Nuotrauka Nuotrauka

žiniasklaida nevadina daiktų tikraisiais vardais .)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

žiniasklaida nevadina daiktų tikraisiais vardais .)

Standartinė * »

net rankos dreba skaitant įvairius straipsnius spaudoje kanapių tema. Tiek "šviečiamuosius", tiek kriminalinės apraiškos.. Kokio ***** (ilgo ir storo) didžioji dalis žiniasklaidos visus, pagautus policijos su kokiu pusgramiu ar parūkančius šios žolelės iškart, be jokio pamąstymo narkomanais apšaukia..? Todėl demokratiškoje valstybėje kiekvienas pagautas išgėręs už vairo (taip, šį dalyką aš smerkiu) ar bet koks Lietuvos pilietis pagautas su bokalu rankoje turi buti vadinamas alkoholiku. O Seimo "kabakas" tuomet yra alchašų lizdas. Va.

Arba, prisiminus vieną straipnį: narkomanai ieško kanapių dykvietėse.. (ar pan.) O čia tai visiškai nesuprantu kurioje epochoje "plūduriuoja" mūsų mass media.. :)

paskui tėveliai, padarę atitinkamas išvadas iš skaitalų sako sūneliui "Tu tik nebandyk vartot, geriau alaus išgerk" ( ar kaip nors pan. subtiliai).. o tada ir prasideda pragerta jaunystė ir tokia pat senatvė.. kaip kam.. :)
Paskutinį kartą redagavo * 2009-02-06, 12:08. Iš viso redaguota 1 kartą.
..have an idea?
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Sutinku. Spauda didele įtaką daro žmonėm. O tie ir tiki. Nors aš ir tikėdavau kol nepradėjau rukyt.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Gryna tiesa.Čia Lietuva,čia kalnapilis turi uždirbt daugiausiai,čia philip morris Lietuva turi užkalt daugiausiai.Ir visiems px ta tiesa,juk vis dėl to čia Lietuva.Šūdelfiai ir pan. lygio puslapiai,rašo tik,tam,kad rašyt bile ką...
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Tiesą pasakius, jei man mokėtu po 500 Lt už tokius šu***us strainius, ir aš kiekvieną rūkantį vadinčiau narkomanu. Žinau ne vieną tokį rašantį. O po to prie vieno kasiako griežiasi prisiblatinti. Garbė ir tiesa nublanksta prieš pinigus.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

hipiukas rašė:Tiesą pasakius, jei man mokėtu po 500 Lt už tokius šu***us strainius, ir aš kiekvieną rūkantį vadinčiau narkomanu. Žinau ne vieną tokį rašantį. O po to prie vieno kasiako griežiasi prisiblatinti. Garbė ir tiesa nublanksta prieš pinigus.
Aš tai tokį siūsčiau nahui...Na nebent geras draugas būtų,nu bet pačiam šikt į savo daržą tai kažinau.Na bet jeigu,jis sugeba už litus beleką rašyt,tai manau už didesnius litus,jis sugebėtų aprašyt apie tave,ką augini ir pan. ir dar mentam iduot. :)
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Manvydas rašė:
hipiukas rašė:Tiesą pasakius, jei man mokėtu po 500 Lt už tokius šu***us strainius, ir aš kiekvieną rūkantį vadinčiau narkomanu. Žinau ne vieną tokį rašantį. O po to prie vieno kasiako griežiasi prisiblatinti. Garbė ir tiesa nublanksta prieš pinigus.
Aš tai tokį siūsčiau nahui...Na nebent geras draugas būtų,nu bet pačiam šikt į savo daržą tai kažinau.Na bet jeigu,jis sugeba už litus beleką rašyt,tai manau už didesnius litus,jis sugebėtų aprašyt apie tave,ką augini ir pan. ir dar mentam iduot. :)
Cia jau priestarauji pats sau. Jeigu jis tikrai tavo draugas, tai apie tave jam niekada net neturetu kilt mintys rasyt, nepriklausomai nuo pinigu ;)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

martynass rašė:
Manvydas rašė:
hipiukas rašė:Tiesą pasakius, jei man mokėtu po 500 Lt už tokius šu***us strainius, ir aš kiekvieną rūkantį vadinčiau narkomanu. Žinau ne vieną tokį rašantį. O po to prie vieno kasiako griežiasi prisiblatinti. Garbė ir tiesa nublanksta prieš pinigus.
Aš tai tokį siūsčiau nahui...Na nebent geras draugas būtų,nu bet pačiam šikt į savo daržą tai kažinau.Na bet jeigu,jis sugeba už litus beleką rašyt,tai manau už didesnius litus,jis sugebėtų aprašyt apie tave,ką augini ir pan. ir dar mentam iduot. :)
čia jau priestarauji pats sau. Jeigu jis tikrai tavo draugas, tai apie tave jam niekada net neturetu kilt mintys rasyt, nepriklausomai nuo pinigu ;)
Deje neprieštarauju,nes nesakiau,jog tikras draugas.Niekada negali būti tikras,kas tave išduos.Tu galvoji draugai neišduoda? :D Naivuolis.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

O ar ne tu rasei:"Na nebent butu geras draugas" :D Pirma skaityk ka pats rasai ;)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

martynass rašė:O ar ne tu rasei:"Na nebent butu geras draugas" :D Pirma skaityk ka pats rasai ;)
Aš apie nahui siuntimą šnekėjau,sakau: "siūsčiau nahui,bet jeigu būtų geras draugas dar tada pagalvočiau".Pats geriau tada pasiskaitytk.Gerai neofftopikinam.
Paskutinį kartą redagavo Manvydas 2009-02-06, 18:11. Iš viso redaguota 1 kartą.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Manvydas rašė:
hipiukas rašė:Tiesą pasakius, jei man mokėtu po 500 Lt už tokius šu***us strainius, ir aš kiekvieną rūkantį vadinčiau narkomanu. Žinau ne vieną tokį rašantį. O po to prie vieno kasiako griežiasi prisiblatinti. Garbė ir tiesa nublanksta prieš pinigus.
Aš tai tokį siūsčiau nahui...Na nebent geras draugas būtų,nu bet pačiam šikt į savo daržą tai kažinau.Na bet jeigu,jis sugeba už litus beleką rašyt,tai manau už didesnius litus,jis sugebėtų aprašyt apie tave,ką augini ir pan. ir dar mentam iduot. :)
Nereikia su kiekvienu šnekėt apie tai, kad turi marihuanos fabrikėli. Negali būti tikras už jokį geriausia draugą, kad jis prisigėręs, ar apsirūkęs ar dar ko pavartojęs nepaleis savo smalsaus liežuvio... O tada nereikės ir jokio žurnalisto kuris įduotu tave, nes tarp žmonių pletkai kaip pagadintas oras greit pasklinda... :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Ko jus cia biesinates. Sunes loja, o karavanas zygiuoja :) O kas gi rasineja tuos straipsnius..?! Visokiausios brones is Kalabybiskio ir Apolinarijai. Zurnalisto uzsiemimas vapse pydariska diela, tuo labiau, kad ir praeina pas mus tokie str, kur viskas kyla is fantaziju, del vaikysteje patirtos sexualines patevio prievartos :D
BBZ zurnalistikoje mokytis sunku, bet dauguma ja baige tokiais lopetom tampa, kad zvengas jama paskaitinejus ju mintis.
Pilypas is kanapiu
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Standartinė lazys »

Na taip visiskai gal ir nederetu peikti, kad ir kiek kvailiu bebutu, gal yra ir zmoniu, kuriu mintys teisingos :)
lazys
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 2008-03-12, 13:56
Reputacija: 0

Standartinė lazys »

Sunku ten mokytis sunku, nes kazkoks profesorius ivede i moksla kazkokius remus, kur presuoja visus studentus. Jau nuo mazens mokoma rasyt taip, kaip kazkas rase, suvokt taip, kaip kazkas suvoke. Visur pavirsutiniskumas toks vyrauja.
Hopazz
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2009-04-22, 18:42
Reputacija: 0

Standartinė Hopazz »

Taip žiniasklaida daro didžiulę įtaka, visgi dauguma žmonių žiopso komercija.... man gaila, jog Lietuva taip nenori legalizuoti... ir sukaupti kova prieš stiprius narkotikus.
GOT bLUNT ?
GOT WEED ?
Rašyti atsakymą