Nuotrauka Nuotrauka

Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Spotless »

Kodel greitis turetu keistis ? Sviesos greitis visada bus vienodas nepriklausomai nuo atstumo tarp veidrodziu. Beto kodel turetu atsirasti trintis ? Ir kas yra ta "juodoji deme" ?
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Legalize it! »

Juodoji skyle maybe? :D
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Jefridas »

Greitis nekistu - 300,000km\s.
Didėtu atstumas - didėtu distancijos įveikimo laikas, ir viskas. :)
LHC projektas kainuoja 10-12 mljrd. dolerių, jie bando atsakyti į panašius klausimus, tik va.. Turbūt logiškai pamąsčius suprantama, kad atsakymus į tokius klausimus neįmanoma sugalvoti, tuo labiau teorijomis jį pagrįsti. Šiuolaikinė fizika vis labiau neigia senąja, mums žinoma fizika.
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė quick-poo »

:|? nu jo, teisingai klabat, kai ko neapgalvojau, kas sukėlė daugiau klausimų, o atsakymas buvo visai šalia..
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė naktibaldas »

Ar putimas itakoja kaip nors prastejanti regejima? Ar cia metai?
Pilypas is kanapiu
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė dumtraukis »

na gal juokais, gal nejuokais bet girdejes esu, kad turetu itakot i geraja puse, nezinau :D kiti gal placiau papasakos
ir va daar ka prisiminiau:
visi tikriausiai atsimena Teletabius, tai va cia girdejau pasakojimu kad juos kure ne kas kitas, o narkomanai, tik kokie tai vat nezinau, lygtais ten taip buvo kad jie buvo visi susemti britu policijos, kartu ir ju vadovas uz tai, kad buvo irodyta jo dirbdavo jie apsvaige. patys pagalvokit tokie personazai kaip saule-kudikis, zalia zole, triusiai ir siaip ten staiga nei is sio nei is to atsirandantys visokie prikolai, tai atsiranda vandenynas, atplaukia laivas , tie visi personazai ziuri stebisi, vienas laksto su moteriska rankine (tikriausiai si persnaza kure gejus koks) :D, siaip labai grzus vaizdai, zodziu manau supratot..kaiptik sian netycia isijungiau kanala ir juos rode, tai patikekit manim, kai ziurejau kaip i narkomanu kurta tai juokiausi ir galvojau blem, nesistebiu kad ji sukure haliunscikai kokie :D
del sios istorijos tikrumo nezinau, bet taip lyg, net spaudoj rase, ivertinkit patys :V:
nes pyxas artina ;)
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė raMa »

Kūrėjai kartu su jų viršininkę koksą pisdavo

EDIT : http://www.alfa.lt/straipsnis/10296762/ ... 0-28_09-23
:x: Tas kai nusišneka 420 *
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė dumtraukis »

nu va, pasirodo ne vienas apie tai zinau
nes pyxas artina ;)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė naktibaldas »

Su koksu daba darosi tas pats, kas pries kokius 10-12 daresi su heroinu. Plinta nerealiai! Niuchina visi ir tuo net giriasi :D .
Vel bus dalbajobu banga, kurie kolkas save laiko pagerintais, bet jiems nedaeina, kad koksas yra sunkus narkotikas ir taskas.
Pilypas is kanapiu
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Bongmaster »

Jejgu rukai jointa susisukes jy sau individualiai ir kalbi su zmonem, ir jointas uzgesta, reiskia pas tave ilgos mintys liejas rukant/bendraujant tuo metu :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė naktibaldas »

Bongmaster rašė:Jejgu rukai jointa susisukes jy sau individualiai ir kalbi su zmonem, ir jointas uzgesta, reiskia pas tave ilgos mintys liejas rukant/bendraujant tuo metu :V:
As tai esu labai labai piktas tokiu veikeju atzvilgiu, kurie rukant ratu zvairi, megsta uzsipisdelint, kol zvairys uzgesta, arba sudega. X( :D Be jokiu skrupulu pertraukiu jo sneka ir sakau siusk zvairi toliau. :]
Pilypas is kanapiu
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė runkelis »

:D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Legalize it! »

Pastaruoju metu zmones pradejo pastebet kad pas mane ta pati problema pradejo vystits , jointas uzsilaiko gan ilgai.. :] bet tai nx.. pastaruoju metu ir jointai nelengvesni nei g :D
donkez
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2009-01-05, 00:03
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė donkez »

naktibaldas rašė:Su koksu daba darosi tas pats, kas pries kokius 10-12 daresi su heroinu. Plinta nerealiai! Niuchina visi ir tuo net giriasi :D .
Vel bus dalbajobu banga, kurie kolkas save laiko pagerintais, bet jiems nedaeina, kad koksas yra sunkus narkotikas ir taskas.
O be to per radija girdejau, kad Londone istyre gatves koksa, tai ten jis tik 10% grynumo, o visa kita tai paracetamolis, ziurknuodziai ir dar velnias zino kas. Va tau ir isrinktuju narkotikas po 70 euru uz grama, lai taskosi kol proteli visai nuraus... !(
a friend with weed is a friend indeed!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė naktibaldas »

Legalize it! rašė:Pastaruoju metu zmones pradejo pastebet kad pas mane ta pati problema pradejo vystits , jointas uzsilaiko gan ilgai.. :] bet tai nx.. pastaruoju metu ir jointai nelengvesni nei g :D
Dar vienas tormazas :D
Bet seip labiausiai mane uzpisa tokie fruktai, kai rukai ratu ir ganjos yra ribotai, tai traukia ta zvairi, kaip siurbele, paraudonuoja, vos ne apsivemia, susilenkia dvilinki, uztat jauciasi gudrus, nes daugiau uz kitus paruke. Mano nuomone cia jau visiskas nonsensas ziurint pro putimo etiketo prizme. Tokiems daznai sakau- daugiau negausi ir tikrai esu pora kart ismetes zmogu is rato, tiesiog neduodu jam zvairio ir viskas. Kiti tik zvengia is jo ir nieks neuzjaucia :D .
Pilypas is kanapiu
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė jahmate »

Jo jo as irgi nemegstu kai stovi ratuke ir visi pucia normaliai ir kazkuris vistiek turi taip padaryt.
I'm a junglistic man.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė White smoke »

Dėl tokio vieno žmogaus etiketo stokos su juo neberūkau išvis, zapisal susimeti babkes, suki ir koks daunas pist vienas vos ne viską sutraukia, netoleruoju tokio rūkymo, dar pasakai ramiau daužyk vistiek nedaeina, tai ką tokiems jau besakyt '| Man maloniau kai ir tu apsirūkai ir visi aplinkui, nuotaika keliasdešimtkeriopai geresnė būna :D
Jungle is massive!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Manvydas »

White smoke rašė:Dėl tokio vieno žmogaus etiketo stokos su juo neberūkau išvis, zapisal susimeti babkes, suki ir koks daunas pist vienas vos ne viską sutraukia, netoleruoju tokio rūkymo, dar pasakai ramiau daužyk vistiek nedaeina, tai ką tokiems jau besakyt '| Man maloniau kai ir tu apsirūkai ir visi aplinkui, nuotaika keliasdešimtkeriopai geresnė būna :D
Esu ir vieną kartą su panašiais rūkęs.Nuo to laiko gyvenime nerūkysiu su jais.Susuki jonį, pyst rūkymas, pasiėma kaseką, kaip cigaretę pisa, per nosį dūmai veržias, pusę surūko, kitam duoda tas dar surūko, kitam, o paskutiniam, jau išvis keli dūmai lieka.Tai dėjau. :)
Nežinau geriausiai pagal mūsų techniką:
Pirmas pridega, tris dūmus įtraukia, ir taip visas ratukas po tris dūmus, tada iki to kur degė ateina vėl, ir jis sprendžia po kiek dūmų traukt.Jei pvz. jis patraukė du dūmus, tada visi kiti irgi po du dūmus. :)
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Gringo »

Jo, tikrai turi būti taisyklės rūkymo, nes kitaip tik susigadini nuotaiką :) Mūsų taisyklės labai paprastos - du dūmai, siunti į kairę :D Dar mane nervina, kai viskas daroma labai paskubomis...Pastebiu, kad daug kas visiškai nesimėgauja pačiu procesu, bando "taupyti" dūmą, tik svarbu viską skubiai suvaryt suvaryt kaip pacukam už garažo ir viskas. Man rūkymas yra kaip kokios apeigos, viskas turi vykti maloniai ir neskubant :] Bet, žinoma, tas "neskubant" neturi būti iki tokio lygio, kad joint'as užgestų :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė DarNe »

Gringo rašė:Jo, tikrai turi būti taisyklės rūkymo, nes kitaip tik susigadini nuotaiką :) Mūsų taisyklės labai paprastos - du dūmai, siunti į kairę :D Dar mane nervina, kai viskas daroma labai paskubomis...Pastebiu, kad daug kas visiškai nesimėgauja pačiu procesu, bando "taupyti" dūmą, tik svarbu viską skubiai suvaryt suvaryt kaip pacukam už garažo ir viskas. Man rūkymas yra kaip kokios apeigos, viskas turi vykti maloniai ir neskubant :] Bet, žinoma, tas "neskubant" neturi būti iki tokio lygio, kad joint'as užgestų :)
tas neskubejimas kartais ir dadeda malonumo.gal
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • vidinės ramybės ieškojimas.
    dyar » » forume Legalus forumas
    25 Atsakymai
    11051 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Vertinga ASMENINĖ PATIRTIS bei PASTEBĖJIMAI
    Jezus :) » » forume Outdoor
    16 Atsakymai
    10069 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas alavijas
  • Apie HeadShop'us. Pastebėjimai. Privalumai ir trūkumai
    KGBkid » » forume Legalus forumas
    33 Atsakymai
    14646 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas 4apa