 12
WW 50 days on flowering.
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

8| 2lt perlito yra 2l, ant kiekvieno vazono po puse pakelio net daugiau gautusi, kazka cia suveliai, nors realiai pagrist negaliu
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Kai persodinau augaleli i nauja zeme su perlitu, pamaciau kad ten saknu lb mazai... Tai delto jis ir neaugo :(
vaikai nenarkokit vartotiku.
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

Legalus rašė:Kai persodinau augaleli i nauja zeme su perlitu, pamaciau kad ten saknu lb mazai... Tai delto jis ir neaugo :(
Taip pat ir man buwo, kai sudinose zemese buwo, viena ilga saknis nuleista y dugna, jokiu issisakojimu, vat kai persodinejau jau menesio laiko is 2litriniu vazonu, tada jau matesi kad buwo saknu, Sndn viena augala uzsilikusy 2.5litru vazone persodinau, jam pusantro menesio yra, tai vazono dugnas buwo vien saknys, dabar y lb gera zeme persodinau tai per savaite turetu duot gerai y virsu... Dabar augalas mano didziausias yra ~45cm, maziausias is pirmos vados gal 30cm, visus pasiekusius 60cm mesiu y floweringo kambariuka :) :]

Noreciau rimtu patarimu y viena mano probleminy klausima. Auginu draugo rusy, jau pusantro menesio, rusys daugiabucio name, nerima kelia skleidziamas kvapas, Kai pradejo kvepet, kvepejo tik rusys pats kur auginu, po poros savaiciu pradejo kvepet ir uz rusio(growroomo) duru, pora metru nuo jo jau nebesijaute, O va dabar Jau tik praveri duris is lauko y rusio koridoriu, dar virsui laiptu jau uzuodi kvapa, va toky :] :x: , rusiu naudojasi keleta asmenu, bet vienas is ju yra draugo mama(daktare) manau suprastu kad kaskas skanaus ir ypatingo kvepia. Taigi ka pasiulytumet su kvapo salinimu ar jo naikinimu? Problema ta kad nera jokio lango rusy kuris palengvintu man gyvenima... :?: :!: 8/ 8|
12 / 12
WW 50 days on flowering.
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Standartinė modis »

kokia rusi cia jau taip augini kad toks kwapas?
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

modis rašė:kokia rusi cia jau taip augini kad toks kwapas?
WW. pzdc kaip niuhina, dar jai uzeini kai lempos dega tai wapsem kaip kvepia... Beje ka jau kalbet koks kvapas bus kai zydees? '| !( :]
12 / 12
WW 50 days on flowering.
kleras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2007-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė kleras »

Shvendrius rašė:
Legalus rašė:Kai persodinau augaleli i nauja zeme su perlitu, pamaciau kad ten saknu lb mazai... Tai delto jis ir neaugo :(
Taip pat ir man buwo, kai sudinose zemese buwo, viena ilga saknis nuleista y dugna, jokiu issisakojimu, vat kai persodinejau jau menesio laiko is 2litriniu vazonu, tada jau matesi kad buwo saknu, Sndn viena augala uzsilikusy 2.5litru vazone persodinau, jam pusantro menesio yra, tai vazono dugnas buwo vien saknys, dabar y lb gera zeme persodinau tai per savaite turetu duot gerai y virsu... Dabar augalas mano didziausias yra ~45cm, maziausias is pirmos vados gal 30cm, visus pasiekusius 60cm mesiu y floweringo kambariuka :) :]

Noreciau rimtu patarimu y viena mano probleminy klausima. Auginu draugo rusy, jau pusantro menesio, rusys daugiabucio name, nerima kelia skleidziamas kvapas, Kai pradejo kvepet, kvepejo tik rusys pats kur auginu, po poros savaiciu pradejo kvepet ir uz rusio(growroomo) duru, pora metru nuo jo jau nebesijaute, O va dabar Jau tik praveri duris is lauko y rusio koridoriu, dar virsui laiptu jau uzuodi kvapa, va toky :] :x: , rusiu naudojasi keleta asmenu, bet vienas is ju yra draugo mama(daktare) manau suprastu kad kaskas skanaus ir ypatingo kvepia. Taigi ka pasiulytumet su kvapo salinimu ar jo naikinimu? Problema ta kad nera jokio lango rusy kuris palengvintu man gyvenima... :?: :!: 8/ 8|
Negaliu atsiminti kokiam tiksliai, bet vienam auginimo tutoriale rode koki oro gaivikli pirkt katras neutrolizuoja ta kvapa. Ten anglijoj filmuota, kur bute is kambario growruma konstruoja, gal kas zinot?
Duke
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2007-05-22, 03:56
Reputacija: 0

Standartinė Duke »

Kvapui naikinti skirti aktyvuotos anglies oro filtrai ir oro jonizatoriai. Rinkis priimtinesni varianta.
ANB
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2007-03-11, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė ANB »

reikejo tiesiog growrooma atsakanciai uzsandarint taip nuodugniai ir is visos sirdies nepagailet makroflekso ir silikono ir nebutu sitos probloemos kad per visus galus eina kvapas ;)
dar ventiliacija atsakancia padaryt kad kuo daugiau oro ishtrauktu lauk. o jaj ventiliacijos nera dabar geros tai turbut geriausias variantas jonizatoriu isigyt ... nors apie jonizatoriu tik teoriskai girdejau nei kur rast nei kiek kainuoja net neisivaizduoju... gal kas zinot?
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now. –Chinese Proverb
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

Duke rašė:Kvapui naikinti skirti aktyvuotos anglies oro filtrai ir oro jonizatoriai. Rinkis priimtinesni varianta.
Apie anglies filtrus tik girdejes, kaskur forume buwo uzsiminta, o apie jonizatorius net negirdejes, tai manau anglies filtru reiktu gauti, bet nezinau nei kaip jie veikia, nei kaip ysigyt, zdz nezn, jaigu kasnors zinot parasykit, o dabar ajnu forume ieskot...
12 / 12
WW 50 days on flowering.
ANB
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2007-03-11, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė ANB »

Shvendrius rašė:
Duke rašė:Kvapui naikinti skirti aktyvuotos anglies oro filtrai ir oro jonizatoriai. Rinkis priimtinesni varianta.
Apie anglies filtrus tik girdejes, kaskur forume buwo uzsiminta, o apie jonizatorius net negirdejes, tai manau anglies filtru reiktu gauti, bet nezinau nei kaip jie veikia, nei kaip ysigyt, zdz nezn, jaigu kasnors zinot parasykit, o dabar ajnu forume ieskot...
anglies filtrui reikia ventiliacijos sistema daryt ir siu atveju jos reiktu galingos kad ishtrauktu visa ora tada per anglies filtra ji prakostu ir ishvalyta i aplinka paduotu . anglies filtras gali bnut naudojamas i lauka isvedant ora kad jis butu bekvapis tavo atveju reikia valyti vidini ora kad butu bekvapis tai pasiziurek jonizatoriu per google yra ju nuo 200lt
The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now. –Chinese Proverb
Assas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2007-03-25, 22:17
Reputacija: 0

Standartinė Assas »

Manau kad anglies filtras optimaliausias sprendimas , jonizatorius gerokai brangus daigtas o kvapa manau dalinai panaikins ;)
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

Assas rašė:Manau kad anglies filtras optimaliausias sprendimas , jonizatorius gerokai brangus daigtas o kvapa manau dalinai panaikins ;)
Tai kad reikia angos y lauka :( :( :( :( :| :|
12 / 12
WW 50 days on flowering.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas