Nuotrauka Nuotrauka

Eksperimentas 1. Fiziologija: marihuana ir kraujotaka.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Eksperimentas 1. Fiziologija: marihuana ir kraujotaka.

Standartinė Sigma »

Įdomumo dėlei, tiek kas turi spaudimo matuoklius, gal galėtų prieš įpūsdami pasimatuot spaudimą ir po įpūtimo pamatuot bei pateikt duomenis čia? Būtinai parašykit ar tabako gaminius vartojat ar ne.
Jeigu dar ką nors vartojate tuo pačiu, pvz alkoholį, būtų tikslinga irgi pateikt.

Galbūt tokia informacija bus kam nors naudinga.


Kas yra fiziologija - http://lt.wikipedia.org/wiki/Fiziologija
Paskutinį kartą redagavo Sigma 2008-11-27, 09:54. Iš viso redaguota 1 kartą.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Eksperimentas 1. Sveikata. Marihuana ir kraujotaka.

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:Įdomumo dėlei, tiek kas turi spaudimo matuoklius, gal galėtų prieš įpūsdami pasimatuot spaudimą ir po įpūtimo pamatuot bei pateikt duomenis čia? Būtinai parašykit ar tabako gaminius vartojat ar ne.
Jeigu dar ką nors vartojate tuo pačiu, pvz alkoholį, būtų tikslinga irgi pateikt.

Galbūt tokia informacija bus kam nors naudinga.


Bandziau kadais.
Tiesa rukiau tada pachmielnas, pries putima buvo 95/150 (pas mane aukstas spaudimas), pulsas 95. Parukius spaudimas 85/125. Ale pulsas keliolika minuciu buvo 135 8E .
Pilypas is kanapiu
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Pagal medikų duomenis pulsas turi padažnėt.
BOB - Bombs Over Bagdad!
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

As net girdziu savo sirdi :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Standartinė BongMachine »

O as girdziu kaip auga mano plaukai :]

Kazkada matavau,bet pamirsau skaicius :/
wwwwww
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

BongMachine rašė:O as girdziu kaip auga mano plaukai :]
sitas geras :O
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Sensation
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2008-08-05, 11:27
Reputacija: 0

Standartinė Sensation »

As vakar pries eglutes izziebima Vilniuje parukiau, tai tikrai pamenu jog reikia prisimint ar pulsas padaznejes ar kaip tik sirdis leciau tiksi. Tai pagal mano pastebejimus, ir ne 1 karta, pulsas, kai esi prirukes, padazneja. :)
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Ganja gi apsunkina sirdies veikla, o ji priesinasi tam, taigi taip ir gaunasi.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Jūs geriau pamatuokit nebūrę oro. Nustatinėja mat kad vanduo skystas...
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

As tai zmogaus fiziologijoj esu visiskas profanas, bet va masinelese biski kertu :D Gal ir beprotiskai nuskambes mano interpretacija, bet zmogaus matoriukui sunkiau dirbti, kai ji sukasi mazais abarotais, padidejusios apsukos nebutinai reiskia didesne apkrova, kaip ir masinoj lygiai tas pats- jau geriau didesnemis apsukomis atliekamas darbas, bet be apkrovos, nei ant zemu duoti dugna ;) (aukstas spaudimas ir sunkus, bet retas ritmas).
As net pavargstu letai eidamas, greitai irgi, bet va yra darbiniai abarotai, ant kuriu suktis galiu LB ilgai :D
Pilypas is kanapiu
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Istikruju tai kai ji priesindamasi pagreiteja parukius, tai dar mazesni darba nudirba isnaudodama daug daugiau savo energijos, palyginus su normalia busena. Kas mano kitaip?
seeds
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2004-03-19, 10:52
Reputacija: 0

Re: Eksperimentas 1. Fiziologija: marihuana ir kraujotaka.

Standartinė seeds »

Sigma rašė:Įdomumo dėlei, tiek kas turi spaudimo matuoklius, gal galėtų prieš įpūsdami pasimatuot spaudimą ir po įpūtimo pamatuot bei pateikt duomenis čia? Būtinai parašykit ar tabako gaminius vartojat ar ne.
Jeigu dar ką nors vartojate tuo pačiu, pvz alkoholį, būtų tikslinga irgi pateikt.

Galbūt tokia informacija bus kam nors naudinga.


Kas yra fiziologija - http://lt.wikipedia.org/wiki/Fiziologija
Teko kazkada toki eksperimenta daryt, taigi rezultatai tokie:

Kuno svoris 96 kg, fiziskai aktyvus asmuo.

Diena 1: 18 val vakaro, per diena isgerti 2 puodeliai kavos, surukytos 3 cigaretes. Kanapes jointas sumaisytas su tabaku.

Spaudimas - 75/120, pulsas 70.


Diena 2: 18 vakaro, isgerti 5 puodeliai kavos, surukyta 20 cigareciu. Jointas su tabaku.

Spaudimas 80/130, pulsas 90.

Diena 3: 15 valanda. Isgertas puodelis zalios arbatos, kanapes rukomos be tabako.

Spaudimas 75/120, pulsas - 64.


Pulsas ir kraujospudis gali pasikeisti akimirksniu, taigi norint tikslesniu rezultatu tektu matuoti keleta kartu ir atsizvelgiant i visus isores veiksnius.
seeds
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2004-03-19, 10:52
Reputacija: 0

Standartinė seeds »

dzAh rašė:Istikruju tai kai ji priesindamasi pagreiteja parukius, tai dar mazesni darba nudirba isnaudodama daug daugiau savo energijos, palyginus su normalia busena. Kas mano kitaip?

Na pamastymu cia nereikia. Buvo atlikta daugybe medicininiu tyrimu. Galit paskaityti cia:

Cardiovascular and respiratory effects of cannabis in cat and rat
http://www.pubmedcentral.nih.gov/articl ... id=1776461

Marijuana use, diet, body mass index, and cardiovascular risk factors (from the CARDIA study).
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/sites/entre ... s=16893701
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Teko seniau toki ekspermenta daryti, tiksliu skaiciu neacimenu bet sirdis beveik 3 kartus smarkiau plake negu normalioj busenoi :) Bijau dabar sumeluot bet rodos normalei neputus ramioj busenoi kaskur 70 buvo , o apsiputus netoli 180 kaskur buvo :D Taip paliginus tj ce nesveikai aukstas pulsas , nes as fitnese beveik visa jega mindamas dvirati 20 min sirdes dazni maksimum iki 220 buvau uzsikeles
Nesveikas brakonierius :D
Marabu
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2008-12-02, 15:01
Reputacija: 0

Standartinė Marabu »

va taip tai tikrai nesveika.gali suesti savo varikliuka.taip aukstai pulsa pasikelia tik sprinteriai arba netreniruoti zmones,bet pirmiesiams ramybes busenoje sirdis plaka 40-50 duziu/min.nes yra isvystiti stiprus raumenys prisitaike prie kruviu vienu stumimu ispompuoja dideli kieki kraujo,gi netreniruotas motoras turi suktis keip paseles,bet tokios max apkrovos nera sveika.vel gi pavizdi pateikiu savo "mesgali".man-kiek virs 30ties,sportuoti(12 treniruociu/sav)baigiau 19os,nuo to laiko palaikau aktyvuma(3-6 treniruotes/sav),naturaliai esu labiau stajeris taigi:ramybes busena pulsas 51-55 d/min.,dienos busena 63-68 d/min.,vidutine treniruote 90-110 d/min.max apkrovos iki 180 d/min.jaunysteje galejau uzkelti ir iki 200 d/min.varzybu metu.rukau vien tik :x: ,nebent neturiu-tada sutraukiu kokias 4-5 cigaretes ar 1-2pypkes perdiena,jei pulsas irpadideja tai tiek nezymiai kiek atsikelus nuo stalo nueiti i tualeta 3-5 d/min.blogiausia zinoma kraujagysliu kamsciai ko pasekoje duodama extra darbo aparatui,bet jos kemsasi ir nuo riebalu ir nuo pieno ir t.t. ;) ,yo
KalPoKas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2009-04-26, 01:17
Reputacija: 0

Standartinė KalPoKas »

man ir baisiai pakyla spaudimas tik parukius, kartais net jau silpna pasidaro, jai ryte nepavalges ir neissimiegojes iputi. bet nieko, laikas isprendzia sia beda :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

KalPoKas rašė:man ir baisiai pakyla spaudimas tik parukius,
Kaip nustatei?
BOB - Bombs Over Bagdad!
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Man tik parūkius irgi spaudimas pakyla.
Kadangi sergu migrena ir mažakraujyste, todėl pakilus spaudimui baisiai pradeda skaudėti galvą.
Tai kai parūkau, kokias 2 minutes užspaudžia galvą, pradeda pykinti, o po to nusiraminu, spaudimas nukrenta ir būna linksma ;]
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Taip kaip nustatot, kad pakyla spaudimas? Galima gaut duomenis koks spaudimas buvo prieš įpučiant ir koks po? Nes dabar ką sakot, tai tas pats kai boba sako man skauda galvą lovoj.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

Aukstas spaudimas gali itakoti vemima? Ne karta esu vemes prirukes... Bet gal tai susieta su tuo, kad pries tai buvau daug pavalges? Ar su tuo, kad buvo padauginta?
Esu viena karta mataves spaudima ir pulsa pries dzoni ir po. Parukius spaudimas sumazejo, pulsas padidejo.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Atsakingumas ir marihuana
    Sigma » » forume Legalus forumas
    99 Atsakymai
    66359 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Doomokshnis
  • Instrumentas + Marihuana
    hipiukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    18 Atsakymai
    10064 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Marihuana ir religija
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2686 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone
  • Marihuana Lietuviø Kalboje
    OPENSEED » » forume Legalus forumas
    58 Atsakymai
    24128 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas narkasa
  • Medicina. Epilepsija ir marihuana
    Sigma » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12349 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas LLR