Nuotrauka Nuotrauka

Padėkit išsirinkt veislę

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Smetona »

Sveiki, norėčiau paklausti praktiškai auginusių augalėlius žmonių (pats planuoja neužilgo pirmą bandymą daryti), kokią veislę patartumėt pirmą kart auginti, pagrindiniu atžvilgiu: priežiūros . Augalėlio noriu žemesnio, nes vietos neperteklius, tai dairausi indikos šeimoje, pvz White Widow, ar ji įnoringa ? Gal kokia rušį asmeniškai labai lengvai auginote kad ir ne indika - nesvarbu. Pasidalinkit patirtimi, kad išvengčiau įnoringo augalo pirmiems bandymams. :V:
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė PositiveVibe »

Orientuokis į autožydinčias (auto-flowering) veisles. Jų yra visokių, ir indikų, ir sativų, ir hibridų. Štai mano žinomų auto veislių sąrašas :

auto MTF, auto cheese, auto white widow, auto bubble gum, auto jack herer, auto blueberry, auto lemon skunk, auto hindu kush, auto herijuana, auto skunk, auto ak47, auto white russian, auto original haze, auto nevilles haze, lowryder #1, lowryder #2 ir galiausiai Mr. Green' o LLR - lietuviškas lowryder.

Pats esu auginęs visus tris lowryderius, tai būna žemaūgiai augalai nereikalaujantys daug priežiūros, ko gero optimaliausias pasirinkimas naujokui :)
Anonymous

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Anonymous »

White Widow tai sativa labiau. Kadangi neturi vietos, tau auginsi vidui. Automatai geras pasirinkimas, bet nebijok ir paprastų veislių. Gali ir tą pačią White Widow auginti, vietos trūkumas sutvarkomas lankstymu ar karpymu. Va dienoraščius pasižėk, kiti kompo dėžėse sugeba užauginti :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Legalus »

Imk iskarto tikra aparata kad ir ww ir derliaus bus normalei ir nesunkei auga.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Anonymous

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Anonymous »

Pritariu. Geresnė patirtis su 'tikru aparatu' nei su kokiais automatais :D
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Smetona »

Man idomus daiktas tas, kad automatam raso derliaus kieki medeliui, o tiem "tikriem apratam" grama i plota. Kiek aš bemastyčiau realiai nesuprantu kaip ta plota panaudoja, ( matametiškai tai viskas isivaizduoju, atitinkamu tankiu kvadratinio metro padengimas), bet gal kai realiai auginę žmonės esat jau pajautę ar kokią proporciją, pvz pagal turį, ar pačios dežės ploto dimensijas kaip derliaus kiekis skirstosi, ar tiesiog augalai perdaug individualūs būna, nors tarkim kuo aš domėjaus tai WW auga krumingesnė.
Šiaip labai pasimečiau, automatas būtų pats pagal viską naujokui, tačiau kai neauginus norisi iš kart tą tikrą pabandyt, su kontroliuot ir augimą, paspeliot, nors su rizika prastos rankos gali derlių pražudyt... na čia mano tokie pamastymai :)
Ability is nothing without opportunity.
Anonymous

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Anonymous »

Matosi ne durnas esi, imk paprastą veislę, neturėtum supisti, o dėl tų derlių tai nesijaudink, užteks jo ilgam. Aš niekada nesveriu derliaus. Nelabai mane domina net. Turi parūkyt ir gerai, o paskui pradedi skaičiuot tuos gramus, tai galvoji, oo čia 300g jei po 40lt stumčiau litai neblogi būtų ir t.t. Automatas skiriasi nuo paprastos veislės, ne opios, tuo, kad trumpiau auginti reikia. Jei sugebėsi nenužudyti automato per porą mėnesių, tai nežudysi ir paprasto augalo per šiek tiek ilgesnį laiką. Svarbiausia nepersistengti. Esu matęs, kai žmogus augina pirmą kartą, su sodininkyste nelabai ką bendro turėjęs, tai pradeda laistyti per dažnai, tręšia be proto, galvoja, kad kuo daugiau, tuo geriau. Geriau pirmą kartą mažiau tręšk, atsargiai laistyk, tai derliaus garantuotai turėsi. Paskui galėsi daugiau eksperimentuoti ;)
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Smetona »

dėkui, bandysiu žioplu klaidų išvengt ir pajudint šitą reikaliuką kai gausių sėklų :))) malonu nuomones išgirst :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė runkelis »

butu idomu suzinoti ka pirmajam kartui tamsta uzsisakete,kokia rusi.rekomenduociau skunk strain"us pradziai,atsparios ligoms,geras pasirinkimas pradedanciajam.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Smetona
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010-03-26, 14:04
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Smetona »

Na dabar pradėjau galvot apie šitą, The Church
bet man kotais labai jau tos seklos brangios atrodo, tai vis dar žiurinėju rinką, nors manau pigiau jau nebrasiu iš e-shop ne ?
gonzo
Ability is nothing without opportunity.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė runkelis »

esu augines church.geras pasirinkimas.pasidomek cheese(suris) rusimi.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
tasPATS
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 274
Užsiregistravo: 2009-05-23, 20:25
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė tasPATS »

gal kas augino Green-O-Matic (Autoflowering) arba Lowryder 2
kuri vis delto geresne rusys? :|?
nes kainos skirtumas tai gan nemazas 8/
CH9 Female Mixed
guccis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-04-23, 12:04
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė guccis »

sveiki, gal kas auginot lemon skunk? kokie jusu atsiliepimai apie sia veisle? kiek zinau ji buvo isrinkta geriausia 2008 metais lygtais. As nedaug zinau apie veisles, noreciau jusu patarimo ar verta ja auginti. o gal but geriau kokia kita? is anksto dekoju :)
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė KGBkid »

tasPATS, čia tikriausiai kalbi apie kainų skirtumus tarp GOM ir Lowrider#2 iš gonzo.lt. :) Vienas produktas GreenHouse Seeds, o kitas iš Joint Doctor, skiriasi breeder'is skiriasi ir kaina. Su Lowrider'iais teko susidurti, pycho tikrai kokybiškesnio yra, bet Low tikrai nenuvilia. GOM ganėtinai naujas produktas pasirodęs rinkoje. :)
Aš esu.
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Marciukaz »

Kaip Big bang ir cheese lietuvos salygom? Verta?
Peace :)
MK-Ultra
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2010-05-02, 14:00
Reputacija: 6

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė MK-Ultra »

Šiaip pagalvok ar jos apskritai ištvers vėlyvo lietuviško rudens orus.Greenhouseseeds.nl oficialiai teigiama, kad harvest'as spalio pradžioj, bet, kaip kitų patirtis kalba, realiai derlių nuimsi tik spalio pabaigoj.Jei ruduo bus lietingas, sulauksi pelėsio.Jeigu nori pirkti greenhouseseeds sėklas lietuviškam outdoor'ui, mąstyk apie The Church ar Hymalaya Gold veisles.Arba tą jų naują atoflower'į, Green-O-Matic, jei gerai pamenu, jis vadinasi.
Nicefarmer
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2010-06-05, 01:13
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė Nicefarmer »

Smetona rašė:Na dabar pradėjau galvot apie šitą, The Church
bet man kotais labai jau tos seklos brangios atrodo, tai vis dar žiurinėju rinką, nors manau pigiau jau nebrasiu iš e-shop ne ?
gonzo
tu kiek maciau jieskojai indoro o issirinkai outdora ar as kaska maisau ?
herbfarmer
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2010-06-16, 10:33
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė herbfarmer »

Fruity , chronic, lowrider , k2 sitas veisles labai lengva auginti o jei esi patyres tai butinai pabandyk White russian arba G13 haze nenusivilsi
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė eric »

Zadu siustis White skunk seklu. Gal is patyrusiu labiau augintoju,galetu pasakyt cia arba i pm ar si veisle stabilizuota ar tik F1?
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Padėkit išsirinkt veislę

Standartinė KGBkid »

Gausiu dovanų Early California sėklyčių, bet internete mažai info apie šią veislę. Gal kas auginot, rukėt? Girdėjau, kad ganėtinai populiarus dūmai Olandijoje. Seedbankas Kulu lygtais. ačiū už info. :V:
Aš esu.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas