Nuotrauka Nuotrauka

Kepk su Kanape !

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Slow Stone »

"o tai ka, kepant pyraga orkaiteje arba verdant tingini nera karscio..?"
Karštis čia nesvarbiausia, svarbu kad iš žaliosios masės būtų išgauta kiek įmanoma daugiau thc. Ilgą laiką (2-3val)verdant riebaluose rezultatą pasieksi geresnį, nei kepant (max 1 val??) tešloje, kurioje ne tik riebalai.
"beto mano logika ne tokia. net nesu pamastes to apie ka rasei. patikinu, nesu."
Pamastęs tikiu kad nesi, bet sekant tavo mintį, kad "skrandziui nesvarbu ar kasnors ten issiskyre ar ne- medziagos tai tos pacios ir jos bus pasisavintos", prieini išvadą, kad "galėtumėm tiesiog valgyt skunkę", o "hašą būtų galima vartot kaip kramtomą tabaką, užsikiši už lūpos ir svaigsti".
"per daug pompastikos dedat i savo uzsiemima, biski per daug isijauciat, nemanot? jusu tikslas priziureti tvarka, o ne mokyti stiliaus, gramatikos ar uzsiimineti dar bala zino kuom. relaks relaks dudes."
AA augink.info niekas nekreipė dėmesio į citavimą, to pasekoje tapo norma postai su kokiom 7 citatom. Tai atrodė labai netvarkingai. Geras tonas reikalauja, kad citata nebūtų ilgesnė už pačio tekstą, būtų susilaikoma nuo multi-citavimo, cituojant būtų ištrinamos nuotraukos ir pan. Todėl nemanau, kad mandagus priminimas, kaip naudoti "qoute" funkciją, yra ne mano jurisdikcijoje. Iš tikrųjų tai gali daryti kiekvienas tvarkingas forumietis.
Kita vertus, viešas forumo administracijos veiksmų kritikavimas netoleruojamas. Taip yra visur, taip yra ir čia. Tamstai įspėjimas, nepriimk asmeniškai.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Lasas »

nenusisnekekit gerai taip...nebandet tai pameginkit , o ne tik kalbekit ir kalbekit. kalbeti galima daug ka..kepu nebepirma karta ir tikrai nesigailiu.nera noro zaisti su puodais ir t.t.. susimaisai teslyte, 20min ir pyragiukas guli ant stalo. o kas kalba kad su svietu greriau tasko ir t.t., o sitaip suds, vienareiksmiskai sakau, kad esate narkatos. man ir taip gerai, pavalgai ir visa para esi kitoj planetoj. :]
Parodyk papus
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė 4apa »

Lasas rašė:nenusisnekekit gerai taip...nebandet tai pameginkit , o ne tik kalbekit ir kalbekit. kalbeti galima daug ka..kepu nebepirma karta ir tikrai nesigailiu.nera noro zaisti su puodais ir t.t.. susimaisai teslyte, 20min ir pyragiukas guli ant stalo. o kas kalba kad su svietu greriau tasko ir t.t., o sitaip suds, vienareiksmiskai sakau, kad esate narkatos. man ir taip gerai, pavalgai ir visa para esi kitoj planetoj. :]
ka ziniuoniai, demonai ir kitoks slamstas dabar pasakysit..? gal ims ten tas bicas kalkuliatoriu ir dar syki del visa ko procentus perskaiciuos?

lasas joo sviesto virinimas atkrenta. nors ir su sviestu dauzia i smegeny baisiai 8| :D as rinkaus "the butter way" todel, kad neturiu kur dziovinti stafo. su tokio kiekio apdorojimu(ty sumalimu) butu kile problemu, nes reiketu tada jau nebe kavamales, o reiketu vezt kanapes i maluna(nu ta su girnom) kad tiek sumaltu.
o kai turejau kur dziovint tai pirmas buvo tinginukas. ir be jokiu sviestu, tiesiog labai smulkiai maltas materialas.
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Lasas »

dar vienas prananasumas, kai esi prisimales gerybiu stiklaini :x: kada tik panorejus miltukus susiberi i bongo kausiuka ir sutrauki dumelius. Daug tirstu dumu, pora kausiuku ir out of controle.
Aisku, nemanykit kad nuemus visus augalo lapus taip trenks zaibas per smegeneles. as lapus nurenku tik esancius aplink ziedus, su kristaliukais, na dar imetu i kavamale neprinokusius ziedus.
Is viso to turiu pilna stiklaini puikiu zvaigzdziu dulkiu, kaip kazkas cia sake ;)
Parodyk papus
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė GanjaGoblin »

Lasas rašė:nenusisnekekit gerai taip...nebandet tai pameginkit , o ne tik kalbekit ir kalbekit. kalbeti galima daug ka..kepu nebepirma karta ir tikrai nesigailiu.nera noro zaisti su puodais ir t.t.. susimaisai teslyte, 20min ir pyragiukas guli ant stalo. o kas kalba kad su svietu greriau tasko ir t.t., o sitaip suds, vienareiksmiskai sakau, kad esate narkatos. man ir taip gerai, pavalgai ir visa para esi kitoj planetoj. :]
Kad gerai aš tikiu :) , bet kaip geriausia? Siulau nepatinget ir pabut mokslininku :D Paimk ta pati kieki tu stebuklingu dulkiu ir padaryk sviestuko, iškepk ta pati piraga, o po to sulygines visus duomenis: skoni, poveikio stipruma, trukme, kvapa, išvaizda, ideta darba ir t.t. Galesi tiksliai pasakyt kaip geriausia. Gal rimtai čia žmones bereikalingai vargsta su tais sviestais, pienais? :|? Gautum legalaus metu kepejo nominacija :D
Man galvoi negerai....
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Lasas »

GanjaGoblin rašė:Gautum legalaus metu kepejo nominacija :D
Tai jo jo :D velu rudieni bus tai padaryta ;)
Parodyk papus
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė GanjaGoblin »

Tai liux :) mažiau barniu daugiau taikos ir ramybes :V:
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė putejas »

[ nuotrauka ][ nuotrauka ]
Prisiminiau, kad šaldytuve guli tas mano sviestukas tai va išsikepiau tokį... rudą kepinį :D Ko tai jis toks trapus ir skonis man nelabai patinka, toks tarsi būtų vieni miltai.. Nu bet rimtai, ne koks iš manęs kulinaras :D
papildau: šlykštus skonis po paraliais, čia turbūt per tą kvailą sviestą, tas juk šlikštynė gavosi. arba jo tiesiog per daug ir tas rudas brudas man per riebus, velasi po burną kaip š :D negaliu pakęst jausmas tarsi miltų į burną būčiau prisipylęs.. sausa, tai gerai, kad vandens yra
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė 4apa »

sakau imat SITA sausainiu receptuka ir go i virtuve. gaminimas itin paprastas ir greitas, tereikia paeiliui deti ingridientus i plaktuva ir tiek. ciuju pasistengus per puse val pasidarot.
ir gaunas gan neblogo skonio palyginus kokiu ju kartais buna. pasimkit kokiu formeliu idomiu, prisidarykit sausainiu saulyciu zuvyciu meskiuku ir pan :D nes manau gaminant kiekviena patiekala reikia stengtis jam suteikti estetiska isvaizda. ar skaniau valgosi paprastas keturkampis nubyrejes sausainis ar dar koks beformis ir bevaizdis kepinys, ar krokodiliuko formos sausainis, apetitnai rustelejes nuo cinamono? [:)]
ir atrakcija, ir tempia nezemiskai.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė putejas »

nu rupuže skanų pyragą iškepiau :D
Spiritual_healing
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 90
Užsiregistravo: 2009-01-27, 14:30
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Spiritual_healing »

Beje nuo žalio lapo thc greičiau prilimpa prie riebalų, jų visiškai nebūtina džiovinti. Aš tik nuėmęs derlių lapus ir atliekas iškart vynioju į maišą ir dedu į kamerą, o išsitraukiu kada noriu jau kept :)

4apa, bandžiau aš tą receptą, tik vietoj cukraus pudros cukrų naudojau. Kažkaip skonis nesužavėjo, šiaip kokio kakavos ar vanilinio cukraus šaukštelio nereiktų pagailėt.
GOD GROWS HIS OWN
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Slow Stone »

Lasas rašė:nenusisnekekit gerai taip...nebandet tai pameginkit
GanjaGoblin rašė:Gal rimtai čia žmones bereikalingai vargsta su tais sviestais, pienais?
Lasas, tu kulinarijoj naudoji rūkomą stufą, tai todėl tavo būdas veikia. Pabandyk kolektyvynių sodų ruderalį tuo pačiu būdu sudorot, pamatysi, kad pššt gausis. Čia ir prisireikia 3 val virimo, kad taip pat spirtų.
Sykį skaičiau dienoraštį, ten bičas viską kas buvo po scrogu, vadinamuosius popcorn buds, sviestan sudėjo ir gamino ilguoju būdu (su lapais net nesicackino), o kai iš tokio sviesto keptų sausainiukų užvalgė, tai atsigavo tik trečią dieną.
Taip kad nereikia purkšt, kai vietoj tuščių aplodismentų, pradedama svarstyt pati technologija. Tavo pyrago instrukcija liuks, bet "stebuklingi milteliai" būna skirtingi, o kai kurie ne tokie jau ir stebuklingi. Dėl to ir visa šita šneka.
Lasas rašė:vienareiksmiskai sakau, kad esate narkatos. man ir taip gerai, pavalgai ir visa para esi kitoj planetoj. :]
Aš, asmeniškai, su kulinarija iš vis neprasidedu, nes per stiprus ir per ilgas poveikis.
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Lasas »

Slow Stone rašė:Aš, asmeniškai, su kulinarija iš vis neprasidedu, nes per stiprus ir per ilgas poveikis.
Tai jo jo, sitas reikalas su kulinarija sudetingas. reikia tureti maziausiai 3 dienas laisvas, kad galetum atsigauti, nes kaip pastebejau reikia 2 geru naktu miego, kad atsigautum ir jaustumes taip kaip anksciau.
Parodyk papus
aqualight
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-10-11, 02:45
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė aqualight »

Lasas rašė:... man ir taip gerai, pavalgai ir visa para esi kitoj planetoj. :]
Tai turbut jei as tau iskepciau tai keliaut laiku pradetum H| :D
Rimtai zmogau pasiskaityk daugiau jei jau kepi, netgi parasyk i koki foruma uzsienietiska kaip tu kepi tai tau atsakys - "waste of bud". THC issiskiria tik prie aukstos temperaturos IR PRIKIMBA TIK PRIE RIEBALU MOLEKULIU ir prie nieko daugiau, taip kad tu is to kiek tu kepi tai dedamas desimtadali savo gerio, geresni iskeptum jei pries tai sviesta pasigamintum. Cia juk tau niekas blogo nenori, draugiskai pataria, kad pakiltum auksciau :) pabandyk, netingek - nepasigailesi 100% :] ;)
Peace ;)
4:19, got a minute?
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė 4apa »

Spiritual_healing rašė:4apa, bandžiau aš tą receptą, tik vietoj cukraus pudros cukrų naudojau. Kažkaip skonis nesužavėjo, šiaip kokio kakavos ar vanilinio cukraus šaukštelio nereiktų pagailėt.
aisku kad jie nera rojus zemeje skonio atzvilgiu. bet imanoma visai gerus pasidaryti. man irgi derinasi vanilinis cukrus, dar galima citrinos ar kt. citrusiniu vaisiu zieveles(tarkuotos smulkiai) ideti, cinamonas gardu, ka jau bekalbet apie maistinius kvapus kuriu bilekokiu nusipirkt galima =]
galima deti ir paprasta cukru, tik ilgiau reikia plakti ir intensyviau, nes jis ilgiau tirpsta ir maisosi.
just_lukas
Naujokas
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 2010-07-25, 00:10
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė just_lukas »

cia ne i tema biski bet kiek mazdaug laiko paima tave uzvalgius to space cake normalei padaryto ir koks poveikis ar toks pat kaip ir rukant?
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė 4apa »

just_lukas rašė:čia ne i tema biski bet kiek mazdaug laiko paima tave uzvalgius to space cake normalei padaryto ir koks poveikis ar toks pat kaip ir rukant?
poveikis panasus i parukymo, bet zymiai zymiai stipresnis. labiau tempia link gliukinimo, esi giliam stoune, gali biski ir disorientacijos pasijausti. o kokio stiprumo bus tie poveikiai, ir kiek laiko tampys tai priklauso nuo pacio produkto. sunku yra prognozuoti, nes nuo daug veiksniu tai priklauso. nuo stafo is kurio verdama, nuo to, ar virimas gerai pavyksta, nuo to kiek suvalgai ir pan. seip tai 2-3 dienas suplanuok laisvesnes. pirma diena issikepi ir suvalgai, pragliucini. antra diena atsikeli blogas :D visa diena tave tempia truputi, jauti ta pati ka is po smarkaus smarkaus apsirukymo. patartina ta diena parukyti, tikrai turetu padet. nu o trecia diena jau normaliai viskas turetu but.
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Boomnock »

Kokiu santykiu reikia maišyti ganją ir sviestą , darant cannabutter?
, bet tai tik mano nuomonė.
Balionėlis
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2009-07-26, 17:34
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Balionėlis »

Sultinys

I puodeli dedi ~puse arbatinio šaukšto stuff'o (kiekis gali skirtis priklausomai nuo :x: kokybės) ir sultinio kubelį (bandyta su Maggi vištienos skonio), užpili verdančiu vandeniu, palauki kol pritrauks ir nukoši (nors manau galima isgerti ir su visu stuff'u :D ).
Prie sultinio galima nusipirkti kibinų ar kito užkandžio. Skanaus! [:)]
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Kepk su Kanape !

Standartinė Smoking Barrels »

Balionėlis rašė:Sultinys

I puodeli dedi ~puse arbatinio šaukšto stuff'o (kiekis gali skirtis priklausomai nuo :x: kokybės) ir sultinio kubelį (bandyta su Maggi vištienos skonio), užpili verdančiu vandeniu, palauki kol pritrauks ir nukoši (nors manau galima isgerti ir su visu stuff'u :D ).
Prie sultinio galima nusipirkti kibinų ar kito užkandžio. Skanaus! [:)]
skamba lyg stuffo svaistymas :)
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanape, nezinant kad tai Kanape
    kulturingas » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3744 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kulturingas
  • Kanape medicinoje
    * » » forume Medicina
    12 Atsakymai
    9531 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Ar tai pluoštinė kanapė?
    Volkas » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    4360 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Volkas
  • Kanapė ir nepilnamečiai
    medelynas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2913 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas
  • uz laisva kanape.
    Barista » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3620 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kulturingas