Nuotrauka Nuotrauka

Šventasis karas: alkoholis vs marihuana

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

su bobulemis atsargiai tu nes kaip prades eiti visas rajonas pa vaistininka tai bus nejuokas tau paciam o bobules megsta paplepeti apie vaistus! :D aisku juokauju as bet tikiu kad jos sveikata pasitaise tad geriau pasimelskite nes zmones kurie be sveikatos tai ju net artimieji atsisako!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

menuleigis rašė::x: nzn.gal ne i tema.. pries keleta dienu kaimyne(jei apie48) pasake ked turejo insulta,gresia dar vienas,daktaras patare parukyti lengvo produkto,ar bent seklom papuosti sumustini,ji be xeminiu vaistu neuzmigdavo ir dar skausmai po insulto kamuodavo(Kaires puses) vakar ganja lengva pavaisinau. per pietus nuejaiu pasiteirauti: uzmigo be vaistu,kolkas vaistu nuo skausmo irgi negere nes ganja padejo,visa labai patenkinta.o snapsa jamdavo..... dbr sake nereikia nieko. dar ganjos :D :D
Iš visos šitos istorijos man įdomiausia kuris čia daktaras ant lietuvos siųlo narkotikų pavartot :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

as tik tiekejes tu vaistu buvau,bet jei tikri daktarai siulo tai vadinasi tikrai padeda ir ce nera tik plepalai. o veiksmas vyko lt :D
It makes me wonder
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

p.s. nuejes buvau pasiteirauti,labai puikei atsiliepe apie tai,vaistu nereikia nes nieko neskauda ir uzmiega parukius,tai kas geriau xemija ar seip parukyti?be to ji seip ar taip ruko..
It makes me wonder
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

Nu as nezinau kaip jums , bet pavyzdziui man pagerus ir paskui parukius buna zymei geresnis ir stipresnis poveikis :) i seip parukius alus buna skanesnis , niam niam :D :D
Nesveikas brakonierius :D
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Standartinė Marciukaz »

Nuo kokiu 13 metu pradejau vartoti alkoholy ir tai sekmingai dariau iki savo 18 gimdadienio , na o praejus jam , susiprotejau , kad jis manes laimyngu nepadaro.. Anaiptol - jis tik sugadina mane , o beto ir skonis to alkoholio , asmenishai man , yra nemalonus. Tai pala , kam daryti tai kas tau nesukelia teigiamu emociju ir kazhkokio tai pasiteinkinimo.. O ka jau kalbeti apie pagirias be kuriu praktishkai nepraslysta niekas. Na o MJ Tai vien pliusai ir tik pliusai . Tai tik shypsena ir geras emocijas keliantis "eleksyras" , nuo kurio nei y galva kam nors norisi duoti , nei pirshtus kishti kur tau nereikia. Zhodzhiu , esi girtas- tu nekontroliuojamas. Esi Priputes - tu NNT! :)

Ganja - Connecting People!
betcianetas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2007-10-10, 19:16
Reputacija: 0

Standartinė betcianetas »

prasau,hipiukas uzplesk gyvenime normalu jointa bent karta.... :|
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

betcianetas rašė:prasau,hipiukas uzplesk gyvenime normalu jointa bent karta.... :|
Emmm nesupratau? :D
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Manvydas rašė:
betcianetas rašė:prasau,hipiukas uzplesk gyvenime normalu jointa bent karta.... :|
Emmm nesupratau? :D
kas siais laikais da**us supranta :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
qlus
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-01-20, 01:30
Reputacija: 0

Standartinė qlus »

juk tikrai pazystate zmoniu, kam alkoholis sugriove gyvenima, nusigere iki bomzhu lygio, o tu, kam marichuana sugriautu gyvenima, turbut negidejote, na as taip pat
o aš tai pažįstu vieną bičą, kuriam kanapė ir priklausomybė nuo jos grasino sugadinti gyvenimą. nesugadino tik labai palankiai susiklosčius aplinkybėms :D

svarbiausia yra prisiminti, kad tiek kanapė, tiek alkoholis, vartojami dideliais kiekiais, SUKELIA neigiamus efektus žmogaus kūnui ir psichikai. prisimink, pavydžiui, kaip jautiesi sekantį rytą po gerai prapūsto vakaro. reikia žinoti ribas :!:

taika
Pons_Jons
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2009-03-03, 09:57
Reputacija: 0

Standartinė Pons_Jons »

ryta ipatingai gerai jauciuosi bent jau as :D
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

svarbiausia yra prisiminti, kad tiek kanapė, tiek alkoholis, vartojami dideliais kiekiais, SUKELIA neigiamus efektus žmogaus kūnui ir psichikai. prisimink, pavydžiui, kaip jautiesi sekantį rytą po gerai prapūsto vakaro. reikia žinoti ribas.

Lb teisingai pasakyta :!: reikia jaust ribas betka vartojant , per daug vitaminu vartojant irgi kils problemu, beje man taip buvo :D
Nesveikas brakonierius :D
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

qlus rašė:
juk tikrai pazystate zmoniu, kam alkoholis sugriove gyvenima, nusigere iki bomzhu lygio, o tu, kam marichuana sugriautu gyvenima, turbut negidejote, na as taip pat
o aš tai pažįstu vieną bičą, kuriam kanapė ir priklausomybė nuo jos grasino sugadinti gyvenimą. nesugadino tik labai palankiai susiklosčius aplinkybėms :D

svarbiausia yra prisiminti, kad tiek kanapė, tiek alkoholis, vartojami dideliais kiekiais, SUKELIA neigiamus efektus žmogaus kūnui ir psichikai. prisimink, pavydžiui, kaip jautiesi sekantį rytą po gerai prapūsto vakaro. reikia žinoti ribas :!:

taika
Kaip jautiesi po gerai prapusto vakaro? Labai nuostabiai. Nesupratau, ka tu turejai omeny siuo klausimu. Gal tu himke patoviai rukai ir atchodai po vakaro buna, bet nuo normalios niekada man pvz. ryte nebuna negera ar pns. :D
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Aš jaučiuos išsekes, nepilnai pailsėjes. Tokie va rytiniai minusai.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Apvalus kas tau trukdo normaliai issimiegot? Jei atsiekeles jautiesi pawarges, issekes griuk i lova ir toliau miegok neswarbu ar jau rytas ar diena, svarbu, kad butum pailsejes ;)
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Jei nemenkai iš vakaro prirūkau, tai dvi sekančias dienas jaučiuosi "išneštas". Viskas px, viskas zjbs būna, viską ramiai priimu :D Bet kartu ir silpnoka. Būna, kad net po 3 dienų užeina "Reapet", kelioms ar keliolikai minučiu vėl jaučiuosi lyg parūkes MJ. Ypač blogai, jei taip nutinka darbe, arba vairuojant :/
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:Jei nemenkai iš vakaro prirūkau, tai dvi sekančias dienas jaučiuosi "išneštas". Viskas px, viskas zjbs būna, viską ramiai priimu :D Bet kartu ir silpnoka. Būna, kad net po 3 dienų užeina "Reapet", kelioms ar keliolikai minučiu vėl jaučiuosi lyg parūkes MJ. Ypač blogai, jei taip nutinka darbe, arba vairuojant :/
Gal tu lsd vartoji,o ne rūkai?Kad flashback'ai pareina. :D
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Manvydas rašė: Gal tu lsd vartoji,o ne rūkai?Kad flashback'ai pareina. :D
Oj ne... Ne LSD... Aš Hašišą rūkau :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:
Manvydas rašė: Gal tu lsd vartoji,o ne rūkai?Kad flashback'ai pareina. :D
Oj ne... Ne LSD... Aš Hašišą rūkau :D
Įdomus hašišas.Čia turbūt tos delfio lygio ligos kur būna nuo hašo,typo: hašišo psichozė? :D
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

martynass rašė:Apvalus kas tau trukdo normaliai issimiegot? Jei atsiekeles jautiesi pawarges, issekes griuk i lova ir toliau miegok neswarbu ar jau rytas ar diena, svarbu, kad butum pailsejes ;)
Taip buna kai ne namie būni, tada nelabai noris griut i svetima lovą. O kai gryšti namo, tai tada tik pailsėt žmoniškai išeina.... Gal namie aura kitoke :D
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Karas
    O.life » » forume Prašau žodžio!
    38 Atsakymai
    15281 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GanjaGoblin
  • Alkoholis vs. Kalnalape
    * » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    5822 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Muscaria
  • Rasta ir alkoholis. Suderinama ?
    KoObas » » forume Legalus forumas
    302 Atsakymai
    133367 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas SuNeasmenines
  • Instrumentas + Marihuana
    hipiukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    18 Atsakymai
    10100 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • Marihuana ir religija
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2707 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone