Nuotrauka Nuotrauka

Šventasis karas: alkoholis vs marihuana

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Nu gal mediciniskai net nezinau galvoju kad kaip tik alkoholis sveikiau, bet tarkim asmeniskai as renkuosi kaseka, tada galiu atsipalaiduoti, nera itampos, agresijos. "Visad kai isgeriu atsiranda tas toks: Nu kas nors paziurekit ar pasakykit kazka neto."
Tarkim ir vakar, nerukiau, geriau, bet va pasekmes isnarinta peda ir nykstys, nu tai ar cia atsipalaidavimas. Ryte sunki galva, nakti pachmelas ir t.t. Stengiuosi reciau gert, bet buna, kaikurie draugai neruko, tai ir paciam nesinori but apsinesus prie blaiviu
NARKOTIKAMS NE !
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Kažkur jau sakiau, jog Marihuana ir Alkoholis nesulyginami dalykai. Jų poveikis visiškai skirtingas, tai kaip galima nuspresti kas geriau?

Skauda galvą? Gerk vaistus nuo galvos skausmo.
Skauda skrandį? Gerk vaistus nuo skrandžio skausmo.

Tai kaip dabar galima pasakyti, kad geriau? Na, kas geriau, ar vaistai nuo galvos skausmo, ar nuo skrandžio? Atsakymas nebent vienas: abu yra blogai.

Koks menkas požiūris: "Ką šiandien vartoti, ar žolę, ar alkoholį? Va šitie draugai nepučia, tai aš gersiu". Taip parodomas tik noras APSINEŠTI. Man px kokie draugai, jei man yra poreikis rūkyti žolę, aš ir rūkau žolę. Yra poreikis išgerti aš ir gersiu alkoholį...
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kažkaip nuo temos stipriai nukrypot...

nesvarbus, dėkui už patarimą, bet nelabai man išeina. Kartais pats kitą dieną ne viską suprantu, kad buvo vakar. Bet aš jau pripratau prie to. :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Nu matai, tau taip, bet as nematau prikolo but prirukes vienas prie neprirukiusiu, mes draugiskai galim nusprest, nes nera kazkokio poreikio nei rukyt nei gert, tesiog poreikis su draugais pabut, atsipalaiduot, pasneket apie gyvenima, tuomet ir prasideda, alus, brendis, nu ir taip gali daait iki begalybes visko zibancio, rukstancio...
(Cia prie to pacio anekdota: Padroze zaicikas, atsigere vandens, atsidusta ir sako: - Va cia tai gyvenimas, bobos, sampanas...)
P.S Aciu Sigma tau labai ! :D
Paskutinį kartą redagavo nesvarbus 2008-12-12, 13:48. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
NARKOTIKAMS NE !
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Ne ne, grįžk :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

nesvarbus rašė:Nu gal mediciniskai net nezinau galvoju kad kaip tik alkoholis sveikiau, bet tarkim asmeniskai as renkuosi kaseka, tada galiu atsipalaiduoti, nera itampos, agresijos. "Visad kai isgeriu atsiranda tas toks: Nu kas nors paziurekit ar pasakykit kazka neto."
Tarkim ir vakar, nerukiau, geriau, bet va pasekmes isnarinta peda ir nykstys, nu tai ar cia atsipalaidavimas. Ryte sunki galva, nakti pachmelas ir t.t. Stengiuosi reciau gert, bet buna, kaikurie draugai neruko, tai ir paciam nesinori but apsinesus prie blaiviu
O ar esi tuo tikras? :) Renkuosi MJ,asmeniškai man,bet kada Mj > alkoholį...
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

As asmeniskai irgi geriau mj nei alkoholis, ir taip stipriu gerimu stengiuos maziau vartot, nebuna rytais gerai, pachmielas ir t.t. Bet sakau mediciniskai kaip kas kokias lasteles naikina ar gadina ir t.t. As biologijos nelankiau jai ka.
NARKOTIKAMS NE !
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

nesvarbus rašė:As asmeniskai irgi geriau mj nei alkoholis, ir taip stipriu gerimu stengiuos maziau vartot, nebuna rytais gerai, pachmielas ir t.t. Bet sakau mediciniskai kaip kas kokias lasteles naikina ar gadina ir t.t. As biologijos nelankiau jai ka.
Na nežinau,kiek žinau aš.Tai alkoholis kerta smarkiau per smegenis,o alkoholio sunaikintos ląstelės neatsistato,o Mj atsitato. :)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Vėl gi lyginti padarytą žalą manau sunku, nes viskas priklauso nuo vartojamo kiekio ir dažnumo. Antra vertus, pagal turimą informacija lengviau teigti jos alkoholis yra blogesnis. Bet marihuanos poveikis, žala ir pnš nėra tiek daug ištirtas kaip alkoholis. Pvž kuomet europoje atkeliavo rūkalai (tabakas), tai tapo mada, visiem čia buvo gėris, džiaugmas, o po kiek laiko ištyrė kad jis vėžio sukelėjas ir mediciniškai labai blogas dalykas? :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
RimSimSim
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2006-10-22, 15:20
Reputacija: 0

Standartinė RimSimSim »

na as tai manau ce net nera ko svarstyt kas geriau manau mj visiskai geresne ne karta teko matyti kaip prisigerusiam zmogui visiskai susisuka smegenys ir pradeda visiskas nesamones daryt + dar pagiriu nepamirskit...
as geriu tik kai rimtos progos gimtadienis ar vestuves
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sakykit jumis ka norit ir mane girtuokliu galit pravardziuot ( as nesupyksiu), bet man alus ir maryte labai graziai dera :] Kitu alc gerimu del manes gali ir nebuti, nu bet alutis tai man atgaiva ir kunui ir sielai. Ir seip- alu gerti sveika :D
Pilypas is kanapiu
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Prie ko čia girtuokliu pravardžiuot? :D
Aš alų dabar vartoju tikriausiai daugiau nei MJ, o neretai tenka ir juos kartu. Parūkai MJ, o po to troškulį malšini alučiumi. Svarbiausia nepadaugint. :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

hipiukas rašė:Prie ko čia girtuokliu pravardžiuot? :D
Aš alų dabar vartoju tikriausiai daugiau nei MJ, o neretai tenka ir juos kartu. Parūkai MJ, o po to troškulį malšini alučiumi. Svarbiausia nepadaugint. :)
O kuom, beje, taip svarbu nepadaugint? :D
As tai alc negaliu vartot be marytes, nes maryte man proto suteikia. Kai vien tik geriu zopa buna su manim- seni laikai grizta kai atorvanas buvau 8E :D O kai ir geri, ir puti tada viskas norma, ir autopilotas laiku suveikia ir seip spakainas, kai eriukas bunu :]
As diegtinio isvis nesuprantu- isgeriu 0.5ltr man visiskai nieko! VISISKAI! Tik ikalu dar kelias cierkas ant to 0.5, viskas amnezija, atsiciuhinu tik kita ryta, ir man tada visi pasakoja, ko as pridares buvau...
Man snapsas veikia kaip LSD ir amfetaminu kokteilis 8E . Va alutis tai jega, ikali bonkele ir jau priot :D
Pilypas is kanapiu
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

man tai dabar, zmona, pasake,eik geriau nusipirk zoles nei eik gerti :x: as tai pixo turiu pasislepes :x: ipatingom progom :]
It makes me wonder
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

menuleigis rašė:man tai dabar, zmona, pasake,eik geriau nusipirk zoles nei eik gerti :x: as tai pixo turiu pasislepes :x: ipatingom progom :]

man regis mes visi turim pora gramu gero dumo pasideja... O ka zinai, kada vakare noresi atsipalaiduot... :)
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

[quote="nesvarbus"]Nu gal mediciniskai net nezinau galvoju kad kaip tik alkoholis sveikiau,
[/quote]

afigel tu :) alkoholis yra toxiškesnis netgi už heroiną. alkoholį vartojant nuoddijam VISĄ organizmą, praktiškai visus organus. vienus labiau, kitus mažiau...
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

deivis rašė:
nesvarbus rašė:Nu gal mediciniskai net nezinau galvoju kad kaip tik alkoholis sveikiau,
afigel tu :) alkoholis yra toxiškesnis netgi už heroiną. alkoholį vartojant nuoddijam VISĄ organizmą, praktiškai visus organus. vienus labiau, kitus mažiau...
l viena vieta visus stiprius!!!
togetha brotha
Iliuminatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2006-01-22, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Iliuminatas »

God made weed. Man made beer. In God we trust.
SYE-lə-SYE-bin
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Pykšt pokšt keberiokšt :D
BOB - Bombs Over Bagdad!
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

:x: nzn.gal ne i tema.. pries keleta dienu kaimyne(jei apie48) pasake ked turejo insulta,gresia dar vienas,daktaras patare parukyti lengvo produkto,ar bent seklom papuosti sumustini,ji be xeminiu vaistu neuzmigdavo ir dar skausmai po insulto kamuodavo(Kaires puses) vakar ganja lengva pavaisinau. per pietus nuejaiu pasiteirauti: uzmigo be vaistu,kolkas vaistu nuo skausmo irgi negere nes ganja padejo,visa labai patenkinta.o snapsa jamdavo..... dbr sake nereikia nieko. dar ganjos :D :D
It makes me wonder
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Karas
    O.life » » forume Prašau žodžio!
    38 Atsakymai
    15271 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GanjaGoblin
  • Alkoholis vs. Kalnalape
    * » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    5819 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Muscaria
  • Rasta ir alkoholis. Suderinama ?
    KoObas » » forume Legalus forumas
    302 Atsakymai
    133281 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SuNeasmenines
  • Instrumentas + Marihuana
    hipiukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    18 Atsakymai
    10047 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Marihuana ir religija
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2672 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone