Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs klausimai - atsakymai. (I dalis)

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Žalumynas
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010-10-05, 12:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Žalumynas »

dzihad rašė:Sveiki, norėčiau paklausti, per kiek augaliukas, kurio sėklos jau pradygusios buvo(išleido šaknelę per dvi paras merliuje) ir sukištos į žemę, turėtų išlįsti į paviršių?
Savaite daugiausiai :x:
dzihad
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-09-25, 14:08
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė dzihad »

Žalumynas rašė:
dzihad rašė:Sveiki, norėčiau paklausti, per kiek augaliukas, kurio sėklos jau pradygusios buvo(išleido šaknelę per dvi paras merliuje) ir sukištos į žemę, turėtų išlįsti į paviršių?
Savaite daugiausiai :x:


Ačiū.
Adiemus
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-09-30, 17:49
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Adiemus »

Taigi, auginti susiruosiau pirma karta, daug skaiciau, atsirinkau, pritaikiau zinias, pasigaminau growboxa, vidus baltas, 3 lempos: 2x15W, 1x60W(kaitrine), sudetos visos i trikampi, viduryje sukasi ventiliatorius (vesina lempas nuo perkaitimo ir paduoda silta ora po visa growboxa), praejo kelios dienos, o augaliukai styptelejo, turi po 4 lapus ir toliau auga.
Zinau jog inventorius labai silpnas, bet kaip ir sakiau, auginu pirma karta, norejau paklaust, ar galima tiketis BENT kokiu rezultatu is viso to, ar tureciau nesvaistyt laiko ?

Growbox ismatavymai ir augaleliu nuotraukos:
ilgis 40 cm, plotis 60 cm, aukstis 75 cm
http://img825.imageshack.us/i/42102052.jpg
http://img833.imageshack.us/i/19156251.jpg
http://img687.imageshack.us/i/34649286.jpg
http://img340.imageshack.us/i/67533421.jpg
http://img830.imageshack.us/i/91511319.jpg
http://img836.imageshack.us/i/55782365.jpg
pavojingas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2009-11-04, 02:04
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė pavojingas »

nu ka as tau galiu pasakyti, tavo inventorius nelabai koks, matosi kad augalai labai stiebiasi i virsu reiskia toks apsvietimas yra per silpnas, kokio dydzio bokse maziausiai tiktu 150w hps ar kokie 200w cfl lempu, kaitrine siuo atveju yra beveik visiskai beverte. P.S. kokia seklu veisle ir is kur gavai tiek daug graziu seklu? :)
Adiemus
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-09-30, 17:49
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Adiemus »

100 % indica, draugas parupino, nemokamai
Adiemus
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-09-30, 17:49
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Adiemus »

pavojingas rašė:nu ka as tau galiu pasakyti, tavo inventorius nelabai koks, matosi kad augalai labai stiebiasi i virsu reiskia toks apsvietimas yra per silpnas, kokio dydzio bokse maziausiai tiktu 150w hps ar kokie 200w cfl lempu, kaitrine siuo atveju yra beveik visiskai beverte. P.S. kokia seklu veisle ir is kur gavai tiek daug graziu seklu? :)
istaciau 3x80w, gal siektiek geriau ?
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Lasas »

Adiemus rašė:istaciau 3x80w, gal siektiek geriau ?

jei CFL tai tiktu puikiai. kaitrines lempos netinka visiskai.
Parodyk papus
Adiemus
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-09-30, 17:49
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Adiemus »

Lasas rašė:
Adiemus rašė:istaciau 3x80w, gal siektiek geriau ?

jei CFL tai tiktu puikiai. kaitrines lempos netinka visiskai.
ne kaitrines tikrai, o galima issifruoti CFL ir HPS ?
dzihad
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-09-25, 14:08
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė dzihad »

Adiemus rašė:
Lasas rašė:
Adiemus rašė:istaciau 3x80w, gal siektiek geriau ?

jei CFL tai tiktu puikiai. kaitrines lempos netinka visiskai.
ne kaitrines tikrai, o galima issifruoti CFL ir HPS ?


Jeigu iššifruoti, tai:
CFL - compact fluorescent lamp (tavo ankščiau parodytos eko lemputės yra kaip tik CFL)
HPS - high pressure sodium lamp. (http://img.diytrade.com/cdimg/468564/28 ... m_lamp.jpg)
Adiemus
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-09-30, 17:49
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Adiemus »

tai vat, tada turiu 3x80w CFL, ant mano anksciau minetu growbox ismatavimu, gerai taip, ar dar reik geriau ?
dzihad
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2010-09-25, 14:08
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė dzihad »

Adiemus rašė:tai vat, tada turiu 3x80w CFL, ant mano anksciau minetu growbox ismatavimu, gerai taip, ar dar reik geriau ?

Gerai.
andriuss
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-03, 10:55
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė andriuss »

sweiki, skaitau jusu foruma jau sawaite ir kaip auginti tai issiaiskinau mazdauk :D bet kiek supratau tai lietuwoj nelabaj imanoma gaut normalaus inwentoriaus tai nusprendziau apsizwalgyt po ussienio parduotuves. mano growboxo ismatawimai tai 49cm aukstis 34cm plotis ir ilgis ( didesnio nelabai galiu daryt nes gyvenu ne wienas). nusiziurejau cfl lempa 105w uz 47 eurus ( imciau wiena augimui ir kita zydejimui, jos jau su laidais buna, lengwas pajungimas, tipo ekonomiskos ,uz abidwi suplociau 94 eurus). reiktu ir wentiletorius is ten imt, pc koleriu nenoriu det nes garsas tai manau tikrai geras bus o man to tikrai nereike, motina is namu iswarytu jai pamatytu mano darza :D wentiletorius kainuoja 37 eurus bet tipo labai tylus, 2 begiu 143m3/h ir 187 m3/h. tokius irgi manau reiktu 2 imt tai iseitu 74 eurai :) poto dar noreciau prigriept kazkokius wamzdzius wentilecijai kur wisiskai garso nepraleidze, kaina 43 eurai ( man reike kad nei biski nesigirdetu joks uzimas) dar prie topace reiktu pasiimt hemikalu gelytem :) vienas buteliuks augimui, kitas zydejimui ir dar kazkoks papildas, kaina 41 euras. reflektorius pats pigiauses butu 22 eurai :) zemes ir vazona nusipirkciau lietuvoj :) tai dabar paskaicewus man iseitu 274 eurai (apie 1000lt) tai dabar noreciau paklaust jusu, AR APSIMOKA LEIST TIEK DAUG LT ANT TOKIU DAIGCIUKU IS KURIU GREICIAUSEI NK NEUZAUGINSIU?? :D bet jai pawyktu augint tai man tie lt atsipirktu manau :) patarkit kasnors :)
Adiemus
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2010-09-30, 17:49
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Adiemus »

negalvok apie tai kaip apie pinigu ismetima, galvok apie tai kaip apie investicija
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Lasas »

neapsimoka, nes tavo growbox labai mazas. per daug islaidu. su tokiu box'u max 200lt verta investuot. cfl lempas paprastas gali mesti, po 20w ar daugiau biski, keletos uzteks. ventileturiu gali ir Lietuvoj rasti tyliu, dar isidetum reguliuojama varza, isvis pasidarytum tyliai ,kaip tau reikia. reflektoriu gali pats pasidaryti labai puiku ir kepimo skardeles http://www.senukai.lt/sodo-darzo-ir-bui ... 137_5.html
Parodyk papus
coffesin
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2010-05-22, 23:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė coffesin »

1000lt už mažesnį boxą nei mano 8| Pas mane aukštis 70cm+. Viską įsirengiau išleidęs gal 70LT. Na o dėl triukšmo, tai tiesiog tą patį pc ventiliatorių jungiu nuo telefono pakrovėjo, tai ataušina pakankamai, o garso jokio ;]
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė 4apa »

nebent neturi wapse kur pinigu deti, tada apsimoka. uz tokios dezutes susirinkima galima nu du, tris simtus pakloti. kitkas jau kosmiskai skamba, o ypatingo nieko cia neisvardinai. jei tu zvelgi is ekonomines puses, tai nieko materialiai didelio neuzauginsi tokiam plote.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Slow Stone »

andriuss rašė:mano growboxo ismatawimai tai 49cm aukstis 34cm plotis ir ilgis [...] wentiletorius kainuoja 37 eurus bet tipo labai tylus, 2 begiu 143m3/h ir 187 m3/h. tokius irgi manau reiktu 2 imt tai iseitu 74 eurai :) poto dar noreciau prigriept kazkokius wamzdzius wentilecijai kur wisiskai garso nepraleidze, kaina 43 eurai
Tokiam tūriui šitokie ventikai, augalai jausis lyg augdami dulkių siurbly...
O šiaip jo, 1000 lt už paprastą micro grow, mano nuomone yra švaistymas, bet jei turi $, daryk kaip nori. Iš tokio boxo įmanoma būtų apie 30g išspaust (išsiprofinus). Tai paklausk savęs, kiek lt už gramą gandžikės nori paklot.
Pačekink: Micro grows @ ICMag
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
andriuss
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-03, 10:55
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė andriuss »

na geriau pagalwojus tai tikraj biski perdaug ce noriu inwestuot y toki maza growboxa, gauciau ilga laika taupyt nes neuzdyrbu as aukso kalnus :D bet kad as elektros wisiskai nenusimanau ir wisi tie lempu ir cooleriu jiungimai man nera jau toks lengwas dalykas (matyt jau smegenis prarukiau) :D del garso tai gal ir tiktu tie coolerei nes mano growboxas pagamintas is storu ploksciu, beweik 2 cm storio, ce masininis bosas. Bet jai man tas bosas uztu kaip pc tai tikraj butu negerai :D nu gal ir bandyciau susipirkt wiska lietuvoj bet bijau padegt namus su netwarkyngu pajungimu :D su elektra nelabai noriu zaist :D :D radau cfl lempu komplekta su reflektoriu, laidais ir 2 lempom 125w ( wiena augimui kita zydejimui) 82 eurai uz wiska :) ira ir ventiletoriu radau dar ventiletoriu uz 25 eurus bet neaisku kaip ten jiem su tuo garsu, raso kad garsas 36 dB/A. net nezinau ar ce daug ar mazai :D

jai 30 gramu uzauginciau tai reiskes per wiena auginima man wiskas atsipirktu :D jai imciau 30 gramu po 40 lt taj iseitu 1200lt :D o del to dulkiu siurblio tai rimtai susimasciau :D :D :D pinigais irgi nesiku :D :D :D
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė Slow Stone »

andriuss rašė:bet neaisku kaip ten jiem su tuo garsu, raso kad garsas 36 dB/A.
Pvz tylus pc korpuso 12cm cooleris būna 16-23dBa.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
andriuss
Naujokas
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 2010-10-03, 10:55
Reputacija: 0

Re: Elementarūs klausimai - atsakymai. (IV dalis)

Standartinė andriuss »

o labai sunkus pajungimas buna tu pc cooleriu?
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas