Nuotrauka Nuotrauka

Savigyna

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
kaimynas
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2011-07-19, 17:25
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė kaimynas »

man geriausiai pasiteisina-kastetas,teleskopas.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Savigyna

Standartinė Jah »

Kastetas-teleskopas.

Jau geriau kumščiai arba peperoni.
kaimynas
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2011-07-19, 17:25
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė kaimynas »

tau gal ir geriau,man geriau teleskopas ir kastetas( neuzp*so deliot mano pranesimus visus vertint neigiamai? Jah?
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė krūmas »

man irgi nepriimtina visoki kastetai ar teleskopai. tenka parūpint žmonėms tokių dalykų bet pats nenoriu turėt rankoj tokio reikalo. nenorėčiau nei žudiko maniako nei nekalto vaiko žalos. visi lygūs ir tikrai nesinori nė vieno žalot. tokia mano nuomonė. bet kas būtų jei būtų nežinia.
:V:
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Savigyna

Standartinė Jah »

Kaimyne, o tau ne už*iso spamint visur be reikalo? negalvok, kad tavo draugai "zaliukas" ir "super mario" pakels tau reputaciją. :) Jau ir taip aišku ką čia rezgi. Dedu minusus, nes man tai ne patinką. Ir aš turiu savo nuomonę. Ir aš dėjau ant to ką tu čia man sakai. Nes pagal mane, tu ne vertas mano pagarbos tau tamsta. :)
kaimynas
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2011-07-19, 17:25
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė kaimynas »

1.as nespaminu,reiskiu savo nuomone manau tam ir yra temos.....2.Kai prisikabina tryse su kumsciais nelabai pasokinesi...3.pEACE :)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Savigyna

Standartinė Jah »

Spamini, kiek jau pranešimų esu pratrynes..
Taip, temos ir yra tam, kad reikšti savo nuomonę. bet su protu..


Prisikabina tryse su kumščiais nepašokinėsi.. tam yra pipirinės/ašarinės dujos. Bet tau mat kastetai teleskopai

3.Peace
kaimynas
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2011-07-19, 17:25
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė kaimynas »

tai ir pursk kaip boba su tom dujom ;D jei prisikabina reik padaryt taip,kad ilgai taves nepamirstu,kad kita kart zinotu prie ko kimba.(aisku paprasciauiai papurkst ir tept slydes,bet as ne toks.)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Savigyna

Standartinė Jah »

Tu pučiantis, tu už smurta? Wtf?
Aš kažko ne suprantu?
Tai gal eik į koki kitą forumą, kur kalba apie mordabojkes. Ten ir skelbkis apie kastetus/teleskopus.
Tu ne toks tikrai ne, tu už snukiu daužymą.
Tepk slides iš čia..
kaimynas
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2011-07-19, 17:25
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė kaimynas »

Atsiniuchink koki smurta jei ruosiasi trys buduliai tave sudauzyt tu sakysi ok dauzyk? negu issitraukt teleskopa ir apsigint? ir plius jei regėjimas neleidžia yra tema šita ( savigina) aš apie tai ir diskutuoju,kol tu čia dejuoji dėl savo to smurto.
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Savigyna

Standartinė Jah »

Aha, aš ir kalbu apie savigyna. Kam žalot žmones, jai gali papurkšt ir varyt savais keliais, o tau čia blet muštis galvoj atsiprašant. Tau reik tu ir čiuhinkis. Man tu čia ne aiškinsi. Supratai?
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė krūmas »

kaimynėli brangus... prieš ~ 6 valandas rašiau tokį riebų postą tau bet ištryniau kadangi skambėjo per daug negarbingai. tai bent dabar parašysiu [:)]
nereikia įžeidinėti nes manau ir tavęs taip pat nenori įžeisti. gal žmogau išsiaiškink sąvokas smurtas ir savigYna?
asmeniškai aš nenorėčiau nieko sužeisti net gindamasis. bet tai tik mano žodžiai kuriuos galiu pasakyti šiuo momentu o kas būtų jei būtų tikrai nežinau.kastetas ar koks teleskopas skirtas ne tik savigynai bet ir sužaloti objektą. + šiti šūdai nelegalūs todėl tik todėl gali prisidirbti net gindamasis. o dujos..... šitą užskaitau nors pats nenaudoju ir nemanau neprireiks. kiek metų šioj žemėj gyvenu nesvarbu bet matęs ir peilių ir ginklų gatvėse bet niekad nieko blogo nenutikę. gal į temą tikrų pridurti: panašumai traukia arba apie ką galvoji tuo tampi. gal todėl niekas ir nepakrauna malkų kai jų neieškau ir tuo labiau pats visiškai netoleruoju fizinio smurto

pabrėšiu tai jog esi jaunas ir neprisiimantis atsakomybės už save. tai puikiai matosi tavuosiuose postuose.

tai va tu man dabar pasakok. gal nuo tavo rankos jau kažkas ir ligoninėj pragulėjo? mėgsti luošint ir žaloti kitus? nori kad ir tave žalotų? taigi tie visi šūdai susiję su naudojamu fiziniu smurtu 100% itakota praeities. nesvarbu ar tave mušė ar kitą ar būdamas dar mižnius matei per teliką rembo ir pasakei "eik tu na*ui koks a*ujevas bičas". cmon mąstyk pats nuspręsk o ne gatvė ar tau reikia daužyt galvas ir kartu tave. va toks tas paprastas užburtas sušiktas kraujo ratas. vieni jį renkasi kiti atsisako
:V:
kaimynas
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2011-07-19, 17:25
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė kaimynas »

prie ko ligoninės? ar aš sakau per galva daužyt su tuo teleskopu?kol kefyras neišbėgs? galima ir per kojas trenkt?ir beto tik ištraukus buna,kad issigasta ir pabėga...taip kad laikykitės prie savo balionėliu,aš pasiliksiu prie kasteto ir teleskopo.dekui uždemesi labai buvo malonu pabendraut :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Savigyna

Standartinė putejas »

Visoki kastetai, teleskopai su peiliais man asocijuojasi jau su agresyvumu, savo rajono, teritorijos gynimu ir šiaip bilenkokiu santykių aiškinimusi vidury nakties nepamirštant ir promilių. O dar kur šaunamieji ginklai... Balioniukas jau man turi šiek tiek kitokių asociacijų. Dujų balioniukus nešiojasi ir vargšės pensinykės bijančios, kad snargliaraukiai neatimtų paskutinių skatikų ir jaunos gražios mamytės ir šiaip smurto nemėgstantys žmonės. Nesvarbu, kad kalbu įsikibęs stereotipų kas kam naudojama, tačiau yra kaip yra, kastetai su lazdom ir montiruotėm agresijai išlieti, o balionukai tik ir TIK apsigynimui be jokių mandravonių.
Nešiesi atsuktuvą kišenėje naktį kur nors eidamas pro kiemus tamsius neapšviestus, o ten: "ė pi*ers ateini čia ką šoki, ėėėė ką šoki?!!!" o tada lai kraujas liejas laisvai :D :/
Be dujų balionėlių dar savigynai labai gerai tinka kojos. Tinkamai jas panaudojus per labai trumpą laiką galima atsirasti visai kitoje vietoje, kur mažiau įtampos ir bėdų :)
krūmas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: 2010-02-25, 19:32
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė krūmas »

jo jo jo :D kaip tik pagal prigimti mes zmones esam begikai

dar va rekomenduociau kovos menus muay thai. neseniai domejausi ir isties sudomino. cia gal sakyciau labiausiai dominuoja galva ir jos turinys o ne ranku bicepso apimtys
:V:
berzinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2010-12-05, 21:01
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė berzinis »

As uz balioneli, bet kartais ir per ragus duot reik, kad praeitu noras list i akis kitakart. Ne visad gi begt nuo problemos reik, kartais ir atkirti duot !(
Я тут присел, дунул и подумал..
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Dendis »

Geriausia yra isvengti kovos. Uzvaziavimas per ciarepa nieko gero niekada neduos. Kaip jau minejo Citata tai uzburtas kraujo ratas... Tu kazkam uzvaziuosi jis prie taves nesoks bet jausis pazemintas todel automatiskai apimtas didesnes agresijos ieskos kitos aukos kuria tikrai gales nugaleti. Taip pasaka be galo. Bet koks smurto protrukis sukelia dar didesne atatranka ir didesni smurta. Tad bukim tokie kokius norim matyti aplinkui. Gal tada sumazes ir visokiu buduliu. Seip ar taip manau laikas visiem atlygina uz ju darbus. Net pasidariau tokia tendencija kad jei zmogus labai megsta kitiem pasikti, pazeminti kita ji gyvenimas nubaudzia savaip ar atlygina per sveikata (susuka rachitas) ar dar kas nors. Taigi ne mes esam teisejai ir ne mum kitus teisti. Bukim biedni bet teisingi. Isvengdami kovos busim sveikesni patys ir turesim sveikesne aplinka :V:
Dendis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 244
Užsiregistravo: 2009-02-19, 13:20
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Dendis »

Sutinku, kad buna tokiu situaciju, kad neina jau issisukti niekaip, bet visada yra iseitis, na o jei jau taip blogai. Tada geriausia ginyba stiprus puolimas :) Taip viskas prasideda nuo egoistisko poziurio, bet jei kalbam apie kazkieno keitima manau pirma reikia keistis nuo saves, tada jau bandyti keisti kitus :) :V:
Draugas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2011-06-20, 18:45
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Draugas »

Man geriausia savigyna yra didelis ir piktai atrodantis suo :D. Gal sekasi, bet velai vakare vedziojant suni dar niekas neprisikabino :D

Seip turiu ir duju balioneli. Neteko dar panaudoti. As kazko tais manau, jeigu tave uzpuls 5-iese, nepades nei teleskopas, nei dujos... Pades tik patikimas 9mm UZI automatas :D (juokauju zinoma).
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Savigyna

Standartinė PsY »

na pačiam nebuna nesamoniu bet tikrai žinau kam būna ir sekasi neblogai žmogelis nusipirko iš ginklu parduotuves dujini šautuva ir visad apkaboi pirma kulka garsinė antra dujinė kitos pipirinės ir žmogeliui tikrai praverte nekarta buvo užpuole keturiese maroziukai dar vaikiukai bet nagli isitrauke teleskopa ten šokinėjo aplink jis isitrauke šautuva o jie net neisigando išove i ora garsine nei vieno aplink nebeliko taip ir naudojasi tuo šautuvu garsinė pirma šauna jei kas blogai o veliau dujos ir tas pats kas duju balionėlis tik atrodo grėsmingiau ir tikrai labiau isigasta negu duju. na pats nemėgstu šautuvu nebent norėčiau kokio medžioklinio gero šautuvo su labai gera optika ir i miška
PsYchotherapist
Rašyti atsakymą