Nuotrauka Nuotrauka

Savigyna

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Anonymous

Re: Savigyna

Standartinė Anonymous »

Kovos menai ne vien kovinius įgudžius lavina šiaip. Ištvermė, kantrybė ir t.t. Praverčia ne vien gatvėje, tačiau čia kiekvieno pasirinkimas :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Kovos menai ne vien kovinius įgudžius lavina šiaip. Ištvermė, kantrybė ir t.t.
Nu ir pasakei :D
Šiaip koviniai įgudžiai ir yra ištvermė, kantrybė ir t.t.. :D

Supranti, čia į lankas galima klysti ir klysti, bet aš vis tiek priminsiu, kad prieš šaunamajį ginklą paprastas eilinis gyventojas NEPAŠOKINĖS...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Savigyna

Standartinė Anonymous »

Mezgimas. Norint numegzti pirštines reikia kantrybės. Nieko kovinio nematau :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Mezgimas. Norint numegzti pirštines reikia kantrybės. Nieko kovinio nematau :D
Tai tipo, kad galėčiau numegsti pirštines man reikia mokytis kovos menų? :D :D :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Spotless »

Ne prie ko cia ta mezgima ikiso. Zmones treniruoja tik nepulti i panika ir buti susikaupusiems.
Kazkada ziurejau dokumentika apie baime ir panika kaip tuo metu veikia zmogaus smegenys. Tai smegenu aktyvumas buna arti nulio.
Anonymous

Re: Savigyna

Standartinė Anonymous »

Tai tiesiog čia kaip pagalbiniai įgūdžiai. Gali tu juos ir kitur įgyti :) Jau žiūriu kimbi prie žodžių.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Spotless »

Ne tiesiog nelabai supratau issireiskima :V:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:Ne prie ko čia ta mezgima ikiso. Zmones treniruoja tik nepulti i panika ir buti susikaupusiems.
Kazkada ziurejau dokumentika apie baime ir panika kaip tuo metu veikia zmogaus smegenys. Tai smegenu aktyvumas buna arti nulio.
Ne visada.Kartais būna atvirkščiai. :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

Spotless rašė: Tai smegenu aktyvumas buna arti nulio.
Aktyvumas ar produktyvumas?

Girdėjau, kad panikoje smegenų aktyvumas kaip tik būna per didelis, todėl naudingumo jokio...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Tadas »

hipiuk, bet pripazink, butu abidna nuo kokiu poros pacuku gaut i skudurus vien del to, kad kazkada tingejai/nenorejai/nesidomejai tokiais dalykais ;) (ash zinoma nesakau, kad gautum i skudurus, ar kad nieko nemoki, tiesiog kaip pvz cia, nes yra tokiu zmoniu, kurie absoliuciai nemoka pamojuot kumsciais). Juk pagrindus galima ir per 2-3 men. ismokt kazkurio kovos stiliaus. Mano galva - verta pamegint ;)
A.C.A.B
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Spotless »

Modernus pasaulis dabar, zmones net negalvoja, kad juos uzpuls ar panasiai.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

Tadas rašė:hipiuk, bet pripazink, butu abidna nuo kokiu poros pacuku gaut i skudurus vien del to, kad kazkada tingejai/nenorejai/nesidomejai tokiais dalykais ;) (aš zinoma nesakau, kad gautum i skudurus, ar kad nieko nemoki, tiesiog kaip pvz čia, nes yra tokiu zmoniu, kurie absoliuciai nemoka pamojuot kumsciais). Juk pagrindus galima ir per 2-3 men. ismokt kazkurio kovos stiliaus. Mano galva - verta pamegint ;)
Per 2-3 mėn. tik dalį teorijos gali išmokti. Praktikai reikia 2-3 metų, kad gatvėje realioje situacijoje nepasimestum ir mąstytum taip kaip ir ant tatamio, žinotum kuriuos veiksmus atlikti, turėtum reakciją, šaltakraujiškumą.

Na nežinau kaip šnekėčiau, jei nebūčiau to mokęsis ir žinočiau, kad nuo kažkokių pacukų galėčiau gauti į skudurus... :|?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė mandari9nas »

Vo , aš irgi į temą ;D.
Buvo man tokia situacija vakar ar užvakar, bet žodžiu buvau apsiformines kaip reikalas ir gliučinom su draugu po savo rajoną! Ir ne koki ten marozyną , o normalu privačių namų rajoną .
Jau bemaž žadėjom skirstytis , kai kaimynė išlindo ;D ten pas ją kažkas vyko , bet čia ne apie tai ;D .
Tai va truputi pasišnekėjome ir pradėjo iš jos namo lysti kažkokie malaletkos - 16~17 metų ir ju buvo daug 6~8 , o mes dviese.
Pradėjo labai juokingus klausimus uždavinėti , bet kupinus agresijos ( išgėrę buvo ) Pacituosiu viena klausima , kuris mane labai prajuokino ;D : Iš kokio tu čia rajono esi ? (nzn , bet dar dabar šypsena kyla , kai dar žinai , kad nuo tos kaimynės namų iki tavo 1min kelio ;D) Tai va pasitelkiau savo įgūdžius ir minimaliai išnaudojęs jėgą sutramdžiau vaikus ir liepiau toliau eiti gerti .
Išduosiu paslaptį : jeigu kažkas bando pulti, pabrežiu bando (ne puola) , jus "draugiškai" vožtelkite per petį ar dar kur nors ir draugiškai padiskutuokite : Argi jus priešai ?
Vožtelejimas būtinas , gali būti net keli , čia tam kad žmogus susimąstytų : Ar man tikrai ji pult ??
Padeda .. H|
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
Anonymous

Re: Savigyna

Standartinė Anonymous »

Jo, kai pamatai, kad agresija dingsta tada reikia su peiliu į nugarą :D
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Jamaicaman »

mandari9nas rašė:Vo , aš irgi į temą ;D.
Buvo man tokia situacija vakar ar užvakar, bet žodžiu buvau apsiformines kaip reikalas ir gliučinom su draugu po savo rajoną! Ir ne koki ten marozyną , o normalu privačių namų rajoną .
Jau bemaž žadėjom skirstytis , kai kaimynė išlindo ;D ten pas ją kažkas vyko , bet čia ne apie tai ;D .
Tai va truputi pasišnekėjome ir pradėjo iš jos namo lysti kažkokie malaletkos - 16~17 metų ir ju buvo daug 6~8 , o mes dviese.
Pradėjo labai juokingus klausimus uždavinėti , bet kupinus agresijos ( išgėrę buvo ) Pacituosiu viena klausima , kuris mane labai prajuokino ;D : Iš kokio tu čia rajono esi ? (nzn , bet dar dabar šypsena kyla , kai dar žinai , kad nuo tos kaimynės namų iki tavo 1min kelio ;D) Tai va pasitelkiau savo įgūdžius ir minimaliai išnaudojęs jėgą sutramdžiau vaikus ir liepiau toliau eiti gerti .
Išduosiu paslaptį : jeigu kažkas bando pulti, pabrežiu bando (ne puola) , jus "draugiškai" vožtelkite per petį ar dar kur nors ir draugiškai padiskutuokite : Argi jus priešai ?
Vožtelejimas būtinas , gali būti net keli , čia tam kad žmogus susimąstytų : Ar man tikrai ji pult ??
Padeda .. H|
Tai cia ko gero padejo gera kuno kalba
I'm back.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Spotless »

mandari9nas rašė:Vo , aš irgi į temą ;D.
Buvo man tokia situacija vakar ar užvakar, bet žodžiu buvau apsiformines kaip reikalas ir gliučinom su draugu po savo rajoną! Ir ne koki ten marozyną , o normalu privačių namų rajoną .
Jau bemaž žadėjom skirstytis , kai kaimynė išlindo ;D ten pas ją kažkas vyko , bet čia ne apie tai ;D .
Tai va truputi pasišnekėjome ir pradėjo iš jos namo lysti kažkokie malaletkos - 16~17 metų ir ju buvo daug 6~8 , o mes dviese.
Pradėjo labai juokingus klausimus uždavinėti , bet kupinus agresijos ( išgėrę buvo ) Pacituosiu viena klausima , kuris mane labai prajuokino ;D : Iš kokio tu čia rajono esi ? (nzn , bet dar dabar šypsena kyla , kai dar žinai , kad nuo tos kaimynės namų iki tavo 1min kelio ;D) Tai va pasitelkiau savo įgūdžius ir minimaliai išnaudojęs jėgą sutramdžiau vaikus ir liepiau toliau eiti gerti .
Išduosiu paslaptį : jeigu kažkas bando pulti, pabrežiu bando (ne puola) , jus "draugiškai" vožtelkite per petį ar dar kur nors ir draugiškai padiskutuokite : Argi jus priešai ?
Vožtelejimas būtinas , gali būti net keli , čia tam kad žmogus susimąstytų : Ar man tikrai ji pult ??
Padeda .. H|
Jo jo sako musimes dabar. Prieini i taip lupi i peti kad net paralyzuoja ir tada klausi "argi mes priesai?" :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:
mandari9nas rašė:Vo , aš irgi į temą ;D.
Buvo man tokia situacija vakar ar užvakar, bet žodžiu buvau apsiformines kaip reikalas ir gliučinom su draugu po savo rajoną! Ir ne koki ten marozyną , o normalu privačių namų rajoną .
Jau bemaž žadėjom skirstytis , kai kaimynė išlindo ;D ten pas ją kažkas vyko , bet čia ne apie tai ;D .
Tai va truputi pasišnekėjome ir pradėjo iš jos namo lysti kažkokie malaletkos - 16~17 metų ir ju buvo daug 6~8 , o mes dviese.
Pradėjo labai juokingus klausimus uždavinėti , bet kupinus agresijos ( išgėrę buvo ) Pacituosiu viena klausima , kuris mane labai prajuokino ;D : Iš kokio tu čia rajono esi ? (nzn , bet dar dabar šypsena kyla , kai dar žinai , kad nuo tos kaimynės namų iki tavo 1min kelio ;D) Tai va pasitelkiau savo įgūdžius ir minimaliai išnaudojęs jėgą sutramdžiau vaikus ir liepiau toliau eiti gerti .
Išduosiu paslaptį : jeigu kažkas bando pulti, pabrežiu bando (ne puola) , jus "draugiškai" vožtelkite per petį ar dar kur nors ir draugiškai padiskutuokite : Argi jus priešai ?
Vožtelejimas būtinas , gali būti net keli , čia tam kad žmogus susimąstytų : Ar man tikrai ji pult ??
Padeda .. H|
Jo jo sako musimes dabar. Prieini i taip lupi i peti kad net paralyzuoja ir tada klausi "argi mes priesai?" :D
Arba sako mušimės,išsitrauki peilį ir bedi į petį ir sakai ar gi mes priešai. :D
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2009-08-20, 21:50. Iš viso redaguota 1 kartą.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Savigyna

Standartinė Bongmaster »

Mano nuomone, uzpuola jej kas isitrauki --==::~~ ir sakai rodydamas pries akis, Ei kolega, gal pasprogdinam? Manau supras kad zaliukas peace menas esi ir parukes dar draugu pataps :) Ganja connecting people ( except marozai :D )
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Savigyna

Standartinė hipiukas »

Bongmaster rašė:Mano nuomone, uzpuola jej kas isitrauki --==::~~ ir sakai rodydamas pries akis, Ei kolega, gal pasprogdinam? Manau supras kad zaliukas peace menas esi ir parukes dar draugu pataps :) Ganja connecting people ( except marozai :D )
Aha, dar duos į snukį, pasims viską ką turi, ir bus tau rodyt prieš nosį ko nereikia :D :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Savigyna

Standartinė putejas »

hipiukas rašė:
Bongmaster rašė:Mano nuomone, uzpuola jej kas isitrauki --==::~~ ir sakai rodydamas pries akis, Ei kolega, gal pasprogdinam? Manau supras kad zaliukas peace menas esi ir parukes dar draugu pataps :) Ganja connecting people ( except marozai :D )
Aha, dar duos į snukį, pasims viską ką turi, ir bus tau rodyt prieš nosį ko nereikia :D :D
tikrai nenoriu įžeisti tų, kurie gal būt masto kitaip, bet tik marozai gali nesuprasti tokių veiksmų, kokius Bongmaster aprašė :D :D
hipiuk, jug jeigu tu ne marozas, tai argi nesutiktum pasprogdinti tą siūlomą jointą? :D aišku, kad sutiktum
Rašyti atsakymą