Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

dekui uz komentarus gerieji zmones :D
tik beda ta kad kiek zinau augalas tegali isgyventi 2 savaites nuo to, kai ikisai medinius smeigtukus i kota, o as jau 2 savaites turiu kai ikises esu smeigtukus, smeigtuku prikisau gal 10, nenudves medis iki kito savaitgalio? nes kita savaitgali bus jau 3 savaites kaip i medi ibesta nemazai smegtuku????
(dar biski ne i tema, kiek galima max kisti smeigtuku?)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Sake kad geriau 1 smeigtuka ikist o nedayt kaktuso :x: Tai pat sake kad gyvns 2 savaites o tu pabandyk ir suzinosi ar gyvens ar ne --==::~~
vaikai nenarkokit vartotiku.
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

Jo. Nakčiai ant radiatoriaus - ir viskas bus aišku :bong: :bong: :D :]
Sužinosi ar čia kokia kaimo lenciūginė ar kažkas linxmesnio ;)
haze around me...
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

turiu rimta klausima ponai, turiu dar viena medi, kuris mane suzavejo savo kvapu, dydziu ir spalva ir siaip viskuom, sitas medis tikrai rimtas :]
bet susiduriau su tam tikrais klausimais, jis man kiek paaugo tiek paaugo, o plaukeliai kaip zali taip zali ir nifiga neruduoja, o as ji auginu praktiskai lauke, taigi kadangi jau nebera tos saules nieko, jis turetu ruduoti bet jis nifiga neruduoja, ka man daryti patarkite? nemegstu stono, bet sakau dabar nuskynes isvis gal nebus THC daug :( ir nevilks, bet augalas tai konkretus, bet kodel tie prakeikti plaukai neruduoja???? jau atsibodo man laikyti, menesis laiko niekas nesikeicia, augo toj pacioj vietoj, nieko neperkelinejau.. gal tokia rusis kad neruduoja plaukeliai ar kas cia gali buti????

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]



KA DARYTI ZMONES??? laukyti ilgiau nebegaliu, nes pagaliukai subesti i kota yra jau ir po savaites jis nutroks, ka padaryt kad per savaite paruduotu nors kiek tie prakeikti plaukai nors jau menesis kaip neruduoja ir niekas nesikeicia tame augale X(
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

labai grazus ziedukai, kokia cia veisle ?

nu uzskubejai tu su tais pagaliukais, neskink dar, tegul buna kol buna...
divinorum.lt
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

dar ta augala jauciu menesi rieketu laikyti, o as laikysiu savaite, tai jauciu nieko jis neprelins X(
nezinau net ka daryt. o sekla nezinau kazkur kazkas dave !(
White_Shark
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2007-07-04, 15:14
Reputacija: 0

Standartinė White_Shark »

rafinuotas rašė:dar ta augala jauciu menesi rieketu laikyti, o as laikysiu savaite, tai jauciu nieko jis neprelins X(
nezinau net ka daryt. o sekla nezinau kazkur kazkas dave !(
kam tu tuos pagaliukus taip anksti sukisi? sukisist reikia pries skynima o nebelekada ir po to nervuotis kad :x: nudves nepasiekusi savo geriausio gyvenimo etapo :)
"REGGAE MUSIC IS THE PEOPLE MUSIC"
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Nesuprantu kam jus isvis taip darot tai yra kvaila! ( nepykit cia mano nuomone) ;)
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Standartinė zymotic »

tai as ir galvojau skinti reikes ta augala, taciau cia kazkas paporino kad tipo reikia kad paruduotu tie plaukai. o jei dabar isimciau tuos pagalius, jauciu jau nesamone isvis butu? 8E
Spartakas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 2005-03-29, 21:45
Reputacija: 0

Standartinė Spartakas »

:) tai nesamone jau yra :)
divinorum.lt
Jealous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-10-16, 13:10
Reputacija: 0

Standartinė Jealous »

sveiki , neesu tikras bet man atrodo kad mano augaleliop 3 dienu , lapuku galiukai siek tiek parudave , taip vos imatyt galima , del ko tai galetu buti jai ir yra kazkokia problema , gal per mazas ph ? gal per daug vandens ? gal per arti lempa ?
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Jealous rašė:sveiki , neesu tikras bet man atrodo kad mano augaleliop 3 dienu , lapuku galiukai siek tiek parudave , taip vos imatyt galima , del ko tai galetu buti jai ir yra kazkokia problema , gal per mazas ph ? gal per daug vandens ? gal per arti lempa ?
Gal perdoug jaudenes? gal pasiskaitik forumo?gal galma neuzdavinet tokiu klausimu ir neterst sitos temos? '|
Jealous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-10-16, 13:10
Reputacija: 0

Standartinė Jealous »

mr.green rašė:
Jealous rašė:sveiki , neesu tikras bet man atrodo kad mano augaleliop 3 dienu , lapuku galiukai siek tiek parudave , taip vos imatyt galima , del ko tai galetu buti jai ir yra kazkokia problema , gal per mazas ph ? gal per daug vandens ? gal per arti lempa ?
Gal perdoug jaudenes? gal pasiskaitik forumo?gal galma neuzdavinet tokiu klausimu ir neterst sitos temos? '|

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

manau bus paprasciau
kleras
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 2007-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Standartinė kleras »

Jealous rašė:
mr.green rašė:
Jealous rašė:sveiki , neesu tikras bet man atrodo kad mano augaleliop 3 dienu , lapuku galiukai siek tiek parudave , taip vos imatyt galima , del ko tai galetu buti jai ir yra kazkokia problema , gal per mazas ph ? gal per daug vandens ? gal per arti lempa ?
Gal perdoug jaudenes? gal pasiskaitik forumo?gal galma neuzdavinet tokiu klausimu ir neterst sitos temos? '|

[ nuotrauka ]

[ nuotrauka ]

manau bus paprasciau
Tai kur neruduos, puntukais ir Barstyciu akmenimis apkroves..;]. Ko tu jaudinies, viskas ten normaliai..
primatas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2007-05-04, 22:19
Reputacija: 0

Standartinė primatas »

tada jis susiguzhes kamputyje verks....
ale jej bogu, akmenais kazkokiais apkrove...man cia i drenaza visai nepanasu.
Jealous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-10-16, 13:10
Reputacija: 0

Standartinė Jealous »

pagalvojau kad gal zeme biski per rugsti , kazkur skaiciau kad kreidos galima idet , tai siek tiek uzberiau , cia deginto molio granules , jos skyrtos drenazui bet kazkaip pamaniau kad ant virsaus uzdejus bus neblogai , zeme negaus pastoviu spinduliu ir netaip greit is dzius , nu kad jie nekenkia tai tikrai :)
Jealous
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-10-16, 13:10
Reputacija: 0

Standartinė Jealous »

o kokiu atstumu laikyti lempa hps ? dabar jie visi 1-4 dienu. ir ar normalus ugis 4cm , 3.5 dienu.
Shvendrius
Naujokas
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2007-07-29, 19:13
Reputacija: 0

Standartinė Shvendrius »

Turiu pora klausimu. Tai wat jau perjungiau y zydejima sawo augaliukus. Visi 60+cm dabar. WW. Jau praejo ~4 dienos nuo pradzios. viena jau aiskiai moteriske, jau nezydint parode lyty, tik va man atrodo tik 2 moteriskes is 7. Dar gal tiksliai negalima sprest? as taip bisky panikuot pradejau bleen. Jaigu siuliuku neleidzia tai tikrai vyriskiai? Nes ten kaskokius kiti is stiebu leidzia bet dar lb mazus, dar gal nedaryt isvadu staigiu? galesiu ryt fotkiu ydet...
12 / 12
WW 50 days on flowering.
Johnson
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2007-04-28, 20:14
Reputacija: 0

Standartinė Johnson »

Nueik i tema "Kaip atskirti moterishkus ir vyrishkus zhiedus?" ten pilna foto .
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

Shvendrius rašė:Turiu pora klausimu. Tai wat jau perjungiau y zydejima sawo augaliukus. Visi 60+cm dabar. WW. Jau praejo ~4 dienos nuo pradzios. viena jau aiskiai moteriske, jau nezydint parode lyty, tik va man atrodo tik 2 moteriskes is 7. Dar gal tiksliai negalima sprest? as taip bisky panikuot pradejau bleen. Jaigu siuliuku neleidzia tai tikrai vyriskiai? Nes ten kaskokius kiti is stiebu leidzia bet dar lb mazus, dar gal nedaryt isvadu staigiu? galesiu ryt fotkiu ydet...
pakentek biski,ar tau dega? :) tegul pilnai parodo lyti. man ir tokia beda buvo,galvojau hermis,kad kazkokie neaiskus lenda is stiebo,bet pasirodo labai grazi panele isdygo :D
prekyba forume draudžiama.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas